• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Niki, prostě bude vše v pohoděěě!!! :slight_smile:

Leni, pekla jsem teďka v troubě teprv 3. chleba, ale je to fakt supr, udělá to hodně oproti chlebu z pekárny, ale jako na dělání těsta je to k nezaplacení :slight_smile:

Tak teda svíčkovou jsem nakonec nedělala, ale jinak sušenky, krekry, Cheesecake a chleba jsem zvládla, akorát kámoška s přítelem ve 3 napsala že nepřijdou :unamused: Tak aspoň ten druhý pár dorazil, jsem pokecali, mají před svatbou, jsme pozvaní, dneska nám právě řekli, že nám zajistili ubytování přímo v místě svatby, takže Baru uložíme a s chůvičkou budem dál pařit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Odkaz na naprosto výborné krekry: http://www.varimezdrave.cz/celozrnne-krekery-s-amarantem-a-rozmarynem
A burákové sušenky jsem zkusila půl dávky z pohankové mouky + trochu kokosu a jsou taky výborné, akorát s emi roztekly, tak nevím, jestli jsem to měla řídké a nebo to chce taky vločky, mám doma i pohankové, tak to zkusíím, každopádně je tetě upeču, jsou taky mňam :slight_smile:

Leni, Baru zatím dávám jen mrkvičku, ona stejně ještě pořádně nejí, zatím nepřišla na to, jak sousto posunout dál, vždycky jí část vyleze i ven :grinning: Co se týče jogurtů, obvykle se dávají kolem 8. měsíce, já chci později, pokud budu pořád hodně kojit, lepek možná až od roka, uvidíme, je spousta věcí, co může jíst předtím... Ovoce jí dám až zvládne pořádně jíst a bude jíst aspoň 3 věci, s tímhle tempem to možná bude až za měsíc :grinning: Jo a kaši na noc bych třeba i zkusila, ale fakt ona zatím nejí, tak to nemá význam a do flašky jí to v žádném případě dávat nechci... Ale ona se obvykle budí jen jednou, takže to je pro mě v pohodě...
7. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
Paaaajo :frowning2: To je mi moc líto s drobkem, snad bude brzo zase v pořádku!!! A pít mu dáváš dudlíkem? Já to právě Baru nechci učit na dudlík, když z něho nikdy nepila, ale to měkký pítko taky prostě nechápe :grinning:
7. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
Jejda Paji to je des.Chudacek...Doufam ze bude brzo vsechno v poradku
7. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj kočky, jen v rychlosti, za chvilku vyrážíme do Vyškova, já nejdřív na bazén si zaplavat, MM bude vozit malýho v parku a pak půjdem k taťkovi na oběd, tak to bude fajn. Už se těším, jak se protáhnu.

Pááji, moc me mrzí, že má Jurášek pořád ten průjem, chudáček, ach jo... :frowning2: Snad to brzo přejde a bude co nevidět zase fit a bude baštit a nabírat sílu... držte se, snad to brzo skončí!!!! Střevní chřipka dokáže pořádně zamávat s dospělým, natož s tak malým bezbranným tělíčkem... :confounded: :cry: Držím palce, ať je co nevidět pryč!!!

Niki, uvidíš, bude vše OK. :wink: Jdeš na Veveří do Brna, nebo kam?

Teri, díky za info, taky to nebudu prostě nějak hrotit s těma příkrmama a s těma druhama příkrmů... ale nevím, jestli mu to moje mlíčko bude stačit. Uvidíme. Ty teda nedáváš ani UM na večer, jo? Jseš dobrá. Uvidíme, jak to půjde u nás...

Páji, ve Vyškově pršelo? Tak to je fajn, že jsme byli tady. :slight_smile:
Byla to moc fajn procházka, díky...
Lukin ještě usnul ve sporťáku po cestě domů, ale přesně na svou půlhodinku a pak začal plakat, tak jsme šli domů a byl úplně v pohodě, i oblíkání po koupání proběhlo v pohodičce. Jen pak nechtěl usnout, není zvyklej po páté spát, tak šel o něco později.

Krásný pohodový víkend přeji, písnu navečer nebo zítra... fotky stáhnu asi zítra a dám na FB. Pááá, všechny zdravím!
8. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky,
ano jdu na Vevří do Brna :slight_smile: Věřím,že to bude v pořádku :slight_smile:
Jinak dnes jsme byli pozavní k babi na oběd a to jsme si pošmákli.Byla kačena se zelím :grinning: mňamky,odcházela jsem a měla jsem tak nafouknutý bříško.Pak jsme odpočinuli a vyrazili jsme na procházku s pejskem na pole,zaplaval si v rybníčku a já omylem zašlápla myšku :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale tak mě to mrzí.No co se dá dělat.Teď si půjdu chvíli lehnout a dám se do žehlení,nějak jsem to pořád odkládala :unamused: Holky děkuju za podporu.
Užijte se víkend,páááá
8. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Dneska bylo celkem pěkně, tak jsem vyrazili na výlet, malá se prospala na čerstvém vzduchu a sotva jsem pak vlezli do auta, že jedem domů, začlo krápat :grinning: A pak jsem zašli do restauračky, kam jsme rádi chodili, není nekuřácká, ale většinou tam kouř neyl cítit, taky jsem trochu spolíhali na to, že jsou 2 odp., že tam nikdo nebude...no lidí hafo, tak jsme tam tak bezradně stáli a přišel čísník, jestli chceme do nekuřácké místnosti, tak jsme se divili, že tam něco takového je, tak se smál, že to nikomu neříkají, že je to prostě salonek, kterej normálně otevřenej není :slight_smile: Tak jsme tam byli sami, malá byla hodná, pěkně a dobře jsme se nadlábli :dizzy_face: A doma čekal cheesecake a kafíčko :dizzy_face:
Zítra chcem do Ikey, musíme konečně udělat nějaký úložný prostory v obýváku, hlavně na to naskládat věci, co máme zatím na zemi, malá už válí sudy všude a vše ji staršně zajímá :slight_smile: a pak asi do OBI, nějakou síť nebo pletivo, poslední dobou nám na lodžii děsně lítají holubi :angry: a byl už strašně posranej :angry: a nejlepší je, když si tam sednou ráno a vrkají, to je na zabití :angry: :angry: :angry: tak m vymyslel, že tam něco natáhne, estetický to asi nebude, ale dlabem na to... snad to nějak vymyslí, aby to bylo funkční :slight_smile: a chci koupit nějaký kyti, letos tam furt nic nemám :frowning2:
8. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
a kde jste byli na tom výletě, Teri? Co jste si dali dobrého v restauračce? A co Ikea? Nakoupili jste? A pošli recept na cheesecake, už se na něj chystám jak dlouho a ještě jsem se k tomu nějak nedobrala.

Marti, zkoušela jsem o víkendu recept z té stránky, co jsi poslala odkaz - dělala jsem české rohlíky a byly vážně úžasný!!!
10. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahoj Páji :slight_smile:

Byli jsme v Arboretu u Opavy, celkem pěkně to tam kvetlo, hlavně Rododendrony :dizzy_face: A dala jsem si lososa v sezamové krustě a vařené brambory :dizzy_face: A v Ikee jsem asi vybrali stůl a nějaký nábytek, jsou to teda ty jejich otevřené police a do toho se dá udělat šuplík, nebo dát krabice, nic lepšího jsem nevybrali, ten výklenek má necelých 40cm.... A máme síť proti krtkům, snad nám pomůže od holubů :grinning: Tento týden to má m jako bojovej úkol, to namontovat na balkon :grinning:
No a Cheesecake se mi úplně nepovedl, ten tvaroh je hustější, musím se zpata mamky, jak to přesně dělalal měla ho lepší :slight_smile:
10. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný pondělí a celej novej týden! :wink:

Teri, to je super, že bylo na výletě fajn a Baru byla hodná a ještě jste se dobře nadlábli... :slight_smile: To jídlo zní dobře a určitě bylo výborný. S těma holubama to je fakt děs, takhle to bylo v paneláku v Brně u taťky, kde jsme bydleli, tam nebylo možný se jich zbavit, byli tam od té doby co ten panelák postavili, takže x generací po sobě, jsou tam určitě dodnes. Ještě, že tady ve Slavkově nic takovýho není, fuj hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad ta síť pomůže.

Holky, nedávaly jste sem recept na ten Cheesecake? Zkusila bych i něco jinýho, než jen sladký... :slight_smile:

Niki, to je fajn, že jdeš na Veveří, tam jsou machři. :wink: Kačenu se zelím bych si tááák dala, ale zelí by Lukina asi roztrhlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mějte se krásně, co máte dneska v plánu? Je tam tak nějak chvilku zataženo, chvilku sluníčko, snad nebude pršet... pááá!
10. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holčiny,přeji krásný začátek týdne.Já už jsem od rána lehce nervozní,vyjíždíme kolem druhé z Vyškova a jsme objednaní na 14.50 na ultravuk,hned jak se vrátíme domů napíšu vám jak jsme dopadli a jestli se mimuško ukázalo zda je holčička nebo chlapeček :slight_smile: Zároveň se strašně moc těšíme,manžel mimi neviděl od vyšetření NT+ .Jééé holky ať už jsou aspoň 16.00!!!!!!Vzpomeňte si
10. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme měli opět rozlítaný víkend, byli jsme na chatě v lese, Matyáš poprvé za 4 měsíce spal až do půl 5 bez probuzení, pak do 7.20, to byl teda šok. Ale hned jak jsme se vrátili domů, tak hned zase šup do starých kolejí a dneska nespal od půl 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Slintá jak čokl, má rýmu a ráno teplotu trochu 37,6, ale zasraný zuby nikde :angry: :angry: :angry: :angry: .

Niky moc držím palce, bude to super zážite, uvidíš Já jsem se na UTZ taky třepala a vždycky jsem se strašně bála,aby bylo vcšechno v pořádku:slight_smile:).

Teri, Pááji vy jste teda kuchařky, tiše závidím :slight_smile:. To se aspoň pozná rozdíl mezi svěží a vyčerpanou matkou, páč já sotva uvařím přes den, jináč jsem nepoužitelná :slight_smile: :slight_smile: .
A pořiďte si na balkon vycpanýho dravce a máte po holubech, to by si sviňáci mohli zkusit, vrkat mi na okně, cokoliv mě vyruší z 2 hodin spánku, co mám, tak bych postřílela :angry: :slight_smile:
Leni, my budeme uklízet, prát a chodit po venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Brý poledne!
My jsme se před chvílí vrátili od dr z roční prohlídky, tak Adámek má 9,9 kg a naměřila 75 cm, ale mě se to zdá málo, doma mu vždycky naměřím víc. Jinak se má čile k světu. Pouští se víc a víc, tak furt padá :slight_smile: Včera nachodil s babi snad několik kilometrů, taky pak pěkně odpadl a tchýně asi taky :grinning: :grinning: :grinning: Jo a jak chce pořád chodit, tak už mě pomalu bojkotuje kočár :slight_smile:

Jo a Leni, my máme v plánu jít se podívat na bagry :slight_smile: Z toho je Áďa celej paf :grinning:

Tak jen tak v rychlosti, rychle se jdu najíst, když malej spí. Pááá
10. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Jo a Niki, přeju krásný ultrazvuk a jsem zvědavá, co se vám tam ukáže :slight_smile:
Normálně se mě dnes zastesklo po tom bříšku, jak jsem viděla těhule. Ale loni touhle dobou jsem ho fakt už nechtěla :grinning:
10. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
Leni, tak to má Adámek super váhu a míry. :wink: A je šikulka, že tak hezky ťape! Za chvilku mu nebudete stačit. :wink: A kam se jdete podívat na bagry? Adámek je z toho paf, jo? :grinning: A za chvilku budeš s takovou vozit kočárek prázdnej, že... :slight_smile: A má Adámek už nějakej další zub?

Veru ahojky, to je fajn, že tak hezky Matyášek o víkendu spal, ale doma zas nic, jak to čtu, to mě mrzí.. :frowning2: Snad už ten zub brzo vyleze a další taky...

Taky jsem dneska pouklízela, možná se přijde podívat jedna paní, co by případně vyměnila její 2+1 za náš 1+1... ale uvidíme, co z toho bude. Tak držte palce.
Za chvilku jdu s těhotnou kamoškou co je na rozsypání na kafe a dobrůtku, asi naposled ji uvidím 2v1 :slight_smile:

Niki neboj, všechno dobře dopadne, UZ bude v pořádku. :wink:

Tak pěkný poledne a zbytek dne!

Jo Pavli, přetáčí se Nelka na bříško z obou stran, nebo zatím z jedné? Lukin zatím jen z levýho boku, ale už to trénuje i na ten druhej. :slight_smile:

Páá!
10. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
Leni, důle u hřiště tam cosi bagrují, minule tam byl s mou ségrou a když odcházeli, tak řval, musela se tam vrátit a byl zas klid :slight_smile: Zub už má prořezanej, čekám, že poleze na další straně. Jo a včera se otočím od umývání nádobí a malej stál na křesle a čučel z okna :slight_smile: Se tam sám vyšplhal, ani nevím jak :slight_smile:

Jo a pro Ivu, pustila jsem Adámkovi taky Teletubbies a čučel na to a strašně se mu líbilo to sluníčko :slight_smile: Tak mu to budu pouštět, když budu chtít na chvíli od něho pokoj :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky.My sme meli taky docela narocnej vykend.V sobotu slavil deda 80 tak sme byli v restauracce na salonku.Bracha bydli s pritelkyni na Slovensku takze vzdy kdyz dojedu tak spi oba u me.A jezdi cca 1x za mesic.Ve 2+kk nic moc ale nic nenadelam.Vcera sme se byli projit k Alexkovymu tatkovi na pozemek kde si stavi barak a nechat tam probehat pesana.No slapla sem si pekne s kocarkem pres celej Vyskov.A veces sme s nim a jeste s kamaradem sli na pivecko a topinku.Ja sem si teda dala morsky plody s opikackama a na piti Frisco.Zaclo mi ale lizt do hlavy tak sem to rychle redila abych si byla na sto pro jista ze muzuwjit v klidu s prdou dom.No opravdu mi stacilo jedno po te dobe.Dnes sme zatim doma a cvicime bez spechu.Zitra deme k Eimove protoze bobek zacal kakat uplnej spenat.A ten prechod na Bebu mu asi nedela nejlip tak uvidime co zitra u Dr.Skoro vzdy ho po ni boli brisko,krouti se i u jidla a tlaci to do sebe s tim kroucenim a prohybanim pekne dlouho.
Teda holky ja mit tolik elanu do vareni jako vy.Ste moc sikovny.Ja si sama pro sebe tak casto nevyvaruju.
Nikus uz se moc tesim az pisnes po navratu z Brna.Vse bude o.k.Normalne sem z toho uplne na mekko.Ty UTZ mi strasne chybi.Jak sem mela toho smudlika v sobe a on se tam vrtel atd.Skoda ze sem mela takovy tehu jako sem mela a nemohla si to vubec vychutnat a cely sem ho probecela.V podstate na me ta materska laska prisla az po porodu.Uplne ti to zavidim.Ale moc se tesim s tebou :slight_smile:

Jaj,naka depka na me prisla jak sem na to zacla myslet.Takze rychle obratit list.Tak copak budete zase kuchtit? :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jezis ted se divam ze sem napsala vikend s Y :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj kočky, venku je nádherně, tak se moc těším, až půjdu pro Adíska do školky a stavíme se zase všichni na zmrzlině :wink:

Normálně, malá se nám začla v kočárku pěkně vztekat a to jenom proto, že nevidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: začíná dělat jakoby sklapovačky a zvedat hrudník s hlavičkou :fearful: nevím co to znamená, ale udržet ji v kočáře, když nevidí je chvílama nadliský úkon :sweat_smile: takže se moc těším, až ji bude těch 5měsíců a já ji dám do sporťáku... teď je na to ještě fakt malá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Marťa-Babel ji viděla, tak může poreferovat..

Leni, tak malého zajímají bagry, jo :slight_smile: a koukám, že ti už všude vleze :grinning: :grinning:

Veru, chjo.. ty si teda zase užíváš. Snad zuby konečně vyrostou a budete mít aspoň na chvíli klid :wink:

Leni, držím palce, aby vám ten byteček vyšel :slight_smile: A co Lukášek ve sporťáku? Myslím, že je tam spokojený jako želva..

No nic, jdu za malou, rozčiluje se na papouška, co má na lehátku.. zase si to sklopila a ono ji to zalehlo :grinning: :grinning: poslední dobou začla chytat hračky a šííííííleně slintá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
Luci Verunka uz ti chyta hracky??To je teda Alexek hodne pozadu.Snazi se ale ty rucicky jeste neskoriguje a tak s nima ruzne mava a maximalne do nich brnka.a zase se hrozne zhorsil v tom sohybani
10. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Lol, malá do nich také hodně brnká, ale je fakt, že papoucha vždycky chytne a stáhne si ho do pusiny, no a potom se rozčiluje, že jí to zalehlo :angry: Každé mimčo je jiné, tak nezoufej...
10. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
Dneska jsem ji dala poprvé na hrací deku, tak můžete mrknout :wink: jinak mám na FB video :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
Holkýýýýýý, Áďa se naučil jezdit na kole :dizzy_face: :dizzy_face: Máme z manželem obrovskou radost :grinning: :grinning:

Video je na FB, kdo se chce mrknout :wink:
10. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
...jinak mi ještě nedošli peníze-mateřská :angry: Zase v tom mají pěkný bordel!!! Dneska jsem jim tam volala a prý to 5tého posílali :rolling_eyes: :rolling_eyes: Docela by se mi to hodilo, páč na ty penízky, co mám ještě z porodného a z daní utrácet moc nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Také v tom máte holky takový chaos :confused: :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
Leni, tak to tě nepotěším, Cheesecake jsem dělala sladký a na slaný jsem ani nenarazila :confused: On ten americký taky není slaný....
10. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Tak hlásím návrat z Brna,ultrazvuk dopadl na výbornou,minuško je v pořádku a čekáme chlapečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Bylo to úžasné,nechali jsme si to i nahrát,malej nechtěl ukázat obliček,tak paní doktorka do něho šťouchala a pustila to na 4D a to jste měli vidět ten načučenej obličej:slight_smile:)))to byla legrace.Pak jsme jeli do Ikei koupit novou postel a plovoucé podlahu do Hornbachu.Termín porodu vychází na 18.9. a jsem teď tedy 22tt a vypadá to,že už si nechám napsat od června neschopenku,už to v práci nezvládám a jsem utahaná.Holky pěkný zbytek večera a zítra napište
10. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
Gratulacéééééé :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
Zrovna sem tu měla skoro rozepsaný jak to,že ještě nepíšeš jak to doúadlo v Brně a ty si mi napsala na facebook :grinning:
10. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
niki, gratuluju k chlapečkovi!! :slight_smile: A doma ti bude líp :wink:

Tak po dnešní noci elánem rozhodně neoplývám :unamused: Baru šla spát 7, vzbudila se v 10, v půl 1 (přebalily jsme), ve 4, v půl 5 (dudlík a ahladile jsem, naštěstí to zabralo), v půl 6 jsem vyháněla holuby z balkonu :angry: (zas je posranej :rolling_eyes: ) a v půl 7 budíček :grinning: Krásná noc, ale měla jsem úžasnej sen, jak jsme celá rodina, s našima, s dědou se nakérovali v porodnici k nějaké rodičce, že sme příbuzní a sežrali jsme občerstvení pro její rodinu (nějaká mrkvová pomazánka, už mi zé zdravé stravy asi fakt hrabe :grinning:) a pak jsme nenápadně odcházeli a zahlazovali sptopy :grinning: :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 07:19  • Odpověz
Niki, moc gratulujeme, muselo to být nádherný!!!! Nám tam taky pouštěli 3D, ale ta naše malá potvůrka nechtěla tehdy obličejík vůbec ukázat, takže jsme z toho nic neměli:o( A co jméno, už máte pro malého vybráno?

Teri, tak u nás jsou takovéto noci poslední dobou naprosto normální. Dneska byla Nelka vzhůru v 9, v 11, pak ve 2, ve 4, v 6 a o půl sedmé vstávání:o( Kojím tak 2x za noc, ale mám pocit, že jí asi taky začíná nějaká ta separační úzkost nebo co, protože když se vzbudí a nevidí mě, tak začne plakat. Jak mě uvidí nebo ucítí, tak je klid, chvilku se pomazlí a usne. O víkendu si ji vzala mamka na odpolední vození v kočárku a Nelka ji dlouho plakala, než usnula vyčerpáním. To mě nikdy nedělá ... Druhej den u našich si ji mamka vzala do náruče a šly spolu na zahrádku pro pažitku, no řev neskutečnej, ale jak mě uviděla, tak klid :slight_smile: Prostě naše malá závislačka :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz
Leni, Nelka se zatím otáčí taky jen přes levej bok, přes pravej jí to zatím nejde a ani to moc nezkouší. Se jí teď snažím dávat hračky právě na pravou stranu, aby přišla na to, že i přes pravej bok to jde :slight_smile:
11. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.