• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Huráá, už se to odeslalo. Jsem se zase nějak rozepsala, ehm.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Luci máš recht s tím ubytováním, já osobně do Chorvatska do hotelu bych nejela, když teda ne stan (máme vlastní, ten stejnej co mívají ty cestovky), tak určitě nějakej privátní apartmán, bývají na krásných místech, a majitelé bývají většinou pohostinní, navíc to vyjde cenově líp jak ten hotel, a člověk si může vybrat na místě, než podle katalogu...
Katy, taky jsi mě navnadila... :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Lenajsku, těhulka budu ještě víc než 4 měsíce :slight_smile: Ale už "jen" 4 měsíce v práci, víš? :wink:

Luci, my taky jezdíme do apartmánů, to je nejlepší, papání si nachystám nějaký s sebou, něco zavařím a nebo budu klohnit nějaký rychlovky, můj drahoušek mi určitě pomůže. Do hotelu v Chorvatsku se mi taky moc nechce, jak říkáte vyjde to dráž a člověk nemá takový to soukromíčko, který my máme rádi :slight_smile:
Většinou jsme jezdili "na slepo" a vždycky jsme ubytko v pohodě našli. Ať už je konec června, já se tak těším! :dizzy_face:
Lenajsku, chápu že jste měly jiný a důležitější výdaje a hlavně, že se vám splnil váš sen! :slight_smile:
My taky nechceme nic moc drahýho, protože se bude nakupovat výbavička a to taky bude stát dost penízků, ale něco máme našetříno.
4. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Lenajsku, ahoj :slight_smile:

Aby jsi trochu pochopila ten UTZ v době MS, dělají to proto, aby se něčemu mohlo předejít-nějaké cystě nebo tak něco u které by ta stimulace byla potom na prd a akorát by jsme se snažili zbytečně a o jeden pokus by jsme potom přišli. Chtějí to mít zcela pod kontrolou, mě osobně se ten UTZ v době MS nelíbí :angry: ale co mám dělat. Půjdu na to druhý den cyklu, potom až 7.den, 10.den a 12.den a potom je už v plánu ten odběr.
4. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Jinak Lenajsku, mám pro tebe tip, kterej už se mi osvědčil. Když napíšu docela dlouhej příspěvek, tak si ho před odesláním hodím do Ctrl+C a radši zkopčím (říkám si, kdyby náhodou se to vymazalo). Už se mi to párkrát vyplatilo :grinning:
4. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Luci: aha, to jsem netušila, že jedete ve třináctkách. To se ještě může? No on stejně málokterej zaměstnavatel dodržuje takovou tu brožurku zákoník práce :angry: :angry:

Lenajsku: určitě je to dobrý do kopců, protože se pěkně zapřu rukama a nemusím toliko namáhat nohy :slight_smile: Už jsme si na červen naplánovali výstup na Lysou horu, protože tam se jde 6km furt jen do kopce.

hame: mám ministerskou ZP a je tam docela dost výhod, i když od loňska toho taky hafo poškrtali :angry: A ten klub je fajn, jen těch bodíků se nedá nasbírat nijak extra moc. To nesmí být člověk moc nemocnej
4. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Katy, taky jsme jezdívali na slepo a pokaždé jsme něco našli a bylo to tam super. Jak říkáš, je tam víc takové to soukromí :wink: a většinou jsme kápli na dobrý lidi, kteří nás zvali na večeři k nim domů na ryby atd. kolikrát nás vzali i na rybolov a zavezli nás i na jednu pláž, kde bylo super potápění (šnorchlování )..
4. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Ronaldo, nevím jestli se to může, ale jsem v práci od 8 od rána až do 21do večera, takže než se člověk dostane domů, tak je pomalu 23hodin (když jedu BUsem) a když jedu autem , tak kolem 22hod. :unamused: chodíme dva dny po sobě a třetí den máme volno, víš.

Jinak co se týče toho Dne matek, jo to bude hafo lidí, ale i tak je tam zápřah mimo nějaké akce tipu: velikonoce, vánoce... je to jenom květinářství, ale vydělává opravdu dost, kolikrát na to čučím s otevřenou pusou, kolik jsme za ten den vydělali.
4. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
.... a podle toho jsem potom druhý den přejetá :rolling_eyes: myslela jsem si, že kdybych byla ta těhule, tak že bych tam chtěla zůstat co nejdýl, ale nevím, jak to tam zvládnu být 13hodin na nohách.
4. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Luci, tak to normálně od Tebe teď čtu poprvé, že by se dělal UZ v době MS, a ještě druhý den... Většina CARů cysty kontrolu před tou MS, kdyby tam byla, byla by už viditelná. Ale mají to u vás takhle, tak to vydrž, hlavně, aby bylo vše OK. :wink:
Holky, ty apíky se fakt dají někdy sehnat za dobrou cenu, zvlášť, když mají třeba málo naplněno a chtějí za každou cenu apartmín prodat. A moje zkušenost, čím víc na jih, tím levněji. Nejdražší je to na ostrovech.
Katy, já to taky kopíruju, skoro vždy, ale dneska jsem si říkala, že to risknu... a ono zrovna prd.. :grinning: :grinning:
Radi a jo, tak to je fajn do těch kopců, tak si užijte výlet, já bych to nerozdejchlala, 6 km do kopců... :grinning: :grinning: Bohatě mě stačila asi 3x v životě Pálava... :grinning:
Luci, škoda, že teď nejseš v práci, ale jen kvůli tomu, že zítra mám cestu kolem, pojedu za kamarádkou do práce do Modřic, pojedu dvojkou, a na cestě tam se chci stavit ve Futuru právě, tak jsem mohla pozdravit. Tak někdy příště.... :wink:
Katy, je vidět, že moje těhu demence značně pokročila, jsu fakt odborník na těhu týdny a měsíce, jak je vidět... :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Lenajsku, mrkni na www.ivfbrno.cz a tam klikni na harmonogram IVF, je tam všechno napsané a ty už ledačemu rozumíš, tak se v tom určitě vyznáš líp než já. Já jsem na to fakt hňup :sweat_smile: hlavně teď, když mám v tom pěknej guláš.
4. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Jinak nepracuju v Modřicích, ale v Královém Poli v Tescu (v květinářství), Lenajsku :sweat_smile: :grinning: to je na druhou stranu víš.. směrem do Řečkovic
4. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Luci, fakt tam mají ten 2.DC UZ vyšetření... a dívám se, že při každé návštěvě odebírají krev, to je fajn, že si to takhle hlídají. Ale ten 2.DC při krvácení dělat UZ, to fakt vidím poprvé.
4. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Jéé, jsem si to popletla... :grinning: :grinning: No nic, dneska už radši nic nepíšu... :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Holky, díky za podporu. Já si myslím úplně to stejný. Nejsem nemocná, jen těhotná a neznamená to, že musím jen sedět doma. Chtěla bych jet autem a samozřejmě, že někam do penzionu. Stan nepřichází v úvahu. MM by chtěl jet pod stan tady někde v ČR a já s ním nepojedu ani náhodou. To radši budu týden u našich :wink: Moře podle něj nepřichází v úvahu. On prý k moři každý rok jezdit nebude a jelikož jsme byli loni (v Turecku na svatbení cestě, kterou jsem si užila akorát já sama, protože MM byl většinou dovolené zavřenej na pokoji se střevníma problémama... ), tak letos nikam. Vždycky to skončí na tom, že mi začne vyčítat, že to dítě beru jako kdyby byl konec světa. :angry: Když mu řeknu, že vím, že další min.3 roky nikam nepojedeme, tak mi na to řekne, že dáme dítě k babičce... No to chci vidět.

Leni.dv, tak touhle větou si to vystihla úplně přesně.... čili "jsi těhotná, nikam, doma budeš!"
4. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Jste se nějak rozekacali..... :grinning:
Holky, se normálně dneska cítím nějak divně, tak nějak nervozní vnitřně a momentálně hlavně ospale a unaveně. :unamused: Ani hlad nemám. Ale prďolkovi je asi fajn, buší do mě ručičkama a nožičkama snad celý ráno :sweat_smile: Byla jsem teď ve Slavkově koupit maso a párkrát mě zapíchlo až dole, ve spodku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Páji a jo, tak to jsem s tím stanem nepochopila, no u nás bych pod stan nešla, už kvůli tomu, že není moc kde se koupat, já osobně bych do rybníka nebo přehrady nešla se vykoupat, a u nás jsou ty noci chladnější než tam, a navíc byste asi neměli tak vybavenej stan... taky už vidím, jak dáváte mimi k babičce, na celej týden, hlavně že si dovču užíváte, když nemáte mimčo u sebe... já bych byla asi strachy bez sebe. No, chlapi to prostě asi fakt berou jinak... :frowning2: :unamused:
Leni, týjo.. radši kočko odpočívej...
4. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Leni dv., ajaj.... tož jak píše lenajsek: " radši odpočívej "

Paji, přesně tak..jsi přece těhotná a nééé nemocná, těhulkovství by sis měla užívat a pokud máš těhulkovství bez problémů, tak nechápu, proč tě tvůj muž nemůže vzít k moři :angry: a chce tě vzít radši pod stan, což se mě zdá fakt na hlavu :grinning:

Lenajsku, jsem ráda, že těm stránkám rozumíš víc než já :sunglasses: aspoň víš, co mě teda vlastně čeká :wink:
... a nic si s toho nedělej, že sis to popletla, už jenom skrz tebe bych do toho Futura zajela, abych tě viděla :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Páji, tak to nějak rozumně TM vysvětli, že do Chorvatska to v klidu zvládnete i s bříškem. A tam určitě žádný střevní problémy nechytne... :sweat_smile:
Leni.dv, tak fakt radši odpočívej, jak říkají holky, už máš před sebou možná jen pár dnů, kdy budeš mít klídeček, pak to bude zápřah, tak to využij, dokud to jde :wink:
4. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Lenajsku, jsem na tom stejně, v životě bych nevlezla do rybníka nebo přehrady. Ani loni na Mácháči jsem do vody nevlezla a přitom hned vedle nás byla těhulka tak v 7 měsíci. navíc mám poslední dobou fóbii z klíšťat, takže stan nepřichází v úvahu už vůbec.
Katy, kdyby si to nechal rozumně vysvětlit, tak by to šlo, ale jak začnu s dovolenou a mořem, tak se chová jak malej Jarda :angry: Nejradši bych mu jednu flákla a to jsem mírumilovný člověk a nikdy nehodlám bít ani svoje děti...

Leni,dv. holka jedna, odpočívej, nic nedělej !! Pěkně si to užij, dokud ještě můžeš. :wink:

Luci, zdá se mi, že chodíte do práce nějak moc. Moji zaměstnanci sice chodí na 12h směny, ale úplně výjimečně mají třeba 2 směny za sebou (např. 2 noční...). A že mají pak min. den volno, spíš víc, je samozřejmostí. :wink:
4. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky, dala jsem do albíčka svoje aktuální bříško... mám pocit, že je jakýsi velký... nevím, co budu říkat před porodem... :grinning: :grinning:
Páji, asi tak... vidíme to stejně. Já mám letos taky fóbii z klíšťat, proto asi nepůjdu ani do lesa.
A s tím, že bys TM nejradši jednu flákla, tak něco podobnýho jsem cítila v tu sobotu, aby se probral... :confounded: :angry:
Snad to ještě vyřešíte a k moři pojedete... :wink: Času je dost. Už ji máš nahlášenou, nebo ještě ne?
4. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojte holky, zdravím po super víkendu, teda večer jsem vás dočetla a dneska jsem si od rána montovala molitany na košík pro mimi, co jsem přivezla. Jsem totálně KO dneska, nějaký divný vzduch či co ....

Leni, podle toho, jak se cítím já teď,, tak nevím, co budu dělat ve 39tt jako ty, to už asi zdechnu, tak vydrž, už jen chvilinka..... A kdyby něco, tak piš. ať máme porod on-line a víme, co nás čeká :slight_smile: :grinning:
Zase mě nasrali babky u nás na vsi, že kde mám jako břicho, a´t se koukám najíst, bych je nakopala doprdele všechny za takový kecy, už jsem vážně alergická!

Lenajsku, teda to tvoje zlobidlo se zase ukázalo, doufám, že už je všechno v pořádku a máte doma pohodovou atmosféru....

Holky já bych klidně k moři jela ještě minulý týden, cítila jsem se ještě v pohodě a koupu se jenom v moři, aspoń bych se zbavila těch debilních zánětů. Už asi týden se mi ale dělá v autě zle - to je hrozný, stává se ze mě fakt troska :unamused:
hodím fotky toho košíku, žádná sláva, ale stačí...
4. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Teda holky, nestihám vás dočíst!
Jak tak čtu o tom květinářství, tak budu mít zas v sobotu každoroční problém. Mamka má 8.5. narozky, letos šedesát, a v sobotu jdeme na oslavu. Kryje se to s oslavou Dne matek, tak zas budu stát frontu v květinářství. V březnu slavila švagrová 40 a krylo se to s MDŽ, tak taky fronta.

Luci, na ten Klub pojištěnců se musím mrknout. Kde zjistím, kolik mám těch bodů? Na nejich stránkách? Mám napsanou přihlášku pro mýho, je u všeobecné, stejně si u nich nikdy nic nenárokuje a když budu chtít něco pro malou - třeba plavání, nebo autosedačku, tak požadují, aby u nich byli pojištěni otec i matka Tak jsem se včera mu to pokoušela vysvětlit. Neviděl důvod proč něco měnit. Říkala jsem, že u všeobecné jsou snad jen důchodci. Vím, že to není pravda, ale dávají, jen co musí, nebo k čemu je donutí konkurence. Já jsem u vnitra 15 let a jsem spokojená. Jen kdyby sídlili v nějaký líp přístupné budově. Kočárem se tam nedostanu. :angry:
4. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Leni, bacha na to. Já ke konci taky neměla už hlad. A v den porodu jsem nejedla vůbec, tělo bylo zaměstnaný něčím jiným. Vždycky jsem měla dojem, že už to horší a otravnější být nemůže a další dny ukázaly, ŽE MŮŽE. No už abys to měla za sebou!

Veru, drbny, a blbý kecy to je kapitola sama pro sebe, co ? Vydržať s nervama. Si myslej že jsou vtipný, že jo
4. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Veru, krásnej košík... :wink: Určitě poslouží. :wink:
To je mi líto, že Ti bývá špatně v autě... no jo, už to máš taky za pár... :wink:
A na ty kozy u vás kašli a buď ráda, že máš takový pěkný bříško, mimčo prospívá, tak ať si trhnou nohou... asi závidí, že ony byly rozkydlý a Ty jseš ve formě. :wink:
4. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Lenajsku, pravda, bříško ti začíná růst :slight_smile:

A o víkendu jsem si ze srandy měřila míry, no 90 60 90 to není, ale mé míry jsou ideální: 97, 97, 97 :grinning: :grinning: :grinning:
Normální válec! :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Veru, míry dobrý!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jak si vysoká?
4. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
4. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak to je dobrý. Já jsem prcek - 158 cm :grinning: Já byla jako koule!
4. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Veru, košík je bezva, vypadá pohodlně, hned bych si lehla :grinning: A bříško máš krásný předpisový! :wink:
Lenajsku, ty už jsi taky trošku vypoulená, to je dobře, ať mimísek hezky roste! :wink: :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.