• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky! Dlouho jsem tu nebyla, není čas, ale občas si vás letem pročtu. Malej je mi furt za zadkem :slight_smile: Když vařím, stojí u kuchyňské linky, motá se mi pod nohama a otevírá šuplíky, už jsem musela i odmontovat úchytky od dvířek, protože mi všechno vytahoval a rozbíjel :confounded: Když jsem u počítače, tak taky stojí u mě a pro změnu vytahuje všechny CD... Momentálně si zatím hraje s autem :slight_smile: Jinak chce pořád chodit za ruce, takže jsem z něho kolikrát pěkně zedřená a bolí záda. Ještě trochu vrávorá, ale jinak mete pěkně rychle :grinning: Noci jsou pořád stejný, pořád se budí, minimálně 2x za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže tak je to teď u nás.

Leni, mě sporťák do úplnýho lehu nešel, byl trochu ve zvýšené poloze a podle mě to přece nemůže nijak vadit, když ho v něm nebudeš mít celej den, ne? V autosedačce taky neleží. Já bych ten spor´ták přece jen zkusila. Nebo ho vozit v autosedačce :wink:
28. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
Leni, Veru, zítra bych se k vám mohla přidat, jestli chcete?
28. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
Leni jasně, přidej se. :wink: Snad bude Lukin v pohodě. Tak už se na vás těším. :wink:
28. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
Zrovna jsem se Leni chtěla zeptat na ten sporťák, jestli Ti šel do úplnýho lehu. Někdy ho vyzkoušíme, jen třeba na chvilku. Ale zatím se nám osvědčuje to nosítko.
Leni, Ty jsi asi poutala Adámka ze začátku, že?
28. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
myslím ve sporťáku samozžejmě :wink: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
Leni, nepoutala, on si tam jen ležel a ani se nehl, takže nebylo proč ho poutat. Za to teď by byl schopnej z kočáru letět po hlavě dolů :grinning:
28. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
No, Lukáš se teď hrozně hemží, já ho asi budu muset připoutat, ale uvidíme. :slight_smile: Teď chce Adámek furt vylízat, jo? :slight_smile:
Jinak ty noci, no snad se to někdy zlepší... Leni, Ty máš zkušenosti s nějakým tím gelem na dásně? A super, že Adámek tak hezky capká!
28. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Tak já jsem ho vozila hlavně pak v zimě a to byl ve fusaku a to neměl moc šance se hýbat.

Co jsem měla gely na dásně, tak mu žádnej nepomohl, neřekla bych, že to má nějaký účinek.
28. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky

Veru, to je přeci jedno..tak můžeme klidně jezdit do toho Brna, já se ti přizpůsobím :wink: Jinak já jsem to zatím vyzkoušela jenom jendnou a napoprvé to bylo super, chytlo mě to, takže bych se tomu chtěla určitě věnovat. Nevím, jestli s tím máš větší zkušenosti :slight_smile:

Leni, ty gely se dají zakoupit v lékárnách a je jich plno, ale né vždycky tomu miminku dokáží pomoct... Lenča ti to to napsala také :wink:
A třeba se mu v tom sporťáku začne líbit, až dojdeš na to, jak to dát do toho lehu. Aspoň uvidí před sebe a nebude v korbičce nehnutě ležet :wink:

Jinak Veru má zelenou stolici jako špenát, tak jsem volala dr. že používáme ty probiotické kapky a jestli je to normální, tak to mám odpoledne donést ukázat, tak snad to bude v pohodě a jenom ji nesedli. No, uvidíme co řekne.. jinak Verči nic není, nepláče, je pořád vysmátá a upovídaná, tak budu doufat, že to bude v pořádku :slight_smile:

Pěkný den všem!!!!!
28. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
Luci a ještě ty kapky potřebuje? Myslíš, že bez nich by se nevykakala?
28. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
Leni, nedávám jí je už třetím dnem... :wink:
28. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
Dr.mi přes telefon říkala, že to může být i z toho, jak je Verča na umělé stravě, že tam může být třeba hodně železa atd.ale samozřejmě je prý lepší, když to uvidí :wink:
28. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
Holky, neznátě někoho, kdo by měl zájem koupit košík pro miminko? Prodáváme ten náš.. malá tam prostě být nechce a mě to tady akorát tak zbytečně stojí v obýváku :frowning2: víc do IP.
28. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
Luci, to může být klidně fakt i z toho UM, jak dr. říkala. Ale i z těch probiotických. Já jsem právě dr. taky nesla plínku, aby se mrkla, udělala rozbor a bylo vše OK, tak snad to tak bude i u vás. Chtěla jsem mít jistotu. A to jsem Lukina nekrmila UM a měl tu zelenou stolici i tehdy, když už dávno nebral ty kapky. Kdoví, čím to bylo. Uvidíš.

Jinak sporťák pomalu budu zkoušet, aby si Lukin zvykl... ale nechám ho zatím proti směru jízdy.

Leni a jo, to je fakt s tím fusakem, to jsem si neuvědomila. Tak snad tam Lukin nebude plakat, že je přivázanej. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky, Já nějak s tou Verčou jak je nemocná nic nestihám pořád jen kňíka , tak se musí chovat a ke všemu začala kašlat a jak kašle tak jde i jídlo ven :angry: Takže krmíme každou chvolku po malích částech, ale už to vypadá že už začiná být líp, jsme dva dny bez teplot tak ještě ten kašlík a rýmu :wink:
28. dub 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak dr.jsem ze záhadného důvodu nestihla, i když tam má napsané, že je tam do 14hodin a sama mi řekla, že mám dojít odpoledne, takže jsem akorát tak naštvaná, páč mi to doma smrdělo v sáčku a já to akorát tak schovávala na to, abych to před střediskem mohla hodit do popelnice :angry: fakt nechápu.
Jinak jsme byli s dětma na procházce, bylo to super.. zašli jsme si na zmrzku a donesli domů nějaké zákusky (každému to co má nejraději), pofotili jsme pár fotek .. prostě super odpoledne.

Leni, dej potom vědět co Lukášek říkal na ten sporťák, jestli to bylo venku v pohodě nebo plakal :slight_smile:

Míši, už jsem se tě chtěla zeptat na FB jak se vám daří. Takže Verunka je už v pořádku nebo jste dostali ten kašel? Začínám se v tom ztrácet.. co jste měli a co ne. Hlavně že jste už bez teplot, uvidíš, že bude už jenom líp a líp..
Ven s malou asi nechodíš, že? Ptám se proto, že naše dr.nás normálně posílá ven s dětma, pokud nemají teplotu a jsou třeba nachlazené a mají rýmu.

Dávám sem foto ze včerejšího koupání, tak můžete mrknout :grinning:
28. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
Takhle ji koupu, když manža zrovna nemůže nebo není doma :slight_smile:
28. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahoj holky...jen v rychlosti nakukuju...před chvilkou sme se vrátili z Brna...zítra bude srazík ve Slavkově?Kolem 3 u kašny,jako obvykle?Možná bysme se s Tomískem přidali...uvidíme podle toho jak mu bude...lezou nám 2 stoličky,máme teplotku a hoooodně maminku prudíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci...fotečky super :slight_smile: Malá už je fakt kus ženské :wink:

Jinak ohledně gelu na zoubky...máme Kamistad a nijak zvlášť nám nepomáhá...ale možná je to individuální u každého dítěte jinak :unamused:

No nic...Tomísek už je unavená protivka,půjdeme pomalu koupat a pak konečně do postýlky...než se jako obvykle co hodina vzbudí :angry:
28. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
Holky, já bych se klidně také přidala, ale zhatil mi to manža... má zítra nějaké jednání, takže musím vyzvednout Áďu ze školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takže se přidáme s Veru až ten příští Čtvrtek, to už budeme mít naušničky a snad bude v pohodě.
28. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
Tak mrkev ze skleničky Alnatura měla větší úspěch než od maminky :slight_smile: Ze 4 lžiček snědla asi 2, zbytek skončil na bryndáku :grinning: Už jsem si nechala koupit ten bryndací obleček z IKEA :grinning:
28. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Teri...teda malá je čunče...krásná fotečka...my sme takový problém neměli...Tomísek hned všechno baštil a doteď zatím není nic,co by mu nechutnalo :grinning: Spíš je to malý jedlík :grinning:

Luci...tak si vyrazíme na prochajdu některý den spolu u nás...stačí písnout :wink:
28. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
No, nejdřív se šklibila a pak už držela i otvírala pusu, ale nějak nevěděla co s jazykem, furt se jí to posouvalo ven :slight_smile: Tak snad na to brzo přijde :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
Teri, to je super fotka :grinning: :grinning: malá je tam fakt kouzelná... :grinning:

Marti, jóóóó..já budu jen ráda, aspoň to tady nebudu obrážet sama :wink: klidně mi kdykoliv písni i ty, se neboj, já " UŽ " nekoušu :grinning:

Jdu do hajan, než se malá dračice vzbudí..pěkný večer a brou noc
28. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Teri...to víš,že přijde a od maminky jí bude chutnat nejvíc :slight_smile: :wink: :wink: Stejně...ty upatlaný dětičky jsou nejhezčí :grinning:
28. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Luci...dobroš...já jsem tě nechtěla otravovat,tak statečně obrážím Rousínov sama :slight_smile:

Dobrou holky...taky jsem docela k.o. :unamused: Uvidíme,jestli dnešní noc bude lepší...zuby jedny nemožný :angry:
28. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
Marti, mě a otravovat... heh, jsem se fakt pobavila :grinning: :grinning: klíďo kdykoliv písni.

Tak a už fakt pádím, brou!!!!!
28. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky, zdravím všechny :grinning:

v pondělí jsem zmokla, tak mám luxusní chrapot, tak se teď zdržuju trochu doma a nakukuju. Jen sem přelétla posledních pár příspěvků, dočítat fakt nestihnu, Maťulka zametá, tak mám tak dobrou půlhodinku než mě požene zase do nějaké činnosti. Jinak abyste si nemyslely, to jak děti rostou sleduju na FB na fotkách :grinning: , do diskuse fakt přispívat nestíhám, naším každodenním cílem je unavit Maťulu, tak pořád lítáme venku nebo doma něco tvoříme. Maťulka už není žádný miminko, na posledním srazíku ste viděly samy, někdy těžce závidím těm maminkám jak chodí s těma prďolkama klidně sedícíma v kočárku a povídají si zatímco já se honím za prchajícím Matem jak pendolino :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hmmm tak reagovat zas nestihnu, už mě táhne M pryč... později snad
29. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný sluníčkový den přeji, dneska má být nádherně teplo, tak se moc těším ven!

Teri, Barča vypadá s tou mrkvičkou super! :slight_smile: Tak jsi nakonec dala trošku skleničky, jo? Taky se asi mrknu po té Alnatuře, dokud nebude mrkvička ze zahrádky... nebo jsem někde četla, že zamražená mrkev by neměla mít v sobě tolik dusičnanů jako klasická kupovaná (teď nemyslím bio). A bio asi nebudu kupovat, tady ve Slavkově není kde a nějak nemám v bio produkty důvěru... nevím. A pláštěnka z Ikei je asi dobrá věc :grinning: .

Marti, to je mi líto, že Tomulka tak špatně zase spinká... :frowning2: Zoubky rostou pořád, teď už asi i stoličky, že? A jak se vám jinak daří? Snad dobře...
Já koupila včera gel na zoubky Calgel, lékárnice mi ho doporučila, tak ho možná sem tam použiju a pak třeba častěji. Jen je tam napsaný, že se má používat až od 5. měsíce.

Včera jsem nakonec u kadeřnice nebyla, byla jsem táák smutná... :frowning2: Už jsem se fakt těšila. Je nemocná, mobil vypnutý, tak se musím přeobjednat až příští týden... už aby to bylo! Nedá se nic dělat, no... tak jsem aspoň udělalala radost Lukinovi, koupila jsem mu na zem pěnové puzzle, aby měl na čem ležet a taky hudební hračku, pejska na kolečkách s čudlíkama, který když se zmáčknout, tak hrají 4 melodie. Tak snad se mu to bude líbit. Dám mu ho ale až zítra, k 5. měsíci. :slight_smile:

Holky, tak příští týden čtvrtek, jo? Tak fajn. :wink: To už asi budem jezdit ve sporťáku. No snad bude dobrý počasí.

Jdu za Lukinem, už tady zase hýká...

Hani, máš doma fakt veselo a věřím, že se fakt nezastavíš... příští rok na tom budem tak jak Ty teď... :wink:

Páá, všechny zdravím, krásnej den!
29. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahoj, Leni a Veru ten dnešek platí?
29. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
jj, pro mě platí, kdybych nestíhala na 3, tak napíšu
29. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.