• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru to je spis motivace necvicit ne? :grinning:
14. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
Pavli, Lukin taky spal klasicky jen půl hodinky, tak jsme pak kolem druhé zas vyjeli ven, v kočárku zabral taky jen na půl hodinky, chvilku pak koukal a pak začal natahovat, předala jsem kočárek MM, kterej mezitím dojel domů a teď jsou venku a Lukin zase spí, jdu na tu buchtu. Dneska se mi dokonce zdálo, že jsem Lukinovi našla ten první zub. :slight_smile: Už to fakt musí co nevidět vylézt, ale jedním zubem to nekončí, to teprv začíná... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Veru ahojky, to je naprd, že nesmíš v obchoďáku zastavit a nakoupit, to je nanic. To by chtělo někoho kdo bude vozit kočárek a Ty budeš vesele nakupovat. A uvidíš s tím chodítkem, jak Matyášek za chvilku bude taky běhat. :wink:
Ty noci jsou fakt naprd, musíš být děsně utahaná, když furt cestuješ, uklidňuješ, než pořádně zabereš zase uklidňuješ... a Matyáška slyšíš přes zeď, nebo máš chůvičku?
Jinak vidím, že máte taky nafukovací byt... :grinning: Kam to proboha dáváš ty věci? :grinning: Jinak jsu teda zvědavá, kolikrát v týdnu budeš cvičit... :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky, dnes v práci je blázinec, to je síla, už se těším domů.No právě holky já vám nevím s tím kočárkem, samozřejmě bych si přála,aby v hluboké korbičce mimisek vydržel co nejdéle,aspoň tu zimu, termín porodu mám 18. září. Zase přemýšlím nad tím zda nekoupit jak píšete jen hluboký kočár a pak ho prodám a dokoupím sporťák. Co se mi líbí je ten Espiro vector air,to je kombinace.No musím to pořádně zkouknout a promyslet:slight_smile:tolik kočárků
14. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahoj!
Jakej jste měli všechny víkend? My jsme slavili ty narozeniny, tak to bylo fajn, Adámek dostal hodně dárečků a byl moc hodnej. Zůstali jsme u mamky celý víkend, ani se nám nechtělo dom :slight_smile: Dokonce tam Adámek spal o trochu líp než doma :slight_smile:

Počasí je fakt na nasrání :angry: S takovou budem trčet doma, doufám, že malej nebude protivka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahojte, teda to počasí je katastrofa!!! Jakej byl víkend? My měli opět zase pracovní sobotu - dělali jsme terasu (teda ono je to něco mezi balkonem a terasou), příští týden ještě doděláme zábradlí a natřeme a bude snad hotovo. Já jsem se teda přičinila jen vařením a pečením a obsluhováním :grinning:

Leni, dělala jsem tu kokosovou buchtu a byl moc dobrá, všem chutnala :wink:

A co jste holky všechny dělaly o víkendu? Co prcci?
17. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj kočky, to je fakt děs!!! Včera byl s Lukinem venku Radek, ale dneska budu muset na chvilku já, nevím co bych tady s ním celej den dělala, teď je nějakej umrčenej, hlavně odpoledne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme byli v sobotu u ségry v Brně na oslavě jejích narozek, bylo to fajn, byl tam i můj taťka s přítelkyní, pak jsme jeli nakoupit do Tesca do Krpole a domů, Lukin byl úplně v pohodě, dokonce u nich krásně spinkal v korbičce skoro hodinu. V jejich ložnici byla docela zima, ale to mu asi vyhovovalo na spaní. Ještě nepršelo, tak jsme šli i na procházku na Kraví Horu, ségra bydlí hned pod kopcem, tak to bylo kousek. Bylo to fajn a Lukin i v kočárku spal jak zabitej. :slight_smile:
Včera jsem si šla po obědě lehnout, jinak vaření, praní, úklid, klasika...

Pavli, to jsu ráda, že buchta chutnala. :slight_smile: Je to rychlovka, že? :slight_smile: Téda, vy jste pracanti, tak to budete mít krásný. :slight_smile: A co Nelinka, co noci? U nás se teď noci taky kazí, teď poslední dny je to 3x kojení, mezitím masírování bříška, dávání dudlíku... Budu muset Lukinovi dávat před spaním flašku, bo on u prsa už večer pláče, skoro nic nevypije a pak to dohání v noci. To pije jak o život. Jako na druhou stranu je to fajn, bo nejvíc mlíka se tvoří v noci, tak když mi to v noci vypije, mlíka budu mít pořád docela dost, ale radši bych teda spala delší dobu v kuse. :slight_smile: A dneska jeho specialitka, furt se přetáčel na břicho a jak zjistil že je na břiše, rozčiloval se, že tam nechce být. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Leni, to je super, že se oslava vydařila, tak se pak těším na fotečky. Adámek musel být z dárečků nadšenej, to se pak nedivím, že byl hodnej. :slight_smile: :slight_smile: A co dortík, jakej měl? To se nedivím, že se vám nechtělo domů. Škoda, že nevyšlo to počasí s oslavou venku... :frowning2:

Veru, co vy, jak jste se měli u babičky? A co Matyášek a spaní? Za chvilku budete taky slavit první rok... :slight_smile:

Niki, a co děláš za práci?

Mějte se krásně, pokud možno, i přes to hnusný počasí...

Páá!
17. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
Jinak z výměny bytu sešlo, měli jsme se v neděli s paní sejít a domluvit se na ceně a tak a v sobotu odpoledne psala SMSku, že si to rozmyslela... :unamused: Ale neztrácíme hlavu, přinejhorším se dá náš byt vždycky prodat a koupit větší... zatím máme dost času.
17. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky,
v sobotu bylo ráno ještě pěkně,tak jsme vyrazili na procházku s pesanem,ať se pořádně proběhne :grinning: no a pak jen pršelo a pršelo,hrůza. :angry:
17. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
Leni, já už dávám večer flašku každej den. Nelka si na to tak zvykla, že z prsa mi prostě taky nic moc nevypije. Ale v noci je pořád vzhůru min. co 2 hodiny a to je ještě zlatý. Už s náma spí v posteli, protože já při tom kojení vždycky usnu, jak jsem unavená a vzbudím zase až s ní, až zase začne hledat, kde to prso má. Takže v postýlce spinká jen zhruba od 8 do půlnoci (někdy se zadaří až do 1) a pak se začne budit. Zkoušeli jsme se přestěhovat do toho obýváku na jednu noc, ale lepší to teda vůbec nebylo, takže náma to asi nebude. Musíme, Leni, vydržet :unamused: A už usne Luky hned po kojení?

Ten byt mě teda mrzí, že to nevyšlo. Ale třeba se ještě někdo najde, kdo by chtěl vyměnit větší za menší.
17. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Pavli, tak myslíš že to flaška nevyřeší, jo? No uvidím, za zkoušku nic nedám, že... aspoň přestane u večerního kojení plakat a bude to víc v klidu. Ty jí dáš jen flašku, nebo ještě prso před spaním?
U nás je to tak, že Lukin je kolem šesté protivnej, jakože už asi unavenej, tak jdem koupat. Po koupání cca kolem půl sedmé kojení, někdy později, podle toho jakou má náladu, dejme tomu ale tak nejpozději v 18.45. No chvilku ho kojím, pak se rozčiluje, že už je unavenej, tak ho dám do postýlky, nechám mu rožnutou malou lampičku, jinak zatahuju žaluzie a ještě zatahuju závěs. Nepřikrývám, bo se začne otáčet na boky. Dám mu dudlík, plínečku, pohladím, řeknu mu že ho moc milujem a popřeju dobrou noc a odejdu. On se přetáčí, kecá s dudlíkem, kterej si vytahuje z pusy a pak si ho tam zase dá, nebo si kecá je tak... za takových 20min. nejpozději je tuhej, usne na boku, nohy většinou z postýlky venku, dudlík si dá zpátky do pusy :slight_smile: . Tak ho narovnám, ať není do pravýho úhlu a zhasnu mu a přikryju. Takhle spí do cca 22.-22.30, to se vzbudí poprvé, klasicky zrovna, kdy chci jít spát. Byly doby, kdy se budil až kolem půlnoci nebo o půl jedné. Teď už dřív. Druhý buzení kolem té půl jedné a pak kolem půl šesté. A jediný co ho uklidní je prso. A to fakt dost vypije. Dneska i v noci hodně plakal, ale bolelo ho zase bříško, tak jsem masírovala a vykadil se teda až ráno, tak se v noci právě pořád přetáčel a pofňukával, asi ho to trápilo. Nebo jestli jsou to už ty zuby... i to je možný.
Tak už nám to Pavli asi začíná, myslím si, že to není tím, že tam spíme vedle, spíš oni mají sami od sebe neklidný spaní. Ty první hodiny jsou teda nejintenzivnější, ale komu by se chtělo jít spát v osm, že... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jojo Niki, v sobotu to ještě šlo, ještě ani nebyla taková kosa. Musíme vydržet.
17. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
A teda ale zase je fajn, že Nelka se uklidní u vás v posteli. Já dneska Lukina dala do naší postele a tam začal hrozně plakat, vůbec se mu tam nelíbí... tak kolikrát v noci nevím, jak ho uklidnit... fakt kolikrát zabere jedině prso...
17. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Chtěla jsem se vás zeptat,zda si myslíte,že je vhodné koupit monitor dechu z druhé ruky??Chci koupit monitor dechu s dvěmi podložkami, vím,že se od výrobce nedoporučuje kupovat monitory použité,ale zase nekradu :unamused:
17. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Niki nevím... je ještě v záruce, nebo ne? Já osobně nemám moc ráda nákupy elektroniky všeobecně bez záruky... já osobně bych teda koupila když použitou elektroniku (všeobecně jakoukoli), tak aby byla ještě v záruce... a jakej to je?
17. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky, to je zase počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já poslední dobou nic nestíhám, chvílama nevím, kde mi hlava stojí :confounded:
Dneska je to nějak na prd. Malá je protivka už od rána, nemůže pořádně zabrat a táááák moc by spinkala..jenomže, jakmile ji dám do postýlky, tak spustí řev a v lehátku to samé. Ani chovat nechce (ale na to není moc zvyklá, spíš bych řekla, že se jí to absolutně nelíbí)..takže fakt super začátek dne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, super, že se Adámkovi narozeniny vydařili.. jen to počasí mohlo být lepší, ale i tak, hlavně že byl spokojený :dizzy_face: :dizzy_face:
Budou nějaké fotečky?

Veru, co vy a víkend?

Paji, Nelka spinká s vámi v posteli? Nemáš strach, že si navykne a do postýlky už nebude chtít?
My jsme to tak dělali ze začátku, když byla Verča fakt miminko, ale potom jsme s manželem usoudili, že má svou postýlku a že ji tam bude určitě líp a taky je. Má tam svůj klid a hlavně se tam může roztahovat jak chce, aniž bych já spala na zemi :grinning: :grinning:

Leni, Lukášek je také umrčený? Je to s těma dětma trápení, že :slight_smile: ale musíme to vydržet nic jiného nám nezbývá. Já si stejně myslím, že je to tím hnusným počasím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Niki, já nevím. My jsme ho měli půjčený od známích. Kupovat bych ho nešla, stojí to docela dost a na tu chvilku... :confounded:
Ale pokud to bude v dobrém stavu, tak proč by jsi ho nemohla koupit z druhé ruky :wink:

No nic, jdu za Verčou, je hrozně protivná,. Nejspíš ji dám do postýlky a nechám vyvztekat :rolling_eyes:
17. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky, nám v Hradci u babičky naštěstí nepršelo, ale zima, fuj :unamused: . MAtýš tentokrát nespal ani tam, má novinku, v 1 vstává a minimálně hodinu dělá bugr, pak ve 3 dostane mlíko a pak teda usne, dneska nám spinkal do 8.20!!! TAkže to bylo super. Teď dopospát nešel, musím ho udržet vzhůru a půjde až po obědě. Já se snažím uklízet, ale co uklidím, to mi zase rozhází. je tu bordel, hrůza.
Ale aspoň přes den si začíná konečně sám hrát i s hračkama:slight_smile:
Leni, hoď fotky z narozenin :slight_smile:

Páájo, holka, musíš to vydržet,nemůžeš spát v obýváku a přítel by tio Nelinku nosil na kojení?? Musíš si odpočinou, protože jinak na tom budeš jako já, v noci už jsem tak vyřízená, že bohužel na Matyáška někdy i křičím :frowning2: :frowning2: . Tak když už nemůžu, spím v obýváku, před tou 1 jak začne řvát, tak dojdu do ložnice, nakojím ho, protože jinak se neutiší, nechápu, ječí jak kdyby ho někdo vraždil, dám ho do postýlky (což většinou nezabere, musím si s ním lehnout do postele,přitisknout se na něj a znehybnit ho),počkám až usne, zase se vyplížím z postele, až začne ječet, donesu mu flašku, dám ho do postýlky a odcházím, ať si tam hoši dělají co chtějí a pak už aspoň spím tak 3hodiny v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, pokud máš páji silný žaludek a nervy, můžeš zkusit Eskivillovu metodu kontrolovaného pláče, nám se tak Matýš aspoň zase zpátky naučil usínat sám, ale v noci na to nemám nervy a navíc musíme spát v jedné místnosti všichni a co jsem tak pochopila, tak se to dělá když učíš dítě spát celou noc ve svém pokoji.

Luci, ono se to snadno říká, nebrat dítě do postele, ale když seš vzhůru každou hodinu, tak uděláš cokoliv, aby dítě neřvalo. Matyášek má výdrž vztekat se několik hodin v kuse,já tu výdrž nemám :unamused:

Niky a já bych si osobně ten monitor dechu půjčila, půjčují ho tuším v Mamicentru v Brně.

Lenajsku, to je blbý, že byt nevyšel, určitě se něco naskytne, já bych taky moc chtěla větší byt, ale máme smůlu:slight_smile:

Pojedu s malým dopo nakupovat,když je tak hnusně, tak ho aspoň povozím po obchoďáku, ahojte
17. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Děkuju:slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
Veru, když si vzpomeneš, tak i já jsem byla s malé mrtvá a spávala v obýváku... třeba dneska jsem tady spala zase, musela jsem, protože se to už nedalo. Manža šíleně chrápe a do toho malá, když začne kňourat a přitom spí.
Takže vás holky fakt chápu a rozhodně jsem to nemyslela ve zlém :slight_smile:
Občas by jsme potřebovali, aby chlapy měli prso a mohli kojit místo nás + to uspávání atd. aby jsme si odpočli, ale bohužel to tak není a my musíme vydržet.
Ani nevíš, jak moc se těším, jak malá bude ve stejném věku, jako je náš Áďa... to už bude super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Fotky se pokusím dát dnes na FB, pokud mě malej nechá, od tchýně ale budou později...

Paji, cítím s tebou, ty noci jsou děs, taky jsme si tím prošli. A u nás k němu vstávám jen já. Budí se 2-3x za noc, když dám čaj a dudlík, tak za chvilku usne. Naštěstí tak neřve jak před tím.

Veru, co že je to za metodu? Jo a taky u nás zabírá, když si ho k sobě přitisknu a musím násilím držet, ale on se hned uklidní a za chvíli je tuhej. Ale dělám to občas.

Luci, taky kolikrát Adámek spí u nás v posteli. Nebojím se, že bych ho zalehla, spíš se kolikrát bojím, že ho zalehne MM :sweat_smile: A nevadí mu, když spí v postýlce, tak snad si na postel tolik nezvykne. Popravdě ale miluju ten pocit, když ho mám vedle sebe, furt k němu ňufám a pusinkuju :slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
Třeba jsou dětičky protivní i tím počasím. Adámek taky pokňourává a neustále smejčí kolem mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
JEstli jsou dítka protivný jen z počasí a jak bude hezky zas je to přejde, to bude super. Jen si teda asi počkáme až na konec týdne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se obávám, že u Lukina to už budou ty zuby a to asi bude pořád. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru, ty noci to musí být fakt děsný... :confounded:

Luci, já bych Lukina klidně dala k sobě do postele, jen aby byl klid a neplakal... ale on nechce. MM taky hrozně chrápe, proto spí v kuchyni na rozdělaným gauči a já s malým v pokoji... kdyby spal s náma, tak se vůbec nevyspím, bo on chrápe v podstatě celou noc, do toho by se budil malej a já bych měla ze spánku úplný prd. A už mě taky napadla varianta, že by on spal s malým v pokoji a já v kuchyni, ale MM se prostě nevzbudí, když by se vzbudil Lukin... to spíš bych já byla na trní, že by Lukin plakal a MM by byl vedle něj tuhej... takže taky vstávám a uspávám v noci já. Myslím že je to nejrychlejší a nejlepší varianta. Jde se ale zase s MM domluvit, že ho vezme ven třeba i v tomhle hnusným počasí a já si lehnu jak jsou venku.

Leni, na fotky se těším. A super, že už tolik Adámek v noci nepláče. :wink:

Veru, nepojedete teď někdy do Ikei? Docela bych se tam jela podívat, tak jsem si říkala, jestli tam nemáte náhodou cestu... že bych s Lukinem nemusela jet sama.
Co cestovní postýlka, už v ní Matyášek spí? A kde máš ten cvičící stroj? A super, že si M. začíná hrát s hračkama. :wink: Aspo%n chvilku vydrží v klidu. A co chodítko? :wink:

Jdu za tou naší píšťalkou, už tady zase piští... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Leni, tak to se máš... můj manžel by s ní ven v takovém počasí nešel a kolikrát mu musím říct, jestli by si ji nevzal ven. Samotného ho to nějak nenapadne :unamused: :pensive:
17. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky...

U nás víkend v pohodě,i když sme ho celý strávili doma sami :unamused: taťka měl oba dva dny dvanáctku :confounded:

Leni...to je super,že ste si oslavu tak užili...Adámek už je velkej chlap :wink:

Leni H....to je škoda s tím bytem,ale určitě se to brzy vyřeší...jinak buchtu jsem taky upekla a byla skoro za 1 den sežraná :grinning: :grinning: :grinning: Takže nám moc chutnala...a je to fakt rychlovka a výborná :slight_smile:

Pavli...s těma nocema je to naprd.ale jak říká Léňa...všichni sme tím prošli,taky jsem si myslela,že flaška na noc zabere a ono prd :angry: :angry: Musím říct,že až po tom roce se to trochu upravilo.Teď už v noci nekrmíme,jen se tak jednou 2 krát vzbudí na čaj nebo dudlík,někdy vůbec...ale pořád vstáváme kolem té 5 hodiny :unamused: A taky jsem to řešila tím,že jsem ho dřív brala k sobě...taky k malýmu vstávám jen já,manžel by se ani nevzbudil...tak jsem kolikrát po té 12 rezignovala a spinkal s náma :wink:

Veru...s tím bordelem si zvykej...nechtěl vidět,jak to vypadá u nás :grinning: :grinning: :grinning:Všude takšy,nýdobí,vyháže kdejaký šuflík,ale hlavně,že je od něj na chvilku pokoj...však to potom zase sklidím :wink:

A s tím počasím je to fakt hnus :angry: :angry: :angry: na to se snad ani nedá nic říct :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
Niki, já bych asi monitor taky nekupovala novej. My měli v plánu, že si jej půjčíme tady ve Vyškově v porodnici. Už si nepamatuju cenu, tak se když tak můžeš zeptat i tam. My do toho nakonec nešli. V porodnici mě monitor několikrát tak vyděsil úplně planým poplachem, že jsem se na nějaké půjčování vykašlala. Navíc pokud bude mimi zdravé, donošené, s normální porodní váhou, tak ten monitor ani není moc potřeba.

Holky, díky za podporu kvůli těm nocím .... já jsem měla původně předsevzetí, že malou do postele dávat prostě nebudu, ale jak říkáte, co by člověk neudělal pro 2 hodiny nepřerušovaného spánku :slight_smile: Zatím se nebojím, že by si na to malá nějak zvykla a myslím, že ani nehrozí nějaké zalehnutí. Když je malá v posteli, tak se podvedomě ani nehnu :slight_smile: Já bych ji klidně dala i zpátky do té postýlky, ale mám s tím dva problémy: 1. Nelka spí poslední dobou strašně lehkým spánkem, takže jakákoli manipulace ji probere a pak se jí těžko usíná a za 2. většinou usnu dřív než ona dopije :sweat_smile: Už jsem zkoušela jí jedno kojení jakoby odepřít a nechat trošku pofňukat a jen dávat dudlík, ale vůbec to nezabralo a nakonec jsem stejně musela nakojit :unamused: Tak snad to nebude takhle trvat až do toho 1 roku :slight_smile:
Veru, zkoušela jsem to spaní v obýváku zhruba před týdnem. Nechala jsem ty dva v ložnici a jen jsem nechala puštěnou chůvičku, ale byla jsem tak nervózní, že jsem pořádně nemohla spát, tak jsem se nakonec v průběhu noci přestěhovala do ložnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem hrozná! :slight_smile:

Leni, ta buchta byla fakt super rychlovka! U nás taky zmizela během odpoledne :grinning:

Leni, z fotek na FB je vidět, že oslava byla veselá a že se fakt vydařila!!! Adámek je tam kouzelnej! :grinning:
17. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Paji...neboj,malá si na to nezvykne...Tomísek se mnou spával pořád,měla jsem strach,že nebude chtít zůstat v postýlce a teď v ní spí až do rána...u nás je problém spíš to,že nemám srdce ho nechat vyřvat před spaním,aby usnul sám v postýlcePárkrát jsem to zkusila a po čtvrt hodině to vzdala.....tak uspáváme v naší posteli a ležím sním :frowning2: pak ho přenesu do postýlky a tam už spí do rána :wink:

Jinak to počasí už mě fakt se....musím odpoledne alespoň na otočku do obchodu,klidně s deštníkem a slídozu,aby se malý trochu provětral...pořád je doma zavřený jak, pes :angry:
17. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
Holky, já to fakt nemyslela ve zlém.. naše malá s námi také spávala v posteli, ale potom jsem ji dali prostě do postýlky a je klid.
A když to tak vezmu, tak já také spávala v obýváku jako Verča... malá byla první měsíc absolutně nezvladatelná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: a já byla zralá, akorát tak na Bohnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: však jsem o tom tady psávala.

Marti, to počasí je fakt hnus... ale s dětma ven člověk musí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jen v rychlosti, Pavli, taky myslím, že se v pohodě naučí spát sama v postýlce, něco jí prostě tam vadí a proto tam nechce být, určitě s váma nezůstane v posteli napořád. :wink: A s tím spaním jinde jsi mi jen potvrdila tu mou domněnku, že já bych to měla to stejný, že bych se taky asi nevyspala. :slight_smile:

Marti, přesně, taky nemám sílu nechávat Lukina plakat. Kdyby to potřeboval, uspat v naší posteli, taky to tak budu praktikovat. Podle mě je vše lepší než plkáč dítěte před spaním, bo pak to spaní podle mě není moc kvalitní a jak s pláčem usne, tak se i s pláčem vzbudí a podle mě nikdy nemůže spát tak dobře, jako když usne v klidu.

Díky za pochvalu buchty, i u ségry měla úspěch, už jsem posílala recepty dál. :slight_smile:

Luci, to MM s Lukinem chodí často, on zase rád procházkuje, takže v tomhle problém není. Ale má zas jiný muchy. :slight_smile:

Musím jít, pááá!
17. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
Luci, to je jasný, že jsi to nemyslela ve zlém :wink: Já to ani tak nepochopila :wink: Si pamatuju, jak jsi psávala, že Veru spinká s Váma v posteli :slight_smile: Taky bych byla ráda, aby tam Nelka spala a při první příležitosti se toho fakt budu snažit dosáhnout. Ale ty rána s ní v posteli si asi neodpustím, to jsou jedny z nejhezčích okamžiků. Je taková umazlená, hladím ji, usmíváme se na sebe, vykládáme si ... úžasný :grinning:

Jo jo, Leni, mamky závislačky, co?! :grinning: :grinning: :grinning:

Přítel s kočárkem teda taky moc nechodí, max. tak 1x týdně vyjede, ale u něj je to pochopitelný, protože každou volnou chvilku tráví prací na baráku :slight_smile: Tak 1x za 14 dní přijeodu naši, ale to je většinou tak, žemamka jde sice s kočárkem, ale taťka s bráchou koukají u nás na satelitu na nějaký sport, takže nějakej spánek nebo odpočinek moc nehrozí :slight_smile:
17. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
Marti, takže Tomášek už spí celou noc? Aspoň teda někdy? Tomášek bude asi ranní ptáče :grinning: Malej se teda taky tak nějak budí kolem 5-6h, ale to už mu jdu udělat mlíko a spíme zhruba do 8. Jo a co dáváš za mlíčko? Dáváš už nějaký ty ochucený? Chci teď nějaký koupit od toho roku, jen nevím jaký. Beba nic takového nemá.

Paji, takový mazlení je nejhezčí, že? Jak jsem psala, taky se furt k němu lísám a ňufám ho :grinning: A po ránu, to se mi nechce vždycky hned vylízat, tak si ho vezmu do postele, že se budem mazlit, ale ten rarach akorát chce dovádět a z postele zdrhat. Dneska málem letěl z postele po hlavě dolů, jsem ho držela za nohu :grinning: No jo, už to není žádný miminko.
17. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
Luci....nikdo to nemyslel na Tebe...nebo aspoň já ne :wink: :wink: :wink:

Leni...doteď jsem mu dávala Hami a teď měli velkou akci na Bebu,tak jsem si do zásoby nakoupila několik balení...nám naštěstí chutnají všechny mlíčka a se žádným zatím neměl problém...od tchýně jsem dostalal jedno balení Humany s příchutí banánu a vanilky,ale to mu dávám jen po ránu...a chutná...jinak se v těch mlících moc neorientuji :grinning: :grinning: :grinning:
Vstáváme pořád kolem té 5 hodiny...ale kolem 7 to znovu zalomíme tak na hodinku a půl...

Sakra...málem jsem spálila štrůůůůdlík :grinning:

Nějak začíná foukat...to asi ven nevyrazíme...budu vraždit :angry: :angry: :angry:

A raní mazlení v postálce....to musí být...jak se to po mě plazí a lísá se....to je na tom to nejkrásnější :wink: člověk zapomene i na bezesnou noc :wink:
17. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak u nás jsou tdka noci taky trošku divočejší, v sobotu u našich byla v noci půl hodinu s řevem vzhůru, pak naštěstí zabralo prso a dudlík :unamused: No a asi bude hlř, co?? :grinning:

Tak buchtu znám, ale ještě jsem ji nedělala, teďka řeším, že mám v lednici zakysanky a pomazánkový máslo, tož co s tím :grinning: Ven jsme dneska nevystrčily ani nos a na zítra rehabku jsem přesunula na čt, pořád jsme ještě trochu nemocná a k tomu to počasí :rolling_eyes: Budu ráda, když m dojede dom, prý doprava v centru kolabuje...
17. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.