• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Haňula to vyřešila odkazem :wink:
3. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
NJn kdo hledá najde :grinning: Sem to projížděla a ani nevím že VZP má jakejsi klub pevného zdraví bo co :grinning: Budu to muset prozkoumat když je na to ten příspěvek hehe :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Se tam někdy kočky můžeme sejít... :sunglasses:
3. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Lenajsek: Leni, já do solné jeskyně chodím, chodila jsem tam i těhotná a chystám se tam brzo s malou. Dost trpím na dutiny a od loňska je pokoj, nemusím žádný prášky atd. Vřele doporučuji. Já se tam bezva prospala vždycky!!!!
3. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj :sunglasses:

Kači, to je mi moc líto s Tvým taťkou :cry: Drž se

Leni.dv, já bych teda už TM radši nikam na cesty nepouštěla, jak píšeš, zákon schválnosti je sviňa :wink:

Lenajsku, četla jsem, že TM se někde zdržel a ani nenapsal...by zasloužil :angry: Oni ti chlapi stejně nikdy nenapíšou, můžeš to do nich klavírovat pokaždé, ale je to jako když házíš hrách na stěnu :slight_smile:

Jinak my jsme měli v sobotu to vítání občánků, malá byla strašně hodná, furt se snažila sundat si botu a prděla jak starej chlap, rodiče, co seděli vedle z toho byli mírně na větvi, páč Verda nevoní zrovna po fialkách :grinning: Časem snad přidám nějaký fotky. Jo a malá už má další zub :grinning: Už se pomalu blíží k těm řezákům, teď jí roste trojka nahoře :grinning:

Tak nic, jdu se trochu vyspat, dobrou :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Lenajsek: já teda koupila povlečení do postýlky flanel na zimu, máme ložnici v patře a v noci tam není moc teplo, i když v zimě topíme. Jinak mám bavlnu.
Jinak s tou solnou jeskyní, já chodila na Dukelskou, to je hned u průtahu jak je Pneuservis - je to ta solná jeskyně Alpera. Koukala jsem že jsou levnější než u nemocnice, ale tam je to asi pro spoustu lidí blíž, když jdou od doktora a tak. Já byla s návštěvama moc spokojená, dýchalo se mi líp už když jsem šla odtamtud. A malý děti tam neplatí jsem zjistila.Jinak jsem se dívala, že trochu podražili - 1 sezení pro dospělýho 140,- Ale já měla permanentku na 5 sezení. Bylo to levnější. Něco na to platí i pojišťovna.
Byla jsem tam normálně oblečená, dostala jsem jen návleky na boty, abych tu sůl neměla všude. Jinak děti si tam normálně hrají jak na pískovišti
3. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jak tady píšete, ZPMV má Klub pojištěnců a tam se poskytují taky slevy na pobyt v solné jeskyni. Já členem jsem ale budu to muset ještě prozkoumat. :fearful:
3. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ty brďo, to čučím, pač jsem vůbec netušila, že ve Vyškově je solná jeskyně :astonished: :sweat_smile: Kdybych to věděla dřív, tak tam i zajdu :slight_smile:

Za chvíli bude mít Verča všechny zuby :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jo a když mě tak někdy jako by píchne v břichu a je tlak na konečník, tak to jsou jako poslíci? :sweat_smile: Jako já už za posly beru snad každý píchnutí či tuhnutí :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem prý blázen jen.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Leni, asi ti to sedá dolů. Ten spodek je hodně citlivej a máš to za pár. Já už ve všem taky viděla něco :grinning: I to tvrdnutí břicha bylo hodně nepříjemný, já jsem tohle považovala za poslíky, ke konci jsem je měla furt. :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
:angry: Bré ráno, Mates dnes zahlásil opět budíček v 3/4 na 5 tak tady čumákuju

Leni: Možná to sou fakt poslíci, a to pozorování je normál, em taky dycky ztuhla jak mě něke něco dloublo a přemýšlela :grinning:
4. kvě 2009 v 05:44  • Odpověz
Ahojky všichni!
To byla fuška vás od čtvrtka dočíst, ještě mezitím pracuji, takže mi to trvalo víc než hodinu :sweat_smile:

Kači, taky je mi moc líto, že tatínek zemřel, musí to být moc těžké, ale na druhou stranu, alespoň se už netrápí, jak jsi psala. Drž se, Kačko!!! Je mi to líto! :cry:

Leni.dv, tak už se ti to blíží :grinning: :dizzy_face: Snad to tedy stihnete v termínu, kdy bude TM doma :slight_smile:

Lenajsku, to tě teda TM pořádně pozlobil! Já v tomhle ty chlapy nechápu... Oni nedokážou pochopit, že o ně máme starost, ať si je klidně celej den v tahu, ale ať dá o sobě vědět, že je ok. Já když mám MM třeba v noci na nějaké akci, tak mu říkám, ať se mi alespoň nahlásí smskou, že je v pořádku. Blbě se mi spí, když ho nemám pod dozorem... A on mi řekne, proč by neměl být v pohodě...? Ale hlavně, že napíše!

Jinak 3 dny volna byly super, ve čtvrtek jsme byli na těch čarodkách, v pátek jsme hlídali neteř, v sobotu se slavily narozky mé mamky a včera jsme si vyjeli na kolech - bylo krásně! Takže povedený volno! Už se těším na další :slight_smile: A ještě k tomu teď nebudu mít 3 dny volna, ale 4 :dizzy_face: Máme v pondělí dovču. Ve čtvrtek vyrážíme na Slovensko :grinning:
4. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Brý ráno, kočky..

tak jsem s Áďou zpět od dr. a jsem s ním do konce týdne doma, takže o víkendu můžu do práce (no, aspoň něco. Bude den matek, takže šéfová nebude tolik řádit, když bude vědět, že normálně pracuju :angry: ) akorát je trochu problém v tom, že bych měla dostat MS a já si první den musím volat na CAR, aby všechno připravili na další den a já se tam ukázala (měla bych jít na UTZ a taky by mi měli dát všechno potřebné na stimulaci..) je to na celej den. Tak doufám, že tu MS dostanu hned ve Čtvrtek-což nedostanu a v Pá tam pojedu, jenomže zákon schválnosti je zákon schválnosti :grinning: :grinning: to už mě potom vážně šéfka sežere za živa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni dv., já se taky ke konci hodně prohlížela a sebe menší píchnutí pro mě znamenalo, že je to asi tady :sweat_smile: akorát mě to začalo vystřelovat i do zad a ke stehnům.

Katy, ahoj :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Bré ránko!
Nejraději bych ještě zalehla do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejdřív jsem chodila na wc snad každou hodinu, pak jsem měla teda pauzu, ale před šestou MM vstával a já byla vzhůru s ním. Pak jsem teda ještě usnula. Teď jsem si dala kafe, ale nějak to na probrání nepomáhá :confounded:

Ježiš, Hani, tak brzo vstáváte??? :astonished:

Katy, tolik dní volna by mohlo být častěji, co? :grinning:

Luci, a nechceš být doma i přes víkend? Co když dostaneš MS zrovna o víkendu a budeš v práci?

S tím prohlížením se si připadám kolikrát trapně, ale když píšete, že jste to dělali taky, tak mě trochu uklidňujete :slight_smile:

Odpoledne jedu na poslední předporodní kurz, zrovna by se měla znovu probírat první doba porodní, na té jsem ještě nebyla, tak se třeba něco zajímavého dozvím :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj Luci, řeknu ti, máš to teda těžký, takhle se stresovat kvůli práci.... :frowning2: Já to měla podobný v minulým zaměstnání, tam se člověk bál jít i k zubaři, že bude chybět a práce mu na stole leží... Tam se pomalu nehrálo ani na neschopenky, skoro všechno jsme si naddělávali. A k tomu jsem ještě chodila do školy, takže jsem tam 3-4 dny v měsíci nebyla, měla jsem pořád výčitky a divný pocity z toho. Byla jsem tam dva roky a z toho rok chodila do školy, pak jsem vyměnila práci za tuhle. Bylo to především kvůli tomu, abych školu v klidu dodělala a měla víc času na psaní bakalářské práce apod.
Tak se drž, Luci! :wink:
4. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky Leni, to bude asi teď ke konci síla, to už se moc nevyspíš.. :frowning2: Ale musíš aspoň víc odpočívat přes den, ne žádný dlouhý prochajdy, jen tak zlehka.
Teď jsi mi udělala chuť na kafíčko, taky si půjdu jedno slabý a mlíčný uvařit :grinning:
Jo, to by mohlo být častěji... Já už skoro odpočítávám, kdy půjdu na mateřskou... :grinning: Sice si ještě počkám, ale když začne novej měsíc, tak si řeknu stejně jako dneska, už JEN 4 měsíce :slight_smile: :dizzy_face:
Včera jsme s MM řešili dovču, tak už se těším až vyrazíme k moříčku a užijeme si :dizzy_face:
Jinak jsem se teda nepochlubila, že já jsem v pátek políbená byla a o pusinku nepřišla ani naše "fazulka", taky jí tatínek políbil přes bříško :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Katy, ono ti to uteče ty 4 měsíce. :wink:
Jéééé a dovolenou bych si taky nechala líbit, tu teda závidím :slight_smile: A kam pojedete, už máte něco vybráno? Já bych chtěla příští rok, když to půjde i finančně.
4. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Jj Leni budíček máme dost časně, ale mě to nějak ani neva :wink: Užij si to na kurzu my jdem dneska zas na plavčo :grinning:
4. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Hmmmm, plavčo bych si dala taky líbit :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Krásné pondělní ráno,

ten prodlouženej víkend byl fakt super. Musela jsem si ho pořádně užít, protože tento víkend budu taky čumákovat v práci :angry: Ozkoušela jsem hůlky a chůze s nima byla fajn. Konečně jsem udávala tempo já :grinning: :grinning: Včera byla ještě projížďka na kole, ať nevyjdeme z formy a teď můžeme lenošit v práci

Katy: neboj, ono to uteče ani nebudeš vědět jak :slight_smile:

Luci: a nemáš nějakou kolegyňku, která by v případě potřeby zaskákla?

m1rti: na ten klub pojištěnců by mělo stačit vyplnit ten jejich formulář a připnout k tomu paragon ze solné jeskyně, ale záleží ještě na tom, kolik tam máš bodíků. Já to loni takhle předala a proplatili mi to :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Jé, vy jste se zase od včera rozepsaly.. :wink:
Díky za rady s povlečením. Já bych nejradši bavlnu, ani já sama nemám flanel a krep moc ráda, tak to mimču dávat nebudu. Chci o vík.projet nějaký obchůdky a koupit pár drobností pro radost.
Od švagrové jsem si půjčila takovou tu podložku do vany pro mimčo, dala mi nějaký poporodní kalhotky, co jí zbyly a mám slíbený 2 rychlozavinovačky a pár oblečků. :slight_smile: :slight_smile:

Úplně jste mě navnadily s tou solnou jeskyní, hned začnu tlačit na MM, aby jsme tam zašli :grinning:

Katy, vy pojedete k moři?? My jsme dovču řešili v pátek večer při grilování. Skoro to dopadlo tak, že jsme se s MM pohádali... :confounded: MM a ostatní se do mě pustili, jestli jsem normální, že chci jet první týden v červenci k moři do Chorvat. Že nevím, jak mi bude, jak natom budu zdravotně, že mi ty horka nebudou dělat dobře apod... :frowning2: Takže s takovou budu sedět doma na zadku a budu akorát pěkně nasraná. MM přišel s tím, že chce jet někam pod stan, tak jsem mu řekla, ať si jede, ale beze mě.
4. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky,

Páji jestli na tom budeš zdravotně dobře tak nevidím problém někam jet. Snáma byla v Egyptě těhule byla v 5 měsíci jen se tolik neopalovala, ale jinak si dovču užila. :wink:
4. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Rady ty hůlky asi budou fakt dobrý, vídám s nima čím dál víc lidí a čoveče našla sem na netu k nim i special kolečkový brusle. Jinak ty si u jaké pojišťovny? A jaký bodíky? :astonished:

paji: Moje řeč, já teda v naší betli mám krep páč su praktik a nerada žehlim, ale není nad bavlnu :wink: :grinning: S tou dovčou si myslím že je teda lepší to Chorvatsko v hotelu než někde v zimě pod stanem :sweat_smile: My letos asi pojedeme tak do pr... :unamused: néééésóóó love, blbá ekonomická krize no
4. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Leni dv., když zůstanu doma, tak to nějak musím podložit a na OČR jsem jen do Pátku :confounded: takže jsem zvědavá, jak to vymyslím. Ona mě fakt nepustí, bude mít plnou pusu argumentů a ke všemu je ten Den matek :pensive: no, uvidíme.

Ahoj ronaldo, kolegyňka za mě zaskočit nemůže, protože to máme rozvržené tak, že se tam dělají 13náctky a nemůžeš jít tři dny po sobě. Jediný co vím, tak je to, že už mají náhradnici za mě. Řekli mi to přímo, že jim tam za chvilu budu akorát tak zavazet, že tam se musí prostě makat atd. zvedají se tam těžké kýble s kytkama a já tam nemůžu jen tak stát, s tím, že zrovna stimuluju a nemůžu nic těžkého zvedat :pensive:

Jéééé, dovolená. Zrovna včera jsme měli taky takové téma, ale zatím to ještě necháváme, protože nevíme co bude a kdyby jsme chtěli někam letět, tak v prvních měsícíh bych si to nedovolila. Každopádně nějaké to moře bude určitě i s Áďou a potom zase do našich oblíbených Jeseníků :slight_smile:

Hani, tak si bazén užijte s Máťou i za nás :wink:
4. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Paji, přesně jak píše Haňule, určitě lepší moře někde v hotelu nebo penzionu než pod stanem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na ten stan bych se teda mohla..... Kolikrát se pořádně nevyspím ve své posteli, natožtak někde pod stanem :rolling_eyes: A když jsme byli asi před 3 lety autem se ségrou v Chorvatsku, tak s náma jela její kamarádka a byla v 5 měsíci a bez problémů :wink: Měla sebou slunečník a pohoda.
Ale MM by se choval skoro stejně jak ten tvůj, čili "jsi těhotná, nikam, doma budeš!" :sweat_smile:

Hani, s těma lováčama je to u nás stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Šiš teď se mi vymazal dlouhej příspěvek, bych do toho.. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zdravím všechny!
4. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Paji, ještě k tomu moři... nechápu, proč by si nemohla k moři :confused: víš kolik těhulek tam jezdí, to by jsi koukala a Chorvatsko není zase tak daleko, aby jsi to autem nebo autobusem nevydržela. Všichni chlapy to v tomto přehání, myslí to sice v dobrém, ale přece tě nebude držet doma. Pod stan by s tebou klidně jel, aby jsi spala někde na zemi ve spacáku a v zimě, ale k moři do hotelu ne :rolling_eyes:

Jsou to prostě chlapy..
4. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Holky, řešili jsme taky Chorvatsko. Sice bysme i rádi do Řecka, ale to by vyšlo finančně dráž, takže asi Chorvatsko vyhraje, ale je někam chceme určo, protože příští rok moře určitě neuvidíme a kdoví co bude potom. Chorvatsko je cenově přijatelný a je tam taky krásně! Taky samozřejmě nebudu vylepená na slunci, ale hezky pod deštníčkem, polštářek pod hlavičku, knížku do ručky... :dizzy_face: :grinning: Se móóóc těším, teď jsem se sama navnadila :dizzy_face: :grinning:

Ron, ty hole si teď bere s sebou manžel, jak jedeme na Slovensko, půjdou se švárem na větší túru, tak mu to určitě pomůže. Dobrá věcička! :wink:
4. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Chorvatsko je moc hezké, je tam čisté moře a plno pláží-od oblázkových až po písčité. Čím víc se jede dolů, tí větší je šance na perfektní počasí, my většinou jezdíme do Primoštenu nebo až k Makarské.. ale ne do hotelu, vždycky jsme u někoho ubytovaní, vyjde to levněji a je to skoro jako ten hotel :grinning:
4. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
4. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.