• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Teeeda ...Barunka je ale čertík :grinning:
7. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
Teri ty se z té své zdravé výživy jednou zblázníš :grinning: :grinning: :grinning: ...trocha tresti tě přece nazabije...jíš ty vůbec něco z obchodu?Vždyť ve všem jsou uměliny...

No nic...pádím si umýt hlavu a pak rychle nakoupit a něco uvařit...ať to stihnu do oběda.
7. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz
Marti, hoď recept na ten chlebík :slight_smile: a jaký používáš těsto na dalamánky? já občas peču rohlíky, většinou plněný slaninou :slight_smile:

To už se Baru dostane kam potřebuje, co?Šikulka. Za chvilku na kolínka a pojede :slight_smile:
7. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko přeji, dneska noc daleko lepší než ta včerejší, ale večer jsme museli zase použít rourku... :frowning2: Kojení v noci zase 2x, už asi večer nemám tolik mlíčka, možná uvažuju o koupi krabice Beby a večer že bych mu dávala už flašku, třeba by ho to víc zasytilo, kdo ví... :slight_smile:

Snad odpoledne nebude pršet a bude trošku teplo... asi vezmu ale hlubokej, ještě... včera byl s malým MM venku dvě hodinky a byl v pohodě, tak snad v hlubokým vydrží i dneska.

Pěknej den všem!
7. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
Tak já mám dneska v plánu Cheescake, naložit svíčkovou, upéct sušenky, krekry a chleba v troubě, těsto dělá pekárna :grinning:

Marti, zastávám názor, že do sebe nechci cpát zbytečný sajrajt, takže docela podrobně studuju složení a spoustu věcí díky tomu už prostě nekupuju :frowning2: Jako když není zbytí, tak se nezblázním, to bych ani nemohla jíst v restauraci, ale snačím se kupovat základní suroviny... Třeba uzeniny už nekupujem skoro vůbec, zvedá se mi kufr, když čtu složení :unamused: a tam si člověk ani nepomůže, když koupí drahou šunku... leda tak najít solidního uzenáře, to by bylo labůžo :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
http://rendii.sblog.cz/domaci_pekarna-pecivo,housky,bagety,pivni,bramborove,_bulky,krupky,rohliky,housky,chlebanky,krucanky,veka,zelnacky/

Většinou používám receptíky z téhle stránky...ty bramborový buky s křuipkami jsou výborný a ty zelňáčky s anglickou taky...ten receptík na chleba najdu...chvíli jsem ho nedělqla,tak si to nepamatuji...

Leni...snad to vyjde...platí ta 2 hodina?...
7. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
http://rendii.sblog.cz/domaci_pekarna-pecivo_slane_plnene,rohliky,plnene_bagety,celozrnne,parek_v_rohliku,hamburger,bulky_na_hamburgery,z_bramborove_kase,_zemle,/

Ty celozrný bagetky plněný jsem taky zkoušela...a ty bramborový plněný rohlíky nám taky chutnaly...já jsem na slaný....
7. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
Teri...s těmi uzeninami s Tebou souhlasím...já je nejím skoro vůbec....kupuji hodně sýry.Spíš ale ty dražší...nejraději mám čerstvý Cottage..Mléko mi většinou vozí manžel čerstvý od kamaráda,co má kravičku....Ale jak říkáš,kdyby člověk všechno studoval,nic by si nemohl dát...Tomískovi zatím nic takového nedávám...chudáček skoro ani neví,co je to sladký :grinning: :grinning: :grinning: Myslím,že za celý život,když už ho nebudu mít na očích toho do sebe napere tolik,že na to má čas...

Jinak...kdybys měla nějaký další výborný receptíky na mňamky určitě nepohrdnu :sunglasses:
7. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
Marti, ale leď mu dáváš dobrý základ a to se cení :wink:
7. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
Marti, chtěla jsem se zeptat na totéž, ale u nás by ta 14hod měla být tak ideální, tak snad bude vyhovovat i ostatním. Snad nezačne pršet.

Lolli, dobře jsi udělala, že jsi odešla a napsala tam hodnocení, ale myslím že je možný ty komentáře vymazat... nevím. Snad ne. A jak píše Verča, naštvi se a pak to půjde samo to vyříkání u ní... :grinning: Snad to fakt bude v pohodě a cvičení Alexkovi pomůže.

Páji, mohla bys mi prosím písnout číslo na ty masáže? A nevíš jestli jsou jen jednou v týdnu, nebo víckrát? Taky bych někam s Lukinem chodila, třeba by se mu to líbilo...
A kolik to stojí?

Marti, zapomněla jsem Ti napsat, že je Tomulka šikulka, že už začíná capkat sám. ZA chvilku mu nebudeš stačit. :wink: Jo, a onehdy se mi o Tobě zdálo, ale už nevím co. :slight_smile:

Teri, Baru je šikulka, super!!!! :wink: A s tím uzenářem máš pravdu... ale ono se myslím nedá kontrolovat vše, vždyť ani u ovoce a zeleniny nevíme, kde jsou vypěstovaný, a kde máš 100% jistotu u Bio výrobků... nevím, no... podle mě se fakt kontrolovat úplně vše nedá.
A ať Ti jde pečení od ruky i vaření, nemáš toho naplánovanýho zrovna málo... :slight_smile:

Musím končit, Lukin pláče, páá
7. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Ty božské sušenky co jsem tu dala pečete raději z normál mouky, snad budou lepší než z pohankové :grinning: ale na ty burákový to prostě nemá :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Marti, a souhlasím s Tebou, taky se budu snažit hlídat to, co Lukinovi budu dávat, i to sladký... myslím že na to co jedí dospělí mají fakt batolata dost času a celej život. Kdo ví čím nás naši rodiče krmili a kdo ví jaký problémy nám tím způsobili se zažíváním, alergiema, zuby a pod.. to nikdo nezjistí. Ale nejde prostě kontrolovat vše... No uvidíme, jak to půjde.

Teri, chtěla jsem se zeptat, Ty to tak hodně hlídáš tu výživu, kdy asi začneš dávat Baru jogurty? A už jí dáváš nějaký ovoce, nebo ještě ne? A co alergie? A co už papá za zeleninu? A dáváš jí nějakou kašičku, nebo večer jen kojíš?

Páji, Ty počkáš do toho ukončenýho 6. měsíce, nebo začneš s přikrmováním dřív? Já bych chtěla počkat do toho ukončenýho 6. měsíce, případně dát večer to UM, ale kaši ne, bojím se, že bych tím Lukinovi způsobila další zažívací potíže...
7. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
NAzdárek!
Já nevím, jak to budem stíhat na tu 14. Uvidím, kdy bude mládě po obědě spát. Takže se k vám možná ani nepřidám, ikdyž do Slavkova potřebuju.
7. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
Leni ahojky, kdybysme byly v zahradě, nedojeli byste později? Nebo si můžem dát sraz později...
7. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
Leni, kdyžtak bych tam přijela, aspoň na chvilku. Já myslím, že to stihnem, ale fakt nevím, po každý spí jinak. Já ti kdyžtak písnu sms.
7. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
Eri s tim mas vlastne pravdu.Vcera kdyz sem ho tam ruzne hladila tak mi rekla ze to nemam delat.Ze ho mam jen lehkym tlakem drzet na hrudnicku aby byl klidnej.Je totiz i hodne roztekanej
7. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Teda holky vy ste tak sikovny kucharky
7. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Leni jasně, písni... začíná tam být hezky, tak to by byla škoda, kdybyste nedojeli. Však u nás je to taky pokaždý jinak, však víš. :slight_smile: Uvažuju o sporťáku, možná ho vezmu. Tak bysme pak mohli být venku i dýl.

Lolli a kam chodíte na rehabku? Do Vyškovské nemocnice?
7. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Holky, jak pečete ten chleba, to pečete v domácí pekárně nebo normálně v troubě? Mě chleba z domácí pekárny totiž moc nechutná, navíc mi vždycky praskne.
7. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
Leni jo jo,sem do nemocnice
7. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
Dobré dopoledne holky,tak já už zase trčím v práci,ale snad dnes půjdu v 15.00,no půjdu a hotovo,už teď mě to nebaví,je tu nuda.Jinak už se nemůž dočkat pondělí,jedeme na ultrazvuk do Brna,jak se večer vrátíme napíšu vám zda jsme zjistili pohlaví mimuška a konečný termín porodu:slight_smile:Ale zítra mě čeká oběd u babičky,která nám upeče kačenu se zelím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
Nikus chtela sem se te zeptat.Jak to,ze jedes do toho Brna tak pozde az ve 23tt?
7. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
Loli,bohužel když jsem byla naposledy u doktora řekl,že to nevadí,že to stačí,no a tak jsem si tam minulý týden volala a řekla jsem ji té co byla na telefonu,že jsem 22tt a že jak tam pojedu budu už začátek 24tt a nevím zda mě pochopila a zda mě vůbec slyšela bylo blbé spojení,řekla,že to nevadí,Tak pokud bude mít někdo problém mají smůlu čas nevrátím a ty týdny mi tak dodrbali doktoři:frowning2:myslíš si,že to je blbý,že tam jdu tak pozdě??ach jo,jinak ještě mi není dobře,mám aft na jazyku a trošku mě bolí v krku a bolí mě celé tělo,půjdu hned jak dojdu domů ležet,léky asi žádné nesmím že??
7. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Nevím nebudu se tím stresovat,jak už jsem psala čas nevrátím a ty týdny jsou u mě zapeklitá záležitost,protože jsem to po vysazení antikoncepce,měla moc nepravidelné a teď co jsem u doktora mi říkal,že mi nemůže zaručit v kolikátém přesně jsem týdnu.že musím říct v Brně ať mi podle toho ultrazvuku určí přesně termín porodu a týden ve kterém jsem.Ten minulej doktor gyndař mi nic nevysvětlil a tak já teď jako vždycky budu vypadat jak blbec!!!!! :frowning2:
7. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahojky, koukám, že tady jede debata o pečení chleba a doktorech..

Měli jsme jet dneska na víkendový sraz se spolužačkama z VŠ, ale museli jsme to odříct, což mě neuvěřitelně moc mrzí. Jurášek má pořád průjem, už to trvá fakt dlouho... teprve od včerejšího večera trochu jí - rozmixovanou mrkvičku, jinak nic. A nemohla jsem do něj dostat ani trošku pití. Nakonec vypil asi 60 ml vyvařené vody z mrkve. Kdyby nevypil ani to, tak už nám dr. doporučila, aby jsme jeli do nemocnice na kapačky... :frowning2:
Je to hrozný, pořád něco vařím, mixuju a zkouším mu to dávat, ale skoro všechno jídlo bojkotuje. Nejvíc všechno, co je z rýže. Nejhorší je, když pláče z hladu a já mu nemůžu pomoct. Když nespí, tak se musí chovat a bez dudlíku neudělá ani ránu. Dřív dudlík skoro nesnášel a tento týden se to naprosto otočilo.
Hlavně, aby byl brzy v pohodě a byl to zase náš usměvavý kluk, místo malé uplakané polomrtvolky .. :confounded:

Hezký víkend všem :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Nikus bylo by to pozde jen z toho duvodu,ze kdyby nedej boze nebylo neco v poradku tak se muze prerusit tehu nejpozdeji ve 24tt.Proto se to dela driv aby byl cas na pripadnej odber plodovky kdyby se jim neco nelibilo a pak aby se mohla maminka rozhodnout o ukonceni ci neukonceni tehu.Tak sem jen nechapala proc te tam gyndar neposlal driv.Ale to urcite nebude tvuj pripad a vse bude o.k.Jen se to tak dela proste.
7. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
A Nikousku nebudes vypadat jako blbec.Ty za to nemuzes a urcite tam mivaji spoustu maminek kterym teprv upresni v kolikatem tt jsou.Delaji to tam automaticky ze to premeruji.A beru na krk si muzes kotpit takovy cucaci pastylky.Jmenuji se Propolky.Ty medovy se v tehu muzou.A na bolest hlavy Panadol a na teplotu atd myslim paralen ale tim si nejsem ted na 100% jista.A v lekarne ti reknou co muzes a co ne :slight_smile:
7. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
Máš pravdu, Loli, na teplotu se může v těhu paralen, ale jen ten obyčejnej!!! Žádnej paralen plus!!!!
Niki, já byla na tom UTZ taky až nějak ve 23. týdnu ... bylo léto, takže asi dovolený a i když jsem se objednávala brzo, tak mi prostě dali termín až v tom 23. týdnu.

Paaaji, vy tak pořád bojujete! Jejda, tak ať je Juráškovi brzo líp. Dávejte na sebe pozor!

Leni, chleba z pekárny chutná prostě jinak než ten z trouby. Pavel mi ho vždycky nechtěl moc jíst, takže teď používám pekárnu jako stroj pro míchání a kynutí těsta a péct dávám do trouby. A z trouby je to fakt mňamka!!!!

Holky, procházka byla dnes moc fajn. A super, že nám tak vyšlo počasí. Tady ve Vyškově prý trošku sprchlo, takže zlatej Slavkov!!!
7. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ach bože,no tak snad bude vše v pořádku,mám strach to víš,že jo :frowning2:
7. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Nikus neboj bude,tripl testy si mela taky v poradku.Vubec neplas a klidecek s nohama nahore :slight_smile: Pekne si to uzivej a haz za hlavu i ty pitomce z prace.Rekni si ze nebudou moct na dovolenou :grinning: Aspon nejak jim to jejich chovani vratis :grinning:
7. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.