• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Také přejeme všem krásné Velikonoce :slight_smile:

My jsme pořád nemocní,takže je to bída..sjeli jsme pro jistotu na pohotovost,máma akutní zánět hltanu...malej má krk v jednom ohni,kašle jako tuberák,ale průdušky jsou naštěstí čité...snad bude za pár dí líp :frowning2:

Leni...fotečky jsou moc pěkný :wink: :wink: :wink:
4. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
Ahojky holky, dneska tedy nálada na bodu mrazu, malá zase nejí od noci máme vypitou jen stovku Ke všemu to počasí, nějaká depka se o mě pokouší a ke všemu jsme nějaká nevyspala Zítra jdmeme na kontrolu na kardio a určo se bude ptát zda už jíme a já budu muset říct, že ne tak jsme zvědavá jak se to bude řešit jestly si nás nenechají v nemocnici
:angry:
5. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
Ahoj kočky, to je počasí naprd, co... ale když bude škaredě, jednou se určitě zase vyčasí a o to to bude hezčí. :slight_smile:
Vrátili jsme se od tchánovců totálně přežraní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Lukin spokojenej, se tam vykecal :slight_smile: :slight_smile:

Marti, chudák Tomík, je mi ho líto, snad bude brzo dobře!!! Asi má nějakej sirup nebo něco na ten krk, že... ještě, že průdušky jsou čistý, tak snad fakt už bude líp. Držte se! Snad Ty už budeš v pořádku.

Míšo, často na vás myslím, jak se máte, jak to zvládáte... malá pořád jí tak málo? Ach jo, co s tím? Dr. neví? :frowning2: Mrzí mě to, nevím jak poradit... jen držím pořád palce, aby bylo jednou konečně líp a už napořád!!! Hodně štěstí a sil!!! Dej pak zase vědět, jak to s váma vypadá, jestli malá půjde na nějakej ten zákrok a kdy...

Jak se máte ostatní?

Co ta středa Vyškov, platí to? A v kolik hodin? Psala jsem i na FB, tak snad se k nám s Lukinem někdo přidá, abysme tam nakonec nebyli sami... snad bude trošku solidní počasí.

Mějte se, jdeme za chvilku koupat, tak pěkný sváteční večer... páá!
5. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
Marti, díky moc za pochvalu foteček... hlavní pochvala fotografce... :slight_smile:
5. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
Krásné velikonoce všem přejeme :slight_smile:

Leni, krásné fotečky s Lukáškem. Povedly se :wink: :slight_smile: Nedočítala jsem vše, ale myslím, že ses někdy ptala, kdy má dítě při pasení koníčků otevírat pěstičky. Ptala jsem se na rehab. a mělo by to být na konci třetího měsíce. My máme 6 a pořád neotevíráme... Ale zato chytáme na předměty před sebou a zvedáme jednu ručičku a druhou vyvažujeme :slight_smile:
Cvičení je pro nás čím dál horší. :cry: Jurášek má šíleně hysterický záchvaty jen ho položím na pračku, kde cvičíme. Při cvičení řve tak, že se úplně dusí. Na začátku to tak hrozný nebylo. Myslím, že z toho už trochu dostává rozum a ví, že ho budu trápit. :frowning2:

Holky, vidíte, že to s tou mou tchýní je hrůza, co? Neříkám, že by byla špatná, na malýho je natřepaná, nejradši by ho měla a vozila v kočárku každý den, ale jak jí ho po tomhle mám půjčovat??? Nehrozí... :sweat_smile: Dneska tam byl MM s Juráškem na mrskut, tak půlroční dítě dostalo čokoládový velikonoční vajíčka a čokoládovýho zajíčka.. Co na to říct ??? :sweat_smile: Od mojí mamky dostal autíčko... :slight_smile:

Marti, dejte se dokupy, hodně odpočívejte :slight_smile:
5. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahoooj Ivi, téda, nevěřím svým očím, že už se snažíte o druhý. :grinning: Tak hlavně, aby to vyšlo. :wink: Máte super ty možnosti hlídání i tu školku. Já si nakonec nedala rodičák na 2 roky jen proto, že bych malýho nemohla dát do školky a odmítám, aby se o něj celý dny starala tchýně.... A MM se postaral o perličku když řekl, že není jeho mamka v důchodě proto, aby se nám starala o dítě :grinning: :grinning: :sunglasses:
Jak se bydlí ve Slavkově? A co škola? Neuvěřitelný, ale ani ne za měsíc budeme mít další výročí svatby, co? A Lenajsek taky :wink:

Míši, chudák Verunka. Je mi vás hrozně líto, ale jsem ráda, že bojujete a nevzdáváte. Snad začne brzo jíst, aby jí nesláblo srdíčko. Myslím na vás :slight_smile:
5. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
Jo jo už to trvá 14 dní a nějak se to nelepši jsem zvědavá co doktoři zítra na to.Dneska jsem to počítala a zatím má za celej den snězeno jen 200ml :frowning2: :frowning2:
5. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
misi a ona teda hladem nepláče?? Je jinak spokojená? Ach jo, snad už bude brzo konečně dobře!! :slight_smile:
5. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ona právě vypadá spokojeně a ani hlady nepláče .
5. dub 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj,
vrátili jsme se z Pece, bylo to super, dokonce nás dítko nechalo vyspat, takže paráda. Teď má pěknej skok vývojovej, leze jak raketa, pokouší se sedat a vstávat v postýlce a naučil se zdravit ručičkou, dělat nenene hlavou, no je k sežrání :slight_smile:

Misicko a z zajé lahvičky krmíte??? Jerstli jí to dobře teče třeba, jinak moc držím palce.

lenajsku koukla jsem v rychlosti na FB na fotky, moc vám to sluší s Lukáškem
6. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahojky , tak jsme zpět z kontroly a čekáme tedy na termín do Motola jako první se bude dělat plastika a neb výměna chlopně.

Lahvičky jsou dobrý , dřív mi znich pila. No jestlyse nerozjí tak začneme sondovat jídlo rovnou do bříška na tu operaci musí břibrat :wink:
6. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj kočky, nějak nemám dneska čásek, MM byl ještě doma, měl dovču, zítra jde do práce a my jedem na výlet do Vyškova.

Veru, psala jsem Ti na FB na chat, nevím, jestli jsi to četla, jestli nechceš jet taky. :wink: Zítra v deset dopoledne z miniZoo.
Jinak super, že Matyášek dělá takový pokroky a v noci i spí... super. Hlavně, aby mu to vydrželo. Že by změna prostředí? :slight_smile: A co zub, už nějakej vylezl?

Míšo, to je mi moc líto, že malá nechce pít... držím palce ať přibere! Kolik vůbec váží? A je zvláštní, že nepláče hlady... :unamused: Tak moc držím palce, ať se operace povede!!!

Jdu za chlapama, zítra se ozvu asi až navečer zase.

Pááji, díky za info s těma pěstičkama, Lukin ještě občas má pěstičku sevřenou, ale většinou se už natahuje po něčem, co má před sebou, ale zdá se mi, že ještě pořád není na těch rukách vyrovnanej. No ukážu to dr. na další kontrole. Mrzí mě, že Jurášek u toho cvičení tak pláče... :frowning2: Jak dlouho ještě budete cvičit? A to cvičíte tu Vojtovu metodu? Ani nevím, co to všechno zahrnuje... jinak super, že Jurášek dělá takový pokroky.
Můžem se někdy domluvit v Brně na procházku, jezdíme tam s L. každej týden. :wink:

Páá kočky, pěknej večer!
6. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahoj, Leni já mám zítra srat s kamoškou ve Slavkově, ještě se mi neozvala, ale asi se sejdeme, takže do Vyškova asi jindy. Kdo všechno jede???
Maty má prořezanej 1 zub, ale je teprve trošičku venku, bože to nás ještě čeká trápení :frowning2:
Míši a nechceš zkusit třeba lahvičku s větší dírkou, že by jí to líp teklo, používáte AVENT??

Jedu vyzvednout lazara z práce, byli jsme minulý týden na spec.vyšetření s tou nohou, tak má přetrhaný vazy v kotníku, prasklý kloubní pouzdro a obrovský hematom až ke kotníku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: , takže ještě dlouho chodit nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
Ježíííš, prý srat :grinning: :grinning: , měl tam být sraz :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
6. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na vás mrknout..

Míši, jejda..to máte zase trápení :frowning2: snad to bude brzo dobrý a malá se rozpapá..jinak jakou tu lahvičku používáš? Já mám od Aventu a ty jsou super!! Kupují se na to i dudlíky podle měsíců..čím víc měsíců tím větší dírka :slight_smile:
A je divný, že nepláče hlady.. :confused:
Držím palce!!!

Veru, koukám, že se dovolená vydařila :slight_smile: super, že malej tak krásně spinkal..snad mu to vydrželo i do Holubic :grinning:
A zub brzo vyleze, nejhorší je to prořezání :wink:

Jinak u nás je to v pohodě, akorát bojujeme se spaním. Pořád je přetažená, páč všechno sleduje a nechce zabrat a když už se jí klíží oči, tak ji to nejde a vzteká se až hrůůůza, takže bříško nás už sice netrápí, ale pro změnu a abych se tolik nenudila máme problém s jejím spaním. Včera usnula až po půlnoci, jsem myslela že mě už hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, my na sraz nedojdem. Je to na nás docela brzo a taky nevím jaká bude noc.. Verča to většinou přes dopoledne díky bohu dospává :wink:
6. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
Čaute holky!
Já na sraz taky nepojedu asi. Malej přes víkend průjmoval, tak jsem chtěla jet dnes k dr, ale dnes byl zas bez průjmu, tak uvidíme, co zítra.

Veru, to je super, že Maty už tak leze! Třeba už by si kluci spolu vyhráli :grinning: Jo a leze po čtyřech? Adís konečně přišel na to, že se dá i tak lézt, ale stejně se víc plazí. :slight_smile: U nás už je prořezaný už v pořadí šestej zub, ale předpokládám, že asi bude lézt další, protože ty noci jsou pěkně na hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každou chvíli vzhůru, už jsem z toho hotová, do toho ten průjem, no úžasný víkend to byl! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, to mě mrzí, že pořád něco takhle s malou řešíte :unamused: Musí to být na palicu. Přeju pevný nervy! :wink:
6. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
Jo a chtěla jsem se poradit, myslíte, že má cenu kupovat ještě chodítko? Uvažuju, že to Adámkovi koupím, už použitý, to není tak drahý. Za ruky chodit vůbec nechce, to vždycky gecne na zadek a ne a ne :slight_smile:
6. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
Veru jasně, tak jindy. A nebo snad někdy vyjde prochajda u vás v Holubicích, nebo ve Slavkově, nebo u Leni ve Velešovicích...
Jinak tam bude Pája Ondrová, Kačka, Alča, Lucka, Zdenka, pokud se tam dostane a jinak nevím.
Ten zub určitě co nevidět vyleze a pak další a další... :wink: A TM má teda tu nohu pěkně zramovanou... :frowning2: :frowning2: To bude ještě na dlouho, co... Takže volejbal nic, pak tréningy asi nějak pomalu postupně... :unamused:

Luci, to moc dobře znám, že mimčo nechce usnout... proto jsme vždycky Lukina museli nosit a nosit a nosit, než se uklidnil a usnul... v náručí musel být úplně udrndanej, aby v postýlce jen zavřel oči a spinkal. Nosila jsem třeba dvě hodiny v kuse... pak usnul třeba jedině u prsa nebo u flašky....
Má Verča rožnutý světýlko, nebo je tam tma, když jde spát? My jsme až teď před pár dny zjistili, že Lukinovi vadí i sebemenší světlo, že k usnutí potřebuje pořádnou tmu... od té doby co mu zhasneme a zatáhnem žaluzie a ještě závěs, tak usíná v pohodě sám v postýlce. Možná jestli jí nevadí světlo a pak ji vše kolem rozptyluje, nevím...
A uvidíme se někdy příště. :wink:

Leni, muselo to být něco, snad už je průjem definitivně pryč, držím palce! Věřím, že je to náročný v noci, ach jo... snad už bude jen a jen líp a Adámek bude spávat celou noc. S chodítkem čéče nevím, já bych možná počkala, že se rozhodne chodit sám, nějak těm chodítkům nedůvěřuju... asi to chce čas, jako všechno... v tomhle Ti asi moc neporadím. :unamused:

Jdu za chlapama, Lukin je po kojení a MM s ním blbne, čekám, kdy se malej poblije... někdy mi taky připadne, že mám doma dvě děti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Leni já kupovala chodítko taky až v 10.měsících už použitý. Já si myslím že pozdě není. Podle mě akorát.
6. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem se dostala konečně zase v klidu na net... :slight_smile: Na Velikonoce jsme furt někde jezdili a vrátili se až dneska večer... Jinak to bylo ale fajn, Lukášek ukázkově "mrskal" a evidentně ho to bavilo :D (btw taky dostal asi kilo čokolády celkem, ovšem od nejbližší rodiny jen rozumné věci - Brumíky, piškotky, přesnídávky, džusíky, ovoce, pískoviště... :D)

Míšo, vzhledem k tomu, že jsem v této diskuzi nová, přečetla jsem si váš příběh až teď a je mi to moc líto! Často mi běhal mráz po zádech a upřímně vám přeju, ať se té smůly brzo zbavíte a užíváte si společné chvíle pohromadě. Buďte hlavně silní a zvládejte :wink: Snad teď malá přechodně nejí protože řádí nějaká střevní viróza, tak třeba nemá tolik chuť k jídlu...Aspoň, že něco sní. :wink: Tak se držte. :slight_smile:

Leni zítra se k vám přidám :slight_smile: Už se těším a prej má být hezky!! :wink: Asi to už nebudeš číst..., ale jedeš busem 9:13 z nádru? Můžem jet spolu už ze Slavkova :wink:

Paaaji, fakt neuvěřitelný, že to tak letí! :wink: Taky hledím někdy jak vyoraná myš... Škola zatím nic moc..Snad se mi to podaří ukončit v lednu...ještě před porodem (i když krátce :wink:) A co Ty? Ráda bych teda konečně uskutečnila te sraz v Brně, jak jsme se kdysi domlouvaly :grinning: Třeba i s Leňou... My teda ale jezdíme jen jednou za 14 dní většinou... :wink: Se domluvme!

Mějte se krásně všichni a papa
6. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
No použiváme takové ty skleněné lahvičky, nějak jsme si na ně navykly v nemocnici. A dudlíků jsme už vystřídaly :unamused:
Doufám, že až bude ten sraz v brně tak tu budeme aby jsme se mohly taky připojit :wink:
6. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ahojte holky,
zdravím vás všechny i vaše prťátka :slight_smile: :dizzy_face:

Jak se všichni máte? Co tak sleduju, tak všechny dětičky dělají velké pokroky...
Luci, Verunka je šikulka a hlavně, že už ji netrápí to kakání, to je hned mimčo spokojenější :slight_smile:

Veru, vy jste taky byli na Velikonoce pryč? A dokonce jste si to užili i se spánkem?! :grinning:Tak to se máte... :wink: My pořád vstáváme 4x za noc... Dnes teda výjimečně jen 2x, nevím co se stalo, ale nevěřím, že by to mělo být odteď pravidlo.. Spíš jen nějaká haluz :grinning:

Míšo, to mě mrzí, že Veru moc nepapá, ale aspoň že je spokojená a nepláče :slight_smile: A kdy vás čeká ta operace?

Paaaji, to je smutný, že Jurášek se u toho cvičení tak trápí :frowning2: :frowning2:

Leni.dv, vy si s těma zubama fakt užíváte :unamused: Ten průjmík má určitě k tomu, co? Adísek už začíná i lézt, jo? A Matyášek taky? Jsou to kluci šikovní :slight_smile:

Holky, chtěla jsem se zeptat, od kdy jste dávali děti z korbičky do sporťáku?
My jsme včera byly na půlroční prohlídce a na 2. Prevenaru. Silvinka váží 7 850 g a měří 73 cm :grinning: Je hrozně dlouhá, od minulé kontroly, před 5 týdny se vytáhla o 6 cm :sweat_smile: Žížalka :grinning:

Jo a ještě jste se ptaly na ty příkrmy. Začala jsem s mrkvičkou, ta jí teda moc chutnala, po několika dnech jsem zkusila mrkev s bramborem, tak to nechtěla vůbec, to se jí úplně navalovalo. Takže jsem to radši zase vynechala a zkusila jsem brokoličku, tak ta jí taky šmakovala. Víc zatím experimentovat nebudu, dnes dám zase mrkev a potom k tomu zkusím zase přidat brambůrku. A dávám to na oběd.

Lenajsku, na plavání jsme byli na Lesné - www.filia.cz
Ale nevím, jestli tam ještě budeme chodit. Jako samotný to plavčo bylo fajn, ale manželovi se tam nelíbila ta místnost, kde se krmí, přebaluje atd... Taková ta čekací, odpočívací místnost. Je to tam i docela drahý, kamoš nám poradil ještě něco jinýho v Brně, tak se teprve budeme rozhodovat, kam dál.
7. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
Holky tak námn to dneska došlo termín do Motola 12.4.2010
:unamused: :unamused: :unamused: ale nevím zda si nás tam už nechaj nebo jedeme jen na kontrolu a termín operace se bude teprve řešit, ale pro jistotu říkala doktorka , že si mám zabalit :unamused:
7. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
Ahoj kočky, tak se hlásím z výletu až teď, byli jsme ještě venku. Fotky mám zatím ve foťáku, stáhnu a hodím na FB na Vyškovačky. Ivi, Tobě Lukinka pošlu mailem. :wink:
Bylo to moc fajn, ráda jsem vás viděla. Tak zase příště se budem těšit. Snad už nebude tolik foukat.

Jdu vás dočíst a pak za chlapama, zítra budem doma, tak se objevím.

Všechny zdravím a přeji pěkný večer!

Míšo, budu moooc držet palečky!!! :wink:
7. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Katy, já už ve sporťáku vozím 2 týdny :slight_smile: Jak jsme ho koupili, prostě jsem to nevydržela a velkej kočár šel bokem (doufám, že ho prodám :frowning2: ) Ale jinak bych asi počkala, kdybych měla dobrej hlubokej kočár, i když ten sporťák jde dát do lehu a přežily jsme i teď ty mrazy s dekou....

Misi, držím pěsti, ať je to dobrý!! :slight_smile:
7. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky.Tak sem si udelala taky trosku casu abych sem zas neco naprndala.A opet se nemuzu nicim chlubit.A OKAMZITE PRECHAZIM OD Dr. ZEMANKOVE!!Ta pinda vubec nepoznala ze je male uplne rozhozenej.Dneskem sme zacli s Vojtovou metodou.Malymu se zacli uplne rozjizdet oci,na jedne strane tela nereaguje na stimuly,hlavicku toci jen na jednu stranu,rucku a nohu vyuziva taky jen na leve strane,na brisku je totalne mimo a rucky nedava pred sebe ale matahne je k telu a celkove je jeho motorickej vyvoj uplne rozhozenej a v tahu.Ted jeste zjistit z ceho to je atd.No zas uplne na prasky.U cviceni brecime oba dva.Ja se modlim aby nebyl nejak postizenej a nebo mozkova obrna.No mam desnej strach.Ani chovat ho nesmim:cry:
7. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
loli, bude to dobrý, uvidíš!! Moc držím pěsti!!
7. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
Loli, tak snad jiná dr. vám pomůže :wink:
7. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
Eri: Dekuju,snad jo.Ale nervy pracuji na plny obratky a emoce...o tech ani nemluvim.Jeste nebylo dne,kdy by byl prcek v poradku.Ja mam pocit ze uz to nezvladnu.

Misi: Ted sem cetla ze mate taky nejaky sileny zdravotni problemy.Je mi to lito a citim s tebou.Chapu co prozivat zvlast po tom co se vse stalo nam.Drzim pesticky a snad to bude brzo dobry
7. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
loli, věřím, že to musí být šílený, když jsním sama...ch jo... ale musíš věřit, že bude líp!!! A prcek bude v pořádku!
7. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.