• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dobré ráno, tak já dneska k malýmu vstávala jen 3x, o půl 12dudlík a hlazení, v 1 prso na pomazlení , to kňoural do 1.45 a ve 3 mlíko a pak spal až do 7.30, takže paráda:slight_smile:))

Niky moc gratuluju k chlapečkovi,co to jméno? Nebo to bude ještě souboj? :wink: :slight_smile: .A doma je to fakt super, aspoň budeš mít čas všechno so v klidu nachystat a ještě si odpočinout :slight_smile:

Pááji, tak taky spaní koukám nic moc, hlavně že to bereš v pohodě. já se vždycky strašně rozčiluju, ale člověk s tím moc nenadělá :unamused:.
Matyáška teda separační úzkost moc nepostihla zatím, jde ke komukoliv, po očku mě sice pozoruje, ale když zmizím, tak mu to nějak extra nevadí:slight_smile: TAky ve středu jdeme do kina na Ženy v pokušení, hlídat bude taťka, tak se všichni těšíme :slight_smile:
Dneska jdeme na 10měs kontrolu, jsem zvědavá, jak buřt vyrostl :slight_smile:

Loli a vy s Alexovým taťkou jste v kontaktu?? A u mě přišla mateřská láska až 2 měsíce po porodu :grinning:

Luci, Verunka je extrémně šikovná:slight_smile:
11. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den, my za chvilku pojedem do Brna, musím koupit nějakej dárek ségře a stavit se do DMka, klasicky, MM nás pak vyzvedává a já jdu odpoledne nechat se konečně ostříhat, už se fakt hafo těším.

Jinak byl včera fajn den, s kamoškou jsme byly v zámecké zahradě, Lukina jsem tam dala na lavičku na bříško, byl v šoku, kde že to je :slight_smile: , pak přišla paní mrknout na náš byt a my na její, do konce týdne se máme nějak rozhodnout a pak se domluvíme případně na doplatku, tak uvidíme. Ještě máme pár variant, tak zatím není nic rozhodnuto. Odpoledne jsme šli s MM a Lukinem na druhou procházku, tentokrát v nosítku a Lukin krásně v něm usnul a byl v pohodě, tak mám radost. Jen se teda trošku pronese. :slight_smile:

No ale navečer doma totální infarktovej stav... :confounded: :frowning2: :frowning2: Jsu debil a naliskala bych si za to... nechala jsem chvilku Lukina na posteli, ale nebyl uprostřed, byl trošku na kraji, šla jsem jen otevřít dveře na balkón, na vteřinu jsem se k němu otočila zády a najednou rána a řev... no přetočil se na bok a pak na bříško, kam se ještě nepřetočil a najednou byl na zemi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Vyděsila jsem se totálně, MM taky, bylo mi na umření... jsu prostě debil. Vzala jsem ho honem do náruče, po chvilce se uklidnil, hýbal všema končetinama, hlavu otáčel normálně, oči taky, pak se začal smát, kecat, vypadal v pohodě... jen má trošku bouli na čele a trošku odřený od koberce, ale jinak se mi zdá OK. Večer usínal krásně sám, teplotu asi nemá, zatím jsem ho neměřila, nezvrací, v noci byl v pohodě a teď vypadá taky OK. Tak snad mu nic není... ale už vím, že musíme být prostě na 1000% opatrní, už se fakt hýbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Celou noc jsem se budila, že jsem něco zanedbala a jestli bude OK... debil prostě.

Jdu vás dočíst, pěknej den všem přeji!
11. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem pěkně naštvaná, páč mi ještě nedošla mateřská a to mi baba na úřadě řekla, že ji posílali 5tého :angry: což je pěkná blbost, jinak bych ji už na tom účtě měla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to neskutečně trapné, člověk je doma a vyloženě čeká, až mu někdo pošle nějakou tu korunu.... radši bych už šla do práce, tam si to aspoň člověk odpracuje a ví, kdy bere výplatu.
Dneska jdeme zase na převážení... sice netuším proč, když krásně přibíráme a ke všemu by ji dr.měla udělat prohlídku ve 3měsících a domluvit se na prvním očkování, no a samozřejmě zase nic. Jen to blbý převážení. Už vážně nevím, co si mám o té dr.myslet.
Chtěla jsem přejít k jiné, ale všude mají plno, dokonce i ta Eimová, kam chodí Lol :confounded:

Páji, vidím, že noc byla trochu krušná.. ale to je jenom přechodně, ne? Nelinka jinak spí pěkně, nebo ne :sweat_smile:
Jéé, závisláček :grinning: :grinning: neboj, ono ji to brzo přejde a potom budeš závislák místo ní ty, hlavně když si ji vezme babi s dědou na víkend :grinning: Aspoň jsem to tak měla já, když byl Áďa malej... první víkend bez něho jsem obrečela :sweat_smile:

Veru, tak dej potom info, jak jste dopadli na kontrole :wink:

Niky, gratulace k chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
Niki, tak to moc gratuluju, to muselo být nádherný, pěkná památka je i to video. :slight_smile: U koho jste byli na vyšetření? A na jméno máte ještě hafo času :slight_smile: Hlavně, že je vše v pořádku a klučík bude určitě zdravej jak řípa. :slight_smile:

Luci, tak to je blbý s tou mateřskou, mně vždycky chodila tak do 5.-6. dne v novým měsíci, ale mně to posílali složenkou. Tak nevím... :frowning2: Jedině si ještě s nima zkontrolovat číslo účtu, jestli to poslali správně... :unamused:
Verunka je fakt šikovná :slight_smile: To je něco, že se v kočárku rozčiluje, že nevidí. :grinning: Ale na sporťák si fakt ještě počká. Jedině ji nosit ještě třeba v šátku, ale nevím. A Lukin kolem toho třetího měsíce taky začal šíleně slintat a začal brát hračky a pak si je v tom třetím měsíci začal strkat do pusy. :grinning: Nejdřív ruky a pak i hračky. A hrozně u toho slintal a slintá doteď. :grinning:
A neuvažuješ jezdit k dětské třeba do Slavkova, kam chodíme my? K té Flodrové? My jsme s ní spokojení. :wink:

Páji, no tak od včera už vím, že se Lukin dokáže otočit na bříško i z pravýho boku, po naší padací zkušenosti... :unamused: :grinning:
A s těma nocema mě to mrzí. A pěkná závislačka teda... :slight_smile: U Lukina zatím nic takovýho nepozoruju, ale co není, může být...

Musím jít, Lukin pláče...

Veru, snad budou noci lepší...

Páá
11. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
Tak pro jistotu půjdem k dr, ať na něj mrkne. Chjo, bych si fakt naliskala. :angry:

Teri, myslela jsem, že když je to Cheesecake, tak když je v tom sýr, tak že to bude slaný, ale teď si uvědomuju, že jsme se o něm v AJ učili a asi teda slanej není. :slight_smile: Ale mohla bys mi prosím písnout recept? Díky... :wink:

Veru, tak pak písni, jak jste dopadli u dr, kolik má Matyášek kilo. :wink:

Mějte se fajně!
11. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
Leni, jestli tě můžu poprosit o tel.číslo na tu vaší dr. do IP, zkusím ji zavolat, jestli by nás vzala :slight_smile:
Jejda, tak aspoň že se mu nic nestalo..ale muselo to být pro teda dost děsivé, uff. Dej potom vědět, jak jste dopadli u dr. jestli je opravdu všechno v pořádku.
Jinak malá ci cucá ruky už teď, vždycky je má doslintané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: proto ji už dávám bryndák, aby to neměla na bodýčku, to bych ji musela za den Xkrát převlékat.

Ta mateřská mě docela vytáčí, ale co nadělám.. stejně musím čekat, nic jiného mi nezbývá.

Tak nic, jdu vzbudit malou, já hňup ji dala do postýlky a ona mi usnula... musím k té dr. na to převážení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj, tak jsme zpět z převážení a malá váží 6500g :grinning: :grinning: když sestřička viděla, jak se zvedá a snaží si sednout, tak ji málem vypadli oči z důlku... fakt nechápala :sweat_smile:
(naše malá dělá totiž sklapovačky, klidně i několikrát za den)
No a do poradny jdeme až za tři týdny, s tím, že ji tam rovnou i naočkují a nabídla mi Prevenar, tak prosím o nějaké info... Áďa na tom nebyl :slight_smile:
11. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahojky holky,

Luci a co máš za banka já čsob a ještě mi to taky nepřišlo, chtěla jsem dneska jet s VEru na přehradu za kámoškou a bohužel nemám peníze tak není benál v autě takže se nic nekoná, připadám si jak socan :frowning2:
Jinak blahopřeji ke kilům máte více než mi to tedy čučím :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska mi doktorka psala výsledky tak už jsme zdraví streptokok v nose už není
:wink:

Leni tak hlavně , že je malej v pořádku :wink:
11. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Tak jsme to akorát dopsala a mateřská je na kontě, ale že si daly na čás :angry:
11. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahoj Míši, tak mě už také došla... a mám KB :slight_smile:

Super, že malá je už v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:
Kdypak máte naplánovanou další operaci a už vám víc baští, nebo je to pořád stejné?

Dneska půjdeme mrknout Áďovi na větší kolo, to co má je pro menší děti... a když už teď jezdí bez těch pomocných koleček, tak si to velké zaslouží :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
ahojte holky, se sem vždycky dostanu 1 za uherskej rok... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Furt něco dělám...
Leni, mě Lukyn taky spadl - přesně tak, se furt nějak nepřetáčel, i když to nebylo teda po1., ale za to to bylo z prostřed postele a jsem se na něho dívala... Jenže jsem se seděla na stole a než jsem stihla skočit dolů a obejít postel, tak byl na zemi. Spadl na znak. Bylo to v pátek a MUDr. tam byl tehdy až v úterý... Lukynovi ale nic nebylo... Přesně, jak píšeš ty. Taky jsem se zaměřila na teploty, zvracení (což u něho bylo normální, tak to bylo těžký...) a jestli moc nespí... Nic se neprojevilo a i MUDr. mě pak uklidnil, že je evidentně v pořádku a že on zase vysypal kdysi svojeho syna regulerně z kočáru. :wink: Já snad neznám ženskou, které by aspoň jedno dítě někdy takhle nespadlo. Kámošce spadla 3 měs. holčička z přebalováku a to bylo horší, pže si rozrazila dáseň (jakoby na jedničce - zuby ještě neměla...). Krve prý všude - hrůza, volali rychlou a malá byla úplně v pohodě... Večer jí už nic nebylo. Jen si je tam nechali 3 dny a sestry prý se k ní chovaly, jak ke krkavčí matce... Přitom se to fakt stane snad každýmu, něco takovýho... a stačí chvilililinka! (já sem spadla z postele, pže jsem se natahovala na kolečko na topení, mamka si myslela, že se ve 4 měs. nemůžu postrčit :stuck_out_tongue_closed_eyes:), manžel si rozrazil ret o stůl, když mu podjela židlička, na kterou lezl cca (1,5 roku, 4 stehy) a jeho ségra jako mimi spadla ze stolu, když se tchýně sehnula pro plínu, co spadla na zem... Atd. bych mohla pokračovat, pže mě všichni uklidňovali tehdy v okolí, že se to prostě stává. :wink: Ty děti prostě umí překvapit! :grinning: Všichni jsme (snad) bez následků. :wink:
11. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
Leni, Áda je teda šikula, že si vyleze na židli... :grinning: (Lukyn dnes ráno během 5 vteřin vylezl až na stůl :confused: ) Jsem přišla do kuchyně, tam seděl a baštil tabulku čokolády, co tam MM večer nechal....:grinning:)Fakt umí ty děti překvapit. S Teletubies přeju hodně štěstí. Má to své výhody i nevýhody... Dnes jsem to pustila Lukynovi, abych umyla nádobí a poklidila trochu kuchyň, po 10 minutách jsem přišla a nešlo ho dostat do pokojíčku (striktně mu to nevypínám, pže spustí hysterák... tak ho vždycky odlákám...), jsem rezignovala, po půl hodině vypla a odnesla ho do pokojíčku, chvilku si hrál za chvilku stál před dveřma do obýváku mával sebou (s něma vždycky tančí :grinning:) a vykřikoval tetetata (rozumněj Teletabís :sweat_smile: ) tak jsem ho převlíkla do pyžamka a spí... Ale je to někdy o nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ne jídlo u Verčí je pořád stejné a do operace se stím nic dělat nebude , prý operace by i toto měla zlepšit tak uvidíme. Termín operace čekám každým dnem ve schránce nejpozději do 14 dnůbychom měly
jet.

Holky mě se stalo, že jsme Verču vysypala z kočárku :pensive: Ale naštěstí byla zima tak měla fusak a hodně teplé oblečení tak jen řvala jako tůr jak se lekla, ale naštěstí to bylo bez nasledků , ale ve mě by se krve nedořezalo :unamused:
11. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Luci, já být na místě sestřičky, tak asi taky valím oči, malá je fakt dráček! (a taky je jí kus! i podle té fotky je to už velká kočka!) :slight_smile: je to šikulka a Áda taky, jezdit na kole... to už je velkej kluk. :wink:

Niky, taky gratuluju k utz, tak si to užívej :wink: Taky máme video a je to paráda si to pak pustit po porodu a vidět dokonce nějakou podobu! :wink:

Se spaním v noci je to asi furt stejný... Lukynek se teda nebudí na jídlo už cca od půl roku, ale občas k němu musím vstávat doteď... :-/ Stačí většinou pohladit, pokud už sedí či dokonce stojí, tak na chvilku pochovat... Zrovna minulý týden, byly noci, kdy jsem k němu šla i 7x! (vyrostla mu celá stolička.. to bylo asi ono... :stuck_out_tongue_closed_eyes:) Naštěstí to většinou rychle zaspím. :wink:
11. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Míši, to je dobře, že je malá bez koka :slight_smile: Tak snad se blýská ne lepší časy... :slight_smile: a dej pak vědět, kdy na vás máme myslet na operaci :wink:
11. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Určitě pak napíšu kdy se to na nás chystá :wink:
11. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Míši, určitě dej vědět......ať víme, kdy máme držet pěsti :wink:
A snad to už po té operaci bude lepší a lepší. Malá je šikulka, zvládne to na jedničku s hvězdičkou :dizzy_face:

Ivulko, přesně tak, malá je fakt dráček-no, spíš dračice :grinning: člověk ji položí na jedno místo a ona je za chvilku někde jinde, absolutně nechápu, jak se tam dostrká :sweat_smile:
Bude to ještě zajímavé, až zjstí, co se dá dělat s nožičkama a k čemu fungují :grinning: :grinning: to budu lítat jako hadr na koštěti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se opět hlásím z práce:slight_smile:jméno jsme chtěli pro holku Emmu a chlapeček František :slight_smile: moc se nám to líbí.Asi vydržím v práci do konce června,ale to se ještě uvidí jak mi bude,malej se už začíná pěkně vrtět a tlačí mě dost na močový měchýř :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Holky ahoj, nestihla jsem dočíst, malej je jakejsi dneska protivnej, tak musím rychle napsat co u dr. a zbytek budu reagovat zítra.

Tak dr. nás poslala pro jistotu na krevní obraz, tak udělali vpich do prstu a za pár minutek byly výsledky, krevní obraz OK. Jinak poklepala hlavičku, svítila do očí jestli reagují zorničky (prý má tak tmavý oči že to není skoro poznat, kde jsou :slight_smile: ), zkoušela jak se přitahuje, jak se hýbou končetiny... vykládal, byl v pohodě, tak snad to nic nebude. Je bez teplot, nezvrací, tři dny ho máme víc pozorovat, hlavně reakci těch zorniček, jak se oči hýbou a jestli jsou pohyby tak jak dřív a nějak rovnoměrný.
Říkala, že nebude vyzvídat a peskovat jak se to stalo a proč, ale že musíme být maximálně obezřetní, no teď nás to vyučilo tak, že si fakt dáme majzla!!! Prý jsou nejhorší pády na čelo, že tam může být nějakej hematom v očním pozadí, že tam ta kost ještě není úplně pevná... no snad tam fakt nic není.
Bouli má teda docela solidní, má tam i trochu odřeninu a asi tam bude mít i modráka... :frowning2: :unamused:

Nic, musím končit, už zase pláče... písnu víc zítra. A jsu dost radikálně ostříhaná a je to super.

Páá!
11. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
Jé Leni tak pak foto nového střihu :wink:
11. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
Téda holky kecalky :slight_smile:

Leni, to mě s Lukynem mrzí, no musím si ale dávat víc bacha, jsem asi dost neopatrná :frowning2: Na přebalováku ani ne, ale třeba postel docela využívám jako odkladiště, když už se chystáme ven a já potřebuju ještě rychle něco...dávám ji do postýlky, kterou máme k posteli přiraženou, si říkám, že jí bude chvíli trvat, než se odkutálí, ale radši už to riskovat nebudu :confused:

A recept třeba tady: http://www.prozeny.cz/recepty/recepty-a-vareni/svetova-kuchyne/12430-americky-cheesecake-lahudka Ono jich je určitě hodně variant, no a ten cheese má prý zrovna význam něco jako tvaroh, prostě je to nějaký krémový sýr, který se u nás nesežene, tak se nahrazuje tím tvarohem....
11. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jo, byly jsme u té fyzioterapeutky, tak samo jsme ju blbě nosili, žádný klubíčko, v tom je moc pasívní, má mít nožky do pravýho úhlu... Žádný cviky zatím nemáme, jen zvedat a pokládat přes bok, nosit takhle, když je na bříšku, tak jí dávat hračky jakoby pod hrudníček, že je důležité, aby se po nich dívala a tím se učila sklopit hlavu (prý má furt ten záklon)..A taky nemá mít nikde žádný hračky pověšený, aby se na ně nedívala záklonem... Jinak prý v jejím věku má "nárok" na to, přetáčet se z bříška na záda přes záklon, ale zase že už by měla mít zvládnutý druhý vzpřímení, teda opírat se na bříšku o celé ruce, to zatím dlouho nezládne, ale řekla bych, že je den ode dne lepší :slight_smile: Jinak šátek, jakýkoliv jiný chování než nám ukázala, nám pro Baru nedoporučuje :frowning2:
Ty jo a Baru tam děsně řvala, to byla vyspaná a hodinu po jídle, to samý minulý týden u Dr., asi začíná blbě snášet cizí lidi :confused:
11. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ahojte holciny.Tak ta Zemankova je vetsi koza nez sem myslela.Eimova ma uplne jinej pristup.Rekla mi uplne radikalni reseni tech potizi s papanim a s briskem.Mam krmim i v noci po 3 hodinach takze 7x dene cca 120 ml.Rozhodne at se neprecpava tolik najednou a ne ze si ma brat kolik chce.Pak mi rekla ze mu urcite nemam davat vy kapky co nam psala Zemankova jako probiotika,ze to ani probiotila vlastne nejsou,a napsala mi co mu mam koupit jinyho.Taky si ho pekne kontrolovala pohybove a jestli se na ni usmeje atd.No totalni rozdil.Az sem nechapala.A ta Beba mu opravdu i podle ni nesedla tak pokracujeme Nutrilonem.Vcera po ni totiz ublinkl asi 4x kdyz si jen tak semnou vykladal v kosiku.A po vypiti mu to delalo v brisku peknou neplechu chudackovi.Jinak dnes sem byla reklamovat ty chuvicky a po delsim presvedcovani ze bez chuvicek mesic nebudu ale ani tyden ze bych si fakt koupila jeste jedny,tak pani zavolala na vyssi mista a ti ji to povolili vymenit za ty co mela na prodejne.Pak sem koupila plastenku na autosedacku a ja si koupila krasny povleceni slevneny o 200.Jo a zjistuju ze se mi na telefonu asi neobjevuji uplne vsechny vase prispevky.Stejne mi to dela i na facebooku :frowning2:

Misanku super ze je uz Verunka zdrava a drzim pesticky k te operaci.

Jo a prcka taky nechavam na posteli kdyz deme ven a jdu se obut atd.Uz budu davat taky vetsiho majzla.Snad budete v poradku a bude to jen ta boulicka.Jen samozrejme v uvozovkach.Tohle se vazne stane snad kazdymu.Deti jsou nepredvidatelny a my sme prece jen lidi a ne stroje.Pak pisni jestli je vse o.k Tak zatim pa pa holky a at vam prdolky delaji jen samou radost.Ja sem byla prestastna ze brouca spal krasne celou noc a uz mam taky utrum.Jen se modlim abych slysela budiky a nebo je neodmackla a nespala dal.Mam se vstavanim strasny problemy.I do prace jsem zaspavala...
11. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Loli, to je supr, že jsi u Eimové spokojená :slight_smile: Jo a co jste měli předtím za "probiotika"?
11. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
No jsem urcite spokojena s tim ze ho Eimova opravdu prohlizi a zajima ju ten problem,tak na nej rekne nejaky reseni.Zemankova jakoby ju nic nezajimalo,usmiva se a jako by si myslela neco o pr... a absolutni nezajem.Si asi rika proc ju kazdej otravuje kdyz premysli nad tim co koupi k veceri.Psala nam Hylak forte.
11. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
aha, no já nevím, mně přijde, že nejlepší probiotika jsou ty kapičky BioGaia...i když zrovna Lenči malýmu noc nesedly....
12. kvě 2010 v 07:37  • Odpověz
Me rikala naky za 600 a ze na Slovensku sou levnejsi a nebo nejaky laktobacilky ktery sou okolo 200.Takze jasna volba
12. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Lol, ten Hylak bych zrovna mezi probiotika nepočítala. Spíš se dává proti průjmu. :wink: To vám napsala ta Zemánková?
12. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
Leni ano,to nam napsala Zemankova ze mel z niceho nic tenkrat nazelenaly hovinka tak aby se mu upravila naka ta mikroflora.Pak nam ho nepsala ale malej mel pak parkrat boleni briska tak sem mu ho zas koupila.Myslela sem ze to pomaha prave i na ty prdiky atd.Pak sem ji to rekla ze sem ho zas koupila a kvuli cemu a ona se jen zase usmivala.Ne ze by mi treba rekla ze tohle na to neni a doporucila by mi neco jinyho.To by chtel po ni asi clovek uz moc aby neco kvakla.Eimova mi to rekla hned,ze to nejsou v podstate ty probiotika a hned doporucila jiny
12. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Čauvec holčiny,

tak u nás teď docela dost pokroků. Elis už začíná být relativně hodný miminko a piští jen večer a když už má hládek. Docela jste mě dostaly s tím, kolik si prcci vypijou. Jako dát Elišce do flašky 120ml, tak to pijem půl dne. No hlady snad netrpí, když mi v noci prospí i devět hodin. Dokonce si i zvykla na dudlajs, kterej předtím bojkotovala, ale chce ho jenom venku, doma ani náhodou :wink: Občas si zvládne i sama pokecat a začínáme dávat ručenky do pusenky :wink:

Lol, mám pocit, že chodím k úplně jiné doktorce. Mě minule docela překvapila, že pár vět sama prohodila. Je teda pravda, že by mohla říct víc, ale já mám vždycky v hlavě seznam otázek, takže ji bombarduju. No ale začínám mít trošku strach aby se něco nepodcenilo :confounded:

Niki, gratuluju ke klučíkovi :dizzy_face: Užívej si těhotenství je to fakt nádherný. Strašně ráda na to vzpomínám :slight_smile:

Leni, jejda takovej karambol. No hlavně, že je Lukša v pořádku. Ty prcci jsou nebezpeční. Elis provádí takový zajímavý pohyby nožkama, že se celá otáčí dokolečka. Takže když ji nechávám dospat u sebe v posteli radši ji obložím všema peřinama. Ale to je fakt sekunda a mimouš je jinde než být má :confounded:

Musím valit, Elis už to samotnou neba :grinning:
12. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.