• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru, tak ty noci máme hooodně podobný, ikdyž Adámek teda už tak neřve. Dojeď na noc k nám a necháme ty řvouny spolu :grinning: :grinning: :grinning:

Jak píše Lol, mimča nemusí kakat každý den, taky mě na to dr upozorňovala a taky Adámek každej den nekakal. Možná bych tu rourku nedávala každej den :unamused:

Venku je pěknej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
Presne tak s tou rourkou.Oni ty mimca si tim tlacenim posiluji brisni svaly atd.A kdyz se jim pomaha casto tou rourkou,tak pak budou mit jeste vetsi problem se vykakat sami,protoze na to nebudou mit silu a budo cekat ze to zase pujde lehce.Pak si maminka uzije mnohem vetsiho kriku mimca.To bude chtit kakat ale nepujde to a bude strasne plakat,a maminka pak bude jeste zoufalejsi.Nebuj,cim sou starsi,tim si jim posili to svalstvo a bude to o.k.Ted to mlicko vsechno spotrebuje.Kamosce dcera nekala 15 dni
31. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
Ahojte, teda já ani nestíhám dočítat, jak se to tu rozjelo :grinning:
Paaaji, teda ty jsi fakt borka!!!! Prosím Tě, kdy Ty vůbec odpočíváš? Kde bereš energii? Zvládáš naprosto všechno! Já už bych byla polomrtvá! Mě stačí teď ten Nelčin spurtík nebo co to je, kdy vstáváme 4x za noc ... Tvůj manžel by Tě měl nosit na rukách!!!! A to s tou tchýní, to je teda mazec! Ono se to těm starším generacím hůř vysvětluje ... dřív se to vůbec neřešilo, tak si možná ani neuvědomovala, že dělá něco špatně, ale teda úplně chápu to Vaše rozčarování!

Leni, necháváš si vyvolávat fotky v DM? A jaký jsou? Já je tam chci taky nechat vyvolat, ne ty kodak, ale přímo ty dm ... tak by mě zajímala zkušenost :sweat_smile:

Loli, měli jste jít na kyčle? A malej je má v pohodě? My dopadly super!!! Už nemusíme dávat široké balení, malé se to spravilo. Akorát jadýrka nemáme dorostlý, ale to není problém. Dr. říkal, že by bylo lepší, abych jí třeba ještě na noc široký balení dala. No v noci na to peču, má pak bolení, když si nemůže pohnout nožkama. Přes den používáme látkovky, to je jak široký balení, takže to bohatě stačí :grinning:

Teri, jak ty to máš s tím rodičákem, máš na dva nebo an tři roky? Já si na ty dva netroufám právě kvůli tomu, aby mi to druhý těhu vyšlo ... teď to šlo dobře, ale kdo ví, co bude za rok ...
31. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Taky jsem se chtěla zeptat na fotky z DM :slight_smile:

Páji, klasika na 3, nechci být ve stresu a navíc teď nemám na druhý ani pomyšlení :grinning:
Vy na noc nepoužíváte látku? My už konečně taky máme kyčle OK :slight_smile:
31. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
Tak jsem tak přemýšlela, že mám doma 2 balíky jednorázovek a nevím, co s nima budu dělat :rolling_eyes: To je tak, že nedokážu říct nechtěným dárkům ne :unamused: Takže už mám doma 4 plyšáky, který fakt malé hodně dlouho nedám, protože jsou to samozřejmě ti chlupatí :angry: Schválně jsem na ně šáhla a prostě ty chlupy zůstávají na ruce, jako nechci se nikoho dotknout, ale přijde mi divný tohle kupovat miminu... Já mám po sobě kupu plyšáků, který se časem chystám vyprat, tohle bych se bála, že mi ucpe pračku....
31. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
Jako by nemohli koupit látkovou hračku, která jde v poho vyprat... Sorry, nevím proč, ale strašně mě to zas rozčílilo :grinning: :sweat_smile: :pensive:
31. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
Teri, na noc teď používáme ty pampersky, máme je doma, tak bych je jinak ani nevyužila. A navíc jsem zjistila, že nemám tak fajn savou plínku, aby jí v tu noc vydržela :unamused: A k tomu kdybych jí dala na noc látku, tak bude ráno nafouklá jak balonek, brouček můj malej ... v noci se fakt docela dost hýbe a potřebuje kopat nožkama, jinak je zle :unamused: ... vždycky jen slyším, jak se začne hemžit a pak jak začne prcat :grinning:
S tou mateřskou mám právě taky pocit, že by mě to na ty 2 roky strašně stresovalo, jako 11 tisíc by bylo fajn, ale s mým štěstím by to pak just nešlo a co potom, že ...
31. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
No, budem to muset nějak zvládnout, s těma penězma :frowning2:
31. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Ahoj kočky, jen v rychlosti, než půjdem koupat.
Fotky z DMka jsou pěkný, nebo aspoň mně se líbí, barvy tak akorát, žádný přehnaný, taky je nenechávám dělat na ten Kodak papír, to je pak dražší. Já tam rovnou kupuju i alba na 200 fotek 10x15 za 99ká, což se mi zdá super cena. A fotka 10x15 (resp. 10x13) stojí 1,99kč/ks, vyvolání pak nevím. Ale tohle se mi zdá dost dobrý.

Páji, to je super, že má Nelinka kyčlíky v pořádku. Ty jadérka dorostou, tak tam pak jdete ještě v půl roce, že? Lukin taky neměl jadérka dorostlý, tak půjdem ještě jednou na kontrolu. SUper, že nemusíte už mít to široký balení.

Teri, tak příště kdyžtak říct, že žádný plyšáky nebo tak... nevím. Tohle by mě asi neštvalo, člověk fakt kolikrát neví co koupit a v dobré víře koupí toho plyšáka, myslím že to nedělají úmyslně. Já teda peru v pračce i plyšáky. :slight_smile: A s těma jednorázovkama nevím, jedině zkusit někomu prodat, třeba tady na bazárku... nemáš asi žádnou těhotnou kamošku, co...

Ohledně rourky. No já kdybych nemusela, tak bych ji Lukinovi nedávala, ale on se prostě bez ní nevyprdí úplně. Jako prdí, občas, za každej prďanec jsu šťastná, ale bohužel to z něj nejde všechno, ať masíruju jak masíruju, ať ho dávám na bříško, nosím ta tygříka... a nechat ho řvát bolestí prostě nedokážu. Bo vím, že když dám rourku, bude po bolení...
Vykadí se i sám, ale pak když dám rourku, jde s ním i stolice další.
Pevně doufám, že to někdy skončí a já můžu rourku zahodit.

Jdu za malým, MM u něj usnul a natahuje tam. Pěkný pohodový večer a pokud možno už lepší noci!!!

Co středa Vyškov???
31. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Leni, taky chci v pračce plyšáky vyprat, ale tohle jsou ti strašně chlupatí, jako na dotek hebký, ale už vidím, jak má plnou pusu chlupů :rolling_eyes:

A bavíte se o digi fotkách? Si to teď nějak neuvědomuju :slight_smile:
31. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Leni, já jsem ve středu pro :wink: My můžeme :grinning:
31. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Jj, Teri, fotky z digitálu vyvolaný v dm :wink: :slight_smile:
31. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
supr, to musím nastudovat, jak se to tam nosí?? :slight_smile: My nemáme ani jednu vyvolanou fotku :unamused:
31. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Teri stáhni si na stránkách program :wink: https://asp.photoprintit.de/microsite/5500/
a nebo se dá použít i online fotosběrna http://www.dm-drogeriemarkt.cz/fotoparadies/
31. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Teri jojo, digi fotky aby z nich byly fotky klasický. Já to tam nosím na flashce a tam je terminál na fotky, kam strčím flashku, je tam prográmek a ono se z té flashky dají ty fotky vypálit na CDčko. Ty tam mají taky k dispozici, zadarmo. To CD pak dám do té obálky a vhodím do sběrny a za 3 pracovní dny je to hotovo. A nebo jak píše Pája, přes net, ale tohle je pro mě rychlejší, než to házet na net, většinou vyvolávám tak 180 fotek.
Teď to dávám jako dárky, dala jsem album už mamce, teď babičce s dědou budu posílat a pak dám i taťkovi k narozkám. Ono to není zadarmo a navíc si myslím že ty fotečky potěší. :slight_smile:

Jdu uspávat, snad to bude v pohodě, pááá
31. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jinak kdo chce, tak srazík ve Vyškově asi ve středu. :wink:
31. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Paji meli sme jit na kycle ale preobjednala sem se,protoze me bolel zaludej.Ja sem zatim siroky baleni davat nemusela.Uvidime za 14 dni.

Zitra jdeme k Dr. na prevazeni kvuli tomu jak ublinkaval.Doufam ze reflux mit nebude,ale porad mi hodne slinta,polika,zakuckava se atd. a to jsou taky priznaky.No snad to tak nebude,uz sme si toho uzili az az a cekame na ty lepsi casy....
31. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Erinka83: A jak mas ty jednorazovky velky?Ze bych je od tebe treba mohla koupit at je nemas zbytecny hm?
31. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Kocky jak se vubec dela to siroky baleni?Jsem uplne mimo misu:grinning:
31. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky, nějak vás nestačím dočíst. celej den u nás nešla elektrika.

Loli: já jsem dávala malému široké balenítak, že jsem mu na jednorázovku dala 2 obyč. látkové pleny a zavála ho takovýma kalhotkama ještě po MM když byl malej. Nosil to chudák 4 měsíce.
31. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
loli, je to myslím 3-6 kg, obyč Huggies, ty Clasic...
31. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Lolli, záleží, jak Ti je dr. nařídí - my měly 3 plenky, tzn. jednorázovka + dvě další složený bavlněný plenky a na to kalhotky, aby to drželo nebo 2. varianta, nějaké víc vycpané látkové pleny a na to opět kalhotky. Prostě tak, aby to mimču drželo ty kyčle hodně od sebe. Nelka se v tom prakticky nemohla hýbat, takže když byla rozbalená, tak si to fakt užívala a kopala nožičkama o sto šest!!! :grinning:
31. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Hojte holčiny,

teda dočíst vás je fakt práce na celej večer a já na to mám jen pár minutek než usnu :grinning: :grinning: U nás to celkem klape. Eliška je docela křikloun, ale vyventiluje to během dne a v noci ji přesvědčíme aby chrněla :wink: Už se na mě tak strašně krásně usmívá, ten úsměv je nad všechny poklady světa :dizzy_face:

Co se týče toho oblíkání, tak jsem se držela rad z předporodních kurzů, kdy nám sestřička říkala, že mrňata oblíkat podle sebe a jednu vrstvu navrch. Pokaždý zkoumám jestli nemá něco moc studenýho nebo jestli se neosypala. Zatím v pohodě, ale občas si vyslechnu, že je oblečená málo, že jí mám víc nebo míň zakrývat apod... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě se moc nelíbí ten vichor, kterej nese písek všude

Loli, vítám Tě mezi náma. Malej je šikovnej klučík :wink: a je obdivuhodný, jak to všechno zvládáš. Jsi šikulka :wink:

Luci, vy teda s Verunkou bojujete. Věřím, že to brzo přejde a bude líp :slight_smile: Vydrž holka :wink: A na to usínání taky občas používám hlazení. Na čelíčku, nosánku i tvářičkách :wink:

Na příští týden ještě nemáme žádnej program, takže bychom ve středu mohly dorazit :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Holciny dekuji za rady.Doufam ze to nebude brou ca potrebovat.By sme se asi oba zblaznili jak by byl nafouklej kdyby nemohl poradne kopat.Mi pripadne ze prdi celej den a noc v kuse.

Erinko tak teto velikosti mam.Skoda :frowning2:

Ronaldo dekuji za privitani a za pochvalu :slight_smile:

Jinac ten muj uprdanek na me taky zacal uz tento tyden hazet usmevy.Je to vazne neco uzasnyho :slight_smile: Uz se snazi vydavat i nejaky zvuky :grinning: Tak cekam na nejaky to broukanicko :slight_smile:
31. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
Lolli, Radi, počkejte, až se začnou prcci smát nahlas, to je teprve něco!!! :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz
Paji tak na to se tesim maximalne :grinning: Vdycky kdyz vidim tu reklamu v telce,tak si rikam kdy s tim ten muj zacne :slight_smile:
31. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz
Chjo,ted jak sem Alexka brala na krmeni,tak se mu zase vratilo natraveny mlicko do nosanku a zacal se tim davit.A to je 4 hodiny po krmeni a ma Nutrilon AR.To se mi teda nelibi.Doufam ze to i nevdechnul.To by nam jeste tak schazelo :frowning2:
1. dub 2010 v 00:03  • Odpověz
Ahoj kočky, tak včera to bylo zase něco navrch a potom celou noc.. jsme z manželem K.O a ta naše treperenda si z nás dělá pěknou srandu :angry: Včera nespala od 15hodin až do večera, takže byla přetažená a do toho, jestli ji bolelo bříško-to nevím, ale začala tak plakat až do hysterického pláče že zapomněla dýchat :pensive: prostě takový ten vzteklý hysterický pláč.. potom se uklidnula a okamžitě usnula, no a potom se budila po dvou hodinách.. až do teď.

Lol, snad se vám to brzo zpraví.. ten Nutrilon co mu dáváš je speciálně proti tomu ublinkávání?

Jinak naše malá se normálně už přitahuje za ruky.. manža to včera zkoušel a ona si normálně sedla :fearful: pase koníčky jak kdyby to dělala už delší dobu a pořád se otáčí na bok. Na to, že ji budou 2měsíce, tak si myslím, že začíná nějak brzo, ne?
A broukání už máme také za sebou-je to spíš takové to miminkovské povídání, tím mě pokaždé odzbrojí :dizzy_face: :dizzy_face: a co se týče úsměvu, to je u nás na denním pořádku, když zrovna nepláče.
1. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
Holky ahojky, tak u nás po hrozně dlouhé době noc celkem naprd, byl vzhůru o půl jedné, to jsem kojila a pak kolem čtvrté zase hrozně plakal, měl úplně tvrdý bříško, tak jsem chvilku masírovala a tlačila nožky, něco z něj šlo, ale stejně pak musela přijít na řadu rourka, bo pak už masáž nezabírala... já už fakt nevím co dělat, ať dělám co dělám, nikdy to nestačí... už ani nevím co jíst, jeho prostě nadýmá úplně všechno... :frowning2: Pak kolem páté zabral, ale budil se co chvilku s pláčem, tak jsem mu vždycky dala dudlík, ale musela mu ho držet, aby nevypadl... definitivní budíček v osm ráno, s pláčem, tentokrát hládek. DOufám, že teď usne na nějakou delší dobu.
Nevím co to bylo, v úterý byl úplněk, jestli to je ještě ono... měsíc večer svítil zase jako prase...

Dneska jedem na návštěvu do mé práce, tak snad bude mít dobrou náladu. MM nás pak vyzvedává a pojedem autem domů.

Radi ahoojky! Tak to je fajn, že se máte dobře, hlavně, že malá spinká v noci. :wink: A ty úsměvy, máš pravdu, nad to není! A jak píše Pája, jak se začnou dítka řehnit nahlas, to je fakt mazec! Lukin to dělá už asi 14 dní a je to k popukání... :grinning:

Páji, Nelka se taky tak řehní, jo? :grinning: Sranda, že? A taky u toho vždycky začne škytat? Lukin jo... :grinning:

A to broukání je taky fajn, oni pak začnou vydávat různý zvuky, jen aby zjistili, co to udělá... je to fakt sranda. Vždycky nás Lukin překvapí nějakým novým zvukem. :slight_smile:

Jinak se Lukin naučil prskat, je to fakt sranda. co tou pusou dělá, to někdy nechápu... :grinning: Mám nějaký videa natočený, jak bude chvilka času, zkusím je dát přes youtube na FB.

Loli, s tím refluxem nevím, snad dr. poradí... držím palce, ať se to zlepší.

Luci, co Verunka, jak včera?

A co Veru a Leni, co noc u vás, bylo to lepší?

Mějte se krásně!
1. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
Luci ahojky, tak už to čtu.. no tak to je něco, že byla tak dlouho vzhůru... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad dneska bude unavená a bude spát...
Jinak je to šikulka velká!!! :wink: :slight_smile: S tím pasením to je super, i s tím přetáčením a přitahováním!!! To my podle vás máme fakt doma lenoška. :slight_smile: Ale co, každej má svoje tempo, já to nehrotím...
A ten úsměv a "povídání", to fakt je nad všechno, co?
1. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.