• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj kočky, pěknej den, i když zataženej přeji!

Díky moc za povzbuzení, kolikrát si říkám, jestli jsu dost opatrná a důsledná, jestli jsu vůbec schopná vychovat dítě... ale trošku jste mě uklidnily, i když to není teda moc veselý, že se to holt může stát, i když by vůbec nemělo... :frowning2:
Lukin vypadá v pohodě, směje se, kecá, očima jezdí normálně, zorničky taky reagují na světlo, pohyb je taky OK... tak snad to fakt odnesl "jen" boulí na čele a modrákem, kterej se mu tam už začíná rýsovat... :frowning2: Ještě dneska ráno se vzbudil se škrábancem na tváři, jak měl asi už delší nehtíky, tak se v noci škrábl a měl to červený, tak vypadal po ránu jak válečnej bojovník... :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, Adámek je teda fakt šikula, že už se dostane kam chce :slight_smile: :slight_smile: To bude něco to uhlídat. A bagry jsou teda něco, neplakal, jak jste tam byli a odcházeli, že tam ještě chce zůstat? :slight_smile: Týjo, za chvilku má rok, toto fakt uteklo!!!
Snad budete mít na víkendovou oslavu hezký počasí, i když asi tak teplo, jako když se narodil, nebude...

Teri, takže Baru jste nosili celou dobu blbě v tom klubíčku? A kdo Vám to řekl, že ji tak máte nosit? V té rodince, nebo obvoďačka? Tak snad to už bude jen a jen lepší... :wink:

Lolli, ten Hylak měl Lukin taky, když měl průjem, ale mám pocit, že mu to ještě víc udělalo paseku ve střevech. Navíc se tam v příbalovým letáku píše, a říkali mi to i v lékárně, že se to nemá dávat s mlíkem, že se může nějak vysrážet, nebo co. Ale jak to udělat s kojencem, co papá jen mlíčko, to mi nikdo neřekl. Prý až po jídle, ne před. A po otevření spotřebovat nejdéle do 6ti týdnů. Jinak existují i "Laktobacilíky", takhle se to přímo jmenuje, jsou to nějaký tabletky, co se dají rozpustit v tekutině, ve vašem případě v mlíčku. U nás tohle nešlo, bo kojím. Zeptej se i v lékárně, co Ti řeknou.
Ale jestli tady píšeš tu cenu, tak to odpovídá těm probiotickým kapkám BioGaia, který u nás vychází kolem 600,- a v Polsku a na Slovensku je to o polovinu levnější, ne-li o víc.
Tak snad budete u nové dr. spokojení a Alexka přestane trápit bříško.

Ach jo, kdyby tak někdo vymyslel něco, co by fakt zabralo, aby ty prcky to bolení tak netrápilo... :unamused:
12. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojte holky, nějak jsem teď nestíhala, malá byla dva dny nějaká protivná. Včera spala přes den dohromady jen 1 hodinu. Pořád se ke mě tulila, chtěla nosit, no hrůza. K tomu ty noci!!! Dneska zase vstávání po hodině. Hrůza!!! Potřebuje se jen pomazlit a vědět, že jsem tam, opička jedna malá. Už několik nocí spí s náma v posteli, abych se aspoň trošku vyspala. Snad si na to nějak nezvykne a nebude chtít spát v postýlce.... Dneska to zas asi zkusíme v postýlce.

Leni, nám už Nelka taky spadla, teda spíš mě spadla. Položila jsem ji na sedačku a jen jsem se otočila pro deku a byla na zemi. Teda já ji ještě stačila trošku zachytit, ale hlavičkou se trošku klepla o zem. Taky jsem z toho byla úplně hotová. Naštěstí pak přijela mamka, prohlídla ji, já nebyla schopná, jsem se klepala jak něco ... mamka mě pak uklidnila, že je v pohodě a že já jsem taky spadla z postele a sestřenka mě vyklopila z kočárku a v pohodě. Ale od té doby už jsem ji na tu sedačku dala jen, když jsem si k ní sedla. Nebyly jí tehdy ani 2 měsíce. Vůbec nechápu, jak mohla spadnout.

Eliška a Verunka jsou hrozně šikovný!!! Nám to Nelka taky dělala, to odšprtávání nohama a točení se dokola :slight_smile: a dělá to v podstatě do teď :wink: A kolik Eliška měří a váží? Jinak Veru teda roste jak z vody ... nás už taky předhonila :grinning:
12. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Leni, písnu Ti do IP ten kontakt na masáže, ju?
12. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Radi ahooojky! Jsem si zrovna říkala, že ses dlouho neozvala, jak se máte a jak se Elišce daří... a ejhle, Ty jseš tady. :slight_smile:
Tak to je fajn že už tolik nepláče, s tím večerním pláčem to moc dobře znám, dodnes jsme nepřišli na to, čím to bylo, ale kolem toho 3. měsíce, spíš konce 3., to bylo už o hodně lepší a teď už nevíme, co to je večerní dlouhej neustálej pláč... Možná jestli nebyl přetaženej, tak možná jestli Eliška už není přetažená a nechce jít spát dřív... to je jediný, co mě napadlo, že by to mohlo být. Tak snad i ten večerní pláč brzo přejde a bude to vše v pohodě. :wink: A jen kojíš, nebo dáváš nějaký dokrm? Už musí být Eliška zase větší, tak snad bude někdy zase sraz ve Vyškově a uvidíme se, jsu na vás zvědavá. :wink:

TEri, díky za recept, mrknu a zkusím udělat. :slight_smile:

Míšo, držím palce na operaci a až budete vědět ten termín, tak písni, bude na Vás myslet tolik lidí, že to nemůže dopadnout jinak než dobře!!!! :wink: A jestli se díky té operaci Verunce zlepší i papání, tak to by byla paráda. :slight_smile:
A super, že koka malá nemá.
Týjo, vysypala se Ti z kočárku v zimě? :unamused: Taky radost, co... tak hlavně, že to bylo bez následků...

Jinak jsem včera měla asi definitivně naposled hlubokou korbu, bo Lukin byl v tom Brně v korbičce uplakanej, nemohl zabrat, když zabral tak spal chvilku a pak se zase vzbudil s pláčem, plakal zrovna vždycky v obchodech, tak nákupy byly takový naprd a spoustu věcí jsem zapomněla koupit... navíc pořád zvedal nohy a obracel se na bok že jsem se bála, že mi normálně z toho kočárku vyskočí... takže u nás už jedině sporťák, kde bude připoutanej.
Stejně tak doma v lehátku už ho budu jen poutat, prostě nehrozí ho nechat jen tak.

Teri a jak píšeš s tou postelí, že před odchodem to takhle děláš, já zase Lukina nechávám na naší posteli, je hned vedle dveří do předsíně, ale už ho asi radši budu dávat do lehátka, než se nachystám a lehátko na zemi.
Teď si fakt budu dávat majzla jako nikdy. Neříkám, že nikdy v budoucnu nespadne, ale teď je na to ještě dost malej...

Ivi, to jsou teda příběhy, co píšeš... brr, mi běhá úplně mráz po zádech. Kdyby Lukin spadl z přebalováku, tak to má z výšky pračky docela vysoko, navíc na jednu stranu je hned plechová vana s hliníkovým okrajem, na zemi tenký lino a pod ním beton... radši nedomýšlet.

Nic kočky, jdu něco dělat... mějte se fajn!
12. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Pavli ahojky, díky za ten kontakt, budu ráda. Týjo, Nelka už taky spadla? To jsou lítací děti. :slight_smile: Tak jak to čtu, děje se to asi všude... budou holt "praštěný" už odmalička. :grinning: :slight_smile:
A to mě mrzí s tím spaním nespaním... :frowning2: Snad bude líp. A nemůžou to být taky zoubky? A večer dáváš UM pořád, jo? Asi má nějaký tulící a mazlící období... tak ať je brzo líp s tím spaním!

Jo Luci, Verunka je teda fakt už kus baby, roste krásně a je teda neuvěřitelně šikovná, fakt!!! Když se přitáhne do sedu, to už teda drží hlavičku a neprohýbá se, jo? Mazec! :slight_smile: Písla jsem Ti do IP kontakt na naši dr. :wink:
SNad se někdy brzo uvidíme, ráda bych se na Verču mrkla. :slight_smile:

Musím jít, Lukin mě volá :slight_smile: Páá
12. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj kočky, tak já teď lítala tady u nás po obchodech a musela jsem si jít i vyřídit rodičák :wink: Normálně mě budou doplácet nějaké peníze, páč mi je nedávali tak jak měli a je to tam 500 na měsíc.. není to sice nějaká závratná částka, ale kde najdu 500 kč jen tak, že :slight_smile:

Holky, to mi neříkejte, že vaši drobci váží míň než naše Verča :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Včera jsme byli v Brně, musela jsem Áďovi koupit tenisky na ven atd. a zrovna jsem chtěla nějaké chrastítka na kočárek, ale mají prd... takže jsem malé koupila aspoň hraču na autosedačku a ta měla super úspěch, Veru byla zlatá, hned se po ní sápala rukama a žužlala :grinning:
Koukala jsem se mu i po tom kole, ale nic moc výběr a když byl, tak hrozně drahé a na dítě hrooooozně těžké, já sama jsem měla problém, to kolo uzvednout... no a co potom takový klučina :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak uvidíme, ještě mrknu tady u nás a nebo potom Vyškov.

Leni, dík za IP.. já ti tam poslala ten E-mail na tu paní, co dělá Verunce háčkované čepičky :wink:
A super, že je Lukášek bez následků... a to, že má bouli, je to kluk a brzo mu to zmizí, uvidíš. Hlavní věc je to, že se mu nestalo nic vážného.

Pavli, vy také lítáte, jo :grinning: :grinning: holky, já doufám, že už nám dítka padat nebudou a když jo, tak jen tak, aby se jim nestalo nic vážného a měli max.bouli na čele.
Nám teda zatím malá nespadla, ale Áďa jo a to několikrát, ale to už byl větší a učil se spát na velké posteli. Spadl snad Xkrát a potom se už bál a spával u postele na hracím koberci :sweat_smile:

Raduško, ahoj kočeno.. vy jste tady dlouho nebyli a koukám, že Eliška vám dělá samou radost. No, doufám, že vás na nějakém srazíku uvidíme, ještě před tím, než půjdou děcka do školy :grinning: :grinning:

Tak jo, jdu něco dělat, než se mi malá probudí.. krásný den všem. Mrknu navečer :slight_smile:
12. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Lol, tak to ti dr měla říct, že jsi to neměla dávat, tím ho asi bolelo bříško ještě víc.

Holky, to se stane, že mimčo spadne. A připravte se, že těch pádů bude ještě hromadu. Od doby, co začal vstávat, tak furt padá :slight_smile: Vždycky je trochu řevu a pak dobrý. Teď jak chodí, tak už se i naučil, jak má spadnout :slight_smile:

Luci, Veru je fakt šikula, s takovou ti bude za chvíli běhat :grinning:

Leni, mě Adámek ve sporťáku měl pořád nohy nahoře :slight_smile: Teda ještě než byl ve fusaku.

Dneska jdu ke kadeřnici a přemýšlím, že bych nechala trochu šmiknout i Adámka :slight_smile: Leni, hoď foto tvého nového účesu :wink:
12. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
Leni, Lukin ve sporťáku nohy nahoru nedává zatím, ale tam by mi to nevadilo, tam ho připoutám. V hlubokým to nejde, tak už ho tam ani dávat nebudu.
S tím padáním věřím, že to bude ještě horší, ale přece jen jsem se vyděsila, je to ještě mrňous... Adámek se naučil padat, jo? Tak to je dobrý, bude se mu to hodit. :slight_smile:
Foto hodím na FB, ale nejsu tam namalovaná, vypadám jako debil, co už. Navíc jsem se fotila sama, tak foto nic moc.
Adámek už by potřeboval ostříhat? Má nádherný vlásky... týjo, kdyby Lukin měl taky takový, nechala bych mu je dlouhý. :slight_smile:
Tak si užij kadeřnici, necháš si dát i barvičku?
Pak taky hoď foto. :wink:

Luci, Adámek je šikula, že už umí na kole. :slight_smile: Vůbec nemám přehled, co se prodává za kola a za jaký peníze... o tohle se asi postará v budoucnu MM. Já tomu prd rozumím.
Díky za mail, jak bude čas, písnu.
A fajn, že Ti budou něco ještě doplácet.
12. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

Leni, však už ho s tou hlubokou korbou netrap... To znám, že si člověk říká, vydržím to, když doporučujou až v půl roce... Ale co, důležitější je, aby byl prcek spokojenej, ne? A Ty sis mohla v klidu nakoupit. :wink: Jinak pádů bude hromada, to je jasný! Ale přece jen je něco jinýho, když spadne mímo někde z postele apod. nebo téměř batole jen ze stoje na zem! Lukyna jsem zrovna včera nechala schválně spadnout ze schodů... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou to teda jen dva schody, co vedou do vchodu... Udělal nakonec kotrmelec, že jsem z toho měla chvilku hrůzu, ale je pravda, že nechávat ty děti, aby si trošku "ošahaly" svět je asi žádoucí, protože padat umí Lukyn bravurně. Nic se mu nestalo a i když spadl tak trošku na hlavičku, už to umí brzdit rukama a nemá ani škrábanec, ani bouličku, nic. :grinning: Za to ví, že když mu říkám, že nemůže chodit ze schodů sám, si nedělám srandu. Pak jsme kolem nich šli a hnedka sám ukazoval a říkal výhružně "tytyty!" :grinning:
Jdu se mrknout na tu fotky :slight_smile: Já se objednala ke kadeřnici, dle očekávání až na konec června :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Leni, někdy se mi jí podaří hoďku zabavit a taky si myslím, že už je za celý den utahaná. Ale jak ji začnu chystat na koupání, pláč je pryč. No snad to brzo přejde :wink: Pořád ji kojím a občas jí dám flašku s odstříknutým mlíčkem. No podle obličejíčku nevypadá, že by hlady trpěla, ale kdoví žejo. Aktuální míry pořádně nemáme, naposledy jsme byly u doktorky před 4 týdny, ale oblečení velikosti 56 je nám už úplně akorát a podle naší váhy má něco přes 4 kilča.
12. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Holky,tak já zatím nemám co psát co se týče miminka,protože František je ještě v bříšku,ale už tam pěkně skotačí,dnes se pořád obrací až jsem se musela chytnout za bříško :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je to čiperka,ale zase pak je klid,asi spinká.Dnes jsem udělala dobrý kup na bazárku (ještě,že to existuje)protože vše nové se kupovat nedá :unamused: Jinak dnes dělám na večeři palačinky a tak se nadlábnu,když mi všichni říkají jak málo přibírám:slight_smile:pááá a pěkný večer
12. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
Tak jsem šla taky do radikální změny jako Lenča :slight_smile: Mám též letní střih, mikádo, něco jak má Hanka :slight_smile: Je to nezvyk.

Niky, to máš pravdu s tím bazárkem, já tam jsem furt :grinning: Hmmm a palačinky bych si dala :slight_smile: Jen pěkně mrňouska nakrm :wink:
12. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Leni, dej foto na FB :wink:

To já si o takových razantních změnách můžu nechat zdát, když chodím pořád na krátko :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Leni a Leni, moc Vám to s těma novejma účesama sluší! Kočky!!!
Luci, jedině by sis ty vlasy nechala razantně narůst :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
Holky, máte na nábytku takový ty ochrany rohů? Jsou jenom lepící nebo existuje i něco jinýho?
12. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
Luci, jasně, nech si prodloužit vlasy :wink: :grinning:

Teri, my nic nemáme, takže v tomhle ti neporadím. Nikde ostrý hrany nemáme.
12. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
Bacha holky, nebo se toho chytnu a na příští srazík dorazím s vlasy po ramena :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 23:32  • Odpověz
To já má jinej problém.Potřebovala bych nutně změnu ale nechci se ostříhat a mít kratší vlasy :unamused: :grinning:
13. kvě 2010 v 00:37  • Odpověz
Leni, jakože konferenčák máte kulatej? Já zjišťuju, že máme strašně nebezpečnej byt :unamused: :rolling_eyes:
13. kvě 2010 v 07:30  • Odpověz
Teri, ne, máme čtveratej, ale rohy nejsou ostrý
13. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky, dneska zase razíme plavat:slight_smile:) A u nás se už zase 2 noci skoro nespalo :frowning2: :frowning2: . Každou hodinu hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maty váží 8,8kg, ale doma mi teda váha ukazuje 9kg a 72cm.
Včera jsme s MM byli na Ženách v pokušení, super, Balcarka byla výýýborná:slight_smile:
Leni, super vlásky:slight_smile:
Teri, my máme ty nalepovací z ikei jen na konferenčním stolku, ale jsou dost tvrdý, kdyby na to spadl, tak si natluče. Ale oni se dětičky rychle naučí padat :slight_smile: :slight_smile: . To bych musela mít oblepený půl bytu a stejně by se mi přizabil na něčem. Všechno zabezpečit nejde, pořád jen koukám, jestli na něj něco nepadá, spíš než pády (zatím, když nechodí) jsou pro nás nebezpečný všechny věci, který si na sebe může stáhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JDu se nachystat, pá
13. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
Dobre ranko.Ucesy vam moc slusi,ste koceny.To je dnes zase pocasi co?A zase kdyz musime na rehabku.Destnik mi uz dosel ale maminka byla opet akcni a prevzala mi ho i kdyz sem ji rikala at mi balicky nebere protoze bydlim hned u posty a dostanu se tak k nim driv.Takze zase zmoknu.Aspon ze uz mam tu plastenku na autosedacku kdyby se vic rozprselo.Sem zvedava co na te rehabce a co mi rekne na to ze se zase strasne zhorsil v tom prohybani.Holky jak me boli zada,nohy a bricho to je des.Prisly dny,ktere mi vazne v tehu nechybely.A dohromady s tim pocasim to vytvari lehce depresivni naladu.No snad to brzo prejde.Po rehabce sfrnkneme jeste nakoupit a snad se dnes dokopu k uklidu kterej byl v planu vcera.Jaksi sem usla s Alexkem a kdyz me probudil,tak sem myslela ze me prejel parni valec :D Holky preju vam krasny den i pres to neustale skaredy pocasi
13. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj kočky!
Díky za pochvaly... ale řekla bych, že Lenči ty kratší vlasy sluší víc než mně. :slight_smile:
Luci jasně, prodloužený vlasy, to je nápad! :grinning: Ale trošku to leze do peněz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Lolli, tak jedině změnit barvu vlasů. :wink: A chtělo by to ještě jeden deštník, abys měla doma v záloze. :slight_smile:
Jo, ty dny mi už taky přišly, v neděli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zrovna, když jsem šla plavat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zatím to není tak hrozný, jak to bylo před těhotenstvím a doufám, že to tak i zůstane.
Tak hodně štěstí na rehabce, pak dej vědět, jak jste dopadli.

Veru ahojky, užijte si plavčo! S těma nebezpečnýma věcma je to u nás taky docela blbý, hlavně různý šňůry od PC a prodlužky, bo v panelácích jsou zásuvky tak debilně dělaný, že musí být všude prodlužky. Budem to muset s MM nějak vyřešit. A ostrý rohy se u nás taky najdou... a ty chrániče, dají se koupit ještě někde jinde, než v Ikei?
Týjo, do kina bych šla, ale to by musel Lukin usínat dřív než o půl osmé... u nás ve Slavkově začíná kino o půl osmé, tak to bysme nestihli začátek.
Ale těším se na červen, to půjdu s taťkou a jeho přítelkyní do zámecké zahrady na muzikál, tak to bude fajn. :slight_smile:
Mrzí mě to s těma nocema... :frowning2: Zub další žádnej? A gratulace k mírám. :wink:

Niki, palačinky miluju!!! Mňamka. :slight_smile: A Lukin má taky oblečky hlavně z bazárků, taky nemáme peníze na nákupy novýho oblečení. Má jen pár věcí nových, zbytek z MMB nebo jiných. :slight_smile: Ale myslím že to nevadí, hlavně, když jsou oblečky pěkný a ještě za pár korun, to mě vždycky potěší. :slight_smile: Na jakým bazárku nakupuješ? A co kočárek, pořád se ještě rozhodujete?

Jinak budem s Lukinem chodit na baby masáže, tak se už těším, snad se mu to bude líbit. 25/5 ve Vyškově začínáme.
A koupila jsem mu už skleničku s mrkvičkou, Alnaturu z DMka, tak jsu na něho zvědavá. :slight_smile:

Pěknej den, i když zase bude hnusně... :confounded: Má přijet tchýně kočárkovat, ona si vždycky vybere škaredý počasí...

Pavli, co noc u vás, bylo to už lepší?

Páá!
13. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky tak vas tu zdravím. Pořád sem nakukuji co je nového a konečně jsem se odhodlala něco zesmolit. S tím počasí je to vážna na prd. Koupila jsem si kolo, tak jsem myslela jak budeme s Peťulou razit na projížďky a ono nic :angry: .

Leni a Leni Moc vám to sluší v nových účesích. Taky bch něco potřebovala stěma vlasama udělat. Mám je nepoddajné a proto mi nedrží žádnej tvar, a každej den je rovnat žehličkou se mi nechce :unamused: .

Leni budete chodit s Lukáškem na masáže jo? TAk ať se to Lukáškovi líbí. Já si myslím že mimča jsou spokojený, když je člověk všeljak hladí. To vidím u Petříka, když ho hladím pozádíčkách. Drží jak přibitej. :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
Leni,nakupuji tady na modrým koníkovi,zatím jsem měla štěstí na moc pěkné věci:slight_smile:))S tím kočárkem se neustále rozhoduji,ale už mám vybranou značku,ale nevím který model,tak je to značka Espiro a modely jsou to tyhle: Espiro Vector PRO, Espiro Vector air nebo Espiro atlantic 2010.
Vůbec nevím který,u toho atlanticu jsou tam na mě moc divoké barvy,ale zase cenově je super,má i veliký nákupní košík a tašku,odpružení,všechny nafukovací kola.

Lolli,včera jsem byla u toho neurologa kvůli tomu císařskému řezu,tak mi to napsal,jak je potřeba,pak jsem šla na průzkum kde je ta doktorka Eimová,našla jsem kde sídlí,je to tam vedle toho veterináře??Jenže vlezla jsem dovnitř,viděla jsem milion doktorů,ale její dveře ne. Prosím tě zeptala by si se ji zda ještě bude brát nové pacienty??Děkuju. A jinak máš moc pěkné vlásky:slight_smile:Já byla u kadeřnice po 100letech v úterý a nechala jsem si udělat černo-bílý melír a trošku sem se nechala zastřihnout.Jooo celkem to ujde,jelikož mám dlouhý vlasy,tak to stálo peněz,takže další návštěva po 100letech.:slight_smile:

Rozhodla jsem se,že vydržím v práci do konce června a pak pááápáááá a užiju si prázdniny:slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky,

nějak nestíhám..pořád něco dělám a hlavně někde poletuju :grinning: Ráno Áďu do školky, potom hned nakrmit malou, uvařit, upéct.. protože ty naše Muffiny jsou už snězené, úplně se po nich zaprášilo :sweat_smile: a dneska budu dělat pizzu, tak sem zvědavá, co s toho vznikne :grinning: :slight_smile:

Holky, vážně vám ty účesy seknou, fakt kočky.. obě dvě :dizzy_face:

Leni, nejenom že by to prodloužení vlasů vlezlo do peněz, ale také k tomu potřebuješ speciální přípravky na vlasy atd. a já bych nesnesla, být celé dopoledne zavřená v koupelně a pečovat o prodloužené vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase tolik času nemám. To se radši budu věnovat rodině :wink:

No nic, tak já utíkám pro Áďu... stejně na mě už malá volá, moc toho odpoledne nenaspala, takže je mi jasný, že usne v kočárku :slight_smile:

Večer napíšu recept na ty Muffiny.
13. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Nikousku ja sem taky hledela jak puk kdyz sem ji tam nemohla najit.Je to ta budova ale jde se k ni z druhe strany.Musis obejit tu lekarnu a jit jakoby za tu budovu.Jinak na rehabce mi zakazala cvicit tu vojtovku protoze ho to drazdi k jinym vecem nez by melo.Prej na nej musime jit jinak tak cvicim zase ty stasy cviky jen trosku pozmeneny.Neni to moc dobry.Znovu deme uz v utery.Do ted sme chodili 1x tydne ale radsi si nas objednala na driv.To jak sem pak tahla dom prbka s nakupem a balikem z posty radsi ani popisovat nebudu,protoze bych byla hodne sprosta.Do toho ten destnik co sem si koupila na aukru je totalni katastrofa a jerte je flekatej jakoby od rzi,pak ty moje dny a den se da oznacit za totalne na ho...!Mam fakt den blbec a myslim,ze kdyby me dnes jeste nekdo nastvauj,tak z toho nevyvazne bez zraneni
13. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
A jééééé Lolli, tak schovat se s broučou doma a nevytahovat už paty a užijte si to spolu,to se tak někdy přihodí.Hele víš co,končit v práci bud v červnu,tak pak podnikneme společnou procházku a ukážeš mi tu Eimovou kde je,ju??To by bylo super a konečně pořádně pokecáme.Hlavu vzhůru,všecko bude v pohodě,uvidíš.Ten deštník to by mě teda dost taky naštvalo :angry: ale co se dá dělat.
Těším se na ten recept na ty muffiny:slight_smile:
13. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
Holky co říkáte na tento kočárek??? Kočárek Implast Clipper 3 - 313
13. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
Holky ten chudacek je z te dnesni rehabky tak vyrizenej,ze od te doby co sme dosli furt spi.Dosli sme,prebalili,nakrmili a spal.Ted sem prebalovala a cvicila,a sotva sem ho polozila do kosiku s dudynkem nez nachystam papu tak zas usina.Je pravda ze dnes ta rehabka byla fakt dost narocna.A ptala sem se na ty masaze...presne jak sem predpokladala nesmim.Muzu ho hladit jen od nozicek smerem nahoru abych mu nedrazdila to prohybani
13. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.