• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj, jasně, platí. :wink:
29. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky, včera bylo fakt úžasný počasí. Jsme včera strávily celé odpoledne venku. Dopoledne jsme byly nastřelit náušničky. Nelka zase řvala jak tur. Nikde jinde tak nepláče jako u doktorky ... jak uvidí sestřičku nebo doktorku tak spustí :slight_smile: Asi si to už nějak spojila nebo co. Jak odejdem z ordinace do čekárny, tak hned nasadí úsměv a je v pohodě, opička jedna malá :grinning: :grinning: :grinning:

Jak jste si, holky, užily procházku ve Slavkově? Co příští týden? Platí teda čtvrtek? A v kolik hodin? Ve 2 nebo ve 3?

Leni, tak nakonec ostříhaná nejsi? To je mi líto ... Tě úplně chápu, že jsi se těšila. Je to hrozný s tím padáním vlasů, co? A co Lukášek? Jak se mu líbí puzzle? Taky je chceme Nelce koupit na zem, ať neleží pořád jen na dekách .... A co pejsek? Už jsi ho Lukymu dala? Jinak velká gratulace k 5 měsícům. To fakt letí jak voda :grinning:
30. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jedem za chvilu na propíchnutí ošek ohledně náušniček... koukám, že malá od Páji to zvládla na jedničku.
Snad to tak také zvládnem, je mi ji úplně líto, když vím, co jí budou dělat :frowning2: chjo.

Paji, malá je náádherná beruška, moc ji to s naušničkama sluší :wink:

Dneska je zase nádherně, tak toho snad využiju a budeme zase od odpoledne lítat po venku, včera jsme byli celou dobu venku.. malá spinkala 5hodin v kočárku a jedla až kolem půl osmé. Fakt nechápu :sweat_smile:
Jo a nesla jsem včera dr.plýnku a je to v pořádku, takže dobrý... a ty kapky už nedávám, když ji to bříško netrápí a vykaká se sama :slight_smile:

Tak se mějte pěkně, já se potom ozvu co malá na náušničkách :slight_smile:
30. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj kočky, venku je zase krááásně! Asi vyjdem na chvilku ven i dopoledne, chci vytáhnout sporťák, tak půjdem jen nakoupit do drogerie plínky v akci, kdyby se Lukinovi ve sporťáku nelíbilo. Ale kdyby jo, tak ho vytáhnem ještě i odpoledne. :slight_smile:
I když, včera to bylo super, Lukin v kočárku vůůůbec neplakal, byli jsme tři hodiny venku, sice jsem ho teda 2x vyndala, z toho jednou kojila, ale i tak... super! Po dlouhé době jsme byli venku až do šesti, fakt paráda. Večer taky super, vůbec neplakal, ani po vytažení z vody, já se v klidu mohla dívat na Ulici, koupal tatínek :slight_smile: a usínání taky bez problémů... takových dní víc! :slight_smile:
Zato dneska je protivka a noc taky nic moc, hrozně se furt převracel, funl, hemžil, já jsem nemohla zabrat, bylo to takový naprd. O to víc si člověk pak váží těch krásných dní. :slight_smile:

Páji, Nelka je kouzelná, moc jí to sluší! No jo, u dr. to není nic moc... i když, Lukin je tam teď úplně v pohodě, až teda na ty injekce, to pláče vždycky jen chvilku, ale na dr. se vždycky řehní, povídá... :slight_smile: To my jsme zase měli plačtivý období i dr. předtím. :slight_smile: Ale i tak je to holka statečná, jak jste šly ven, byl klid, super. :wink:
Puzzle se mu moc líbí mně taky, vypadá to daleko líp než ta deka a pejsek je taky super,dneska ráno jsem mu ho dala a má úspěch. :slight_smile: Na bříšku se už snaží za ním dostat, jak je na kolečkách, tak s ním pohybuju a Lukin se snaží :slight_smile:

Luci, tak ať dobře na naušničkách dopadnete, Verča to určitě zvládne v pohodě a taky bude mladá slečna s naušničkama. Pak pošli foto. :wink: Týjo, spala 5 hodin v kočárku? Tak to teda závidííím... to se Lukinovi nikdy nepodařilo, nikdy nespal jak hodinu v kuse... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A super, že je to v pořádku, kapky už nedávej, když to není potřeba, to je super. :wink: Já pak začala dávat jen BabyCalm a ten teď už taky dávám jen tak 2-3x denně, taky už ho nedávám častěji. A možná to ještě snížím. :slight_smile:

Mějte se krásně, pohodový pátek a celý víkend a zítra se nezapomeňte políbit pod rozkvetlou třešní!!! :wink:
30. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
Tak tady jsou ty fotečky:
30. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
Sakra, nějak mi to nejde... dám je do fotoalba. :wink:
30. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
Jinak čtvrtek je fajn, já bych radši kolem té druhé... ale klidně se přizpůsobíme. :wink:
30. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
Já už ty probiotický kapky tak nedávám a Babycalm se teď snažím dávat jen každé druhé kojení, takže nám to vycházín 3x - 4x za 24 hodin :slight_smile: Fakt to, že se Nelka už hýbe, hrozně pomáhá. Cestuje mi po celé dece, každou chvilku je na jiné straně. Teď se zaměstnává tím, že se snaží obrátit na bříško, ale zatím jí to nejde :grinning:

Leni, čtvrtek kolem 2 nám taky vyhovuje :slight_smile: Ale když tak se taky přizpůsobíme :slight_smile: A pejsek je super! Je vidět, že měl úspech :wink: A Lukýsek je fešák!!!
30. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpět z Brna... malá je teď v lehátku napapaná a chystáme se jít pro Áďu do školky.
Propíchnutí bylo rychlé, ale malinká tááááááák moc plakala, až jsem myslela, že ji vezmu a nebudu ji nechat trápit kvůli naušničkám...sice jsem byla v čekárně, ale i tak jsem ji slyšela jak moc plakala :frowning2: potom ale byla a je usměvavá jako sluníčko.
Ouška má teda ještě zalepené a nechám ji to tak tři dny, s tím že to vždycky vyčistím a znovu zalepím, než se ji to zahojí, páč kdyby se někde zahákla tak to by byl řev... nemá totiž naušničky typu pecičky :slight_smile:

Takže asi tak.... ale jsem ráda, že už to máme za sebou.

Leni, Čtvrtek kolem druhé mi zatím vyhovuje :wink: A hračka je suprová, na Lukáškovi jde vidět, že se mu moc líbí :dizzy_face: :dizzy_face:
Joooo a gratulujeme k 5ti měsícům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
Luci, my máme pak taky jiné náušničky - takové malé pomněnky. Naše doktorka totiž ouška nepíchá, ale nastřeluje. Takže Nelka má teď na 3 týdny provizorní náušničky - ty pecičky a po 3 týdnech jí je pak vyměním za ty naše :slight_smile: Ale i tak se mi ty pecičky líbí :slight_smile:

Super, že to malá tak zvládla. Nelča taky řvala jak tur, už když sestřička dělala fixou na ouškách značky, kde se to nastřelí ... Já u toho teda byla, ale stejně s emi jí nepodařilo uklidnit :unamused: Mě dělá mnohem hůř, když vidím, jak jí davají to očkování do stehýnka ...
30. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
Pavli, mě se pecky do oušek také líbí, ale podle tchýně od sousedky která je zlatnice je pro děti nedoporučuje, páč je to za těm aouškama prý bolí a tlačí... co je na tom pravdy nevím, ale i tak si myslím, že až bude malá větší, tak si potom vybere sama které bude mít naušničky. Teď ji stačí tyto s bílými kamínky :wink:
Ve Čtvrtek je s Léňou uvidíte, to už bude bez náplasti a snad si na to dobře zvykne a nebude se mi s tím nikde zahakovat, jinak bude plakat a plakat :confounded: to je nevýhoda naušniček.

Jinak jsme byli venku a malá chtěla spinkat, jenomže ji to dneska nějak nejde... jestli je to skrz ty ouška-nevím, ale je protivous a tak jsem ji dala teď do postýlky, jestli usne, než bude po 19hodině koupání a bašta. No, uvidíme.
Jo a s tím očkováním, to mi ani neříkej... na to se teda fakt netěším, budu brečet i s ní :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
30. dub 2010 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak co děláte? Určitě lítáte po venku i s capartama, že :slight_smile:

My dneska zase čistili Verunce ouška + naušničky, holky to je utrpení.. malá pláče a po tvářích se jí koulí krokodýlí slzy :frowning2: a to ji to musím čistit 4x denně. Ke všemu ji to potom vždycky zalepím, páč se o ty naušnice může zaháknout..
Fakt je to na palicu, v tomto mají kluci výhodu, nikdo je netrápí.

Pavli, jak Nelka snáší to čištění?
1. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoj kočky! Tak včera jsme vyjeli poprvé ve sporťáku, když bylo takový teplo a Lukinek byl naprosto spokojenej, vydržel tam tři a půl hodiny, než pak začal natahovat, že má hlad, tak jsme pak jeli domů... dokonce mu nevadilo, že byl připoutanej, jak vidí, tak je fakt ve svým živlu. Chvilku koukal ani nedutal, pak povídal, smál se, dokonce usnul 2x, to se v hluboké korbě už hafo dlouho nepodařilo! Takže mám fakt radost! Teď jsou chlapi zase venku, zase ve sporťáku, má tam danej nánožník a deku, tak snad mu je teplo. Tak snad se blýská na lepší časy s kočárkováním. :slight_smile:

Už se na holky těším, určitě jim naušničky mooc sluší. A jsou to šikulky, že se pak smály. :slight_smile:

Týjo Páji, Nelinka se už zkouší převracet na bříško, jo? Ta je šikovná!!! To Lukin se snaží až na bříško až posledních asi 10 dní, dneska teda hafo, kdyby ten zadek ještě trošičku pootočil, tak už tam je!!!! Myslím že teď o víkendu to už zvládne. Hemží se teda neuvěřitelně, ale hlavně i v noci v postýlce, dostává se za mantinel, přetahuje si ho přes hlavu, mačká ho, no dělá různý zvuky v té postýlce, takže já se moc nevyspím... je nějakej moc akční poslední dobou i v noci... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dneska se vzbudil v 4.30 a usnul až v šest znova, jsem myslela, že už nezabere... mezitím se zkoušel právě přetočit na bříško a kecal zase... :grinning: Doufám, že to tak nebude pořád, aby si nemyslel, že ve čtyři v noci je už ráno.. :confounded: :grinning:

Holky, mějte krásnej víkend a krásnej první máj! Páá! :wink:
1. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
A díky moc za pochvalu foteček a gratulace k pěti měsícům. Fakt to letí, za chvilku bude mít půl roku a budem taky mrkvičkovat... :slight_smile:
1. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Luci, to byl taky jeden důvod, proč náušničky teďka nedáváme, otázka je, jak to bude snášet jako větší, ale zatím předpokládám, že budem ouška píchat, až bude mít rozum, takže bude chápat, že to i bolí... no uvidíme...

Dneska jsem namíchala vařenou a skleničkovou mrkev, tak se ze začátku šklebila, ale jedla, asi tak 60g... tak uvidíme zítra :slight_smile:

Leni, to je supr, že se malýmu ve sporťáku líbí a nejde teda dát úplně do lehu?

Říkala jsem si, že je Baru včera večer nějak podezřele hodná, byla jsem v kuchyni, ona v obýváku na zemi, tak jsem na nišla kuknout a ona byla dost posunutá z deky, tak jsem si říkala, že se tam musela jedině překulit, to znamená, že nepřepadla, a dneska už nám to ukázala, sice se záklonem hlavy, ale už se dostane z bříška na záda :slight_smile: Tak se v pondělí zeptám Dr. v Rodince, ten záklon podle mě není úplně OK....
1. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
Luci, mě dr. říkala, že s těma ouškama nemám vůbec nic dělat a náušničky pak máme jen vyměnit za ty naše, ale nejdřív za 3 týdny, ale lepší prý nechat je tam třeba i 6 týdnů. Než ji je vyměníme, tak máme náušničky promýt v lihu nebo je nechat 20 minut vyvařit. To nastřelení je asi lepší, než to píchnutí. Nemusíš se starat o čištění a navíc je to nastřelení vpodstatě bezbolestné, rychlé a dírka je krásně rovná ... a prý se stane opravdu málokdy, že by se ta dírka nějak zanítila. Naše doktorka ty dírky vůbec nepropíchává, jen nastřeluje.

Jinak Nelce se dnes podařilo přetočit se na bříško, ale nechala pod sebou jednu ruku, takže se vzápětí přetočil zase zpátky na záda :slight_smile: No otázka času, kdy to bude umět :slight_smile: Tak bude u nás asi za chvilku veselo, už teď jí deka nestačí a věčně je mimo ... se těma nožkama odšprtává a posunuje se :slight_smile:

Leni, tak sporťák slaví úspěch? Nelka teď začala odpoledne míň spávat, dneska byla vzhůru 16:15 (od 15:00) a do 19 hod. pak vydržela než šla spinkat. Na procházce jsme teda byly až do 18:00, koukala v korbičce nad sebe, povídala si, pořád si hrála s nohama, ale už pak nespala ... Takže přemýšlím, že brzo taky vytáhnu sporťák :slight_smile:

Teri, Baru už se tak pěkně pohybuje :slight_smile: Válí sudy, jo? :grinning: Šikulka. Nelka u toho přetáčení z bříška na záda taky trošku zaklání hlavu, tak dej pka vědět, co Ti na to řekla dr. v rodince, ju? Počkej, za chvilku příjde Baru na plazení a budeš ji mít pořád za sebou :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj kočky, nemůžu nějak usnout a tak straším na koňovi :grinning:

Leni a Pavli, nemohli by jsme ten srazík přesunout na jiný den? Já totiž zjistila, že Áďa má ve Čtvrtek v 15hodin ve školce besídku a došla nám i pozvánka na vítání občánků, takže bych to do Slavkova fakt nestíhala :confounded:
Fakt bych Vás ráda viděla, tak snad se nějak domluvíme.

Pavli, aha.. já myslela, že se ouška s naušničkami čistí, i když si to nechá člověk nastřelit :confused: U nsá to teda tak je, každý den minimálně 4x ji to čistím a má to fakt krásný. Nikde to nemá zarudlé a krev ji také neteče.
Dneska už ani neplakala, chuděrka malá. Myslím si, že to dělala ta náplast, co jsem dostala od dr. že ji to hodně tahalo, když jsem ji to sundávala, protože jsme dneska v obchodě koupili úplně jinou náplast a při strhávání ani nemukla :slight_smile:
A gratulujeme k prvním velkým pokrokům, ani se nenaděješ a bude ti utíkat po čtyrech a později cupitat okolo nábytku. Fakt ten čas letí a nejvíc to člověk vidí na dětech.

Dneska bylo nádherné počasí, byli jsme venku a děti byli moc hodné, ani jsme o nich pomalu nevěděli :sweat_smile: .. pár foteček mám na FB, tak mrkněte.

Leni, to je perfektní, že se Lukáškovi tak líbí ve sporťáku :dizzy_face: :dizzy_face: a fotečky jsou parádní, malej roste jako z vody. Už se těším, až ho zase uvidím..

Tak se mějte, kočky.. jdu do hajan, než se malá probudí. Brou noc všem a krásný zbytek víkendu :wink:
2. kvě 2010 v 00:10  • Odpověz
Luci, tak co středa nebo pátek? Leni, mohla bys? Leni, Veru, Marti, nepřidáte se?

Luci, super, že už to Verunku nebolí, ty ouška. Už se na Vás moc těším. Veru je fakt kočka :slight_smile:
2. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj kočky, jen v rychlosti zdravím a přeji pěknou neděli, i když dneska zdaleka ne tak teplou a slunečnou, jak bylo včera...

Jedeme k tchánům na oběd, tak nemusím vařit, super. Ale dneska sporťák nebudem brát, zdá se mi na něj kosa... Ale jinak je v něm Lukin mooov spokojenej, dokonce v něm spí daleko víc a častěji než v hluboké korbě, jsme včera nechápali, jestli náhodou nemá spavou nemoc... :grinning:

Páji, Nelinka je obrovská šikulka!!!! Uvidíš, že se jí to dneska už povede i s tou rukou a bude na bříšku. :wink: Včera se to Lukinovi povedlo jen jednou, že si tu ruku oddělal a pak zvedl hlavičku, ale víckrát ne. Stejně je to něco, že už se tak hýbou, že? My musíme Lukina v lehátku už připoutávat, furt se tam otáčí a při přebalování a oblíkání to je něco, nevydrží vůbec v klidu a při spaní se taky furt hemží a v postýlce se otočí třeba o 90° a tak spí :grinning:

Mně je to jedno, kdy bude srazík, ale Lenča myslím ve středu nemůže, tak že bysme to nechaly na ten pátek?

Musím jít, Lukin mě už volá...

Krásnej den!
2. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahoj kocky,po sto letech taky pisu :grinning: Divam se jaky mate vsechny sikulky.Obraceni na brisko a zpet,nausnicky,spinkani ve sportaku atd.De vam to vsem super.My mame zitra 3 mesice a deme k Dr. jeste k te Zdmankove naposledy.Pak hned prejdu k Eimove.Sem z toho celkdm vystresovana.Nevim jestli ji mam neco rict na to,ze si nevsimla jaky ma Alexek problemy.Terapeutka mi dokonce rekla,ze to vypadalo na postizeni!A toho si Dr urcite mela vsimnout.Ja sem sice drztka ale toto mi nejde tak uvidim co bude zitra.Jinak brouca ma posledni dobou trochu koliky i pres kapky.Sem taky lehce rozcarovana z toho kolik mu mam davat mlicka.Ja sem davku zvysila na 200 ml protoze chtel jeste ale terapeutka mi rekla,ze ho precpavam a zatezuju mu brisko.Ale na nutrilonu je psany od 3 mesice 200,tak nevim kolik mu mam davat.On se asi vzteka jen proto,ze mu proste seberu tu flasku ale kdo vi ze...Asi se na to poptam taky jak budu u Dr.No kdyby ste videly jaky kaka tvrdy bobky,to je neco.Zkusim se zeptat i na to,ze bych zmenila znacku UM.Jo a ten lajdak jak se krouti v noci tak je z vrchu postylky vzdy zkroucenej uplne dole a pak krici :grinning: Cestovatel no :grinning:Ted uvazuju o koupi te filtracni konvice Brita.Ted sem se nekolikrat tahala s balikama vod a samozrejme s autosedackou v druhe ruce,a tolik sprostych slov ze me litalo ze sousedi asi nechapali.Jeste mam blbec pekne velkou a tezkou tu autosedacku.Sem cosi koupila...O kocaru nemluve.Snad koupim tu Britu a odpadnou mi aspon ty baliky vod.

Misko co Verunka?Jak bojujete?Doufam ze dobre,myslim na vas dost casto jaky mate trapeni.

Tak se zatim holciny mejte krasne a at vam ty prdolky delaji samou radost.
2. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
Loli, s tím jídlem nám Dr. na Rodince říkala, že nepřecpávat, že by se mohl "roztáhnout" žaludek, máme na skupince jednoho žrouta a mamina to po jídle, kdy vyžahne 200 a chtěl by klidně další, řeší tak, že mu pusu zacpe dudlíkem, celkem to pomáhá, za chvíli se uklidní a pak je zas hodnej... Ale přesně ty hodnoty, kolik by měl sníst a tak, nevím :frowning2:
2. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
Hezký večer holky :slight_smile:

Veru...Loli...ty máš teda trápení...jako by toho nebylo málo,viď?Já mám doktorku sice ne značka ideál,ale když se jí něco nezdá,hned nás někam pošle,někdy i zbytečně...hnala nás na rehabku,že se malej nějak málo hýbe,že by měl to a tamto...podle tabulek a nakonec sme během měsíce všechno dohnali a byli o.k....S tím papáním je to asi individuální,mě Tomísek vypije maximálně 150ml a pak už to rukou odhazuje pryč...a to máme přes rok...možná to Alexkovi to bříško přeci jen zatěžuje...zkus se pozeptat na tu jinou značku UM,vím,že některý holky s tím měli taky problém...já jsem až do roka kojila,tak ti s tou UM moc neporadím a teď nám naštěstí vyhovuje a chutná jakákoli :slight_smile:

Paji a Leni...mě je jedno,který den se sejdeme...my se s Tomískem přizpůsobíme :wink: Jinak Nwlinka,Lukášek i Barunkadělají obrovský pokroky. jsou čímdál šikovnější...za chvilku se nestačáte divit a začnou běhat...jako Adámek :grinning: :grinning: :grinning:

No nic....pádím do postele... :rolling_eyes:
2. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
Eri taky sem mu to pak zase snizila,uklidnila a byl klidek,jen mam proste strach abych mu nedavala min nez by mohl.Podle tabulky na nutrilonu by mel prave od 3 mesice tech 200.Zatim to resim tak,ze mu delam tech 200 ale vemu mu to driv,nenecham mu to spapat cely.

Jinak jak cvicime tak se prej pekne spravuje.Tento ctvrtek mu terapeutka delala primo tu vojtovku kterou mi jeste radsi nedala abych to nejak nepokazila a horor.Brecela sem s nim jak maly dite.Vubec si nedokazu predstavit,ze to s nim za chvilku budu delat ja.Je to podle me slozity,a prej kdyz to budu delat spatne,tak mnohem vic potentim.Mam z toho uplnou hruzu.A cvicit nejmin do roku a pul?Pro me masakr.Hlavne sme meli velky stesti,ze sem na to nahodou narazila na netu.Jinak by si toho asi vsimla dr az ted.A kdo vi,jestli by si toho vsimla.Jaaj jak me se k te koze Zemankove nechce :frowning2:
2. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky

jsem tu jen na skok, než odvedu synátora do školky a potom jedeme do Brna.

Loli, ahoj.. ohledně toho UM. My jsme byli taky od malinka na Nutrilonu, Adísek s tím neměl vůbec žádný problém a tak jsem na to dala i Verču, stejně ji ho v porodnici dávali a od té doby měla koliky jak blázen a nekakala pár dní, když přišla na řadu rourka, tak to z ní sice vylítlo, ale přesně tak jak píšeš, měla to tvrdé jako kámen. Takže jsme přešli na tu BEBU HA a od té doby se to otočilo... určitě ji teda zabrali i probiotické kapky, ale ty už týden nedáváme a malá je spokojená jako blecha a bříško ji vůůůůbec nebolí. Jsem ráda, že jsme s toho Nutrilonu přešli na něco jiného, protože ji to opravdu na bříško nesedlo a dělalo ji to akorát tak neplechu :wink:
Jinak super, že se lepšíte... bude to dobrý, uvidíš :slight_smile:

Tak se mějte, já jdu s tím naším rarachem do té školky.
3. kvě 2010 v 07:46  • Odpověz
Ahojte, ten pátek nám vyhovuje. Stejně vypadá, že by nám ta středa propršela. V pátek už snad pršet nebude ...

Loli, to je dobře, že se Alexek lepší. Mě fakt překvapuje, že si takové věci Zemánková nevšimla!!! Jak jste dopadlo na poslední návštěvě? Řeklas jí něco? S těma petkama se ti ani nedivím, zvlášť když nemáte výtah ...

Luci, jak bylo v Brně? Jely jste s Verčou po obchodech?
3. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
Pavli, Jj.. byli jsme v obchodě a skoro nic jsem tam nekoupila, takže stejně budu muset tady u nás do obchodu :angry:
Malá je dneska nějaká protivka, ale to jenom proto, že toho moc nenaspala.. usnula v autě a teď se probudila a vzteká se, ale jakmile k ní přijdu, tak má pusinu od ucha k uchu.. potvůrka :dizzy_face: :grinning: :grinning:

Tak jo, jdu za ní.. mrknu večer, až budou dětičky chrupčet :wink:
3. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Luci, tak to je dnes asi opět něco v ovzduší. Malá je od rána úplně stejná ... nechce si sama hrát, ale jak k ní příjdu, tak pohoda. Teď konečně usnula :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj kočky, měli jsme dneska PC u MM v práci na vyfoukání, ale stejně jsme byli skoro celej den s kamoškou a její 3týdenní princeznou venku, tak mi to tak nevadilo. :slight_smile: Čtu, že teda pátek, jo? Ještě napíšu Lenči, jestli i ona bude moct v pátek, snad jo. A Ivulli taky napíšu.

Jdu vás dočíst, krásnej pohodovej den, i když prší... snad v ten pátek nebude. Pááá!
3. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
Lolli, psala jsem Ti na FB o té Bebě, ještě jsi ji nezkoušela? Tak to fakt zkus, může to být už jen lepší... :wink:

Holky, zítra budou kočky zlatíčka. :wink:
3. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.