• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojte kočky, teda koukám, že jste se rozjely :grinning:
Loli, jsem si přečetla Tvůj příběh a teda fakt klobouk dolů před Tebou! Jsi dobrá, že to tak zvládáš!!! S tou dr., my máme taky Zemánkovou, slyšela jsem na ni samou chválu, tak jsme se tam nahlásily, zatím teda docela dobrý, akorát mi vadí, že moc nemluví, takže na co se nezeptám, to nevím :unamused: Jinak já jsem přímo z Vyškova (respektive z Opatovic :slight_smile: )

U nás se začíná kojení zlepšovat, předvčerejškem jsme daly jen 40 ml nutrilonu a včera žádnej ... akorát teda v noci opět 4x kojo :unamused:

A co marodi? Jak Vám je?
30. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Tak jsem se chtěla mrknout na fotečky Alexe, ale nikde ho tam nevidím, asi mě Verča musí autorizovat. :slight_smile: Ale viděla jsem, že jseš fanoušek Komety... :wink: :grinning: A chodila jsi do kotle fandit, jo? No tak to Tě obdivuju, já bych si asi netroufla, bála bych se, že přijdu o ušní bubínky... :grinning: Manžel teď chodí i na ty play-out zápasy, ale už to bude končit, v pátek poslední doma a konééc, konečně... :slight_smile: No a příští rok chce chodit zas... permanentka zas na několik tisíc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak přímo z Vyškova je Dolda, Hame, Ronaldo, M1rti, kousek od Vyškova bydlí Paja.o, Kaace, jinak Lucka.adis je z Rousínova, stejně jako Babel, já jsu ze Slavkova, Veronika.h je z Holubic, Lenka.dv z Velešovic, Terka pochází taky kousek od Vyškova, ale teď bydlí v OStravě, Lilithka pochází z Rousínova, ale bydlí taky na severu (teď si přesně nepamatuju kde, omlouvám se), Alča bydlí taky kousek od Vyškova, Kaace taky, Cifer taky... pak Katy.v je z Újezda u Brna, Paaaaja, je z Brna... no je nás hodně... :slight_smile:
Jestli jsem na někoho zapomněla, omlouvám se... :wink:
30. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Paja.o : Presne,rikam ji co nas trapi,ona se usmiva jak mesicek na hnoju a nerekne nic.Porad cekam ze mi k tomu neco rekne...a nic.Tak se ji zeptam a ona,noo tak zkuste zmenit Nutrilon na Nutrilon AR.Nejaka moznost refluxu ji nenapadne.Asi po tydnu volam na vysledky steru.Sestricky se na to blinkani znovu zeptam a ta mi rekne at radsi prijdeme na prevazeni ze v kvetnu to bude za dlouho.Mam totiz poradnu napsanou az na kveten.Me prijde ze se Dr. se sestricko nejak spatne domluvily a mely by si vymenit mista.No jako aby ji tam clovek povykladal co se mu na diteti nelibi a pak marne cekal na nejaky vysvetleni cim to muze byt,jestli to je nebo neni normalni,na co si dat pozor a co vseobecne delat,to mi teda prijde v pri nejmensim v pripade miminek pekne uhozeny.Zvlast kdyz ji tam chodi 22 leta vyhukana stresmanka co je doma sama jako jsem ja :grinning: A ja sem takovej ten tip co se pomalu boji se na neco zeptat abych neotravovala,zvlast kdyz vidim ten smejici se mesicek na hnoju,jako by snad ani neposlouchala a rikala si at uz vypadnu.

Lenajsek: Jasny,Kometa byla jedina vec na ktere sem dokazala vypnout,prestam na chvilku myslet na problemy ze kterych bych se asi jinak pomatla.Byla sem vylozene Kometackej fanatik.Jezdila sem aji vsude na vyjezdy jeste kdyz byli v 1. lize.Poradne sem se vyrvala,zanadavala a stres ze me sel jak para ze susicky :grinning: Byla to silena uleva.A ja sem taky od malicka takova adrenalinova bomba.Kolikrat mi rikali,ze sem mela byt kluk :grinning: Jaaaj,jak ja bych se hned z fleku jela zase vyradit :o(.Fakt mi to chybi.Sem tak trochu rebel :grinning: Prece jen jsem jeste dite co ma dite....A dekuji za prehled
30. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Loli, moc pěkný fotečky Alexe, takovej prďolka malej. :slight_smile: Je krásnej.
No podle těch fotek je poznat, že jseš asi pěknej rebel. :grinning:
My za chvilku vyrážíme, je nádherně a i pěkně teploučko a to furt říkali, jaká má být kosa... dneska asi koupím i to nosítko a Lukáškovi ho dám ke čtyřem měsícům, letí to jako blázen... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Včera jsem vybírala fotky, co nechám udělat babičce a dědovi do albíčka jako dárek, přijde mi hrozně dávno, když se narodil a j teď úplně jinej... už bych ho jako miminko snad ani nepoznala... :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Dekuji :o) Presne tak,uplne se meni pred ocima.Jsou to jen necele 2 mesice a uz ted mi chybi to prditlo malilinkaty co sem mela v porodnici.Nositko mam taky.Uvidim jestli ho vyuziju jak jeste vyroste.Taky sem zvedava co na to budou rikat moje zada.Ja pujdu za chvilku nakrmit,prebalit a padime taky ven :o) Tak zatim Pa Pa koceny
30. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím že noc byla klidná.. malá se budila po 4hodinách na jídlo. Jestli zapůsobila Beba nevím, ale vypadala klidnější, za to jak se vzbudila, tak hned pláč a plakala hodinu v kuse, dokud jsem ji nedala do autosedačky a nejelo se do Brna, kde zase spala 4 a půl hodiny, než se vzbudila na jídlo. Takže asi tak je to teď u nás.. :unamused:

Odpoledne se s ní chystám ven, páč manža je zase pryč, tak si uděláme prochajdu do školky pro Áďu a potom do obchodu, páč musím nakoupit suroviny na beránka :wink: budu letos péct i babičce a tetě, takže toho potřebuju víc.

Marti, snad ti bude brzo líp!!!

No nic, utíkám za malou, mějte se pěkně!!!!
30. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Téééda, vy jste toho naprndali :grinning: Ani nedočítám, jen jsem v rychlosti přečetla příběh Lol :frowning2: Je to smutný, že tě partner takhle nechal... :frowning2: Ale jsi fakt statečná, určitě se skvěle staráš o malýho.... A to zachraňování - klobouk dolů :wink:

Luci, tak to jste měli hezkou noc, za to u nás stále na hovno :angry: Tentokrát se nebudil po hodině, ale po 2 :sweat_smile: Já jsem už vyřízená, už mě to fakt nebaví :frowning2: Jsem unavená, podrážděná... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Áďa průjem má, ale už to není tak strašný, dokonce už má i chuť k jídlu. Teˇuž ten průjem bude možná spíš k tomu zubu. Až mu vylezou všechny zuby, tak to snad půjdu zapít :grinning:
30. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj,
Veru taky se přidávám k holkám, neuvěřitelný, jak to všechno zvládáš sama! To já i když na toho svýho blbečka nadávám, tak bez něj bych už skončila v šaškecu dávno.

Luci, tak vidíš, třeba Beba zafungovala a už bude dobře.

Leni, Adámkovi zuby aspoň lezou, u nás není venku ani jeden! Dásně má nateklý, dole čárka a zub cinká o lžíci, ale neleze.
V noci spí do půlnoci a pak hrůza. O půl třetí jsem mu narvala flašku a odešla z ložnice, bo bych se z toho už pomátla. Musím na něm ležet, jinak ječí a stejně se budí po 10minutách a kňučí. O půl šesté nastoupím na kojení a pak mu dám na obličej masku na spaní a zalehnu ho a spíme ještě nějakou dobu, teda já bdím, protože spát narvaná v postýlce nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Dneska mě tak nasrala tchýně bachyně, že už na ni fakt seru a malýho ani psa tam vozit nebudu. Svého vnuka hlídá 1hodinu týdně a aby mohla pracovat (hodina jí zabije), tak si na hlídání volá svojí maminku. Matyáš každý den kolem 10 spí půl hodinky, pak mi spí po obědě a babky zdechlý s ním nejdou ven a každej týden jim říkám, že po 11už nesmí spát. A každej týden tam v 11.15 přijedu a M spí. Tchyně ho dá do kočáru v 11, kdy už je úplně vyřízenej, aby s ním nemusela jezdit a mrskne ho pod okno a šmitec. Tak ho pokaždé budím a jedeme k mýmu tatovi domů a M je protivnej, po obědě mi nechce spát a řve. Navíc tam každej týden pes něco zežere a pravidelně pak blije mýmu taťkovi na koberec, ten mi akorát vynadá a každej týden čistím koberce. :angry: :angry: :angry: .
30. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
No holky nemyslete si,ja uz jen cekam kdy v tom saskecu skoncim.Dnes venku nam 2x piskal monitor dechu.Snad to bylo teplackama ktery mu ho mozna odchlipovaly od briska.Ale cucel na me tak divne a tak vyhukane ze sem byla dost na prasky.Zas ho ted jen porad hlidam a kontroluju a doufam ze nemel zas nejaky apnoicky pauzy...
30. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný podvečer, MM za chvilku přijde s Lukinem z venku, tak budem mít zase večerní program, doufám že dneska Lukin usne líp jak včera, to bylo až o půl deváté a zase s pláčem... už to bylo dobrý a teď je to zase naprd, tak já už fakt nevím. :unamused:

Leni, to je dobře, že Adámek už nemá tak hroznej průjem, to je fajn. A ty zuby bohužel ještě asi chvilku potrvají, ale neboj, jednou všechny vylezou! :wink: Už několikrát jsem přemýšlela nad tím, jak píšeš, že se Adámek budí po hodině... co dělá? Začne se hemžit, nebo pláče, nebo povídá? A jak ho pak uklidníš a uspíš? Si to vůbec nedokážu představit... To z té hodiny je vzhůru nějakou dobu a pak vlastně spí jen chviličku a znova je vzhůru, jo? To musí být mazec... :unamused: :unamused:
Snad už to brzo skončí!!!

Veru, s tchýněma to je kapitola sama pro sebe, myslím že všude je něco... to je fakt něco, že s ním nechce chodit, že ho dá jen pod okno... :unamused: A co Berry, pokaždé tam něco zbaští a pak zvrací? No, to je veselo teda...
Co TM, už je to s ním lepší? Nebo ho ještě pořád někam vozíš?

Radi, co Tvůj manžel, už je na tom taky líp, nebo je pořád ještě lazar?
A jak se holky máte, jak se daří? Snad se máte fajn... :wink:

Luci, tak snad už to bude jen a jen lepší, držím palce. Třeba jí fakt nesedl ten Nutroš, uvidíš... je to prostě věda a musí se zkoušet kde co... ty dítka se prostě projevují jedině pláčem, bohužel neřeknou, co je trápí... :frowning2: A s beránkem jseš dobrá. Já možná upeču tvarohovej mazanec, kynutej bohužel nemůžu, Lukinka by to roztrhlo... :frowning2:

Nosítko jsem opět nekoupila, nebyl čas. Zato jsem nechala přes 600,- v DMku a ještě příště tam nechám spoustu peněz, bo jsem nechávala vyvolávat ty fotky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mějte se krásně, zítra se zjevím. Pokud možno pohodový večer a klidnou noc!!!
30. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
Loli, Ty máš Respisense? Jsem o něm uvažovala, ale pak mě odradilo to, že se nedá baterka vyměnit a musí se někam posílat na výměnu...
Snad to nic nebylo!
Jinak jsem na FB četla o Míši, že Verunka bude muset v nejbližší době zase na další operace s tím srdíčkem... chuděrka malá, kéž by se na ni už usmálo štěstí a byla zdravá!!! A Míša musí být hrozně silná a statečná, obdivuju ji...

Páá, jdu na Ulici.
30. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
Teda to je des pres ten mobil.Ten clanek pred timhle sem se semka snazila napsat uz od pul 5.A porad to musim psat znovu a znovu protoze to vzdy zmizne.Napise ze je to odeslany,ale odeslany je prd! Grrr tecou mi z toho nervy...
A jinak kdyz to tady tak ctu,mam uz ted panickou hruzu z toho jak mu porostou zuby:astonished:
30. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
Veru, jak jsem u Adámka viděla čárku, tak zhruba do týdne možná i dýl vylezl zub. A k tchýni Matyáška nedávej a bude klid, když je jí zatěžko ho hoďku hlídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, ty noci jsou fakt děsný. Někdy se nevzbudí úplně, ale kňourá a hemží se po postýlce a neví, jak si lehnout, tak mu strčím dudla nebo mu dám čaj, tím se uspí a ještě zapnu usínáčka. Někdy se probere a když nezabírá ani jedno, tak si ho beru do postele, ale to mám pocit, že se kolikrát probere ještě víc a leze po nás :slight_smile: Zkouším kde co :grinning:
Jo a fotky jsou hotový :wink:
30. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahojky, tak u nás je to zase ve starých kolejí... bohužel je to asi cesta na dlouhou trať :pensive: a budeme muset vydržet.
Teď ji má manža, jinak bych se asi zcvokla. Dneska jsem s ní lítala po venku, jenom aby spala, takže jsem nejenom nevyspalá, ale i pěkně zmrzlá. Usínala jsem s ní potom u kojení atd. jenomže se zase najedla spustila hysterák, takže spánek je v nedohlednu.
Teď musím něco uvařit, jinak budeme o hladu, páč přes den vařit prostě nejde, když mi malá řve v lehátku, košíku, postýlce..prostě všude :confounded:

Leni, snad to bude u vás brzo dobrý. Je to už na palicu, viď :pensive:

Veru, ty si taky teda užíváš... chjo.

Tak já jdu vařit, dělám květák s bramborovou kaší.. páá
30. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
lenajsek: jj mám respisens i Nanny.To o techbaterkách jsem zjistila teprv nedávno.Kupovala jsem ho na netu a tam to samozřejmě napsaný nebylo...Ale je dobrý že je kompaktní tekže ho má i venku atd. ale pod oblečením není yšet.Nanny teď nepoužívám protože mi nějak špatně snímala a spouštěla moc poplachů.Ale brzo ju zase zkusim a snad mě v noci nebude přivádět k infarktovým stavům.Uááááá pořád mi to tu blbne na mobilu a celou tu dobu co jsem teď nepsala se neustále snažím tenhle příspěvek odeslat.Nalítla jsem teď narychlo na PC abych to sem šupla.Mi z toho trefí asi....A malej pořád tlačí a brečí,zase tlačí a brečí :frowning2: Chudáček z toho utrilonu AR má tuhý bobky a většinou kaká při přebalování a musím mu s tím pomáhat :frowning2:
30. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době jsem zase tady... :slight_smile: Minulý týden jsem myslela, že zkolabuju. Měla jsem zase šílenou virózu a místo ležení jsem makala na manželově diplomce. Měl na to poslední 3 dny a většinu jsem mu musela přepsat a opravit, aby to mělo patu a hlavu a těch gramatických chyb, o vzhledové úpravě nemluvě... V podstatě jsem na tom makala během dne, když byl malej chvilku v klidu a pak hlavně po nocích, většinou jsem šla spát tak kolem 3h ráno a malej se budí kolem 5h... Někdy teda ještě třeba v 7 usne, ale to jen na 15 minut... Ve středu už přišla tchýně a celej den se starala o malýho, abych mohla psát tu diplomku. A ze všeho nejhorší bylo, že nám v pondělí definitvně odešel PC, takže jsme po rodině a známých sháněli PC na půjčení. Nakonec jsme měli postupně 4, ale s každým nějakej problém. Navíc se v každým PC rozhazovala úprava textu apod., takže jsem už z toho byla na prášky. V pátek to MM hodil konečně do tiskárny na expres vazbu, včera to odevzdal. Prostě hysterie největší. :unamused: Všechno zase na poslední chvilku... :rolling_eyes:

Navíc máme hrozný noci, zuby nám zatím nerostou, ale i tak se budíme i 8x za noc. Teda ono to není buzení v pravým smyslu, protože Jurášek spinká a hrozně brečí ze sna. :frowning2: Prostě najednou začne hrozně plakat, ale přitom spí. Musím ho hned vzít do náruče a pochovat a do pár minut je klid a spí dál, jako by se nic nestalo... Doktorka v nemocnici mi říkala, že to bude z toho cvičení, protože cvičíme celkem hodně a že to jeho mozek v noci zpracovává (ty podněty ze cvičení) a proto v noci pláče. A asi si dokážete představit, co z toho spánku mám já.... :confounded:
Ale jinak děláme docela pokroky, hodně mu zesílily svaly a i ty ručičky už otvírá trochu víc. :slight_smile: A konečně se od minulýho týdne přetáčí na bok. :wink: O bříšku si zatím necháme jen zdát, ale není kam spěchat, ne? :sunglasses:

Holky, co se dává jako vnitřek do hlubokýho kočárku na jaře? Ted bude sice zase zima, ale když vytáhnu zimní fusak, co si tam mám dát? Nějakou deku vespod a zakrývat malýho druhou dekou?
30. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
Do pytle, zase mi smazala odpověď !!! Ten novej koník teda není žádnej zázrak. :angry:

Lollipops- Veru, ahoj, vítám tě. Jsi šikula, že to všechno zvládáš sama. :slight_smile:

Leni.dv, ty si s těma zoubkama taky docela užiješ... Už se hrozím, až začnou růst nám.

Luci, já taky používám Bebu na dokrm (od začátku 4. měsíce) a fakt jsem spokojená. Sousedka má 3 měsíční holčičku a od porodnice ji krmí Nutrilonem. Ted měla posledních 14 dní hroznej průjem a tak jí začala dávat rýžovou kaši a přešla na Bebu a spokojenost největší. Průjem do 2 dnů nikde. :slight_smile: Malá asi měla alergii na Nutroš. Neboj, až bude Veru větší, bude všechno lepší. Vidím to zpětně na Juráškovi. První 3 měsíce hrůza, teď už je to mnooohem lepší :slight_smile:

Lenajsku, jak s Lukáškem bojujete?
30. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
Veru, ta tvoje tchýně je taky exemplář ! Asi by ji neuškodila trocha abstinence od Matyho. Třeba si ho začne víc vážit a těšit se, že ho může hlídat. :wink:
Víš co udělala min.týden moje tchýně?? Chovala malýho na klíně a už se mu to přestalo líbit a ona si s ním nechtěla stoupnout a chodit, tak se natáhla na talíř pro kousek piškové buchty a začala mu to cpát do pusy !! :angry: myslela jsem, že mě trefí šlak. Byli jsme u toho oba s MM a ten po ní začal řvát, jestli je normální a já jsem se nezmohla na slovo, ale za to jsem jí úplně natvrdo vyrazila tu buchtu z ruky.... Jurášek ještě neměl nic jinýho, než prso a tekutý dokrm z flašky a ona mu cpe buchtu !! :angry: Prý mu to chtěla jen nechat olíznout, aby se uklidnil - bylo to sladký...
30. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz
Paaaja111: Ahojky,děkuji za uvítání :slight_smile: To s tou tchýní myslíš vážně??By mě šlak trefil...A proto mám strach malýho nechat s mamkou o samotě.Vždy mě přesědčí o tom,jak je to riskantní.Nedávno ho položila na válendu a odešla do koupelny.Prej by spadnout nemohl protože je ještě moc malikej.Jooo prdlačky.Bude mít 2 měsíce a ráno ho v postýlce nacházím úplně jinde než byl večer.A to je ještě mezi polohoacíma válečkama který si sám dokáže z toho suchýho zipu oddělat.A už se stalo moc případů kdy mimi spadlo z postele nebo přebalováku atd...No hlídat jí ho nenechám.Taky proto,že moje mamka je taková,že co jí zakážu neudělá,ale jakmila tam nejsem a nebo to nevidím tak šup šup aby to udělala.S tímhle mě fakt děsně štve.Jako chápu,babičky mají rozmazlovat,ale ocaď pocaď.Rozhodně by to nemělo zasahovat a ovlivňovat mnou určenou výchovu a už vůbec ne zdraví.Vím že to tak dělá,už sem ju ěkolikrát nachytala.To stejný mi dělala se psem.5íkám jí stokrát ať mu nedává žádný lidský jídlo a už vůbec ne od stolu aby pak pořád neškemral když člověk jí.No a samozřejmě že jakmile sem se otočila nebo odešla už něco žvejkal.Kolikrát mu to hodila od toho stolu a co pes nedělá.Sotva jdu k lice tak po mě skáče a škrábe jak blbej.No trefilo ba mě z ní občas.Ale nejhorší je,že když jí řeknu ať to nedělá,že si to prostě nepřeju a že mi to vadí,tak se ještě strašně naštve,urazí a začne vyšilovat.No a je z toho hádka.Ale za chviličku to udělá zase.Jako by se nechumelilo.Tak sem jí řekla že už ho tam nevemu.Ona že ne že už mu nic nedá chudáčkovi vyhládlýmu :grinning: Dojedu s ním příště a ta samá situace a vlastně pokaždé když sem s ním dojela.A já už jí prostě nevěřím a vím,že když jí řeknu eby něco nedělala s malým,tak to stejně udělá.A komu mám pak dávat hlídat???Je to děs.S mamkou se prostě nedomluvím a nechci jí ho nechávat.Už by mu cpala taky do pusinky dudan namočenej v medu nebo cukru.Sem jí řekla ať na to zapomene.Stačí že ten můj prcek už teď vyvádí že chce čaj a musím ho ním uklidňovat.To sem si ho blbě naučila já po nocích když sem se ho snažila jakkoliv uklidnit :grinning: :confounded:
31. bře 2010 v 00:08  • Odpověz
Ježiš sem to tu zas zapráskala takovým románem.Omlouvám se :confused: :grinning:
31. bře 2010 v 00:09  • Odpověz
Holky tak sem tu seděla do třičtvrtě na 2 ať tu máteňáký ty fotečky.Teď valím krmit...brou
31. bře 2010 v 01:43  • Odpověz
Holkyyy.... teda nemáte to jednoduchý :frowning2: Páji, tu tchýni bych asi zabila :rolling_eyes: Dobře, že m tak reagoval :slight_smile: Já teda myslím, že mě nic takovýho nečeká, akorát dávaj hračky, co se mi moc nelíbí a neumím to říct hned :frowning2: Třeba svítící kačenku do vody na baterky :confounded: Ale jinak mám pocit, že ze mě mají trochu strach a radši se zeptaj :grinning:

A to s tou DP tvýho m připomíná mě před dvěma rokama :sweat_smile: já jsem taak ráda, že jsem to nakonec nějak splichtila za vydatné pomoci mého m, by tam měl být jako spoluautor :sweat_smile: :pensive:

A jinak k oblíkání, Dr. na Rodince říkala, že v takovým počasí fusak rozhodně pryč a nejlíp všechno, ať prostě leží jen ve vaničce, když spí a nehýbe se, tak přikrýt dekou a oblíkat stejnoé vrstvy jako sobě... a že o víkendu, jak bylo pěkně, úplně šílela, jak lidi chodili na procházky s krátkým rukávem a mimina zababušený v kočárkách pod x vrstvama, že k nim ani vzduch nemohl :frowning2: To pak zrtácí prochajda význam.... Já mám teda už sporťák, takže žádná vanička, ale měla jsem Baru včera jen v ruflícj, měla pod tím podkolenky a pak body s DR a mikinku, když spinkala, jsem ji přikryla a jinak byla jen tak :slight_smile: Ale bylo víc jak 15 stupňů a nefoukalo moc....
31. bře 2010 v 07:20  • Odpověz
Dobré ráno, holky.. tak já dneska spala v obýváku, páč jsem už nemohla jinak. Jsem hotová a vyřízená, usínám na každém kroku, jsem sama sobě protivná atd. no není o co stát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: včera jsem lítala po venku, jenom aby malá mohla spát a o večeru ani nemluvím. Manža se mi sice snažil pomoct, ale malá řvala jak TUR.. tak jsem se naštvala a odnesla ji do ložnice, položila k sobě do postele a ona za chvilku usnula vyčerpáním. Kdežto v noci mi to dala pěkně vyž***.. byla vzhůru, oči jak tenisáky a nechtěla spát. Pořád kňourala a všelijak se otáčela.
Do toho manžel chrápal, takže jsem se nad ránem zbalila a šla si lehnout na sedačku.. :frowning2:

Kdy toto zkončí.. to fakt nevím, ale doufám, že brzo.

Pajiii, to nemyslíš vážně!!!! Já bych tu tchýni asi také zabila, přesně jak píše Erinka :angry: :rolling_eyes: je vůbec normální????

Eri, já mám malou pořád ve fusaku z beránka, ale za to má jenom punčošky s ponožkama, bodýčko s dlouhým rukávem, lehkou mikinku a jarní bundičku.. stejně ji ten fusak nedávám až k obličeji, má ho tak pod ramenama, páč ručičky má schované v něm.. tak snad ji nedávám do kočárku moc vrstev :confounded:

Holky, víc reagovat opět nestihnu :angry: , jenom doufám, že už je to u Lenči v pohodě a vlastně u ostatních také.. držte se!!!
31. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahoj kočky, téda, vy jste toho naprndaly... jdu kojit a pak budu reagovat. Pěknej den přeji!
Leni, o fotkách vím, jsme s tchýní domluvený na vyzvednutí v sobotu dopoledne. Už jsu zvědavá. Viděla jsi je?
31. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás po delší době pozdravit.
Máme se fajn, až na to, že Silvinka je teď nějaký jedlík. Buď má spurtík, protože bude mít půl ročku nebo jí už moje mlíčko nestačí. V neděli jsme najeli na zeleninku, mrkvička jí moc šmakovala, snědla celou skleničku :grinning: Asi bude malá jedlík.. :dizzy_face:
V noci teď vstáváme tak 4x a ráno vstáváme mezi 5.30 a 6.30 hod.
Jinak jsme byli v neděli poprvé na plavání, moc se jí to líbilo :slight_smile: :slight_smile:
Zítra frčíme na Velikonoce na Slovensko, takže balíme.

Dneska je tam pěkně hnusně, co?

Paaaji, ta tvoje tchýně, to je něco! :angry: To vaše noční vstávání snad nebude dlouho trvat, musíš být vyřízená :frowning2: Ještě k tomu jsi psala manžovi diplomku, ty jsi drsoňka, fakt! Super, že už Jurášek dělá pokroky a je vidět zlepšení z cvičení :wink:

Bavily jste se o tom oblíkání dětí... Já malou taky nenavlíkám a v podstatě mívá stejně vrstev jako já a fakt jen když usne, tak ji přikriju dekou.

Tak se zatím mějte, mám fofry. pááá
31. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Katy, my jsme asi taky měly spurtík, ale myslím, že už je skoro za náma, ukojily jsme to :grinning: A kdy dáváš mrkvičku, místo oběda? A hned poprvé tak pěkně papala? :slight_smile: Se těším, jak budem mít oranžovou kuchyň :sweat_smile: Ale prý na praní je horší jabko jak mrkev....

Luci, vydrž, bude líp!!! :slight_smile: Vím, že se mi to mluví, když Baru byla celkem v pohodě, ale nic jinýho ti fakt nezbývá.... a kočárek by ti někdo venku nevozil? Nemáte v Rousínově rodinu?
31. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Lucka.adis: Tak to si teda uzivate :o( Alexkovi pomaha kdyz ho hladim po celicku a na korenu nosanku mezi ocickama.Zkousela si?A mate probiotika?My mame na prdy Sab simplex a ty probiotika a malej prdi a prdi.Obcas se taky krouti ale zadna hruza.Spis ma problem s tim kakanim kdy mu musim fakt pomahat.Snad to budete mit brzo lepsi.
A co je to ten spurtik??
31. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Tak dneska Lukinek nevypadá, že by si dopoledne schrupnul, tak asi nebudu na vše reagovat.

Luci, snad bude po šestinedělí líp, a pak po tom třetím měsíci, my jsme to taky poznali. Po šestinedělí to bylo s pláčem trošku lepší a teď je to už o hodně lepší, když si vzpomenu na ty první tři měsíce, to se teď vůbec nedá srovnat. Musí se prostě zatnout zuby a vydržet.. a je pravda pravdoucí, že když je člověk podrážděnej, naštvanej a nervózní, tak dítko je o to víc plačtivější... je to tak. Jeidná možnost mě napadá zkusit ten šátek a mít malou u sebe, aby se zklidnila. Kdo ví co ji vadí a trápí... může to být cokoíli, hlad, bříško, nervozita... po té Bebě už kaká trošku líp, nebo ne? A nezkoušíš ji nechávat chvilku přes den úplně nahulatou? Lukinovi se to hrozně líbí a je ve svým živlu... když už nevím jak ho uklidnit, tak ho vysleču, nebo nechám aspoň bez plínečky a je spokojenej. Ale samozřejmě na každý mimčo platí něco jinýho. Moc držím palce, ať je brzo líp!!! A fakt by Ti asi hodně pomohl někdo, kdo by přijel vozit aspoň na dvě hodinky, co... TM nechce? Nebo někdo z rodiny?

Páááji ahojky! To je moc fajn, že je to díky cvičení lepší a lepší. :wink: Nevíš, kdy by měli dítka pást koníky s roztaženýma dlaněma? Lukin zatím pořád pase s pěstičkama zatnutýma. No teď teda už moc nepase, teď chce hlavně lozit. :grinning:
S tou diplomkou to musely být pěkný nervy, jseš fakt drak. NEchápu, kde bereš tu sílu a energii. Tak hlavně že je to už odevzdaný a snad už si taky chvilku vydechneš. :wink:
A s tou tchýní, to je síííííla!!!! Ona nemá rozum, nebo co??? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To snad není možný, že se něco takovýho může stát... Ještě, že na ni TM vyjel, třeba se vzpamatuje... to je fakt bez komentáře. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tím spaním mě to mrzí, ale snad se to zlepší. Jak dlouho ještě budete cvičit? A kdy máte jít na nějakou kontrolu?

Jinak Lukin se mi taky moc nepřetáčí sám na bok, i když dneska ráno v postýlce se párkrát na jeden bok přetočil, na druhej se nepřetočí sám vůbec. Ale nedělá to moc často, skoro vůbec. Já mám pocit, že každý to dítko má svůj čas na tyhle schopnosti a každej k tomu určitýmu motorickýmu vývoji dřív nebo později dospěje...
Tak se Páááji neboj, Jurášek určitě zvládne i to přetáčení na bříško. :wink:

Musím jít, ještě se objevím.
31. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahojte, teda já vám tady asi nebudu stačit... :-P Jste fakt prvotřídní kecalky :wink:

Lo: Přidávám se k holkám, máš to fakt těžký a upřímně Tě obdivuju, jak to zvládáš. Se syndromem náhlého úmrtí teda fakt síla! My měli s nany taky spoustu planých poplachů. Ale jsem si jistá, že někdy malýho "probral z nedýchání" právě až poplach. Nikdy jsme ho nemuseli oživovat, ale přesto to byly šoky, tak si Tvůj případ ani neumím předsatvit pořádně... :frowning2: Hlavně, že jste to zvládli a snad už teď bude dobře. :wink:

Pajo: Tchýni bych teda asi taky přetrhla.. Nemáte to holky s něma lehký... :-/ Já teda musím říct, mám tchýňu celkem fajn a kdybysma tam na nátlak manžela nebydleli skoro třičtvrtě roku, tak bych řekla, že máme fakt hezkej vztah. Tím se to ovšem trošku pokazilo, i když jsme se všichni snažili. Ono soužití 2 (vlastně 3) generací v 3+1 paneláku není nic moc... Nešla bych tak bydlet ani se svou mamkou a to s ní mám naprosto nádherný vztah... Jinak teda ale můžu Lukynka nechat na hlídání oběma. Respektujou absolutně naše názory a "pokyny". Tchýně se sice malýho hlídat sama, že by to asi nezvládla (ale jen se podceňuje, je dobrá...), ale naši ho měli už vícekrát třeba na celý víkend a absolutní pohoda. :wink: Tam ale může hlídat i moje mladší ségra - naprosto sama (narozdíl od tchýně, chi :slight_smile:) a dokonce i můj taťka zvládne kompletní péči. (Skoro líp než manžel... :-P). Máme prostě "leháro" (navíc už od 8 měsíců nekojím, takže mě malej vlastně "nepotřebuje").

Co se týká ublinkávání - refluxem trpěl Lukynek od narození a mě ho zjistili v 15 na nějakým vyšetření taky jako vrozenou vadu. (nevím, jestli je to dědičný...). Každopádně to bylo téměř po každým jídle. Pak to začlo být chvilku po mlíčných výrobcích, tak jsem se bála alergie na mlíko, ale nakonec se to nepotvrdilo (jen mým pozorováním, na žádný vyšetření jsem ho netahala..). Každopádně kolem toho roku se to úplně srovnalo a teď se stane naprosto výjimečně, že si ublinkme a to už věřím klidně i tomu, že se prostě přejí. (nechutenstvím totiž rozhodně netrpí :grinning:)

A k oblíkání taky něco - naprosto souhlasím s Errinkou. Když jsem (většinou na popud tchýně, když jsme tam bydleli) malýho oblíkla moc v takových vedrech, většinou se z toho osypal (potničky) a blbě se toho zbavoval... A pokud máte děti ještě ve vaničce, nezapomeňte, že jsou celkem hodně chráněný proti větru... což ve sporťáku není, ale to už jsou zase starší. Určitě nezapomenout na čepku, ale beranice už jsem taky schovala :grinning:. Jinak já mám ráda teplíčko, takže teď už jsem dokonce začala Lukyna oblíkat MÍŇ než sebe!!! Oni totiž ty děcka lítají a tím se zahřejou mnohem víc než dospěláci. Když ho pak strčím do kočáru, ho radši přiobleču, ale jakmile je aktivní, tak se rychle opotí a to není dobře... (ale to platí samo až u starších dětí :wink:)
31. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
31. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.