• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Teri: http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Safety-1st-Road-Master-sportovni-kocarek

Holky, jdeme ven, dokud je hezky, odpo a o víkendu se to má prý zhoršit. Tak se zatím mějte a přejeme se Silvinkou všem hezký pátek! :slight_smile:
9. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
Já jsme byla dneska na testu na cukrovku po šetinedělí a byl to ještě vetší hnus jak minule.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted se jdem oblíct a valíme za chvilku ven, jo a ještě se musíme pochlubit, ale abych to nezakřikla. Verči jsem včera večer vytáhla sondu a zkoušely jsme pít z flaše. Takže večer v deset 60, ve dvě v noci 80, ráno 65 a pak zase 80ml . Holky kéž by to vydrželo a nebo ještě lépe se to zvedalo
:wink:
9. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Míšo, super! Jen tak dál :wink:
9. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
Katy, my máme tento: http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Chipolino-kocarek-PERFECTA
Ale musím teda říct, že ten váš favorit je určo lepší, škoda, že jsem na něj nenarazila předtím, má nafukovací zadní kola a asi bude víc odpruženej než ten náš, ale hlavně jde na něj Maxi cosi :frowning2: :frowning2: Ch jo :grinning: No nic no :grinning:
9. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
Misi, tak snad se malá konečně rozpapá :dizzy_face:

Katy, jsi mi nasadila brouka do hlavy, že já se vůbec ptala :grinning: Jinak vypadjí dost podobně ty kočárky.... Jako spokojená jsem, ale ten váš je vychytanější :slight_smile:
9. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
Teri, však pokud by jsi dobře prodala tento, tak proč si nekoupit nový? Jedna paní na MMB má myslím 2 letý dítě a říkala, že za ty dva roky vystřídala asi 10 kočárů :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
No Katy, na to asi nemám nervy, ještě nemám prodaný ani ten starý :grinning: Ale jestli další mimi bude kluk, tak ho hnedka zkusím prodat, ta naše červená je hodně holčičí :slight_smile: Ale myslím, že ten vybraný je supr, sice jsme na něho nějak nenarazila, ale má vše co jsem chtěla, sakra sakra :grinning:
9. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
Ahoj kočky, vrátili jsme se s Lukinem z Brna, udělali jsme si dneska výlet, bo budem až do zítřka dopoledne sami doma, MM odjel na chalupu něco udělat po zimě a zůstává tam přes noc, tak aby nám to rychleji utíkalo. Lukin byl hodnej, včera to byla tragédie, ale dneska zase ukázkovej. Viděly jsme se se ségrou, ta hlídala ve Vaňkovce a já si nakoupila dárečky, stříbrnej řetízek a pak tričko v Orsay. Byly jsme vybírat i nosítko, tak nakonec koupíme Ergo nosítko, zdálo se mi že nám sedí víc. Ale měli poslední kus na prodejně, zrovna co se mi nelíbil, tak budem objednávat z netu a pak si ho vyzvednem na prodejně, až dojde zboží. Jak začalo jaro, tak nosítka prý jedou.

Katy, Ty budeš kupovat novej sporťák? V-Cross sporťák se Ti nelíbí? Nedočítala jsem zatím, tak možná jsi už odpověděla.

Zítra jedem na návštěvu k mamce do Brna, tak nebudu u PC, tak až pak v neděli.

Mějte se krásně, pohodový víkend všem a nejhodnější dítka!

Jdu za tou naší kukačkou, pááá!
9. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
Jen v rychlosti, Míšo, držím palce, ať malá začne papat sama, třeba neměla sílu sát a teď jak se jí něco dostalo do žaludečku, tak bude mít větší sílu a bude i víc sát... moc držím palce!!!!

Katy, kočárek vypadá super!

Páá, krásný víkend!
9. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky, bohužel mám notebook v opravně a tak se přihlašuju přes manžela, ale v pondělí ho snad už budu mít zpět doma, než mi manža nastoupí do nemocnice :wink:

Nejprve bych chtěla popřát Lenči k narozeninám.. Leni, přejeme ti hodně zdravíčka, štěstíčka a ať se Ti splní tvá nejtajnější přáníčka a kluci tě moc nezlobí :dizzy_face: Áďa s Verunkou posílají pusinu..
(popřála bych ti dřív, ale dozvěděla jsem se to včera večer na Facebooku, tak se moc omlouvám, že přejeme tak pozdě)

Míši, nechcete vyzkoušet ty lahvičky avent? Jinak také držím palce, aby se malá rozpapala a bylo líp.

Katy, kočárek vypadá dobře.. jen jsem myslela, že využiješ ten sporťák co máš teď, než dáš pryč korbu.
A fotečky jsou super, malá je už slečna :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak holky, k těm naušnicím.. my je chceme dát Verči co nejdřív, páč nechci, aby si to moc pamatovala a měla potom hrůzu z dr. stejně ji budou trápit očkováním atd. a slyšela jsem, že tak nejlepší věk dítěte je rozhraní mezi 3-4měsícem :wink:
Akorát teda mi to nebudeme nechávat nastřelovat, ale přímo propíchávat.. chtěla jsem malé dát do uší naušnice ve tvaru pecky, ale rozmluvili nám to ve všech zlatnictvích kde jsme byli s tím, že to miminka potom za ouškem bolí, jak je to tam tlačí..takže prababička koupila klasické s bílými kamínky :slight_smile: které bude mít na pár let a tím i vzpomínku na ni.

Leni, co Lukášek..je to už lepší? Nějak nestíhám dočítat :sweat_smile:

U nás je to v pohodě, akorát nám někdy dělá problém spaní, ale potom usne a spinká klidně i 5hodin.. včera manžel koupil pěnové podložky a dáme je na zem a na to dáme hrací deku.. a strčíme tam Verču, páč už normálně začíná chytat hračky do ruky a povídá si s nimi :confused: :grinning: na to že ji budou 2měsíce, tak je nějak dopředu..

Tak se mějte pěkně a všechny Vás moc zdravíme!!!!
10. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky,po sto letech jsem na PC :grinning:

Mišičko dnes jsem si přečetla celý tvůj příběh a teda to je něco.Sem si pěkně pobulila.Vůbec ti to nezávidím.Doufám že se to bude vše jen a jen zlepšovat.Jsi silná holka a držíš se úžasně.Klobouk dolů.Držím moc moc pěstičky aby se vše jen lepšilo a mohly ste se holky pěkně radovat za života :slight_smile:
11. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
Jinak my to cvičení 10x denně absolutně nezvládáme.Jde to tak 5x denně :unamused: To cvičení na správné pasení koníků zvládáme pěkně bez plače ale to druhý se mu vůbec nelíbí.To pak plače i u přebalování protože ho držím ve stejné poloze s nožkama nahoru.Očička se pořád rozjíždí.Sem zvědavá co nám řekne terapeutka na kontrole.Myslím že tam máme jít ve středu.
11. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
jo a od té doby co cvičíme tak mu posledních 50ml papu musím vyloženě nutit.Dřív to zblajzl krásně ale teď s tím trochu bojujeme :confounded:
11. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
Paaaji přišla sem na to sama a to úplnou náhodou.Kdybych náhodně nezahlídla na netu že se nemá zaklánět atd tak sme v tahu.Doktorka mi vůbec neřekla co má a nemá dělat.Jak má co dělat,co mám sledovat atd...A to víš že mamka a všichni okolo mi říkali že to je normální,že se to ještě spraví,ty očička že sou taky normální,že koníky pase správně atd.Vůbec nic ale nebylo správně.Já budu měnit doktorku!!!Zemánková je Husa s velkým H!!!Když sem říkala terapeutce jak sem na to došla a že doktorka to ani nezkoušela,nep=tala se mě na pasení koníků a na nic tak na mě hleděla jak puk.A to sem u dětské byla 1.4!!!Ani jeho reakce nezkoušela =pinda.Takže k Zemánkové už nikdy víc.Jen mě štve že ona má ordinaci fakt blízko a byla sem u ní za 5 minutek s kočárkem a pak rovnou šup pěkně na město a na procházku :unamused: :unamused: Ale přednější je zdraví tak budu jezdit s prckem dál no...jen přemýšlím jestli jít k Hubínkové nebo k Bahníkové........
11. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky, tady je zase nějak mrtvo.

Veru moc držím palce, aby se Alexek brzo srovnal, neboj, to bude dobrý, přišlo se na to včas a cvičení vám pomůže :wink: .

Míši, co u vás, už papká Verunka???

u nás tak nějak normál, marod pořád nechodí, Matyáš pořád špatně spí, ale za to už leze, sedí a zkouší stoupat a padá a je to sranda. Musím letět, právě sletěl na zem a řve :confounded:
12. dub 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej den přeji!

Luci, díky moc za přáníčko. :wink: A díky za optání, Lukin už je lepší, bříško už tolik nebolí, i když včera jsem po dlouhé době musela dát zase rourku a byl zase protivka, teď zase pár dní večer má svoje záchvaty, nevím, jestli ho třeba nesvědí zuby... těžko říct. Jinak je to už daleko lepší než to bývalo, díky za optání. A co Verča, už je taky lepší? Snad se i to spaní zlepší, ale ona je ještě malinká, tam to může být každej den jinak. Pěnový podložky jsou super, taky je chci pořídit.

Musím letět, malej zase piští. Veru ahojky, snad ten čtvrtek klapne, ráda vás uvidím, Matyášek je šikulka. :wink: A těším se i na kočárek.

Lolli, snad to cvičení malýmu pomůže.

Pěknej celej týden, páá!
12. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
Holky, jdu se dneska ostříhat, jsem zvědavá, jak to dopadne :sweat_smile:
12. dub 2010 v 15:27  • Odpověz
Tak jsem docela dost ostříhaná :grinning: A stálo mě to 100 :sweat_smile: No jako přemýšlely jsme, co s těma mýma vlasama a ona mi řekla, že na to, aby mi mohla něco udělat by potřebovala víc vlasů :grinning: :grinning: Jako kdyby udělala patku na jednu stranu, tak je vidět lysina :sweat_smile: Aby byla pěkná ofina, musela by ostříhat hodně vlasů :grinning: No bída bída :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jak si to zejtra umyju a vyfoukám podle sebe, jaký to bude :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky, nějak nemám čas poslední dobou psát.

Míši: to není možný, že máte furt nějaký problémy :frowning2:

Terčo hoď fotečku novýho účesu, já jdu ke kadeřníkovi ve středu, celkem mě láká to taky ostříhal, ale zase chci dlouhý vlasy :grinning:

Lolli: ahoj, kámoška taky chodí k Zemánkové a není spokojená, ale ono si asi nevybereš, my chodíme k Eimové a Vikče se udělala něco jako vyrážka, tak mi řekla, že jsou to potničky a za týden mi řekla, že to je ekzém a poslala nás na kožní, kdyby nás tam poslala hned, tak byl klid a neměla by to rozlezlí všude :angry:

Jinak Vikouš začala večer odmítat kojení, tak jí nabídnu prso, dvakrát si cucne a odstrčí mě, tak jí dává z flašky, kojíme tedy jen ráno, tak jsem zvědavá když milostpaní nebude chtít ani to :unamused:

V pátek jdeme na narozky, malá asi bude spát u našich, už se moc těším budu tančit až do rána :grinning:
12. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
lolli: ty jsi teda mlaďounká :slight_smile:

My jsme dávali naušničky v 3,5 měsících a myslím, že to je ideální věk :wink:

Holky to není ani možný, jak ty naše děti rostou :slight_smile:
12. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
Dolda: ahojky,tak Eimovou májí i kamoška a taky není spokojená.Její 2,5 letej prcek je nemocnej snad každej měsíc...někdy třeba i dvakrát. :unamused: Pořád hrozný rýmy,záchvaty kašle atd...a na nic jí nepřišla a nijak to taky nehrotila.Já sem slyšela chválu na Bahníkovou tak půjdu asi k ní.No babička nejsem no :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky, mládě se najedlo a chrupčí dál v postýlce.. to není ani možný, že je tak spokojená :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak baštíme už 15Oml :grinning: a jsme teda úplně na té Bebě a probiotické kapky kapeme pořád.. dvakrát jsme jí je vysadili a nebylo to ono, takže aspoň víme, že kapky zabírají a na bříško jí pomáhají :wink: jen ta cena je teda šílená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Loli, ty jsi fakt mlaďoulinká, ale né o moc než já :wink: a neboj, malému se to upraví a bude líp.
Jinak dr.Eimovou má můj brácha, chodí k ní s malou Adriankou a nemůžou si ji vynachválit, ale bohužel už nebere, jinak bych k ní hned přestoupila, páč ta naše v Rousínově je fakt na ***** :angry: :zipper_mouth:

Zuzi, jdeš na narozky, jo? Tak si to užij i za mě :wink: já se hrozně těším, až koncem Dubna vyrazím s kamoškou na nákupy.. :dizzy_face:

No nic, jdu si lehnout.. manža jde zítra do nemocnice a dojede mi tchýně na pár dní, tak se tu objevím jenom minimálně.
12. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz
luci a za kolik ty kapky kupuješ? na netu v pohodě za 300 i s poštovným a nebála bych se toho, dá se najít prodejce, který ti to pošle v "termoobalu"....
13. dub 2010 v 07:33  • Odpověz
Eri, právě že to kupujeme za 6OO,-kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
tak to objednej přes MMB, i Lenajsek to tak objednávala....
13. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
Ahojky holky, tak si nás tam nakonec nenechaly , ale dojely jsme pozdě a už nebyl čas ani chut něco psát :unamused: :unamused: Tak jsme podstoupily veškerá vyšetření a verdikt zatím žádnej, jsem z toho strašně smutná jelikož chování některých doktorů nebere mezí a i když je někdo kapacita tak by měl být i lidskej. Jde o to , že Veřča by potřebovala novou chlopeň, ten doktor udělal utz a jak skončil tak se na VErču podíval jako na největší chudinku a ještě dodal, no je to hrozný , ještě že nevíš o co jde. A já řikám co stím budou dělat a on , že toho tam má jak nasetýho jako těch různejch vad a defektů a že se jim do toho prostředí nechce operovat a že vlastně neví co stím :confounded: No nakonec snáma pak mluvila nějaká doktork a říkala, že je to špatný, ale zatím né až tak akutní a , že nás pošlou domů a budou se na nějaké radě radit, jelikož výměna u tak malého mimča je fakt hodně naročná a ke všemu ani taková malá chlopen se nedělá, takže to vypadá, že budou vyčkávat co to nejvíc půjde :unamused: Takže já ted budu každej den vyhlížet poštaju jestly nám nenese dopis z
M otola co snama bude dál :unamused:
13. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
juj, Misi :pensive: Moc moc na vás myslím, ať už konečně je malá Verunka v pořádku!! a co to papání?
13. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
Jídlo je pořád na prd, kdyybch jí nesondovla tak skoro nic nesní :unamused:
13. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahojte holky, Luci ty probiotické kapky si kup fakt přes internet, já kupovala přes MMB a nemusíš se vůbec bát, jsou to kapky buď ze Slovenska nebo z Polska, tam totiž stojí kolem 10 euro, to jen tady u nás jsou tak příšerně drahý, distributor na tom asi vydělává nehorázný peníze. Tady jsou stránky, kde se dočteš, že kapky můžou být myslím i několik dní vystavený teplotě do 25 stupňů, pokud jsou zavřené, takže vůbec není problém si je z netu koupit: http://probiotickekapky.cz/

Misi, je to hrozný, čím vším si musíte s Verunkou projít .... s těma doktorama je to hrozný, buď jsou skoupí na slovo a nic neřeknou a nebo jsou naopak hodně tvrdí, nic mezitím, to znám. Člověku ale nezbývá nic jinýho než jim věřit. :unamused: Snad se brzo domluví, moc na Vás holky myslíme. Uvidíš, příjde doba, kdy bude Veru v pořádku a budete si už konečně užívat jen samy sebe!

Loli, tak pak napiš zkušenosti s Bahníkovou, jo?
13. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
Eri, mám tady kamošku a jezdí často na Slovensko, takže mi to vezme ona :wink:

Míši, držím palce, aby byla Verunka co nejdřív v pořádku. Jsi hrozně statečná.. klobouk dolů, jak to tak dobře zvládáš.
Kdepak jste byli na kontrole, tady nebo v Praze? Nějak jsem to nepostřehla :confused:
13. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.