• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Loli, teda máš pech s těma chůvičkama ... my máme půjčené H&H a jsou super! Doporučuju! Budeš chtít ty svoje polámané vrátit a vybrat si jiné?
4. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
Pavli...myslím,že jsem je pekla na 180 kolem té půl hodinky do změny barvy a jsou opravdu moc křehoučké mňami mňami...a místo vanilkové esence jsem tam dala vanilkovou tresť :wink:
4. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jsem právě nesehnala ani tu :frowning2:
4. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj holky, jsem také Vyškovačka a příští týden končím 6.měsíc.:slight_smile: Potřebovala bych poradit co se týče kočárku,měla jsem vybraný X-lander 010,jenže mám trošku strach,aby mi v tom miminko vydrželo celou příští zimu aspoň do toho jara (v hluboké korbičce) no a dnes jsem vlezla u nás ve Vyškově do mimi obchodu a padl mi do oka kočárek Espiro enzo,zdál se mi daleko větší a co se týče ceny i levnější.Máte s některým zkušenost nebo jak jste to řešili vy??děkuju
4. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj Niki....kamoška měla malou narozenou v srpnu a v březnu ji měla v hluboké korbě ve fusaku v pohodě a to byla Emmička docela cvalíček :grinning: Ony ty děti stejně od toho půl roku už moc v hlubokým nechtějí být a většinou se dají do sporťáčku :wink:

To Espiro vypadá moc hezky...podívej se třeba na diskuze,tam tohle určitě holky probírají taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pavli,kde to nakupuješ,že nemají ani tresť? :frowning2: :frowning2: :frowning2: Škoda...
4. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
Marti, byla jsem v Hypernově, v Kauflandu a v Lidlu a tam teda měli jen rumové, mandlové a citronové aroma, jinak nic ... nebo špatně hledám :unamused:
4. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
Ahoj Niki a co čekáte? Chapečka nebo holčičku? A co jméno? Máte vybráno? S kočárkem moc neporadím, s espirem nemám zkušenosti :unamused: Ale vypadá dobře!
4. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
Pavli...teda takový velký kšefty a nic...to je ostuda :confounded: Já je kupuji tady u nás v drogerii,mají tam velký výběr.Jestli chceš,vezmu ti

ji v pátek do toho Slavkova :wink: Zkoušela jsem dnes ten tvůj chlebík do trouby...no napoprvé to nebylo nejhorší.osmažila jsem do něj hodně cibulky,to já můžu.ale nějak málo mi nakynul,asi bylo horší droždí,tak je málo nadýchaný,ale jinak výýýýýborný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ten pizza chléb zkusím příště...já v té pekárně peču hodně,hlavně manželovi vánočku,nechce se mi pro něj dělat klasicky v troubě :slight_smile:

No nic...mládě se mi vrátilo z výletu...tak se jdu věnovat rodině pa pa :wink: :wink: :wink:
4. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz
Marti, to by bylo super, kdybys mi vzala tu vanilkovou tresť :wink: Díky moc :slight_smile: Raděj prosím rovnou dvě :grinning: Mě už se taky stalo, že mi ten chlebík jednou hůř vykynul. Nechala jsem málo vzejít kvásek ... tak ho zkus příště nechat víc vzejít a nebo přidat trošku víc droždí ... včera jsem ho dělala z necelé 3/4 kostky (ale dala jsem i víc mouky - zhruba 600g místo 500g), pořád to zkouším, abych to maximálně vychytala :slight_smile: S cibulkou je to mňam .... už se těším až si ho tak taky dám, s cibulí ještě raději moc neexperimentuju. Stačí čerstvej chleba :grinning: Ale zatím to Nelka nese dobře :slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
Teda Loli, chůvičky za 3500 :confused: My teda máme vysílačky a jsou naprosto supr, hlavně taky dvoucestný... a myslím stály max. 2000....

Holky, já tam tu tresť nedala, tak nevím, jak to s ní chutná :grinning: Ale nechyběla mi :slight_smile: Je to supr rychlovka, že? Jen se to všechno smíchá :slight_smile: Páji, pekla jsem to nějak odhadem, nevím, kolem 175°, ale taky se mi je podařilo míííírně zhnědnout, jsem plkala na FB :grinning: A chleba z trouby bomba, se mlátím do hlavy, že jsem tak nepekla už dřív :rolling_eyes:
Jo, ještě mám recept na mrkvový, ale ty jsou krapet složitější, než se nastrouhá ta mrkev :slight_smile: Ale jinak mi taky moooc chutnaly :slight_smile: Teďka furt peču bezlepkový, pro tetu, ale úspěchy nic moc :frowning2: Asi ze 4 pokusů jsou jedlé jen 1 :grinning:
4. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahooj Nikouskuu.A co Firkon Verano?To je ten co mam ja a korbu ma nejvetsi.Cela kombinace i s autosedackou me stala 10300,- a v Mimi ti objednaji jakoukoliv barvu co je na netu.

Jinak kocky sem blba jak daleko vidim.Jedu do toho Brna kvuli tem chuvickam a kde sou chuvicky?No prece domaaaa... :grinning: Nejsem totalne blba?Me uz z toho hrabe.Minulej tyden sem tam jela pro zavinku do autosedacky a odjizdela sem jen se lzickama.A zaponela adaptery na sedacku tak sem ju tahala po Olimpii v ruce :grinning: Ja asi fakt nemam mozek.Ale tak aspon ze sem dnes mela ty adaptery kdyz ty chuvicky zustaly v teploucku doma :grinning: Tak aspon sem neco pokoupila v Ikee.Koupila sem ulozny boxy,lampu,pelisek pro hafana a boxy na potraviny.1600 Bylo v cudu jen to fiklo.
4. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
Paji nevim jestli mi je vymeni a co a jak.Kazdopadne penize nevraci tak kdybych si mohla vzit jiny levnejsi tak tam musim nakoupit tolik polozek aby to vykompenzovalo tu cenu
4. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
loli, ale tak to je na reklamaci, ne? No máš to teda pech, s těma chůvičkama... My si teda na ty vysílajdy nemůžems těžovat :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
Páji, ta tresť by měla být normálně v Teta drogeriích, to je snad poslední "poctivá" drogérka :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
Holky,v pondělí frčíme na ultrazvuk do Brna a tam se dozvíme pohlaví,jsem moc zvědavá:slight_smile:))))s tím kočárkem se musíme pořádně kouknout a pak se rozhodnout,je jich tolik:slight_smile:)))
4. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
Nikus a kdy deme na to kafco konecne?A nezapomen mi pak v pondeli hned pisnout co to bude.Vsak pak pisneme na fcb.

Eri urcite by to poslali do opravy ale prece nebudu tady nakej mesic bez chuvicek a pak pro ne zas do Brna?To bych je fakt poslala nekam hodne daleko...
4. kvě 2010 ve 23:22  • Odpověz
oli, jasně, taky mi to pak došlo... no snad už budeš konečně spokojená :grinning:
5. kvě 2010 v 07:55  • Odpověz
Ahoj holky
to je počasí to je hnus co :angry:

Jéé ahoj Nikolko, teda ty jsi v šestým měsícu, vždyť jsem Tě nedávno viděla a nemáš žádný břicho :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
Čtu, že plánujete srazík, akorát jsem nenašla kdy.

Viktorečka si našla super zábavu, vytáhne si tkaničky z bot, pak si sundá boty i ponožky, potvůrka :grinning:
5. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Zuzi, pěkná zábava, jen co je pravda :grinning:
5. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko přeji, i když je kosa jak z nosa a venku šíleně fučí...
Jdu vás dočíst.

Zuzi ahoojky! Dobrá zábava, fakt! :grinning: Jinak srazík máme v pátek ve Slavkově, kolem 14hod. Dojely byste s Vikčou? Příště bude ve Vyškově. :wink: Jen doufám, že už bude trošku lepší počásko. A plánujem spíš hlavně prochajdu. :wink:
5. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
Ivi, to je mi líto, že měl Lukášek takovou reakci, snad už bude dobře. To jsem nevěděla, že po tom očkování můžou slabé spalničky proběhnout... super, že jste si víkend užili. Dneska se na vás těším, snad bude Lukinek v pohodě. Myslím našeho. :slight_smile:

Loli, to je něco s těma chůvičkama, co to je za značku? Tak mastný a stejně poruchový... fakt nezáleží asi na ceně a na značce, všechno se stejně vyrábí v Číně... My jsme dostali obyčejný Philips, ale moc je nevyužíváme, to až taťky na baráku jak se přestěhuje a pak na chalupě a u tchánů na baráku. V našem 1+1 to jaksi nemá význam.
A s tím Tvým cestováním do Brna to je taky něco :slight_smile: . Ale nejseš sama, kdo na něco vždycky zapomene, já věčně pro něco jdu do obchodu a většinou to, pro co tam jdu, nekoupím, ale koupím vždycky něco úplně jinýho. :grinning:

Týjo, tak tady se peče, to je něco... se mi úplně sbíhají sliny!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Asi si fakt necháme nadělit pod stromeček tu pekárnu a pak budu škemrat o recepty... :grinning:
Jste holky šikovný! :wink:

Pavli, tak co Nelka, pořád trénuje? Lukinek to včera zabalil, u něj klasika, zjistil, že to jde, tak co by se namáhal to trénovat dál... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potvůrka. :grinning:

Ale zase se včera úplně nehorázně řehnil, až mi tekly slzy.. jsem ho natočila a hodím odkaz z youtube na FB, když má člověk blbou náladu, tak si to pustí a hned se musí smát...
Verča mě inspirovala s jejím videem co má na FB, jak Matyáškovi ukazuje lítající sáček do koše, tak to mělo u Lukina taky obr úspěch. :grinning:

Veru, jinak Matyášek fešák!!! Kde jste byli na hostině a jaká byla vůbec svatba? Užili jste si ji?
S TM a cestováním to je už myslím bez komentáře... :grinning: Si dej příště pivo a řekni že řídit nemůžeš... :grinning: :wink:

Dneska si chci koupit plavky a o víkendu konečně jít plavat, hrozně se těším. :slight_smile:

Niki ahojky, vítej! S kočárkama Ti asi moc neporadím, jestli se tam fusak v zimě vleze nebo ne, když je dítko větší... Lukinek byl v zimě malinkej, tak se tam s beránkovým fusakem vlezl naprosto v pohodě i v chlupaté kombinéze.
Ale teď nemá ještě ani půl roku a už chce být ve sporťáku, tak uvidíš, jak to bude u vás.
A na UZ držím palce. :wink:
A co se týká Firkonu Verano, ten jsme původně chtěli, ale pak se nám víc líbil V-cross, mají oba úplně stejně dlouhou i širokou korbičku, měřili jsme to v obchodě. :wink:

Jinak souhlasím, že FB je žrout času. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kdo to vynalezl... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Jo ještě Pavli, krásný fotečky na FB, fakt je Nelka celá Ty. :wink: Nejseš na té fotce náhodou starší, než je Nelinka teď? A jakou máš multifunkční tiskárnu? Hrozně bych taky nějakou chtěla, ale zabírá to díky tomu scanneru hrozně moc místa... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Ale možná na to nějaký místo vymyslím, scanner by se mi docela hodil, i tiskárna... samotnou tiskárnu nechci kupovat, když už, tak i s tím scannerem a kopírkou.

Teri, nakupuješ v Teta drogerii? Já když jsu v Brně, tak z těch klasických zajdu do Jasmínu, tam jsu docela spokonená, Tetu máme tady ve Slavkově a když něco není v akci, tak se mi to zdá docela drahý... a navíc to tady mají docela naknop s místem, hodně věcí na zemi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj Zuzi,já mám bříško,ale malinký,zatím jsem přibrala jen 4kg,ale pan doktor říkal,že je to v pořádku,můžu prý být ráda,ono břicho ještě povyroste:slight_smile:
Loli,napíšem na fcb a určo se sejdeme,víš jak já to mám,jsem pořád v práci:frowning2:(((((A v pondělí na mě myslete:slight_smile:
Jo a ještě jsem našla kočárek Bolder,ten je taky celkem fajn.
5. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahojte holky, Nelka si hraje v křesílku, oběd je hotovej a čekám na Pavla než příjde, abychom se najedli, tak mám chvilku času :slight_smile:
Zuzi, už se fakt těším až se i u nás začnou vymýšlet takový lumpárničky :grinning: To musí být sranda Vikču při tom pozorovat :grinning: :grinning: :grinning:
Leni, fakt je Nelka celá po mě, i ty ouška, co jsem myslela, že má po Pavlovi, má po mě :grinning: :grinning: :grinning: Možná jen ta brada bude Pavlova a ty dlouhý nohy :grinning: A uvidíme, co povaha :slight_smile: Na té fotce jsem možná o něco starší ... bohužel to naši nepopsali, takže vůbec nevím :unamused: A ta tiskárna, máme od Canonu, je super, ale je fakt, že teda zabírá spoustu místa! Dostala jsem ji k narozkám, už jsme ji dlouho chtěla a včera jsem se konečně dostala k tomu, abych vyzkoušela i scanner :slight_smile:
Beruška protestuje, tak se zatím mějte, se ještě pozděj ukážu :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky, přeji pěkný den, i když tam trochu víc fouká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malá spí v postýlce, tak mám chvilku aspoň něco napsat.. mám doma i Áďu, páč jsme byli ráno u zubařky a dopadl zase na jedničku, bude mu už 5let a nemá ani jeden kaz, což je super!!!! Znám děti, které měli vrtané zoubky už klidně ve třech letech :confounded: a potom ukazovali, jak mají na zoubku hvězdičku :unamused: nebo jak tomu říkají.
Jsem ráda, že on s tím problém nemá a má krásné zoubky. Příště tam už půjdeme i s malou, to bude za půl roku :slight_smile:

Dneska pěču štrůdl, mám tady těsto už z víkendu, takže jsem to musela zpracovat, manža sice říkal, že s toho uděláme sýrové tyčinky, ale když mám jablka, tak udělám mňamku ke kafču nebo i pro návštěvu.
Ke všemu vymýšlím plán, jak rozvěsit veškeré balónky po obýváku atd. na Áďovi narozky-respektive na oslavu, tak aby byli dobře na očích a udělalo mu to parádu... bude to akce, jaká ještě na Zahradní nebyla :grinning: :grinning: :grinning: jen nechci vidět ten nepořádek, co po té oslavě zbyde, to bude něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pavli, Nelinka je celá ty... schválně jsem tu fotku ukazovala i manželovi a řekl to samé :wink:
Jinak se moc těším, až ji v Pátek uvidím, kočku malou a s naušničkama, jééééééé...bude ji to určitě moc slušet :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně aby nám vyšlo počasí a nepršelo.

Leni, na kolikátou mám s malou dorazit? Autem jsem tam za 10minutek i s parkováním :wink: a kdo se teda ještě připojí????

Všechny moc zdravím a navečer se ozvu, až dám děti spát :wink:
5. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Počasí fakt nic moc...fučí jako prase :grinning:

Leni...video suprový...Lukášek je kouzelnej :slight_smile:

Zuzi...nic si z toho nedělej,Tomísek taky vymýšlí kdejakou kravinu a dokonale mě tím vytáčí :slight_smile: a už začínáme pomalu popocházet sami,tak čekám,kdy mi uteče :grinning:

Pavli...Nelinka je opravdu celá ty...jakoby to z oka vypadla...já jsem se dívala na naše fotky a Tomísek je sáááám sebou :sunglasses: z každého má něco...věrná kopie to asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci...jeee štrůůůůdl...tak to já se odpoledne určitě zastavím :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
Marti, počítáme s tebou.... pro koho jiného bych to pekla :wink: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
Luci, tak to je Adámek borec s těma zubama!!!! Jak jste to dokázali? Nejí sladký? :confused: :sweat_smile: Já se děsím toho, že Lukin bude mít zuby po mně, musím na to dávat hodně pozor a jak mu jich pár vyleze, taky hned povalíme k zubařce, pokud chvilku vydrží v křesle. Myslím že za našeho dětství se na to hodně kašlalo a pak má spousta lidí v dospělosti problémy, jako třeba já... slabá sklovina je konečná, kazy se dělají pořád a kolikrát už pak není kam vrtat...
Ted mi hodně krvácejí dásně, jestli se to do příští návštěvy nezlepší, tak mě pošle dr. na paradentologii... no snad to bude lepší s nějakou dobrou zubní pastou.

Štrůdl bych si taky dala, mňáám, asi o víkendu udělám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Jinak v pátek kolem té 14hod, ne? Pokud to tak všem vyhovuje...

Pavli, myslela jsem to tak, že jestli jseš Ty na té fotce staší, tak že Nelka za pár měsíců bude mít třeba taky takový tvářičky... :wink:
Já zkusím pak někdy nascanovat u švagra moje miminkovský fotky a nějaký MM, ať taky máme srovnání. :slight_smile: Lukin se hodně mění, když se narodil, připadal mi hodně na Radka, pak kolem toho 3. měsíce hodně na mě, teď mi přijde jako totální mixka. Oči má po mně, to je jasný, i tvar hlavičky se mi zdá, ale nosík a tvářičky má po Radkovi a pusu bych řekla z obou něco. :slight_smile: Pěkně nám ho tam umíchali. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A na povahu jsu taky mooc zvědavá. Mám kamošku, co dělá horoskopy, tak si chci u ní objednat pro Lukina dětskej, abych tak nějak věděla, kam ho směřovat a jak na něj... :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
Tak já pořád všude poslouchám jak bych měla cítít pohyby a zatím tedy nic moc holky,jsem z toho docela smutná,sem tam něco ucítím,ale nepoznám zda je to ono:frowning2: ach jo
5. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.