• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Misi, bys měla začít psát knížku, to snad ani není možný, co se Vám všechno děje!!! Moc mě mrzí, že je Verunka nemocná!!! :frowning2: A co Ti ten doktor v nemocnici řekl?
20. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
Já si taky říkám, že bych měla psát povídku nba pokračování :grinning: Jen aby měla dobrej konec :wink:
20. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
Prosímtě hulvát jeden, nejprve se podíval do karty a říkal , teda to jsou ale vážné vady , víte o tom? A já , že něco jako víme, ale že na to raději nechceme myslet. Pak my řekl, že má nějakého kluka v péči co má podobné vady a že je mu 13 a má za sebou 8 operací. a dodal to je život co? Jo a pak dodla , že první dítě je stejně na zkoušku to jsem tedy nepochopila. A raději ani chápat nechci. No a takovej blbejch narážek a pitomejch vtipů bylo více Hodně mě to včera sebralo naštěstí dneska už je líp a snažím se starat o malou co nejlíp aby jí bylo líp, hlavně by nebyla dehydrovaná, takže jí otravuji každou chvilku s mlíkem či vodou.
:grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 18:19  • Odpověz
tý jo, to si děláš srandu!!! teda to byl idiot, s prominutím!!! By Vám měl dodat co nejvíc sil a optimismu a ne tohle ... jak může vypustit něco takovýho z pusy ... na zkoušku!!!!! Kolik mu bylo? Nějakej starší?
20. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
a jak to Verunce jde s tím pitím? Daří se Ti do ní něco dostat?
20. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jo starší , pan primář.
20. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
Pití bohužel pořád stejný a dneska taky moc nechce, ale snažím se aspoň stříkačkou do ní něco narvat .
20. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
Čauves holky¨

jen tak nakukuji, jsem doma sama, tak mě to pěkně sere, navíc Vikča je nějaká protivná :frowning2:

Míši do nemyslíš vážně, že tohle někdo může říct, takové blbé narážky, třeba to nemyslel, jak to vyznělo, ale tohle se vážně nehodí. Dívala jsem se na Fb na fotky a malá je nádherná :dizzy_face:

My máme osmej zub, ale tak 14 dní jsem se pořádně nevyspala, do toho soplíky a zase nějakej ekzém, tam mě sere nejvíc :angry:

Holky co večer nekojíte, dáváte kaši a pak ještě UM, Vikča se prostě večer sama odstavila, tak dávám po 18 h kaši a před spaní, kolem 19:45 tak 120 ml mlíka a bylo mi od známé rečeno, že je to špatně, tak se chci informovat.
20. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
ahoj holky, nebudu mít teď tolik času, abych si to všechno přečetla, snad zítra.. Mám toho fakt hrozně moc, každý den někde něco, pořád nějaký lítání po úřadech, doktorech... :confounded:
Včera jsme byli na půlroční prohlídce, ten náš "drobek" váží 7300g !! :slight_smile: což je o skoro celý kilo víc, než před měsícem! :grinning: Asi mu ta Beba prospívá :wink: Sestra to 2x kontrolovala, protože kilo jsme ještě nikdy nepřibrali. Má žgraně jak blázen a taky pěkný špeky na nohách a rukách :slight_smile: Měříme 65 cm, takže jsme se i vytáhli :slight_smile:
Dneska jsme papali první mrkvičku, docela chutnala. :slight_smile: Spapal 2/3 dávky, odhadem aspoň 7 lžiček. Napoprvé velký úspěch. :slight_smile: Jakmile stáhnu fotečky, hodím je do alba.

Víkend budeme mít docela nacvakaný, moji chlapi mají svátek, mamka velkou oslavu kulatých narozenin a ještě k tomu výročí naší svatby..

Mějte se všichni krásně, hlavně ať jste zdraví. :wink:
20. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
Zuzi, tak to by mě taky zajímalo. D.r mi říkala, že bych mohla večer dávat kaši a myslím, že jsem někde četla, že po kaši se dá dokrmit mlíčkem. Nejsem si jistá, jestli bude Jurášek večer kašičku, když je po koupání tak unavenej, že hned kojíme a to většinou hned usíná. Dr. mi "přikazovala" dávat kaši lžičkou, ale existují myslím i nějaké tekuté kašičky, že?

Míši, vy si chuďátka fakt užijete. Hlavně, ať je Verunce líp a hezky papá. :wink: Ten doktor je bez komentáře... :angry:
20. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz
Páji já ji právě dávám před koupáním lžičkou a pak po koupání než šla spát dostala prso, když ho teď odmítá tak UM, někdy když neměla den nebo rostly zoubky atd, tak jsem kaši namixovala řidší a dala ji z flašky, kde byla větší díra a pak ji zase za tu hoďku a půl nakojila.

Jo někdo se tu ptal, jak dlouho chci kojit, já už teď kojím jen ráno, ona prostě nechce, tak pokud bude chtít, tak do toho roku a půl, mám dobrý, že když jdeme náhodou na nějakou akci, tak to zvládne i bez kojení.
20. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky,
Zuzi, já to tak taky dělám, akorát teď nám to vychází, že v 7kaše a v 8prso nebo 120UM (záleží pokud se chci dívat na ordinaci:slight_smile:)))

Mišičko, to je neskutečný, kolik tupců chodí po světě!!! I s nemocným srdíčkem se dá normálně kvalitně žít! A hlavně Verunka to tak má od narození, takže pro ní je to normální stav a děti jsou fakt bojovníci a na svůj handicap si hravě zvyknou.

My jdeme o vík na svatbu tchána :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pěkný den
21. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
paaji, nám Dr. na Rodince říkala, že do flašky jedině mlíko, žádný řídký polívky, řídký kaše a tak, prostě ať v něm zůstane spojení flaška=mlíko, prý by se hůř potom učilo jíst normálně, když dítě ví, že jídlo dostane z flašky, tak na co potom lžičkou... Ale asi kdybys to tak dělala jen vyjímečně, neměl by být problém...

Zuzi a to že děláš špatně jako proč?
21. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den! Dneska jdeme na druhý očkování hexu a Prevenar, tak snad to Lukin zvládne a nebude mít moc teplotku.
Konečně už máme doma Ergo nosítko, tak jak začne bojkotovat kočár, dám ho do nosítka a bude. Včera kupodivu v kočárku vydržel docela dlouho, 45 minut spal, pak bych chvilku hodnej a hrál si, pak asi 10 minut vzlykání, ale nerozjel se úplně, pak zase hodnej, asi 20 minut a pak už vzlykal že nemohl usnout, tak pak nakonec usnul a spal ještě další asi hodinu. Po dlouhé době docela fajn procházka venku. Uvidíme co dneska. Musím ho prostě dát do kočárku tak, aby v něm hned usnul, takže musíme vyjíždět z domu dřív, než jsme byli zvyklí a dřív se i vracet... no snad se to změní, bo v létě nechci už v pět nebo o půl šesté trčet doma, když koupání je až v sedm...

Teri, chtěla jsem se zeptat, odkdy je Baru ve sporťáku? Pořád si říkám, jestli není Lukin moc malej na sporťák, ale Baru byla menší než je Lukin teď a už byla ve sporťáku, že? Doufám, že sporťákem se vyřeší to Lukinovo plakání v kočárku.

Míšo, ach jo, moc mě mrzí, že je Verunka zase nemocná... kočko, musí to být fakt něco. A ti doktoři co k Vám mají takovej přístup, by zasloužili jednu po čuni, že to tak musím napsat!!!!! :angry: Jak něco takovýho může vypusit z huby nepochopím v životě!!! To snad fakt není možný, lidská blbost nezná mezí a bohužel se vyskytuje i tam, kde by naopak člověk potřeboval podporu a vlídný slovo... to je fakt děs!!! Držte se, ať je brzo líp! A jak píše VErča, to je pravda... Verča je bojovnice, srdíčko jí dají do pořádku a bude jí zase dobře. :wink:
S tím jídlem mě to moc mrzí, že tak pořád bojujete, snad se to někdy zlomí!

Ahoj Pááji, jojo, výročí za dveřma. :slight_smile: Co plánujete? My chceme s MM jít poprvé od narození Lukina na večeři, moje mamka dojede na hlídání, tak půjdem až Lukin usne. Snad usne v pohodě. Ale vím co je zákon schválnosti, tak radši si nic nemaluju. :grinning:
Máte teda na víkend docela dost akcí. :slight_smile: A gratuluju k váhovýmu přírůstku, to je super! Jen tak dál! A tu Bebu dáváš před spaním, jo? A kolik toho Jurášek vypije? Já kdybych Lukinovi měla dát flašku, tak už ani nevím, kolik bych mu měla dát...
A super, že tak hezky papá mrkvičku, to jsi dala tu skleničku "První lžička", jo?

Ohledně té kaše, jsem si právě říkala, že bych pak taky zkusila Lukinovi dát kaši, ale myslela jsem, že z flašky... tak flaška je teda jako jen na tekutiny jako mlíko a čaj a kaše by měla být dávaná ze lžičky, jo? To jsem netušila...

Veru, jak Ti je? Snad už líp. Svatbu si užijte, kde budou mít hostinu? A pak budete spát u taťky, nebo pojedete domů?

Páji, Nelka za chvilku bude mít 4 měsíce, toto letí... :slight_smile: Kdy jdete na kontrolu a další očkování? A jak se vám daří?
Někdy bysme se zase mohly potkat... :wink:

Pěkný den všem přeji, pak se ozvu, co u dr, jdeme až odpoledne. Páá
21. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahojky holky, tak dneska žádné zlepšení teplota pořád 37,5 ale asi jí už prášky na snižení dávat nebudu ne? Takhle nizká teplota se nesraží že?
Jinak je furt protivná a mrnavá teď naštestí usla tak snad bude spoň hodinku spáti. Jídlo na prd dostanu do ní tak desítku, ale snažím se každou chvilku aby měla ty tekutiny :unamused:
21. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Miši ne nesráží, mě doktorka řekla, že se sirup dává jen když je přes 38.
21. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
No tak teda holka bude muset pobojovat :wink:

Dík
21. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahojte holky - Míšo, ten dotork, to se fakt nedá okomentovat... Na to ani snad neexistuje pojmenování, na takový chování... :angry: Snad se malá brzy rozpapá, teplotka už snad klesne. :wink: A jak píšou holky, děti jsou bojovníci a když mají nějaký hendykep od narození, vyrovnají se s ním lépe. :wink:
Jinak kašičku jsme dávali zásadně lžičkou (taky MUDr. doporučoval....) a myslím, že postupy jsou možné oba - mlíko cca v 17-18 a pak kaši na noc v 19-20 (tak jsme to dělali my) i obráceně (tak to myslím doporučují... :wink:). Myslím, že tady se už snad dá přizbůsobit víc dítěti a tomu co se zdá, že mu víc vyhovuje... :wink:
21. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
Tak už máme zase teplotu :unamused:
21. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj kočky

Míši, tééda, vy si ale vytrpíte.. chuděrka Verunka, copak ji teda trápí? Nepřišli na to? Slyšela jsem, že zase řádí virózy, tak se vám to snad vyhne obloukem a malá bude brzo fit.
A ohledně toho dr.nemám slov :angry: debi* jeden :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Leni, tak ať Lukášek zvládne očkování na jedničku a není moc protivný :wink: Ty už ho chceš dát do sporťáku? Já budu dávat Verču až kolem šestého měsíce, dřív ne..nerada bych, aby potom měla problém se zádama.

Pajiiii, ahoj kočko. Tebe jsem tu neviděla ani nepamatuju :sweat_smile: Malej má kráááásné míry, je to šikulka.

U nás je to dobrý. Malá je hodňoučká, pláče jenom když chce pochovat, když má hlad a nebo když nemůže usnout, ale když usne tak spí klidně 6hodin. Třeba dneska jsem ji musela po půlnoci budit na jídlo, protože jedla v 19hodin a byli 3hodiny ráno a ona spokojeně spala dál :sweat_smile: ale najedla se a zase spala.
Teď také spí, myslím si, že už tak tři hodiny určitě..
Prdíky nás už dlouho nepotrápili a za to vděčím jak probiotickým kapkám tak i BEBĚ :wink: fakt, malá je spokojená jako želva.

Všechny zdravím, krááásný den!!
21. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
Leni, Baru bude ve sporťáku asi už měsíc, ale mám ho v lehu, takže záda podle mě neničí, jak se bojí Lucka... Ale jak říkám, kdybych měla OK hlubokej kočár, dávala bych ji tam asi nejdřív teď, ale jsem moc spokojená, krásně se s ním jezdí....
21. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
Luci, malá je teda hodňunká! To je paráda, tak jen tak dál. :wink: Míšo, zase teplota? :rolling_eyes: Snad se z toho beruška brzo dostane... Jinak ad sporťák... Taky myslím, že když jde dát do úplnýho lehu (což náš např. nejde...), tak není co řešit... Ona ta hluboká korba ještě taky chrání proti větru a počasí vůbec, ale to už je teď snad O.K. :wink: Tak bych se toho Leni fakt nebála... Třeba tam bude malej spokojenej a budeš mít po starostech. :wink:
21. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
Luci holky říkaj , že by to mohla být nějaká šestá nemoc či co. Mimčo má asi tři dny zvošené teploty a pak se obsype a je po nemoci tak uvidíme zda to bude ono docela bych aji byla pro :wink:
21. dub 2010 v 16:59  • Odpověz
Jé Luci malá je nádherná :wink:
21. dub 2010 v 16:59  • Odpověz
Ivulla jo jo zase teplota, prášek momůže na chvilku pak přestne působit a teplota je zpět :unamused:
21. dub 2010 v 17:00  • Odpověz
Miši,tak to by mohlo být :wink: Lukynek to měl taky... Já myslela, že má teplotu od zubů.. Jenže mu čípek zabral na dlouho, dala jsem mu za ty tři dny max dva. Pak se osypal, to do týdne zmizelo a v pohodě. :wink: Tak třeba to bude fakt ono! :slight_smile:

Luci malá si krásně hoví v sedačce, je roztomiloučká. :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahoj kočky, tak se hlásím od dr., Lukin u obou včeliček jen pípnul a pak byl hodnej, u oblíkání v čekárně pak trošku natahoval, ale to byl přetaženej, bo dlouho nespal a pak okamžitě vytuhnul ve stojícím kočárku ještě na chodbě. Pak se jednou vzbudil (zrovna jsem si dávala kafe a zákusek, klasika :grinning: ), ale to neplakal, jen si chvilku hrál, pak sice trošku natahoval ale zase vytuhnul a spal ještě další hodinu a půl. Před chvilkou jsme dojeli domů, venku jsme byli od půl třetí.

Jinak teda měří 68cm (ale myslím že měří víc, aspoň co jsme zkoušeli doma měřit a i podle bodýček vel.68) a váží 7290g, což si myslím že při plným kojení je docela úspěch. Dle dr. vypadá spokojeně, já si to taky myslím, pokud by měl hlad, dal by to určitě najevo i častějším buzením v noci. Budí se jen jednou, max. dvakrát.

Uvidím co se sporťákem, třeba je to jen chvilková záležitost a zase ho to řvaní přejde, kdo ví. Ale pokud se nějak výrazně oteplí, tak už bych do sporťáku asi šla, my ho můžeme dát úplně do lehu. A radši než nějak pokoutně nadzvedávat ležení v hluboké korbě, dám radši sporťák.

Míšo, držím palce, ať je malé brzo líp a teploty přejdou!

Luci, to je super, že je Verunka spokojený miminko. Vidíš, nakonec se to zlomilo. Ono to chce prostě zkoušet všechno možný i nemožný, aby mimčo bylo spokojený. A je kouzelná, fakt.

Musím jít, mimi pláče, že má hládek, se mu ani nedivím. Uvidím co s teplotkou, snad nebude nějak vysoká.

Páá, pěkný večer všem!
21. dub 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky, taky se hlásíme od dr. , Nelka ještě dospinkává. Opět nám ta návštěva dr. vyšla tak, že už byla Nelka na spaní, takže při očkování hysterickej pláč, nakonec jsem ji musela i oblíkat v sedě na kolenách, protože jak jsem ji položila, tak začla znova šíleně plakat. Dostaly jsme nakonec hexu se sinflorixem dohromady, tak snad bude vše ok. Dr. říkala, že by nám to jinak nevyšlo kvůli pojišťovně - je tam nějakej limit, do kdy musí být dítě naočkovaný. Tak už se děsím, co bude, snad to Nelka zvládne ... No a příští týden jdeme na nastřelení náušniček. Jinak Nelinka má 63 cm a 5,5kg :grinning:

Leni, Lukášek roste jak z vody! Krásný míry!!! A kolik měl obvod hlavičky? My jen 39cm :grinning:
A co očkování? Bez reakce?
22. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj kočky, tak Lukin už v noci hicoval, měl 38,2, tak jsem mu šupla sirup Nurofen, aby to nevylezlo ještě víc. Ráno měl "jen" 37,7 a teď už zase hicuje, zas 38,2. Tak jsem dala poloviční dávku toho Nurofenu a dám pak večer plnou dávku, na noc. Jinak je takovej v pohodě, kecá, hraje si, usmívá se, jen je trochu neklidnej a je vidět, že je i unavenej. Není to on, ale nepláče a jen bezvládně neleží. Dostala jsem do něj i trochu vody a snažím se i víc kojit. No snad to bude brzo lepší. To dvoje očkování zaráz je fakt asi záhul.

Páji, moc jsem Tě nepotěšila s tou reakcí, co... :frowning2: Ale třeba Nelka takhle reagovat nebude. Držím palce. Mrzí mě, že pak tak plakala... s tím objednáním u dr. je to fakt problém. Ale jednou za čas se to dá zvládnout. Jakmile skončí očkování, tak pak už tam tolik chodit nebudeme. Nebo se chodí až do roku každej měsíc do poradny, nehledě na očkování?
Jinak Lukin má obvod hlavičky 43cm :grinning: . Před měsícem měl 42cm. :slight_smile: Už bych ho nevytlačila. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky má Nelka pěkný míry! Aspon jí oblečení vydrží dýl. Já už dělám zásobu 74 :grinning: To je zas peněz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musím jít, mějte se krásně a pěknej den!
22. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
Holky tak jsem si tedka volala k doktorce podržte se máme nějakého koko v krku a nosu se poseru, takže děda valil k ní pro nějaký kapky a antibiotika na přelečení. Tak snad to zabere. Vůbec , ale netuším kde to lapla :angry:
22. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.