• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Niky, ten kočárek nevypadá špatně :wink:

Holky, tak o půlnoci mě manža poveze do porodky :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
Leni do porodky?Sem asi neco zazdila?
13. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
Leni, tak držíme palce, aby byl malej co nejdřív na světě :grinning: :grinning:
....brouček, malej... už mu bude rok. Toto uteklo :dizzy_face: :dizzy_face:
Lol, to je jen taková vzpomínka :grinning: To bylo jako že loni :grinning:
13. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Jezis ja sem opozdena.Sem to tu absolutne nepochopila :grinning:
13. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Tak gratuluju Adamkovi k jeho prvnimu roku :slight_smile:
13. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
Zase sem se sekla :grinning: K zitrejsimu.Dnes sem fakt mimo
13. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jéééé to musí být super,taky gratuluji Adamkovi k jeho prvnímu roku :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahojte, jsem si Lukáška užívala, byl po dlouhé době celkem zlatíčko, tak se mi od něho ani nechtělo. Pořád se ke mně tulil a chodí se fakt celkem často mazlit, to je paráda! :wink: Jinak venku hnus, tak snad to bude lepší, protože to vysětlování, že na skluzavku nemůže, když je celá mokrá, je fakt náročný.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi znáte, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: (nebo poznáte) :grinning: Co se týká oblečení, máme z druhé ruky skoro vše. Já teď jen po dlouhé době objednala nový trička z Nextu, pže těch máme nedostatek (zato jsem zásobená bodyčkama, který téměř nepoužívám, pže je to blbě přístupný kvůli čůrání... :rolling_eyes: ). Jinak nový věci ani nekupuju. Když už máme něco novýho, jsme to dostali... :wink: A myslím, že na tom nic není. Na co tak utrácet... Za to se plácáme přes kapsu kvůli botům... Ty má L téměř striktně nový. To už jsou teď 4. od té doby, co začl chodit... (už má teda i sandálky na léto a doufám, že mu neporoste moc noha a vydrží mu ty jarní i na podzim... ale stejně, jedny vyjdou tak na 800,- :rolling_eyes: ) Jinak má nějaký i z druhé ruky, ale jen na výjimečný situace - u babičky na písek; náhradní, když zmoknou apod. ...

Niki jsem omrkla kočárky a se mi líbí určitě víc ty Espiro. Ten druhý má celkem malé lůžko... Nevím na jak dlouho ho chceš mít...? Ale když mi teď Lukynek usne v kočáře (má teda skoro 90cm), jsem ráda, že je ten sporťák dost dlouhý... Z některých by mu totiž už čouhaly nohy ven a to asi není moc pohodlný... Ale každý asi upřednostňuje něco jiného. Já jsem chtěla hlavně kočár lehký, prostorný a skladný, pže jiný už kupovat nechci (ani golfáč...). :wink: Chce si to ujasnit asi dopředu, jestli ho chceš hlavně jako korbičku a pak prodat a koupit sporťák nebo rovnou už třeba golfky... :wink:

Leni, tak už máš kontrakce asi, co? :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
A ja taky nakupuju hodne veci z druhe ruky na netu.Ty deti to nestihnou moc onosit.Boty ale budu kupovat taky jedine novy.Nikus ty Espira jsou fakt moc pekny
13. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
Taky nakupujem na bazárku, nějaký nový věci taky, ale má jich spíš jen pár.

Niki, přesně jak píše Iva, záleží, jaký máš na kočár požadavky. Já koupila kočár, s korbičkou jsem byla hodně spokojená, se sporťákem ne, takže jsem ho prodala a koupila už jen sporťák.

Ivi, říkáš, že bodýčka už pak jsou blbý? Já právě nevím, jestli je dál kupovat nebo ne..... Jo a viděla jsem na FB, že máš v přátelích Lenku Homolovou, znáte se dobře?

Akorát teda ty kontrakce budu mít až do zítřejší půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj holky,

Lenii, už ležíš vyřízená na pokoji, že??? :slight_smile:)) A máš mimouše u sebe, to je super:slight_smile:. A gratulace Adámkovi!!!!
Neskutečný, jak to uběhlo :slight_smile: :slight_smile: .

Niky a co očekáváš od kočárku??? Mně osobně tyto futuristické designy příliš neoslovují, má hodně malý koš. Ale vzory korbiček jsou pěkný:slight_smile: Ale ten sporták je hodně krátký ne??? A s takovým kočárem asi v terénu nic moc :unamused:
14. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
Nestihnu víc psát, Matyáš je ukňučenej a musím balit věci, jedeme k babičce na víkend. Až na to zasraný počasí!
14. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej pátek, i když to počasí je teda děs běs!!!! A má být bohužel takhle celej víkend a asi i začátkem příštího týdne :frowning2:

Leni, ještě jednou vše NEJ Adámkovi k prvnímu roku, neuvěřitelně to uteklo!!! Užijte si oslavy, i když to na oslavování venku asi moc nebude, ale i tak to určitě bude moc fajn. :wink: Tak vzhůru do druhého roku!

Niki, na kočárek mrknu. Ale jak jsem teď nasadila sporťák, tak jsem trošku zalitovala, že jsem buď nevybírala poctivěji, že se mi ten sporťák už tolik nelíbí jako ta hluboká korba, ale u těch trojkombinací je to těžký, nikdy to nebude asi úplně podle představ. Dneska vím, že bych kdyžtak někdy příště vybírala zvlášť hlubokou korbu s podvozkem, na kterej jde šupnout autosedačka a zvlášť sporťák... a nebo bych se pořádně dívala i na ten sporťák v té trojkombinaci a nenechala se jen nalákat pěknou hlubokou korbičkou...
Ale jak píše Iva a Lenča, každej má na kočár jiný požadavky...

Jinak Leni, v Brně jsem potkala V-cross sporťák, v jiné barvě teda než máme my, ale klučina tam taky ležel a bylo to úplně stejný jako ten náš a když jsem se dívala na fotky z loňskýho podzimního srazíku ve Vyškově, kde jsi už měla Adámka ve sporťáku, tak mi to taky přišlo takový stejný jako ten náš, akorát Ty jsi měla Adámka v té vyšší poloze. Na první pohled je ale fakt docela úzkej.

Ivi, ty botky, to jsou pálky, co? Ale taky chci kupovat nový a hlavně certifikovaný se žirafkou. Kde nakupujete botky?

Luci, jak dopadla pizza a muffiny?
Já dneska budu péct kokosovou buchtu, jedem zítra na oslavu ségřiných narozek, tak snad jí bude chutnat. Je to jednoduchý a moc dobrý. Jen musím vylézt do obchodu a koupit smetanu ke šlehání.

Lolli, to musí být něco tahat se s věcma do 5. patra bez výtahu!!! Myslím že ale v 5. patře by už výtah být měl, ne? Nebo to bydlíš v nádstavbě nad panelákem, co měl 4 patra a výtah tam neudělali?

My máme teď nabídku na 2+1 ve 3. patře a hooodně to zvažujeme, jestli jo nebo ne, taky záleží na té ceně, v neděli se máme s paní sejít a uvidíme. JE to taky bez výtahu...

Co máte dneska v plánu, když je tak škaredě?
14. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Veru ahojky! Užijte si víkend, i když na procházky teda nic moc...
A Leňa porodila až skoro před půlnocí přece... :wink:
14. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Niki, tak Espiro kočárek se mi nelíbí, jak píše Verča, přijde mi to moc futuristický a na můj vkus hodně malý kolečka a koš, do terénu fakt nic moc a jestli bude taková zima co byla letos, nevím nevím jak by se s tím jezdilo. :wink:
Implast je už lepší, ale tam mi zase přijde hrozně malej ten sporťák. Ale má pěkný barvičky. :wink: A korbička je docela pěkná, na rozměry jsem se pravda moc nedívala. :slight_smile:
14. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky, moc se omlouvám, že jsem včera nedodala receptík na Muffiny... dneska to napravím a navečer ho hned přidám :wink:

Počasí komentovat nebudu, páč jste ho tady okomentovali dost :slight_smile: a abych pravdu řekla, moc se mi nechce ani ven na procházku s kočárkem, ale budu muset, aby se malá dostala na čerstvý vzduch.
Jinak dneska vyzvedávám Áďu ze školky dřív a vezu ho do Brna na stříhání, no a tak si ho vyzvedne děda a bere si ho k sobě. Zítra jdou i s babičkou do Bongo parku, tak si to tam aspoň užije a my jedeme s manželem a malou do Freeportu.
Takže já mám v plánu dovézt Áďu do Brna, potom jet zpět domů a zase asi něco kuchtit, páč po té pizze se včera zaprášilo... úplně stejně jako po Muffinech :grinning: :grinning:

Leni, toto uteklo... Adísek má rok :dizzy_face: :dizzy_face: brouček malej. Tak si tu oslavu pořádně užijte a ještě jednou mu přejeme vše nej.

Leni, ty nejsi spokojená se sporťákem? Asi jsi chtěla něco jiného, že.. Já jak mám ten náš kočár, tak se na ten sporťák úplně třepu :sweat_smile: fakt se těším, až tam malou vrznu a bude mít výhled.
V tomto jsem měla jasno hned od začátku..

Veru, užijete si víkend u babičky :wink:

No nic, jdu za malou... zase se rozčiluje, protože ji zalehl papoušek :angry: je celej doslintanej.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pěkný den
14. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahojte holky, zdraví Vás zombie :grinning: :grinning: :grinning: Pokračujeme v děsných nocích. Dneska buzení snad každou půl hodinu, od 4 do půl šesté vzhůru, pak vytuhla do 8 v křesílku. Včera to samé, jen teda včera byl budíček v 7. Uvažuju, že dneska zkusímne nechat Nelku v ložnici samotnou a budeme spát v obýváku. Zdá se mi, že jí hodně rušíme.

Leni, přejeme Adámkovi všechno nejlepší k prvnímu roku. Užijte si oslavu. Co dostane Adámek za dárky?

Leni, hoď taky recept na tu buchtu. Zní to dobře. Já kokos zbožňuju :slight_smile:

Jinak my taky kupujeme bazárkový oblečení. Teď otevřeli ve Vyškově novej bazárek a člověk tam někdy narazí na super oblečení za super cenu - je to u úřadu práce. A co se týče botů, tak bych chtěla taky nový, jsou to sice pálky, ale přece jen každej má tu nožku trošku jinou a potřebuje si tu botu prošlápnout sám.

Musím běžet, Nelka se rozčiluje ... ji asi zkusím uspat doma, se mi do toho deště vůůůůbec nechce :confounded:
14. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Veru, já rodila od noci do noci :grinning: A Adámka jsem měla u sebe až za 2 dny. Holky, úplně se mi vybavily ty bolesti.... fuuuj, už to nechci nikdy zažít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Počasí mě taky pěkně sere. Chtěla jsem oslavu u našich na dvoře, ale holt počasí nám nepřeje.

Leni, s tím sporťákem, asi je stejnej jak jsme měli my, jen už si ho tak nevybavuju, proto mě přišel jinej.

Paji, copak se děje berušce, že nespí? :unamused:
14. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Luci, ne že bych byla nespokojená, to ne, ale moc se mi nelíbí... :slight_smile: Zatím nedokážu říct, jestli nám bude sloužit dobře, jezdíme s ním chvilku a Lukin tam nesedí, tak nedokážu říct. Má daleko lepší ovládání polohování než měl Lenčin, ale přístup ke košíku je stejně blbej, je to hodně nízko. Spíš jako že se mi moc nelíbí. :slight_smile:
Jinak ptala ses jak je v něm Lukin spokojenej. Zdá se mi, že je tam o hodně spokojenější než teď v hluboké, to je jasný, ale občas pláče i v tom sporťáku.. :frowning2:

Páji, to mě mrzí, že noc zase naprd... nemyslíš, že malé rostou zoubky? Mažeš dásně gelem, nebo ne? Lukin je docela ufňukanej, myslím že to jsou fakt už zuby, kouše naprázdno, pořád jazykem jezdí přes ty dásně, musí ho to už asi svědit, když mu to namáznu, tak to pomůže na chvilku, pak stejně začne natahovat. Nejlíp mu dělá kousátko co mám v ledničce a co je naplněný nějakou tou tekutinou...
Ale možná je to tak, jak píšeš, že Nelku rušíte, nevím. Zkus a uvidíš, snad to bude lepší. Recept hodím hned jak uspím toho protiváčka. :slight_smile: Taky se mi nechce ven, ale budem muset něco nakoupit, tak na hodinku asi vyrazíme. Je to ale hnus.

Luci, jedete do Freeportu? Já tam nikdy nebyla. Tak dobře nakupte. Sháníte něco kontrétního, nebo se jedete jen mrknout? A ať se Áďovi v Bongu líbí! :slight_smile:
A hoď fotečku Lucky a papouška. :wink:
14. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Leni jasně, ten co máte teď je o dost prostornější, asi proto, že V-cross je prostě trojkombinace a podvozek na hlubokej a na sporťák je stejnej a stejně širokej, tak proto je pak užší ten sporťák, než bývají samostatně sporťáky. Nevím, jak tam do něj narvu Lukina v zimě ve fusaku... no uvidíme.
Už si neuvědomuju, že jsi měla Adámka u sebe až po dvou dnech... ale to špatný je už zapomenutý a někdy příště to třeba bude lepší... :slight_smile: :wink: A uděláte si oslavičku třeba nějakou další, až bude hezky. Snad se toho někdy dočkáme.

Musím jít, už zase pláče... pááá!
14. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Kokosová buchta:
2 vejce, 3/4 hrnku cukru krystal, 1 vanilkový cukr - smícháme
2 hrnky hl. mouky, 1 hrnek mlíka, 1 prdopeč

Vše smícháme, nalijeme na vymazaný a vysypaná plech a posypeme kokosovou směsí:
Směs: 1 hrnek strouhaného kokosu, 1/2 hrnku moučkového cukru - smícháme

Pečeme cca 1/2hod. a ještě horké (ihned po vytažení z trouby) polijeme 1 smetanou ke šlehání. (Dle mé zkušenosti je možné i 1,5 kelímku té šlehačky).
Dle chuti můžeme postříkat čokoládovou polevou.

Je to mňááám :pensive: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
Tak se mi podařilo dítě zdárně uspat, ale že to byla fuška :slight_smile: Začíná na ni účinkovat plínka a když ji zpívám, se vždycky sklidní a pak usne :slight_smile:

Leni, tu buchtu asi hned vyzkouším ... ta smetana se lije jen tak z kelímku, nevyšlehaná, jo? Pečeš to normálně na velkým plechu nebo v dortové formě?
14. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Tu buchtu myslím znám pod názvem Rafaelo, jestli je to teda ono, tak můžu potvrdit, že je fakt dobrá.

Leni, oslavu necháme na zítřek, už mám vše zařízené, akorát to bude u našich doma, tady bysme se všichni nevlezli.
14. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Pavli, tak snad bude spát dlouho. :slight_smile: Lukin taky usnul, ale furt nějak pofňukává, nevidím to na moc dlouho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jojo, liju z kelímku, to je místo tuku, v těstu žádnej není. Krásně se to do té upečené buchty nasákne a není pak vůbec suchá a vydrží několik dní. Doporučuju ale skladovat pak v ledničce. A já to peču na plechu, na tom nižším, my doma jiný nemáme. V dortové formě by to bylo asi hodně vysoký, je podle mě lepší to dát na plech. Tak pak napiš, jak chutnala. :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
Leni, tak to bude fajn. Máš i nějakou výzdobu, jo? :slight_smile: A budete tam asi i spát, že? Doufám, že tentokrát David nikam nejel. :slight_smile:
Jestli je ta Rafaelo bez tuku a lije se tam šlehačka až po upečení, tak je to asi ono. :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Holky, naše malá je teda také protivka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemůže pořádně zabrat, už jsem z ní pomalu na mrtvici :rolling_eyes:
14. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
Luci, nám to uspání vydrželo 20 minut :unamused: Ale naštěstí je jinak Nelka hodná, hraje si v křesílku, akorát mě teda musí mít pořád na dohled :slight_smile:

Leni, myslím, že to možná ty zuby budou, Nelka taky pořád jakoby kouše na prázdno, strašně slintá a všechno si rve do pusy ...
14. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj, my se vrátili z venku, Matýše to v kočárku moc nebaví, musí kolem jezdit auta nebo chodit lidi, nejspokojenější je v Olympii, ale nesmím se zastavit, tak nemám šanci něco koupit.

Dneska mi přišlo z MMb to aktivní chodítko Chicco, co má Léňa, Maty už si stihl dát na ču%nu a po té podlaze to moc nejezdí, ale na chvilku ho to zaujalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Leni, ajo, su debil, myslela jsem, že jsi jako rodila dneska v noci a že si Adíse už měla u sebe. A neboj, příští porod bude lepší! A určitě roď v Brně,tam by tě dlouho trápit nenechali, aby měli místo pro ostatní:slight_smile:))
Užijte si oslavu!!:slight_smile:

Pááji, to mě moc mrzí, že teď taky tak špatně spíte. Snad to nebude mít dlouhého trvání. My jsme šli spát v 11, já si lehla do obýváku, o půl 1 jsem šla kojit, MM ho neutišil, do půl 2 se mrcasil, ve 3 se probudil, lezl po mě a dostala jsem strašnou tečku do obličeje, o půl 4 jsem mu vrazila flašku a spal do 6.30. To je náš takový lepší standard, bývá to i horší. V mezičase chodím spávat do obýváku, takže celou noc jen krmím nebo cestuju s peřinou sem a tam a ze spánku mám hovnajs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a včera jsem si domů poručila přivézt cvičící stroj, takový ten běhací jako Orbitrek, takže do léta pápá špeky. (Ještě jsem ale neměla čas na to vlézt, tak až se vrátíme od babičky). A jsme s MM domluvení, že když nebudu večer běhat, tak bude muset být sex, takže to je dobrá motivace cvičit každej den:slight_smile:)) :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.