• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci, no vidíš, to je supr a ještě ušetříš za poštovný :slight_smile:
13. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
Eri, já to ani nevěděla, že by mi to mohla vzít :grinning: :grinning: a je fakt, že nechápu, proč to u nich stojí levněji než u nás :angry: jaký je v tom rozdíl.. pitomci.

Dneska je venku zase hnusně.. čekám až dojede tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad tady nebude chtít být nějak extra dlouho (do konce týdne) a musím si zajet do Holubic pro auto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Copak máte dneska v plánu, holky?
13. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej i když deštivej den... téda, tady jste toho naplkaly...

Teri, tak to je fajn, že máš vlásky ostříhaný, zase se zesílí, uvidíš. :wink:

Luci, to je super, že je malá spokojená a tak baští, to asi pěkně přibírá, že? Kdy máte nějakou poradnu? A s těma kapkama má Pája pravdu, já je taky objednávala z netu, i když jsem je nevypotřebovala, já bych se toho nebála. O polovinu levněji, to je myslím trošku rozdíl. A nebo to nechat dovézt, proč ne.

No nic, mládě zase piští, teď se naučil hrozně nahlas vypiskovat, asi brzo ohluchnu. Tak písnu později, snad mě nechá. Páá
13. dub 2010 v 11:37  • Odpověz
Luci byly jsme v "Praze :wink:
13. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
Holky jestly budete ty probiotické kapky obědnávat z mimibazaru tak pozor na lenysek84@centrum.cz, na kapky jsem čekala přes měsíc, pořád že jí do toho něco vlezlo a týden čekám na peníze tak jsme zvědavá.
13. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj, jsem v Brně, je hnusně, už nevíme, jak zabavit malýho, lítá tady jak čamrda, pořád si někde stoupá a pak leí k zemi.
Dneska mě kousl svým 1 zubem do bradavky, jsem myslela, že chcípnu, tak jsem mu nadala, chudáček pak plakal, ale snad si to bude pamatovat a nebude to dělat.
Zuzi, mě poslední dobou Maty u kojení pěkně štve, je to vždycky cuc a pak čučí kolem sebe, pak zase cuc a odtrhne se a furt dokola. Kojení má jen na napití. Kdežto flašu si drží a nepustí z ruky :confounded: .
Míši a teda verdikt takovej, že Veru potřebuje novou chlopeň,ale musí se čekat až bude větší??? Zatím nic dělat nebudou?? To jezdíte do Motole jen na jeden den?? A má Verunka nějaký omezení? Můžete jí třeba normálně koupat, může být na bříšku apod??? Snad ti brzo napíšou co a jak, nejhorší je nevědět :frowning2: :frowning2: .

Luci super, nehorš máte za sebou, teĎ už to bude jen a jen lepší a taky srandovní a Verunka je moc šikovná, že už sahá na hračky. Maty taky hooodně brzo zvedal hlavičku na bříšku :slight_smile: .

Dneska jsem byla zaplatit zálohu na plavání v Kenny klubu v řečkovicích (stojí to 2tisíce 8 lekcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a paní mi to ukazovala vevitř a je to tam nááádhernnýý!! Začínáme 6.5., už se těším.

Teri ukaž vlasy :slight_smile:
Já taky musím pod nůžky, za 14dní se žení tchán. Taky jsem si chtěla oblíct šaty, co jsem měla na převlečení na svatbě, jako se do nich narvu, ale to kozstvo mi vytéká všemi směry, to je celkem síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale nový kupovat nebudu, takže na to hodím svetřík a budu se tvářit, jakože to je záměr mít kozy ven :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
Verča zatím, žádné omezení nemá, al euž je tá vada na ní znát hodně se zadejchavá, má studené tlapky a taky je taková unaveněšjí, no verdikt je že zatím neví co snama tak se budou radit a pak daj vědět. Ale , že by nemohla na bříško nebo , že by měla mít nějaké jiné omezení nikdo nic neříkal.
13. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
Ahoj kočky, MM šel na chvilku s malým ven, taky mi z toho počasí hrabe, když furt chčije... :unamused: Dneska jsem měla jet k zubařce, ale odvolala jsem to, výmluva že je malej nemocnej (snad teď nebude, když jsem se takhle vymluvila), ale do Brna busem se mi fakt nechtělo, a myšlenka na zubařku taky nebyla nijak lákavá. Zítra ale do Brna jedem, klasika Vaňkovka DMko a pak Ikea, jdeme koupit nějakej úložnej systém do pokoje, náš pidi byt je fakt nafukovací, našli jsme další místo, kde se dá udělat úložnej prostor, bo toho oblečení pro malýho je nějak hodně a hraček bude taky přibývat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Měli jsme nabídku na výměnu do většího bytu s doplatkem, ale sešlo z toho, paní si to nakonec rozmyslela. Tak budem muset asi dát nějakej inzerát, bo tady už to za chvilku bude neúnosný... ale zatím se to ještě dá.

Veru, tak Matyáškovui zub už vylezl, jo? Tak příště si už dá pozor, nevěděl chudák, že by Tě to mohlo asi bolet... a další se nerýsuje? Co ten čtvrtek, platí? Snad bude nějak solidně...

Míšo, tak snad se z Motola dozvíte nějaký pokud možno pozitivní zprávy... moc tomu nerozumím, ale snad dr. vědí co dělají, když chtějí počkat, až malá ještě trošku povyroste... snad se pak ty operace podaří, pořád na vás myslím a moc držím palce! Myslím že v dnešní době je snad už kardiochirurgie na takové úrovni, že se dá u nás srovnávat se světem, jestli nejsme na špičce v tomhle oboru...

Veru, tak budete chodit do Kenny, jo? Já se dívala na jejich webovky, přišlo mi to sympatický, možná o tom taky začnu uvažovat... jen kdyby bylo těch penízků... teď je to ještě relativně dobrý, v neděli mi ale skončila mateřská, teď už jsu na dovolené co jsem si nevybrala v práci a po 32 dnech jdu na rodičák... to bude změna. Ale to všechny určitě víte, co jste přešly z mateřské na rodičák, že je to určitě jak pěstí do oka s těma penězama. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ke kadeřnici taky musím jít, ale má čas bohužel až koncem měsíce, tak do té doby mi ty vlasy asi komplet vypadají... je to fakt děs. Nepomáhá nic... :confounded:

Zuzi a Veru, jak dlouho byste chtěly kojit? Třeba vám mlíčko ještě vydrží a dítka snad taky... jste dobrý, že takhle dlouho kojíte. To my na tom budem určitě bídně.

Mějte se krásně a opatrujte se!
13. dub 2010 v 16:43  • Odpověz
Jinak probiotický kapky jsem objednávala od nějakýho inzerenta z MMB, kterej měl mail mmb2009@seznam.cz,ale teď jsem se dívala na MMB a už jsem toho inzerenta tam nenašla, tak nevím.
Tak snad Míšo dobře pochodíš, pokud nemáš zboží, měla by peníze vrátit, to je jasný. Nevím, jaký jsou podmínky prodeje, i když tam sama inzeruju a nakupuju, ještě jsem je nečetla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Páá
13. dub 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahoj kočeny, tchýně je venku s malou.. chtěla vozit, tak vozí. Snad mi tam nezmrnou :wink: Áďa je semnou doma a poletuje kolem Verčiný hrací deky, včera večer jsem ji roztáhla a malá je pod ní spokojená jako želva. Kouká na zavěšený hračky atd. a je to prostě paráda, když je tak spokojená a nepláče tak jak minule.

Leni, byli jsme v poradně dneska, malá váží 5O50g a měří 62cm.. takže skok jak blázen i z váhou, ale to je dobře :slight_smile:
Dr. nás pochválila, že je tak šikovná a docela koukala, když chytla Verču za ručičky a malá se ji přitáhla do sedu :sweat_smile: :sweat_smile: fakt nechápala :grinning:

Veru, tak malej je tak šikovnej, že už si stoupá atd. počkej, za chvílu bude běhat :wink: :wink:

Tak já zase utíkám, dodělat guláš a vyměnit baterky do hracího kolotoče nad postýlku, páč nám už přestávají fungovat. Doufám, že tyto budou hrát, jinak jsem vyhodila nehorázné peníze oknem :angry: :grinning:

Míši, moc na Vás myslím!!!!!!
13. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
Ahojky holky...Tak k té Bahníkové rozhodně nepůjdu.Četla sem si recenze na netu a úplná katastrofa.Půjdu k té Hubínkové pokud nás vezme.

Mišulko vy máte teda trápení :frowning2:

My sme dnes byli na kontrole u té terapeutky a prcek se o dost zlepšil.Ale ty zádíčka a prohýbání je furt stejně špatný.Tak hlavně že se aspoň něco lepší a ty zádíčka snad taky doženeme.Máme zatím cvičit pořád ty stejný cviky.Prcek si semnou začíná úžasně povídat.Sem z něho úplně na větvi jak vydá nějakej ten zvuk a krásně se u teho šklibí :slight_smile: :slight_smile:

Tak se mějte krásně a ať ty naše ratolesti jen a jen prospívají :slight_smile: Snad se brzo zlepší i to počasí :wink:
13. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
TAk mi se pokoušíme otočit z boku na břicho a je to sranda pozorovat :grinning: :grinning: Ale už jsme se ze zad přetočily na bok. :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
Sikulka :slight_smile:
13. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
Luci, teda malá je šikula, že se přitáhne do sedu :slight_smile:))

Loli, te%d nevím, byli jste u neuroložky? Baru se taky prohýbá, Dr. řekla, že je to opistotonus, na cvičení nás neposlala, že máme nosit v klubíčku, tak taky hodně nos v klubíčku, to je takový univerzální :grinning:
13. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
Eri on toho ma vic nez to prohybani.Ja mam chovani zakazany :frowning2: On se totiz ani chovat v klubicku neda a rvat ho do nej nasilim taky nemuzu ze.... Nesnasi i autosedacku protoze mu vylozene vadi byt v tom klubicku.Zaklani taky silene hlavicku.To cviceni na to vsechno pomaha.Celkove uz neni tak pohybove rozhozenej
13. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
Tak to je supr, že to zabírá :slight_smile: Mně právě přijde, že nás Dr. dost odbyla, naštěstí se to nezhoršilo a klubíčko se jí líbí... Tak pěkně cvičte a brzo bude malej OK :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ahojte holky, ted jsem teda celkem v šoku, právě tady byla kriminálka, dneska ráno u nás přepadli poštu a ukradli auto, pošťačky svázaly, no šílený. Minulý týden tady vykradli dům a pak že je tady bezpečno!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
Ahojte holky, no nevěřily byste, co jsme včera s malou zažily ... den blbec, fakt! Jely jsme do Brna za kamoškama z vejšky. Měly jsme sraz ve Špalíčku v restauraci rebio. Napřed jsem se v Brně špatně zařadila do pruhu a už jsem nestačila přejet, takže jsem si trošku zajezdila po centru Brna, ale to bylo v pohodě. Měla jsem domluvený s kamarádkou, že zaparkuju u magistátu a na vrátnici mi dají parkovačku, abych nemusela platit parkovný. Na vrátnici po mě chtěli nějakej doklad za zapůjčení té parkovačky, tak jsem jim dala řidičák. No a co se nestalo, když jsem šla vrátit parkovačku, tak se zjistilo, že můj řidičák si odnesla nějaká ženská místo svýho řidičáku! Jsem myslela, že mě omejou ... byla to nějaká ženská z výstavy, co se pořádala na magistrátu a nebyl nikdo, kdo by měl na ní kontakt. Nakonec zavolal vrátný 156 - městskou policii a ti zajeli k té ženské domů a přivezli mi můj řidičák. No celý to trvalo asi hodinu, ale hlavně že jsem dostala řidičák zpátky :grinning: Byla jsem šťastná, že konečně můžeme jet domů. To ale nebylo všechno, naložila jsem Nelinku, kočár a auto nestartovalo, vybila se baterka! Takže co teď, že? Tak jsem šla zpátky na tu vrátnici, jestli nemají startovací kabely, tak se po celým magistrátu hledaly startovací kabely a nenašly se, tak mě pár chlapů zkoušelo roztlačit. Nepomohlo to. Tak jsem volala Pavlovi, že pro nás asi bude muset přijet. Ten měl nápad ať zajdu na benzinku, že tam ty startovací kabely mají a že on mezitím sedne do služebního auta a přijede, kdyby to nešlo nastartovat, ať nás s malou odveze co nejdřív, už bylo půl deváté. Řidič magistrátu mě odvezl na benzinku, koupila jsem kabely a naštěstí to zabralo a auto naskočilo. Mezitím už byl Pavel v Brně, tak jsme se potkali na benzínce a jeli domů. Pavel pak přes Vyškov spěchal, že se staví u našich pro nabíječku ... no nechytli ho policajti!!! Tak ještě litr pokuta. Domů jsme dorazili před desátou večer. No mazec!!!! Nelka byla úplně zlatá, sice nespinkala, ale všechno to tak trpělivě snášela, rozplakala se trošku až jsme startovali auto přes ty kabely. Ale jak jsem se rozjela, tak pak usnula, beruška. Má s mamkou svatou trpělivost:o) Takže to byl náš včerejší adrenalinový podvečer a večer. Snad z toho nebudeme mít nějaké zdravotní následky. Já byla zmoklá jak slepice :slight_smile: Tohle se prostě může stát akorát nám :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, teda Veru je už velká. Už je skoro větší jak Nelka. Ta měla ve 3 měsících 5100g a 59 cm :grinning: A je moc šikovná, to bude sportovkyně, když je tak pohybově nadaná :grinning:
14. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
Tý jo, Veru, to je mazec ... hlavně že se pošťačkám nic nestalo!
14. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj kočky, jen v rychlosti, dneska jedem do Brna v poledne, tak musím tady trošku něco poklidit a snad stihnu uvařit než odjedem. Venku furt hnusně, ach jo... :frowning2:

Luci, téda, malá se pěkně rozpapala, Lukin ve dvou měsících měl 4630g myslím, takže ani ne pět kilo... :slight_smile: A je fakt hrozně šikovná, to přitažení do sedu Lukin neovládá pořádně doteď, furt zvedá zadek a hlava dole... fakt bude asi nějaká sportovkyně. :grinning: A super, že už je všechno mnohem lepší. Fakt se říká a asi to je pravda, že šestinedělí je hodně náročný pro všechny.... a pak je jen a jen líp. Ještě do těch tří měsíců to bývá náročný a pak je to zas o kus lepší. Takhle to bylo u nás a asi to platí u víc rodičů a dětí.

Veru, ježiš... to je mazec!!!!! Úplně mi běhá mráz po zádech... fakt hlavně, že se pošťačkám nic nestalo.

Páji, no to byl den blbec se vším všudy! Třináctýho, co... já mám teda třináctku šťastnou, ale vám se nějak nevyvedla... fakt adrenalinový odpoledne a večer... hlavně, že všechno dobře dopadlo! A ta baterka se vybila, že jsi měla rožnutý světla? S tím řidičákem to je mazec!!! Hlavně, že se Ti vrátil, kdyby ji nenašli tu ženskou, tak to by bylo něco teda... Nelka je fakt zlatíčko. :dizzy_face:

Lolli, to je super, že to cvičení pomáhá. :wink: A to "povídání", to je věc, co? :dizzy_face: Počkej, rozkecá se ještě víc a ještě hlasitěji. :grinning:

Budu muset končit, dítko mi v postýlce zase piští... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Krásnej den, pááá!
14. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Míšo, malá je taky šikulka. :wink: A co papání, pořád sondujete, nebo už saje líp? A co jí dáváte za mlíčko?

Jinak dneska po dlouhé době byl Lukin zase dvě hodiny v noci vzhůru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale neplakal, jen se mu prostě nechtělo spát. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bolelo ho bříško, tak jsem masírovala, dávala ho i na bříško, pak musela na řadu přijít i rourka, ale smál se u toho, kecal a spát ne a ne. Vzbudil se v 23.45 a usnul o půl druhé!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem byla samozřejmě za ty dvě hodiny probraná, takže jsem nemohla usnout a usnula snad někdy o čtvrt na tři. Myslela jsem si, že bude třeba spát dýl ráno, ale vzbudil se o půl osmé, klasika...

Páji, stejně jseš dobrá, že si troufáš do centra Brna. Já bych na to neměla.

Veru, a Tebe taky obdivuju, že tam jezdíš každej den.
14. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Jo, Lukin se přetáčí na bok asi blbým způsobem, hrozně se prohne, otočí tělo, ale nohy má pokrčený vedle sebe jak byly... to je asi blbě, co... nevím, jestli to mám s dr. nějak řešit? A víc se otáčí na jednu stranu než na druhou...
14. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojky holky, tak já dneska z dobrou náladou volala jsme si na výsledky cukru a jsou negativníííííííííííííííííííííííííí aspoň něco :wink:
14. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
Jinak malá je nevyzpytatelná v noci a večer mi snědla devadesátku a asi se toho moc najedla prosotže ráno mi zase vypila velký hovco.
14. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
Paja teda tomu se řiká den blbec, no hlavně , že je to za váma
14. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Leni děláme to tak na střídkačku jeden den necháme co si sní a další den dosondováváme aby nám nehubla.A taky nemůžeme pořás sondovat jinak by zlenivěla a už nesála vůbec. Mlíčko dostavá Neocate.
14. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahojte holky, jsem se sem pořádně nedostala, jsem byla minulej týden ve škole, pak na celý víkend návštěva a v neděli hned odjezd k Mirovým rodičům... Včera jsem dočetla aspoň nějaký vaše příspěvky... Ale stejně jsem to nedala všechno.... :slight_smile:
Teda Míšo. Já fakt z vás nemůžu :frowning2: To je naprosto příšerný, ti doktoři si někdy asi neuvědomujou, co říkají... Jkaože malá tomu sice nerozumí, ale rodiče jo, tak by se mohl trošku krotit s poznámkama... :frowning2: Jinak teda na vás moc myslím, ať je všechno v pořádku... Hlavně ať je malá silná, to je asi teď potřeba, ať se může operace odložit, jestli to dobře chápu... Na druhou stranu by bylo asi lepší, mít to co nejdřív za sebou to čekání musí být strašně vysilující... Ach jo...

Loli, já neslyšela na Bahníkovou nic špatnýho... Sama jsem kdysi chodila k Muzikářové a ta byla skvělá (až na jeden výstup kvůli nějakým potvrzením - trošičku nás "oškubala"). S malým jsem už ale ve Vyškově pediatra nehledala - bydlíme jinde. No a na Hubinkovou mám jen kladné odezvy, ale trošku se s její rodinou znám, takže to může být i tím. Každopádně, pokud ještě ordinuje, chodila bych klíďo k Muzikářové, co se týká diagnostik apod. byla fakt výborná!
14. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
Jinak jsem ráda, že cvičení pomáhá... To je dobře vědět.. Nám teda pediatr hrozil Vojtou, ale nakonec se Lukyn vzpamatoval...

Pááji fakt den blbec, to je teda jak z filmu... Ještě ten déšť do toho. Hlavně, že malá to nesla statečně. Kdyby k tomu ještě přibylo řvoucí mimčo, bylo by to asi fakt na zbláznění...

Veru a kde bydlíš? To je fakt síla teda... :frowning2:

Luci malá je fakt sportovkyně, to je teda síla. :slight_smile: šikulka je to!

teri, kde je ta fotka novýho účesu? :confused: :sweat_smile:
14. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
Jo a míšo, taky gratuluju k negativním výsledkům cukru... Takhle budou postupně všechny problémy odpadat :wink: Věřím tomu! :slight_smile: (Vím, že to možná zní ode mě divně... Moc vás tu ještě neznám a hned se tu "vtírám"... Ale jsem v těhle věcech myslím až moc empatická... Tak mě to rozhodilo, když jsem četla váš příběh :pensive: , že to prostě nemůžu nechat bez povšimnutí. Snad to nevadí... :confused: )
14. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
Ivula to víž ž eto nevadí a díky :wink:
14. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.