• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Tak teď jsem se nedívala a Lukin se znova přetočil na bříško v postýlce. :slight_smile: Tak to nezapomněl. :grinning:

Niki, super. Už víš jak to vypadá, tak teď už to budeš cítit častěji. :wink:

Luci, uvidíme co zítra... ale jestli bude tak jak dneska, tak se mi nechce jít ani na ten autobus.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Tak to venku vypadá už daleko líp jak včera a dneska ráno... tak snad to počasí vydrží do zítřka. Už vykukuje i sluníčko, teploměr ve stínu ukazuje přes 18°C, tak snad to zítra klapne. :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Holky, zítra to určitě klapne, musí!!! Já se na Vás tak těším!!!
Leni, přidala jsem fotku na FB s tím palečkem :wink: .... jinak dneska Nelka pokračuje v otáčení, nevychází jí každý pokus, ale pořád to zkouší a nejlépe, když ji přebaluju :grinning: :grinning: :grinning: Si začíná měnit režim ... poslední týden si každý dopoledne 2 hoďky schrupne a odpoledne už tolik nespí, ale v kočárku vydrží, takže dobrý :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
Holky tak nemam dobry zpravy.Malej je vyvinove opozdenej.Za mesic dem zase na kontrolu a jestli se to o dost nezlepsi tak na neurologii s podezrenim na mozkovou obrnu.Ja se zblaznim.A uz mame ty hnusny cviky u kterych tak strasne place az se davi
6. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Páji, no tak to je fakt šikulka! Za chvilku bude lozit s takovou! :slight_smile: Při přebalování a oblíkání to je taky něco, Lukin se taky kroutí jak žížala... :grinning: Hlavně u oblíkání. :grinning: Tak to je fajn, že dopoledne vydrží tak dlouho spát... Lukin dopoledne taky spí víc jak odpoledne, a teď spí i delší dobu po obědě... uvidíme, jak to bude dneska. Zatím teda ale nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
Lolli, to je mi hrozně líto... :frowning2: Takže cvičíte tu Vojtovku? Moc držím palce, aby to mozková obrna nebyla a cvičení pomohlo... tfuj tfuj! A kolikrát denně máte cvičit? Drž se!!!!
6. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
Leni dekuju.Jj mame vojtovku 4x denne a k tomu porad cviceni na brisku a na zadech co nejcasteji to pujde.
6. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
Lol, držím palce, aby to mozková obrna nebyla.. chudáček malej, ale když mu to má pomoct, tak se nedá nic jiného dělat :frowning2:
Jak se to vůbec poznalo, že je opožděný? A co ti řekla dr. na ten Nutrilon a BEBU?
6. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
No nedela to co by uz delat mel a ostatni dela spatne.Nebyla sem u pediatra ale na rehabilitacnim.Dr sem jeste nestihla brnknout.Sotva sme ensli tak nachystat papu a ted krmim.
6. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
Loli,malej pupíček to mě mrzí :frowning2: snad to cvičení pomůže a nakonec to bude v pořádku,budu na vás myslet,buďte stateční oba dva.
6. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
A Loli už si byla u Eimové??
6. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
Jeste musim dodat: doktor mi rekl ze k nim chodi od Zemankove spousta miminek dost pozde protoze na to sere a nechava to zajit az do te doby,nez je ocividny ze je neco spatne a bude to spatny.Je to pinda na entou!Premyslim jestli ji zvladnu zavolat,abych ji oznamila ze prechazime a zeptala se ji jak na to muze tak kaslat.Kurnik proc takovy veci neumim.Nejradsi bych ji to pekne vmetla do obliceje ale nejak to nejde.

Nikus byla sem ji tam dat zatim jen inicialy atd a az ji dojde dokumentace od Zemankove tak k ni deme i s prckem na tysetreni atd
6. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
Chtělo by ji pěkně seřvat,ale nevím zda by to k něčemu bylo dobrý,možná by sis ulevila ty,ale ji by to bylo jedno,pokud je taková jak píšeš.To je hnus,pak mi teda napiš jaká ta Eimová je a já se k ní teda taky pak nahlásím,taky mám z toho hlavu kolem a je mi líto,že máš tak blbou zkušenost. :frowning2:
6. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
Nikus dam vedet.Akorat si myslim ze clovek dobryho doktora nepozna,dokud nenastane nejakej zdrav. problem.Treba by si na to Zemankova zacla u ostatnich davat trosku vetsiho majzla.Ale treba by ji to bylo jedno jak rikas ty.Nikdo nevi no.Asi to vyresim jen tim,ze ji dam spatnou recenzi na strankach kde mas recenze na vsechny doktory.
6. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahoj, plavčo bylo super, malej ještě chrní, už skoro 2hodinky, teda se řvací přestávkou. Má neklidný spaní i přes den:frowning2:
Loli, to mě moc mrzí, snad to bude v pořádku a cvičení pomůže. A té doktorce to řekni, musíš se naštvat a uvidíš, jakou budeš mít pak vyřídilku! :slight_smile:. Vždyť to je skoro zanedbání lékařské péče, pediatr musí poznat odchylky ve vývoji dětí, jinak je na hovno!.
Venku vítr, ale aspoň už neprší, až se mládě probudí, jdeme ven.

Pááji, Nelinka je moc šikovná:slight_smile:. Leni a to přetáčení se nezapomíná, neboj
:slight_smile:
6. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
Tak sem ji udelala aspon vizitku na www.znamylekar.cz
6. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
loli, to je teda děs :frowning2: Mně ale taky přijde, že naše Dr. to moc nehlídá, se akorát zeptá, ale "neurologicky" ji vyšetřila akorát úplně na začátku, to Dr. z Rodinky se na mimča pořádně kouká každej týden.... Držím pěsti, ať to malej rychle dožene a je vše OK!!! A hlavně, abys byla u Eimové spokojená!!
6. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
Erinko dekuju.Prosim te co je to ta rodinka?A jak casto je a je ve Vyskove?A kolik to stoji?Promin za tolik otazek
6. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
loli, já bydlím v Ostravě :grinning: Tak bohužel neporadím, co takového je ve Vyškově :frowning2:
6. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ajooo :/
6. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
Loli, ve Vyškově vím, že funguje tohle: http://www.mcradost.wz.cz/program.html# ale reference nemám....
6. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
Dekuji,zeptam se Dr jestli by sme mohli treba ty masaze
6. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
I kdyz o tom dost pochybuju kdyz ho nesmim ani chovat
6. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz
Loli, ty masáže jsou super! Byla jsem tam teď v úterý a moc se mi to líbilo. S mimčem téměř vůbec nemanipuluješ, jen ho různýma způsobama "hladíš", jednak se tím stimuluje krevní oběh a taky si prý mimčo líp uvědomuje vlastní tělo a to by pro Vás mohlo být přínosný!!! Jinak bych teda Zemánkovou zaškrtila za takovou péči!!! Snad se ta obrna nepotvrdí a Alexek bude v pořádku. Držím Vám pěsti. Hodnocení Zemánkové jsem si přečetla, dobře, že jsi to napsala :wink:
7. kvě 2010 v 07:35  • Odpověz
Paji, ale u Loli by třeba mohl být problém s reflexama, víš, něco by se tou masáží mohlo stimulovat :frowning2: Jinak mi děláme masáže v rámci Rodinky :grinning: Doma ale nee, jaksi nevím, kdy to zařadit, před a po koupání je nervní a během dne se mi jaksi nechce :pensive:

Dneska když budu mít čas zkusím ty burákový sušenky z pohankový mouky :grinning:
7. kvě 2010 v 07:38  • Odpověz
Páji, moc moc díky, že jsem se díky tobě dokopala k upečení chleba v troubě!!! Jakýkoliv chleba z trouby je pořád lepší jak pekárny!! :dizzy_face: To mi to ale trvalo skoro 2,5 roku :sweat_smile:
7. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz
Teri, já včera pekla ty první sušenky, co jsem spálila. A super!!! Teda neměla jsem ještě zatím tu vanilkovou esenci a nedala jsem ani žádný ovoce. Místo ovoce jsem dala do části kakao, do části trochu kokosu a do jedné části jsem dala místo burákového másla víc medu a super. Takže jsme měli 4 různý druhy sušenek a všechny byly dobrý. Do večera nebyly :sweat_smile:

Se zas zítra chystám na pečení chleba a taky na nějakou buchtu s pudinkem a zakysanou smetanou (zas novej recept).

S těma reflexama mě to nenapadlo, ale myslím, že by to mohlo být spíš pozitivní, že to působí na uvolnění svalů nebo když má miminko pořád ručičky v pěst a tak ... Zatím jsem doma taky nemasírovala. Před koupáním a po je to blbý, tak jsem si říkala, že to budu praktikovat buď ráno nebo po obědě před spaním :slight_smile:
7. kvě 2010 v 07:55  • Odpověz
Páji, já peču bez esence, protože tresť se mi kupovat nechce, to je umělina, tak tam prdnu vanilkovej cukr třeba (mám teď doma lusk a "nakládám" cukr, to su zvědavá :slight_smile: ) a po opravdové esenci jsem se nedívala, ale určo to bude dražší...

Jo a ty druhý sušenky už druhej den nebyly nic moc, za to ty burákový jsme jedli pár dnů a furt byly supr :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz
Jinak Baru už tu válí sudy, to je hrůza, už ji musím furt hlídat :slight_smile:
7. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
Hezké ráno holky :slight_smile:

Teri...souhlasím s Tebou,chleba z trouby je chleba z trouby :grinning: To je bez debaty...v pekárně se tak krásně nevypeče a připadá mi,že i jinak voní :wink: ...ale když někdy nemám moc času to hlídat,lepší,než to spálit,radši to hodím do pekárny :wink: Já nedělám jen chleba,peču i dalamánky,bulky ke guláši...plněné dalamánky...baví mě všechno slaný...mám výborný recept na bramborový chleba...ten vydrží dlouho měkoučký :slight_smile:

Paji...udělala jsi mi chutě...asi je dnes upeču ještě taky...dám tam místo toho ovoce arašídy...ty já miluju :wink: :wink: :wink:

Doufám,že se to počasí trošičku zlepší a prochajda nám vyjde...zatím to u nás vypadá tak nějak všelijak :unamused:
7. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.