• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Teda Pájo!! :confused: Ale seš borka, jak jsi to pěkně zvládla a Nelka je zlatíčko :dizzy_face:
Veru, teda to je něco :frowning2:
Leni, na to přetáčení se radši zeptej, až půjdete k Dr., třeba ti poradí jednoduchý cvik...
Ivi, já se nerada fotím jen tak :grinning: Jestli bude hezky o víkendu, uděláme nějakej výlet a byly by i fotky :slight_smile: :wink:
14. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky.Konecne muzu rict ze je neco v poradku.Dnes sme byli na kyclich a dobry :slight_smile:

Misi to je fajn s tim cukrem.Beruska to urcite taky pekne zvladne :slight_smile:

Ivi o te sem jeste neslysela.Kde ma ordinaci?
14. dub 2010 v 17:17  • Odpověz
Ahoj holky.Konecne muzu rict ze je neco v poradku.Dnes sme byli na kyclich a dobry :slight_smile:

Misi to je fajn s tim cukrem.Beruska to urcite taky pekne zvladne :slight_smile:

Ivi o te sem jeste neslysela.Kde ma ordinaci?

Leni na to pretaceni se zeptej co nejdriv.Ja bych Dr. zkusila zavolat a zeptat se ji.Abys pak nemusela jeste taky Vojtit o sto sest.Mimca si strasne rychke osvoji tyhle navyky a tezko se jich zbavuje.Prej staci aby to udelali parkrat a uz je problem to delat jinak.Snad to budete mit v poradku :slight_smile:

Ty jo Veru kde to bydlis?

Paji smekam.Si sikula
14. dub 2010 v 17:22  • Odpověz
Tak se hlasím zpět z města, teda moc jsem si to neužila lilo a lilo jako z konv e, ale jsem ostřihaná a i pár věciček do šatníku jsem si dovezla jak sobě tak malé :wink:
14. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
Holky ahojky, vrátili jsme se z výletu z Brna, jeli jsme do Ikei a pak ještě nákup v Tescu, mám toho plný zuby, nohy mě nehorázně bolí, záda taky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už mě to počasí se..... už by fakt mohlo přestat pršet, je to děs!!!!

Jen jsem vás v rychlosti přelítla, Lolli, gratuluju ke kyčlím, Míšo, fajn, že jseš ostříhaná, to je hned lepší pocit, že? A i ty šaty jsou, no fajn!

Díky holky za rady, příští týden jdeme k dr. na očkování a preventivku, tak se zeptám.

Musím jít, malej zase pláče... zas ho začíná bolet bříško, ach jo, já už fakt nevím co s tím... už ani nevím co mám jíst, vždycky je to na chvilku dobrý a pak jsou zase problémy... :frowning2:

Páá, pěknej pohodovej večer a snad dobrou noc!
14. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
Ivi, ještě jsem si vzpomněla, jak tu píše Loli, Muzikářová byla moje dětská :slight_smile: Ona má hlavní ordinaci u nás na dědině a ve Vyškově byla míň, ne? Myslím na poliklinice.... Jako já byla spokojená a hlavně sestřička byla suprová, ale už má jinou....
14. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem dnes byla cvičit. Nakojila jsem a jela jsem na Zumbu, vrátila jsem se přesně na uspávací kojení:o) Bylo to naprosto skvělý, ten pohyb, cítím se teď úžasně a Zumba je fakt skvělá, přesně podle mýho gusta - tanec, prvky aerobiku, latinsko-americký rytmy, no prostě super, jsem fakt nadšená! Uvidíme, coé mi to udělá s mlíkem :slight_smile: Ale jestli to bude dobrý, tak jdu v neděli zas :grinning: A k tomu nám dnes večer malá usla sama v postýlce, 20 minut si vykládala a pak vytuhla. V poslední době potřebovala uspat na rukách, kvůli tomu bříšku a dneska zase sama, hurááá. Kéž by jí to zůstalo :slight_smile:

Leni, pořád bojujete ... u nás je taky střídavě oblačno, ale mám pocit, že je to fakt čím dál lepší a i ty nazelenalý hovínka už zase nemá :slight_smile:
14. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej den přeji! Snad už dneska nebude pršet, už je myslím zalitý docela dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Páji, to je super, že sis byla zacvičit, že Tě to dobilo energiií, paráda! Já potřebuju zas co nejrychleji koupit plavky a začít pravidelně chodit plavat, bo mě ty moje záda asi brzo vypoví službu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nohy taky. Včera jsem fakt myslela, že se nedobelhám k autu z toho obchoďáku.
Jojo, u nás taky střídavě oblačno, včera zase hroznej pláč před spaním, tak musela zase přijít na řadu rourka, několikrát se přes ni vykakal, zase úplně napěněný a pak krásně usnul. Už jsu z toho fakt nešťastná, fakt nevím, co mám jíst, jak mu pomoct... :frowning2: To je fajn, že nemá Nelka už ty zelený hovínka. U Lukina se občas objeví, ale je to vždycky tak na jeden den. Asi se tam vždycky trošku změní to prostředí v těch střevech, ale nevypozorovala jsem, na čem to záleží.
Už teď se docela děsím toho, jak bude Lukin reagovat na příkrm jako květák, brokolice... :unamused:
A super, že malá takhle krásně usnula. To je pohodička, že? :slight_smile: Tak snad jí to vydrží.
Lukin teď taky krásně usnul. Položila jsem ho do postýlky, chvilku koukal a pak usnul a vidím že spí i bez dudlíku a plínečky u obličeje.
Ty děti jsou prostě kouzelný. :slight_smile:

Krásnej den kočky!

Luci, jaká byla oslava narozek, oslavovali jste?

Páá!
15. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahoj kočky, tak venku je suprově.. odvedla jsem Áďu do školky a vzala i do kočárku malou, páč tchýně nám odjela už domů (huráá :grinning: ) a až ve školce jsme s Áďou zjistili, že vzali včera domů tepláky a neřekla mi o tom, takže šel do třídy v těch co chodí ven a až půjdou na prochajdu, tak půjde v kalhotách...ty budou teda vypadat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, to je blbý, že Lukáška pořád zlobí bříško.. je to na palicu, když už nevíš co máš jíst, aby ho to nenadýmalo a neměl problém, viď :frowning2: Snad to bude brzo dobrý a jak se začne víc hýbat, tak uvidíš, že se to zlepší :wink: (aspoň teda já v to doufám).
Jinak narozky jsme neoslavovali, páč manža je v nemocnici a nevím kdy ho pustí. Včera byl na tom zákroku a psal mi až večer, když ho převezli na pooperační, kde by měl být 24hodin na pozorování..takže dneska odpoledne by už měl být zase na svém pokoji, tak jsem zvědavá kdy se mi ozve a hlavně kdy ho pustí domů.
Takže je oslavíme potom:slight_smile:

Paji, Nelinka usnula sama v postýlce, jo..tak to je zlatíčko. My dáváme malou spát do postýlky aby se naučila spinkat sama, pustím ji kolotoč a ona ho pozoruje, no a za chvilku spinká, takže už nespí s námi v posteli a myslím si, že ji je tam líp..má tam svůj klid :slight_smile: tak budu držet palce, aby to Nelince už zůstalo :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru, tak to je gól.... já tam byla zrovna ráno pro auto a ničeho jsem si nevšimla. Ale ty peníze fakt nemám :grinning: :grinning: :grinning:
A Matyášek je šikulka :wink:

Tak se mějte pěkně, páá
15. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
Leni, já už se snažím jíst normálně, teda na některý věci jsem si ještě netroufla - cibule, zelí a tak ... ale jinak už si dám i čerstvej rohlík, čerstvou zeleninu atd. Zjistila jsem, že i když nejím nic nadýmavého, tak Nelku to bříško stejně sem tam pozlobí. Myslím, že to není ani tak jídlem jako spíš tím, že se napolyká hodně vzduchu! A pak má i ty napěněný hovínka ...

To počasí je na prd!!! Jsem chtěla jít s malou na procházku a začne pršet, tak na to kašlu!!! Já chci sluníčkooooo!!! :grinning:

Luci, s čím že to byl manža na operaci?
15. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Paji, manža byl na zákroku s nosní přepážkou.. už ho převezli na jeho pokoj a má horečku, je prý hodně unavený atd. ale říkají mu, že je to tím nosem. Zatím v něm má tamponádu atd.takže až mu to zítra vyndají, mu bude snad už líp :frowning2: takže budu válčit doma s dětma sama, nedá se nic dělat.
Snad budou hodní :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

Jj Teri, měla ordinaci někde... snad v Pustiměři... Ty tam bydlíš? :slight_smile: A ve Vyškově ordinovala na poliklinice.. Já nevím, jak to tam teď je, ale v té budově, jak je Helios a dozadu... Naproti domu hrůzy... :-P (projde se tam pod bývalou zubárnou. Teď je tam snad nějaký knihkupectví... Já tam teď už fakt dlouho nechodím... Tak se mi to blbě popisuje...)

Co se týká nadýmavé zeleniny a potravin při kojení... I pediatr mi řekl, že to namám moc hrotit, že mnohem víc záleží na tom, jak se to dítě nahltá vzduchu a to že lze ovlivnit jenom málo... Chce to, aby mělo mimi k jídlu klid a nepilo moc hltevě... Ale vysvětlete jim to, že. :slight_smile:

Loli, gratuluju ke kyčlím, to povzbudí, když se objeví pozitivní zpráva, co? :wink:Tak jen tak dál.

Holky, vy máte všchny letní sestřih...? :slight_smile: Měla bych teda asi taky něco udělat... Jak se znám, to bude někdy na konci června :-P

Luci, to je blbý, že máš manžela v nemocnici. Snad se dá brzo do kupy. :wink:

Leni, já bych teda kvůli tomu přetáčení nějak neplašila... Však je teď ve věku, kdy se to teprve učí. Lukyn to dělal ze začátku tak, že zvedl nohy do vrchu a prudčeji s něma trhnul do strany a tím se otočil... To je asi lepší způsob. Mu to zkus ukázat. Určitě mu to půjde samotnýmu líp a nechá si poradit :wink: Asi bych kvůli tomu nevolala doktorce... Taky myslím, že bude stačit, když jí o tom řekneš, až tam půjdeš.. Zvlášť, když je to tak brzo... :wink: To snad nebude nic vážnýho... a věřím, že něco poradí, nebude hned posílat na Vojtu... :wink:
15. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
Nazdárek holčiny,

venku sice hnusně, ale jsme tam furt :slight_smile: Na kočár narazím pláštěnku, Elouška zabubám sama oblíknu nepromokavku a valíme. Vzdoušek je tam úžasnej, takže pak krásně chrní :dizzy_face: :dizzy_face: Jen za plyn se letos asi nedoplatíme, bo furt přitápím abych osušila mokřiska :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Páji, teda sem mrkala co jsi zažila v Brnisku. A Neluška je vážně zlatíčko :dizzy_face: Elča by se mnou takovou trpělivost neměla :grinning: :grinning:
Na tu Zumbu bych taky časem ráda vyrazila. Slyšela jsem na ni jen samé kladné ohlasy.

Leni, o zádech mi ani nemluv :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to je Eliška drobeček. Nevím co budu říkat až bude mít šest kilo. Mám v plánu masáže, ty mě držely krásně zádíčka v pohodě a bazén taky :wink:

Luci, nemocnice fuj, tak držím pěstičky ať se dá manža brzo dokupy a máte ho zpátky doma :wink:

Eliška teď začla taky strašně hltat a odpoledne ji pobolívá bříško. Naštěstí jí stačí trošku promasírovat bříško, zacvičí nožičkama, vyprdí se a začne se řehnit :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Venku je fakt zase hnus, ale i tak půjdem ven, to bysme museli být doma zavření od pondělka a to prostě nehrozí. Jak píše Raduš, na kočárek narazím pláštěnku, sama si vezmu deštník a valíme. Sice to není ono, ale aspoň nějaká procházka. Nemrzne, tak co... ale nedá se být venku dlouho, mně vždycky promoknou boty. :unamused:
Radi, snad to s tím plynem nebude tak hrozný. Určitě už příští týden bude hezky. :wink: A co malá, ještě tolik pláče, nebo je to už lepší? Určitě už zase vyrostla a je zase krapet jinší... :wink:

Luci, to jsem nevěděla, že TM šel na operaci, tak ať mu je brzo líp. A to se mu blbě dýchalo, nebo měl nějakej jinej důvod? Tak ať to pak doma s chlapama zvládneš! :wink: A teplota určitě ustoupí, bude mu brzo fajn.

Ivi ahojky, jojo, hrotit to nebudu, Lukin se taky odráží nohama, na jednu stranu mu to jde líp. A to dělá až teď pár dní zpátky, předtím se nechtěl skoro vůbec přetáčet. No ne skoro, ale vůbec. Tak jsu ráda, že se začíná i takhle hýbat. My to s těma klukama máme fakt podobný, co? :slight_smile: Ještě by to chtělo, aby se otáčel na druhou stranu. Dokonce má tu polohu tak rád, že v ní dneska už podruhé usnul. :grinning: Hlavičku mu vždycky narovnám a spí nabok. To spal naposled takhle snad ve dvou týdnech. :grinning:

Jo, jinak jsem si koupila moc fajn knížku - Cvičíme s kojenci a batolaty. Je to o cvičení miminek od narození do věku tří let. Jsou tam fotky, popisky co a jak dělat, taky jsou popsaný chyby při cvičení, je tam hodně i povídání... civčí se jak na podložce, tak na balóně, tak i v prostoru, kdy člověk mimi drží. Něco z toho jsme už začali praktikovat a Lukinovi se to líbí a zdá se mi, že se tím i přes ten den víc unaví a pak i líp spí. :slight_smile: Tak kdo byste chtěli, tak doporučuju. :wink:

Radi, no, člověk se fakt pronese. Taky jsem si říkala, co budu dělat, až Lukin přibere. Už má podle mě víc jak 7kg, a bude hůř... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co budu dělat, až bude mít 10 a víc, netuším... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Na masáž už jsu objednaná začátkem května a ten bazén fakt musím zařadit. Už se moc těším, jak prostě vypnu a budu se soustředit jen na plavání. Teď jen ty plavky ještě. V mé velikosti se budou shánět blbě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Páji, asi taky pomalu začnu něco do jídelníčki zařazovat, bo mě jinak asi už hrábne. Ty rohlíky jsem taky vypozorovala, že pokud nejsou vyloženě z pece a není jich hodně, tak to zas tak nevadí. U mě je ten potíž, že mě samotnou hrozně moc věcí nadýmá, co jiný lidi vůbec... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad se jednou dočkáme, kdy tohle nebudeme muset vůbec řešit.

Jdu obědvat, mějte se fajně a pěknej den, i když deštivej!
15. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Šmarja, jsem se zase rozepsala, pardon... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Holky, taky se odpoledne chystám s kočárem ven, i když to počasí je fakt na prd a to jsem si ráno bláhově myslela, že pršet už nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už aby vykouklo sluníčko a bylo fajn. Myslím si, že to předpovídají na víkend, ale kdo ví jak vůbec bude.

Snad budeme mít manžela brzo doma, ale i tak budu radši, když tam zůstane třeba pár dní na víc, aby se dal pořádně dokupy, než aby spěchal domů za námi a necítil se dobře :wink: Ale jinak díky.

Teď jsem si s malou dvě hodiny povídala, nechala jsem ji jen v bodýčku, aby se prokopala i bez plen a řehtala se na celé kolo :grinning: , no ale už je v postýlce, má puštěný kolotoč a usíná. Holky, to je tak super, když je malá spokojená :sweat_smile: fakt se to zlepšilo o 1000% a večery jsou také OK. Dneska se budila na jídlo po 4hodinách.. to dřív nespala ani hodinu.
15. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahojte v krásném KONEČNĚ sluníčkovém dni. :wink: Snad jim ty předpovědi vyjdou a bude celý víkend hezky. :wink: O té Zumbě jsem taky asi slyšela, teda nevím to jistě - spíš podle popisu... Kam na to chodíte? Do squash centra? Jsem taky uvažovala, že bych něco začala dělat. Jsem se snažila cvičit doma aspoň Kalanetiku, ale mě to prostě samu nebaví a se nepřinutím... :-P Myslím ale stejně, že nejlepší je plavání, jak píšete... :wink:
Leni, máme ty Lukášky fakt podobný :grinning: Teď jsem otevřela knížku a zjistila, že se Lukyn ve 4 měsících dokázal přetočit z břicha na záda - polohu na břiše nesnášel, tak si z ní dokázal poradit. :grinning: Obráceně se mu to dařilo až v 5 měsících (mám to teda jako že se otočil úplně-na bok to přesně nevím, ale bude to tak nějak taky :wink:) a si neuvědomuju, že by s tím měla doktor nějakej problém. Akorát jsem si vzpomněla, že se strašně divil, že se umí otočit z břicha na záda už ve 4 měsících, že to bývá většinou později (a hlavně až druhá fáze -první je ze zad na břicho), ale jsem mu vysvětlila, že je to, aby nemusel pást, tak se smál a chválil ho že je teda chytrák... :-P Takže myslím, že má Lukynek ještě čas a teď to určitě půjde rychle :wink: (Lukyn dělal taky "skoky" - všechno bylo najednou - z ničeho nic :wink:)
A co se týká nošení - na levé kyčli mám modřinu, jak malýho furt tahám (má 12kilo). Je někdy otravnej... Strašně zvědavej, furt na všechno ukazuje, co jako chce prozkoumat říká si furt "tam" a co já mám dělat? :astonished: Jednou rukou míchám oběd a v druhé ruce Lukyn, kterej zapíná digestoř... :grinning:
16. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Luci, ty malý děti nahotou fakt milujou, co? Se můžou pořádně protáhnout... To je paráda, když jsou pak zlatíčka :dizzy_face:
16. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
Ivi, já byla na Zumbě u Pinocchia (v Dědicích) - je to tam takový komornější, příjemnější, strašně fajn cvičitelka a tolik se tam neskáče jako ve squash centru (teda prý), což já potřebuju kvůli mlíku :wink: Je to pod záštitou DDM Vyškov a fakt to bylo super. Jestli ráda tancuješ, tak by se Ti to určitě líbilo. Je to spíš tanec než cvičení nebo aerobik :grinning:

S tím otáčením - Nelka se sem tam taky otáčí z bříška na záda, potvůrka malá :slight_smile: Zatím tomu pasení nepřišla úplně na chuť :slight_smile: Takhle sedět kdyby mohla, to by se jí líbilo :grinning: No takže obracení ze zad na bříško nehrozí :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj kočky, dneska absolutně nestíhám, zítra jedem na víkend pryč, k taťkovi do Vyškova, poprvé budem spát s Lukinem jinde než doma, tak jsu zvědavá, snad to bude v pohodě.
Odpoledne se chystám tady ve Slavkově do zámecké zahrady nakoupit nějaký kytičky, má tam být prodejní výstava kytek, tak uvidíme, co tam bude a jestli tam nebude moc mokro.
Jdu vás v rychlosti dočíst a ozvu se asi až v neděli...

Tak krásnej sluníčkovej pátek, konečně!!! A krásnej víkend, má být nádherně... Páá!
16. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ivi, Lukin se přetáčí z břicha na záda už někdy od třetího měsíce, právě taky z důvodu, že se mu na břiše ještě tolik nelíbilo. Ale nevím, jestli se tomu dá říkat přesně přetáčení, on spíš jak kdyby neudržel rovnováhu a překulil se. Občas to ještě dělá teď, ale už na břiše vydrží solidní dobu a furt sahá po hračkách před sebou a dává si je do pusy a zkoumá co je před ním. A na ten jeden bok se otáčí už celkem v pohodě skoro i bez záklonu, druhej zatím nic, ale říkám si, že to přijde. On je mrška, musí se mu prostě chtít, určitě by to zvládl, kdyby chtěl. :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pavli, Nelka je šikulka a určitě si pasení oblíbí. :wink:

Nic kočky, musím jít, páá!
16. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
Jéé, ahoj kočky, jsem si myslela jak budu hodně dočítat a tady celý víkend nikdo nebyl :grinning: No není divu, když bylo tak krásně... :slight_smile:
My jsme byli o víkendu pryč, spali jsme ze soboty na neděli u taťky ve Vyškově, slavili tam moje a jeho narozky, Lukin v noci krásně spal, složili jsme mu cestovní postýlku a usnul celkem bez problémů, v noci se vzbudil až v pět ráno a v šest zase spal do půl osmé, takže pohoda, jen já jsem nějak nemohla pořádně usnout. Včera jsme byli ještě na výletě spojeným s procházkou a obědem kolem rybníka v Pístovicích, MM tak jezdil s rodičema na chatu. A v sobotu jsme byli jen ve Vyškově, prošli jsme se taky docela dobře. Jen nám Lukin kolem páté odpoledne v kočárku začne vždycky šíleně plakat a pak řvát a má zase hysterický záchvaty... :frowning2: Myslela jsem, že je to bříško, ale jak se dojde domů, tak je naprosto v pohodě, směje se... tohle nám dělá už pár dní, včera taky, MM s ním odpoledne byl a přišel úplně vyřízenej, že mu Lukin 20minut v kuse takhle řval. Přišel s ním domů a Lukin naprosto v pohodě, dala jsem rourku a nic z něj nešlo. Nechápu. Jediná možnost jak s ním odpoledne jít je asi v nosítku... snad ho MM dneska koupí.

Jinak se máme fajn, všechny moc zdravím, jdu něco dělat... mám ještě přesazovat pár kytek na balkón, včera jsem přesadila něco a krásně jsem se u toho odreagovala, už mi to chybělo rýpat se v zemi.

Snad jste se i vy měly fajn i s dítkama a měly jste krásnej víkend.

Tak pěknej novej týden a páá!
19. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Leni, tak vidíš, malej je šikula :wink: Myslím, že není důvod se nějak znepokojovat. A je bezva, že byl malej šikula u taťky... Mám pocit, že ty malý děti to tak prostě neberou, je jim asi víc jedno, kde spí než nám dospělákům. :wink: S tím křikem to může být, jak říkáš.. Třeba se už nudí a chce vidět víc ven... My měli polohovatelnou korbičku, tak jsem ho mohla trošku přizvednout a se sklopenou boudičkou už něco viděl... Navíc ho to nutilo se trošku zvedat do sedu. :wink: (což bylo stejně k ničemu, pže přitahoval se celkem brzo, ale sedět stejně ne a ne! :grinning:) Kámoška to řešila úspěšně podkládáním polštářkem - teda ne tak, aby dítě sedělo, ale jen fakt lehce přizvednout. :wink: Jsou to zvědavci. :grinning:

Btw, kdy jdete k té doktorce? My jdeme ve středu na priorix... Máte ho holky někdo? Dávaly jste tetru? Já nevím, jestli to není proti těm neštovicím zbytečný... Každej říká něco jinýho, chjo... :frowning2: Jako je to i dost peněz (3400,- za obě dávky), ale o to až tak nejde, že? :slight_smile: Stejně si nejsem jistá, jestli je fakt potřeba nacpat do těch dětí "všechno"... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky navíc uvažujeme o A žloutence... (Lukyn všechno strká do pusy, nedá se to uhlídat, tak bych byla asi klidnější...)

Víkend byl fakt pohádkovej, nám to počasí hezky přálo. :wink: Teď mi ale někdo říkal, že by se nemělo chodit ven - kvůli tomu Islandu... (hlavně asi s dětma :confused: ) slyšely jste o tom? My teda chodíme... :wink:
19. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
Ivi, buď mu zvedneme hlubokou korbičku, nebo už pomalu uvažuju o sporťáku... Ta naše hluboká nejde zvednout, jen něčím podložit, ale možná už bych pak radši dala sporťák, stejně už bude tepleji...
S tím spaním máš asi pravdu, asi jsem se zbytečně bála. Jen tam bylo hodně lidí, tak jsem se bála, aby nebyl velkej hluk večer, ale bylo to v pohodě.

K dr. jdeme ve středu, na druhou hexu a Prevenar. Snad nebude mít nějakou reakci, když bude mít dvě dávky zaráz. O Priorixu zatím neuvažujem, to je proti jakým neštovicím? Mrknu na netu, ještě jsem se o to moc nezajímala. Žloutenka možná není marná a já bych pak až Lukin bude trošku větší naočkovala asi klíšťovku. Ale to je vše... Myslím že není třeba to přehánět, každý očkování je zásah do organismu a proti některým nemocem se mi to zdá zbytečný...

Platí ten zítřek? Nějak po obědě?

Týjo, nechápu nic, Lukin už spí skoro hodinu a půl!!!! :confused: :grinning:
19. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, o víkendu bylo fakt nádherně. Po těch nekolika hnusných dnech, už bylo potřeba sluníčko :slight_smile: Celý víkend jsme pracovali s přítelem u nás na dvoře, na zahradě a tak. Bylo to moc fajn. Kafčo jsme si vždycky dali na dvoře na houpačce, no prostě pohoda :grinning: Původně jsem měla v plánu okna, ale raději jsme byli venku :slight_smile:

S tím očkováním ... taky myslím, že není třeba očkovat úplně všechno. Žloutenku bych teda taky chtěla a asi i tu klíšťovku ... hodně chodíme do lesa a na louku a tak a pes má v sezóně nějaké klíště co chvilku, tak abych byla klidnější.

Ivi, o tom Islandu jsem slyšela akorát to, že nám žádný akutní nebezpečí nehrozí, my strávili všichni fakt celej víkend venku, tak snad to bude ok:o) Ale je fakt, že ze soboty na neděli to kleslo k zemi. Ráno jsme měli na autě takovou slaboučkou vrstvu prachu ...
19. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
Leni, dneska byly asi zase nějaké erupce na slunci. Nelka taky dopoledne spala víc jak hoďku a půl :grinning: :grinning: :grinning: A teď zase od 4 spinká :grinning:
19. dub 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahojte, já jsem zase nachcípaná, MM nás nakazil :angry: :angry: :angry: . A erupce na slunci asi byly,protože Maty spal odpoledne 2,5hodiny!!! To se nám ještě nestalo:slight_smile:
19. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej den přeji!
Tak u nás byly erupce i odpoledne, Lukin si po obědě zdříml taky přes hodinku, nechápu nic. Zato v kočárku pak zase vyváděl, on tam už prostě nevydrží dýl jak hodinu v klidu. :frowning2: :frowning2: A z toho půl hodinky spal. Měl sice staženou boudičku, ale to mu asi nestačí. Jakmile jsme ho z kočárku vytáhli a chvilku nesli, tak byl naprosto v pohodě, že vidí. A večer měl zase záchvaty pláče, já už fakt nevím co s ním je... už jsem myslela, že ho to přejde, ale někdy to fakt stojí zato... :frowning2: Bříško to není, rourku jsem dala a plakal i potom, uvidím zítra u dr. kolik navážíme, jestli nemá třeba hlad... ale zase v noci se budí jen jednou, tak kdyby měl hlad, asi by se budil častěji si říkám...

Dneska konečně MM koupí nosítko, tak do toho vkládám všechny svoje naděje, že se Lukinovi v něm bude líbit a budem moct chodit i na delší dobu ven. Už fakt uvažuju i o sporťáku, ale zase na druhou stranu si říkám, jestli to není přehnaný, jestli na sporťák není Lukin ještě malej... ale když nechce být v hluboké korbičce, tak nezbývá než vyzkoušet jinou variantu.

Páji, tak jste řádili na zahradě, jo? To je super, mě to "řádění" už chybí, ale na chalupu se ještě jet s Lukinem nedá, byla by tam hrozná kosa. Budem muset ještě chvilku počkat. Člověka to hezký počasí dobíjí, že? Zvlášť, když může být celej den venku. :wink:

Veru ahojky, Matyášek taky tak hezky spal? No super!!! Tak třeba to dneska zopákne. :wink: Byli jste na těch kolech? A jak to TM zvládl?

Mějte se krásně, pěknej den přeji!
20. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
A snad se Veru nachlazení brzo zbavíš! :wink:

Já zase cítím v nose nějaký šimrání, asi mi zase začíná nějaká alergie. :angry:

A kde jsou ostatní kočky, jak se vůbec všechny máte?
20. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahojky holky, tak zase super noc . Vůbec jsem nespala strávily jsme jí na pohotovosti Včera z ničeho nic když jsme jely z prochajdy Verča začala mrnat a doma pak hystericky dvě hodiny řvala a nešla zastavit.Vyzkoušely jsme snad vše,teploměr v zadečku, cvičení, jídlo, vanu , sabíka prostě vše a nešla utišit . Z toho začala zvracet a tak jsme se rozhodly a valily na pohotovost. Tam jí prohlídly a doktorka říkala, že jsou to asi zaražený prdy no jsem si připadla jak blbec, ale že když jsme ti kardiaci tak aby se něco nezanedbalo tak , že počkáme na doktora z kardia a , že nás vyšetří . Tak za půl hodiny dorazil udělaly EKG to bylo v normě a pak už byla protivná, že má hlad tak jsme jí tam dala najest vysála mi šedesátku a trochu se uklidnila takže jsme byla za blce podruhé, že nedám svému dítěti najest. No echo bylo taky v normě tak doktor přemýšlel zda si nás tam nechat na pozorování, ale to už Verča vytuhla. Nakonec , že nás pošle domů, že aby jsme ještě něco v té nem, nechytly jako bonus. No o půl noc jsme dojely , daly ještě najest, ale chudák VEru furt byla taková mrňavá abi se neusmála byla ůplně vyblitá prostě hrůza. Pak jsme na hodinu vytuhly když mě vzbudila zase bejkáním, tak jsem ju vzala a málem jsem se o ní spálila horečka 39 tak jsem volala zpátky na pohotovost zda máme dojet a že jestly mám něco na snižení horečky tak jsme našla paralenovej čípek tak jsem jí hod dala jenže do půl šesté nespala jen tak plakala, no hrůza pak usnula z vyčerpání. V sedm ráno zase budíček a horečka naštěstí klesla, ale i tak jsme jely k obvodní at se nani podivá.Tak nám vzala stery z nosu a krku . Koupily jsme Nurofen a máme hodně zavodnovat, jenže je to težký ona čaj , vodu prostě nic nechce takže valíme každou chvilku aspoň po lžičce a kontrolujeme teplotu Chudina vypadá ůplně hrozně, ůplně lesklé očka a taková bílá Holt jí něco je , ale nevíme co Takže jen pozorovat a kdyby teplota nešla dolů tak jet do nem., a nebo kdyby byla hodně dehydratovaná. Takže fakt super , prostě se ani chvilku nemůžeme nudit
:unamused:
Jinak doktor z kardia mě v té nem. docela dojel , že jsem zase odcházela se slzama v očích. Holt není nad upřimnost a pokaždé mi holt každej musí připomenout jak je to s nou važný a , že prostě normální život mít nebude

Ale jak říká děda , Veru je bojovnice a bude bojovat
20. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.