• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky, tak tchýně je s malým venku už dvě hodiny, tak jsu zvědavá. :grinning: Pak napíšu víc. Marti ahoojky!
Ježiš, to byste byly hodný, kdybyste dojely do Slavkova.. moc ráda vác uvidím... vymyslete den, příští týden mi je to jedno... díky za pochopení! :wink:
Pavli... jako to jsi mě fakt pobavila!!! :grinning: :grinning: Už taky vidím Lukina, jak ho u prsa držím násilím a domlouvám mu, nepouštěj se, neotáčej se, nemel těma rukama a nekopej nohama... :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
Tak sme konečně padli za vlast...ale byl to boj,už byl chudáček přetažený a nešlo to :slight_smile: Zlobítko jedno otravný,je mi ho vždycky líto.

Leni...příští týden zatím nic neplánuji,tak se můžeme domluvit kterýkoli den,podle počasí a podle Tebe :slight_smile:

Luci...myslím,že dnes ji oblíkneš akorát-tak teplo jako včera tam není... :wink: Však stačí když si písneme přes FB a můžeme některý den klidně vyrazit na prochajdu...nebudu muset obcházet okolí sama :wink: a nechte si v cukrárně chutnat...já té zmrzce taky nikdy neodolám...točenou já můžu :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
Tak jsem ještě chtěla jít ven, už jsem nás nachystala a vidím že tam je přeháňka a bouří, no tak uvidím za chvilku kdyžtak.
Lukin jinak prý dvakrát v kočárku spal, díval se na stromy a lístečky, chvilku byl i venku v náručí (no to se to pak kočárkuje, že) :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak zase usnul. No jo, ale když někam jedu nebo jedu něco vyřizovat, tak tam moc lístečky stromů nejsou, že... a do náručí taky nejde vzít vždycky... :unamused: Ale hlavně, že teda neřval.

Marti, taky vidím že s Tomískem furt něco, co... to spaní, resp. usínání je někdy boj, že... snad se to někdy zlepší.
Jinak příští týden je mi taky jedno kterej den, tak se domluvte a budu ráda, když byste dojely. Snad vydrží pěkný počasí.

Pavli, jseš fakt dobrá s tím úklidem, já ty naše dvě okna umývala, když přijela tchýně kočárkovat, ještě před Velikonocemi. Ale už teď dělám doma věci, co jsem dřív nemohla, Lukin mě z lehátka pozoruje. Ale za chvilku ho budem asi muset v lehátku připásat, bo má tendenci se převracet, tak aby nespadl..

No, tak na procházku to dneska už nevypadá, lije tam jak z konve. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, to je super, že váš sporťák jde dát do lehu. Nevím, jak jsme ten náš vybírali... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Pěkný odpoledne přeji!
26. dub 2010 v 15:51  • Odpověz
Ach jo...tak sem už to přišlo taky...a já se tak těšila ven...to asi neklapne :angry: :angry: :angry:

Leni...on většinou usíná hezky,jen si k němu musím lehnout i já a tak do 5 - 10 minut je mrtvola...ale někdy,když je přetažený,tak je to boj :wink:

S těmi okny...já ty naše neumývala ani nepamatuju.Musí se rozmontovat a umýt i vevnitř a to se mi často nechce...naštěstí sme ve 3 patře,tak to nejde moc vidět :grinning: :grinning: :grinning:

Pavli...ten chleba určitě vyzkouším,mám domácí pekárnu a občas si udělám jen těsto a peču v troubě dalamánky,bulky ke guláši nebo bramborový chleba a tak..ráda zkouším nový receptíky.tak vyzkouším i ten tvůj.Určitě bude výborný :wink:

No nic...jsem tím počasím pěkně znechucená...MM za chvilku jede na noční,tak tu budeme s Tomískem bojovat zase sami :unamused:
26. dub 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dojeli domů v čas... akorát nás to chytlo před bytovým komplexem, takže jsem volala manžovi, aby vylezl a šel mi s kočárkem pomoct, páč kdybych to objížděla, tak jsem zralá na Miss mokré tričko a Veru to samé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
...ale nakoupila jsem co jsem potřebovala a i do cukrárny jsme si zašli, takže super.

Jediné co mě fakt štve je to, že se mi zlomila slunečnice... ten vítr mi ji zhodil na zem a urvalo mi to všechny květy co měla..takže jsem fakt naštvaná, páč byla táááák krásná a kdo ví, jestli ji zítra budou mít v květinářství, abych si koupila novou.
26. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
Holky, neznátě někoho, kdo by si koupil pro mimčo košík? My ten náš prodáváme, malé se tam nelíbí, páč nevidí ven :unamused: je nový a prodávám ho i s dečkou a polštářkem.
26. dub 2010 v 16:30  • Odpověz
Leni, to je blbý, když nepomohlo ani to nosítko, kdo ví, co ho trápí...

Já teda punčucháče neoblíkala nikdy, v zimě měla tepláky a kombinézku a teďka jenom tepláky a na tom ten kryt, případně deku když byla velká kosa, ale punčocháče teda nee a dneska i když foukalo, tak jsem ji měla ve sporťáku jen v body s DR a rifličkách a šáteček na hlavě, já teda moc neoblíkám :slight_smile:
A měly jsme premiéru venku v šátku, taky měla jen body DR, v šátku je dost teplo, ale byla to nouzovka, nejel výtah a chtěla jsme jít do Rodinky, jinak na prochajdy ven mi pořád přijde lepší kočárek...

Páji, na chlebík se těším :slight_smile:
26. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
Jo holky, jestli se pustíte do toho chleba a nebudete dělat chlebovej kvásek, tak dejte toho droždí trošku víc, ať Vám to pěkně vykyne. Já nechala vykynout v pekárně, pak jsem přendala na plech s pečícím papírem, vytvarovala jsem kulatej bochník, přikryla jsem ho utěrkou a nechala jsem ho ještě asi půl hoďky kynout na plechu a na prvních 15 minut pečení jsem dala do trouby hrnek s vodou :grinning:

Teri a jak se Baru v šátku líbilo?

Holky, tak příští týden srázek ve Slavkově? Já můžu kterejkoli den i hodinu, takže se přizpůsobím :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
Pavli, já můžu také kdykoliv... a to už bude mít malá i naušničky, tak snad to bude všechno dobrý :wink: Moc naplánovaného toho mám tento týden, takže se Vám také přizpůsobím a jídlo pro malou beru určitě sebou, ať zase nepádím po 4hodinách domů :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky,
já pořád někde poletuju, poslední dobou matyáš zase otřesně spí v noci, to je hrůza :angry: :angry: :angry: .

Leni to možná budou zoubky, Maty je teď taky protivnej a furt kňučí, u ničeho nevydrží. Naštěstí venku je hodnej, tak chodíme hodně ven. Já bych taky mohla přijet do Slavkova, co takhle čtvrtek?
Paji, ty jsi šikovná pekařka, já jsem ráda, když ted stihnu uvařit.
Ježíííš, zase sletěl
27. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Holky, nevíte někdo jestli je někde v Brně ve Fitness provozovaná Zumba? Začlo se mi to líbit :grinning:

Veru, ahooooj... :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj kočky!

Taky mě jedině napadají ty zuby, protože teď už se víc hýbe a solidně u toho prdí, i když včera jsem dala rourku, hodně se kroutil a poplakával, ale pak stejně zase chvilku plakal, takže to fakt můžou být už ty zuby, i když na povrch se ještě nic nedere...
Prý existuje nějakej gel na potření dásní a dítka to na chvilku přestane trápit, nevíte o tom někdo něco?

Páji, dodatečně gratulujeme Nelince ke čtyřem měsícům! :slight_smile:

Veru ahooojky! To mě mrzí, že Maty tak blbě zase spí v noci... ve čtvrtek tento ani příští týden týden nic nemám, moc ráda vás uvidím!!!!! :wink: Mohla bys i tento čtvrtek? A jaká byla svatba? :wink:

Marti, to je fajn, že už je to usínání lepší. :wink: A snad nebyl večer a noc bez TM hrozná...

Luci, slunečnice jsou na tohle blbý. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Ty jsi vyzkoušela Zumbu? Na netu jsi nic nenašla? Vůbec nevím, kde by se to mohlo provozovat.

Jdu vařit a pak pádíme do toho Brna, tak pááá!
27. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
Luci třeba tady:
http://www.zone4you.cz/rozvrhy/rozvrh-salu-1---duben-od-1942010
A kdybys začla chodit, dej vědět, připojila bych se taky:slight_smile:

Leni já myslela tento týden:slight_smile:
27. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
Veru, tak tento týden fajn. :wink:
27. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Holky a co i čtvrtek příští týden? Nebo i jinej den ... My jdeme tento týden ve čtvrtek na nastřelení náušniček :unamused:

Luci, Zumba je super. Taky jsem ji vyzkoušela, akorát teď jsem tam dlouho nebyla ... jednou jsem ji nestihla kvůli kojení, pak mě trápilo prso a od včerejška pro změnu bojuju s druhým prsem, ale zdá se, že už je to na ústupu, tak se možná zítra odhodlám jít :grinning: Nevím, co dělám špatně s těma prsama :confounded: Možná nejsem tak citlivá na to, jak moc Nelka saje, že když saje míň, tak se mi hned nevytvoří i míň mlíka ... Nelka se probudila, tak pádím :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
Teda, nějak máme ty dny rozlítané, vůbec to tu nestíhám :slight_smile:
Dneska jsem zkusila dát Baru mrkvičku, bio z Alberta, napařila jsem ji, nastrouhala, ale plula to jako divá a šklibila se děsně :grinning: tak jsem to rozmixovala a to samé :unamused: Tak si dáme asi pár dnů pauzu a zkusíme to znova....
27. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
Leni, já chci ten gel na zuby taky koupit ... prý je to fajn. Takže ve čtvrtek jdu do lékármy, Nelka všechno drtí dásněma, tak si myslím, že jí to asi fakt svědí ...

Teri, to prý ty děti na začátku často plyvou :grinning: :grinning: :grinning: Udělej to Barušce hned znova, ať si na tu chuť zvykne :wink: I když já se jí teda nedivím, že to plyve, taky by mi to moc nejelo :grinning: Už se těším až budu Nelku přesvědčovat, jak je to dobrý, když mi to samotné nechutná :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
No Páji já zas někde četla, že se má pár dnů počkat, ale jestli se zítra dostanu do DM, koupím tu pidi sklínku Alnatury mrkve a uvidíme, dělat se s tím nebudu, když to nechce... A pokud by to jedla, míchala bych to pak s domácí až bych to nahradila úplně...
Baru je teď strašná otravka, pořád řve, musí se hlavně chovat, tak šátkujeme o 106, přemýšlela jsem o zubech, ale to by ju asi náruč neuklidnila, mně přijde, že máme separační úzkost jak vyšitou, sotva se hnu, spustí jak siréna :grinning:
27. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Veru, díky za odkaz... už jsem to řekla doma, že budu chodit, takže se potom můžeme domluvit a vyrazit, pokud ti dítě pohlídá manžel :wink: a samo, že se ti přizpůsobím.
Co malej, koukám, že pořád padá.. to musíš mít doma opravdu veselo a s tím spaním, no snad se to opravdu brzo zlepší a bude spinkat celou noc, aniž by tě budil.

Eri, to muselo vypadat :grinning: :grinning: hihi, já ji také moc nemusím a sama jsem zvědavá, jak to bude chutnat naší Verči.. Áďa s tím problém neměl, to spíš lítal po stěnách špenát atd. :angry: :sweat_smile:

Paji.o, my jdeme na naušničky v Pátek, jsem zvědavá, jak to budeme snášet.. přece jen u Adíska to neznám :sweat_smile: akorát u toho nebudu chtít být, páč bych brečela s ní.. chudinka malá.
27. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
Tak jsem prala červenou deku a máme růžový trička, bodýčka a hlavně vkládačky do plínek, fakt paráda :grinning:

Jo a zumbu bych chtěla taky, ale prý se tu čeká třeba měsíc, než se uvolní místo :unamused:
27. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
ahojky, Leni, Ivi, opožděně krásné výročí svatby :slight_smile: My byli dneska na večeři, teda spíš na odpolední večeři i s prckem. Byla jsem v restauraci poprvé snad po 3/4 roce.... :sweat_smile: Jurášek měl svoji premiéru ve sporťáku, protože by v hlubokým kočáře nevydržel ani omylem a my by jsme se ani nenajedli... V něm řve jak tur, přesně Leni, jak píšeš, že ti to dělá Lukášek. Neuvěříte, ale za hodinu a půl ani nezaplakal, pořád koukal (měl výhled na nás a velkou palmu) a ani jednou jsem ho nemusela vytáhnout z kočárku. :slight_smile: :wink: :slight_smile: Měla jsem ho ve trochu zvýšené poloze a když jsme jeli tam a zpět, tak úplně v leže. Od zítra jezdím jen sporťákem, ikdyž mi původně na rehab.říkali, že do konce května čas... Prdím na to. Jurášek už překonal skoro všechny obtíže, přetáčíme se, nemáme úklon hlavy, pěstičky otevíráme :slight_smile:
Včera jsem jela na rehab.úplně zbytečně. Moje fyzioterapeutka je nemocná, nikdo jiný nás nevzal a navíc jsem zjistila, že tam byla tento týd.naposledy a od příštího týdne nás přidělí zase někomu dalšímu... :angry:

Holky, už jsme překonali první mrkvičku i brambůrky, teď máme mrkvičku s brambory dohromady - vařím sama. A v podvečer kašičku. Postupně jsem mu zvyšovala dávky až na plnou dávku podle návodu. Teri, Barunka si na mrkvičku zvykne, neboj. Nechala bych aspoň jeden den bez a zkusila znovu. My máme po týdnu a půl od zavedení příkrmů úplnýho jedlíka. Pořád otevírá pusinu tak , že ani nestíhám nabírat lžičkou a když to nedostane dostatečně rychle, tak spustí takovej řev, že to jste neslyšely.. :grinning: A sní toho už tolik, že mu ani nedávám na dokrmení prso nebo mlíčko. Uvidíme, jestli mu tak pojede i brokolice nebo špenát :wink:
27. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
Veru, to vstávání ti nezávidím. Zase zuby nebo něco jinýho?

Míši, ať Verči dopadne operace dobře :wink:

Luci, Verunka taky roste jak z vody. Máš super, že manžel pohlídá a můžeš chodit cvičit. Já mám malýho trochu blbě navyknutýho, že kojím a krmím já, uspávám taky (pokud neusne sám). Ikdyž se v noci vzbudí a brečí, tak ho MM neuklidní, vezmu ho já a za pár minut je klid. :slight_smile:

Teri, nic si z toho prádla nedělej. Jurášek dostal k svátku od tchýně-babičky oranžový overal, vyprala jsem ho s barevným prádlem a všechno mám oranžovo žluto flekatý..... :angry:

Loli, co cvičení? Jak bojujete?
27. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz
Paaaji, naštěstí to vypadá obarvené stejnoměrně :grinning:
My budem chodit na rehabku, musím si tam zítra zavoat, prý se tohle obvykle dětem líbí, ne jak Vojtovka, jsem zvědavá... Neuroložka říkala, že je Baru celkem OK, ale potřebuje posílit svalstvo....
27. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
Veru, našla jsem na FB toto: http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/-ZUMBA-Vyskov-/300259122572?ref=ts
... a zjistila jsem, že tam chodí i Zuzka :wink: :wink: aspoň podle toho, co tam psala.
27. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko přeji! Dneska má být nádherně, tak snad jim předpověď vyjde. Odpoledne jsu konečně ke kadeřnici nechat se ostříhat, bo ty padající vlasy to je opravdu děs běs. Nechám si to asi dost zkrátit a jestli bude mít čas, tak možná i nějaký pramínky... uvidíme. MM bude vozit, tak snad Lukin vydrží v kočárku a kdyby ne, tak prostě půjdou domů.

Včera jak jsme jeli s Lukinem do Brna, tak naprostá pohodička, a to spal v autobuse jen chvilku. Pak jsme dvakrát přesedali, v restauraci kde jsem si u kamošky dala meníčko byl taky v pohodě a pak jak jsem kočárek dávala MM, tak už usínal, tak pohoda. Ale pak jak se po půl hodině vzbudil, tak zase plakal... naštěstí jsem už vycházela z ordinace, tak jsme už jeli. Ještě jsme se stavovali v Tescu v Kr.Poli, tam byl v autosedačce v pohodě, ale pak začal natahovat, že byl asi unavenej... ale jakmile jsme jeli autem, tak nespal, koukal a usnul asi 5 minut před barákem, jeho specialita. Doma jsem nakojila a říkala jsem si, že bude spát v kočárku v pohodě... no jakmile jsme ho do něj dali, zase šílenej pláč, nešel vůbec utišit, musela jsem ho vzít do náruče... pak vyčerpáním usnul. A jak se za půl hodiny vzbudil, šílenej pláč z náměstí až domů... byl zase úplně hysterickej... :frowning2: Přitom dopoledne v pohodě... já to nechápu. Nepřišli jsme zatím na to, co mu vadí...

Páááji ahojky, to je super, že jste byli na večeři a Jurášk byl hodnej ve sporťáku. :wink: Tak se mu tam líbí, to je super! Chtěla jsem se zeptat, jestli ho připoutáváš? Asi jo, že? Já zkoušela Lukina dát do toho sporťáku a připoutat, ale to se mu doma moc nelíbilo... venku to snad pak bude jiný. A myslím že nevadí, že ještě není květen, ne? Nebo proč by ještě Jurášek dle rehabky neměl být ve sporťáku? Vám jde sporťák do lehu? JEstli jo, tak by to neměl být problém, ne?
Jinak super, že to cvičení zabírá, Jurášek je šikulka. Píšeš, že se převrací, i na bříško, jo? :wink: Tak to za chvilku s cvičením asi přestanete, nebo budete ještě pokračovat?
A s těma příkrmama super... jak jsi poznala, že už mlíčko nepotřebuje? Odměřovala jsi to, kolik toho snědl? Já se asi ptám jako blbec, ale zatím je to pro mě španělská vesnice... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tou rehabkou je to blbý, že budete chodit k někomu jinýmu, i že jste tam jeli zbytečně...
A s tím krmením to je blbý, že ho krmíš jen Ty... já trošku doufám a snad to tak pak u nás bude, že Lukina bude krmit i MM, aby nebyl vázanej jen na mě... s kojením je to jasný, ale s příkrmama to snad bude jiný. Ale teď si to maluju a pak to bude třeba jiný... no uvidíme.

Teri, Barča si určitě na mrkvičku zvykne. Já s tímhle zase problém nemám, mně vařená mrkev hrozně chutná, tak to asi pak budu po Lukinovi dojídat... :grinning: :grinning: Tak snad na rehabce to bude v pohodě a Baru si cvičení oblíbí... To je fajn, že je Barunka celkem OK dle neuroložky. :wink: A červený tričko evidentně zabodovalo. :grinning:

Holky, ať dobře dopadnete s malýma princeznama na naušničkách! :wink:

Páji, ten gel taky koupím. Snad to Lukinovi pomůže.

Mějte se krásně, pěknej pohodovej den všem!
28. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
Veru, jak to vidíš zítra, v kolik byste asi dojeli? Asi kolem třetí?

A příští týden je mi to fakt úplně jedno, hlavně aby bylo hezky...
28. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
To je dobrej nápad s Alnaturou, Teri ... to možná ze začátku taky tak udělám :slight_smile: Já bych taky vynechala jen jeden den a pak ji dala znova :slight_smile: Tak Baru nechce být bez Tebe? Jsem četla, že se ta separační úzkost často objeví kolem půl roku ... že prvního půl roku ji mají rodiče a po půl roce dítě :grinning: :grinning: :grinning: Teda to první můžu zatím potvrdit, já mám tu separační úzkost taky jak vyšitou :grinning:

Paaaaji a kde jste byli na večeři? Co jste měli dobrého? Jurášek byl tak hodnej, to je super!

Luci, akorát ve squashi se musíš rezervovat dopředu a přednost prý mají lidi s pernamentkama ... jedině zkusit tu Zumbu na Morávkové a nebo pak středa, neděle do Pinocchia
http://www.zumbavyskov.cz/sluzby/rozvrh-vyskov/
http://www.ddm.vys.cz/ (když klikneš na kroužky a pak na rozvrh mimo ddm, tak tam zumbu najdeš)
28. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
Jo, Teri, mě už se taky povedlo obarvit pár plínek, zapoměla jsem v pračce jedny Pavlovy černý trenky a naházela jsem tam bilý plínky a body, no samozřejmě je všechno jemně do modra :grinning:
28. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
Pavli, to je něco s tou separační úzkoustí :grinning: Zatím ji mám taky jak vyšitou. :grinning: :grinning:
Od rána čtu recenze na netu na ten náš v-cross sporťák a měl by jít do úplného lehu... to teda musím podrobněji prozkoumat, jak se to dělá :grinning:
Jo, s tím že se něco zapomene v pračce, to znám... taky dobrý! :slight_smile: :grinning:
28. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj,
Leni jj, přijedu v 15hod.

Luci, já právě musím chodit cvičit do brna, aby mi malýho pohlídali rodiče :frowning2:
28. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.