• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Tak já tu buchtu taky vyzkouším,ale co jsem si vzpomněla,že když jsme s mým mužem spolu začli bydlet,tak jsem zkoušela péct řezy Raffaelo a bylo to suchý a ten kokos nahoře se mi spálil,dodnes se nad tím smějem a vždycky mi to manžel připomene,že ať to nedopadne jak to tvoje Raffaelo :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Tak jsem na to zvědavá :grinning: Jinak já jsem onehdy pekla řezy margot a to byla taky dobrota:slight_smile:
17. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahojte, tak jsem s malým vyrazila odpoledne do obchoďáku, že něco pokoupíme, ale ještě nepřišla MM výplata, tak jsme koupili prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
A tady u nás v tělocvičně je každý pondělí jakože cvičení rodičů s dětmi, dneska jsem se tam byla podívat, je tam vytahaný nářadí a děcka mi blbnou, jsou tam děti okolo 2-3let, ale Matýš si tam aspoň polezl a čučel, jak si děcka hrajou.
Leni, nechtěli byste s Adískem příští pondělí se taky přijít podívat???

Jéžišš :slight_smile: , já jsem to taky nemyslela zle, já malýho v posteli v noci nechci, ale když už není zbytí...., tak jde, aby se aspoň trochu spalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A ráno je taky moc sladkej, stojí v postýlce, pozoruje nás a hraje si: a vykládá, ale mazlí se spíš, když je unavenej-))
17. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
Dobré ránko holčiny,

to počasí je vážně na h... :angry: :angry: No snad už to nejhorší vypršelo a dočkáme se sluníčka :wink:
Úplně se děsím, jaké noci nás čekají. Eliška je celkem velkej spáč. Přes den teda dává jen takové desetiminutovky, ale v noci úžasných 9 hodin v kuse :dizzy_face: :dizzy_face: A když náhodou máme nějakou krizi, tak si ji taky nechávám v posteli :wink: Po ránu je to mazleníčko vážně úžasný :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni, kam se chystáte na ty baby masáže? Do Vyškova do MC Radost?
18. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsme včera byli na necelou hodinku venku i v tom hnusným počasí, ale Lukin krásně spal, tak to bylo fajn a já si nakoupila co jsem potřebovala. Dneska přijede kamoška na návštěvu, odpoledne, tak musím nachystat nějaký občerstvení, když jsem štrůdl co jsem včera pekla, už sežrala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak jakou jste měly kočky noc? U nás buzení zase 3x, z toho kojení 2x, jednou zabrala poloha na břiše a dudlík, takhle usnul. A podruhé jsem si ho dala taky do postele, ale jak usnul, tak putoval do postýlky, nějak mám pocit, že bych se asi nevyspala, kdyby byl u mě, bála bych se, že ho zalehnu... naštěstí máme postýlku hned vedle postele, tak nemusím vylízat, přešupnu, on se znova zavrtá do plínky a je to.

Leni, fotečky z oslavy moc pěkný, určitě to bylo super. A třeba se Adámkovi taky co nevidět zadaří spinkat celou noc. :wink:

Niki, tahle buchta suchá není, když se polije tou smetanou. Ale pozor na ten kokos nahoře, spálit se klidně může.

Veru, to je fajn, že tam máte cvičení rodičů s dětmi, tak se třeba časem někdy přidáte. A Matyášek měl fajn zábavu. :wink: S tím obchoďákem je to škoda, tak příště. :wink:
Nepojedete někdy do té Ikei?

Radi ahoojky! Tak co víš, třeba malá zůstane takovej spáč... :wink: Jak se vám daří? Na masáže půjdem do Vyškova do toho MC, tak jsu zvědavá. Jedem tam příští úterý.

Teri, snad to nachlazení brzo přejde. Malá se zatím pořád drží?

To počasí je vážně na palicu, hrozná kosa a do toho ten déšť a chladno, zase záplavy... děs, děs, děs... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pěknej pohodovej den všem!
18. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Leni, malá naštěstí zatím OK, doufám, že už to tak zůstane....Včera jsme nevytáhly nos, ale už došly čajíčky, tak dneska vyrazíme, furt prší, ale vypadá to trošičku líp, i když myslím zas hlásili silnější déšť a hlavně vítr :unamused: Nás se naštěstí povodně netýkají, ale jinak tady na severu dost hrůza :pensive:
18. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahojte holky, jsem z5. Byli jsme na víkend u švagrové v Olomouci. Byl tam beerfest, tak jsme vyhnaly manžílky na pivo a udělaly si dámsko-dětskou jízdu. (švagrová je 38tt, tak nám jejich prcek dělal bouřlivou společnost dýl než Lukynek :grinning:). Ti dva se vrátili kupodivu ve stavu vcelku střízlivém (na to že tam bylo asi 200 druhů piv...) ovšem měli po kolena souvislý asi 5 cm nános blata a zastříkaní byli až na hlavě... To je taky nápad pořádat to na bývalým dostihovým hřišti.. :-P

Jsem se snažila vás bleskově přečíst... Tak Leni boty kupujeme i tady v té obuvi dole pod náměstím vedle domácích potřeb... Mají tam právě i ty s žirafkou (ale nejen ty, tak na to pozor!) a jinak v Brně jsou na Příkopě (tam bydlí naši) dva obchody s dětskou obuví... Jedna je přímo na nám. 28.října ta žirafková a druhá je na rohu Příkopu a Cejlu a tam je taky mají... Občas se dá narazit na něco v akci... :wink: S bytem je to škoda, třeba se brzy naskytne nová příležitost a třeba ještě lepší. :wink:

Leni Lenku H. zas až tak moc dobře neznám... Ale občas se vídáme. Dělaly jsme spolu v jedné firmě (už je to ale pár let...) a vídáme se občas doteď... Spojuje nás ještě jedna kámoška z práce, která má taky mimčo... :wink: S tou se právě Leňa baví mnohem víc... :slight_smile: Proč, vy se znáte odkud?

Jo a mazlení v posteli po ránu je naprosto bezkonkurenční... On teda Lukynek už si přijde i sám přes den se pomazlit a to je taky paráda... Ale někde ten základ musí mít, že? :wink:
18. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Dobré dopoledne,

Leni já tento týden do Ikei určo nepojedu, mám nabitý program, příští týden jsem zatím neplánovala.
Ivi a kdy jsi koupila lukinkovi boty?? Doma mi Matýš lozí bosky, ale když jsme venku, tak chce stoupat a chodit kolem laviček a já mu chci pořídit nějaký boty, ale nevím jaký. Moje Dr mi řekla, že nemám spěchat, že boty nemám kupovat dřív než začne sám chodit, ale když jsem se jí zeptala, jak to mám udělat venku, když stojí a pochoduje a že v ponožkách to asi nepůjde, tak to mi neřekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Radi ahoj, to si užívej toho spaní!!! :slight_smile:) Ale třeba vám to vydrží, mám 2 kamošky, kterým dětičky vesele prospí celou noc od narození, zuby, nezuby :slight_smile:
musím krotit tygra, čau
18. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Ivi, s Lenkou H. jsme bývaly před několika lety dobrý kamarádky, známe se asi už 10 let, ale pak už jsme se odcizili, teď se tak akorát pozdravíme.

Já jsem právě boty zatím koupila na netu, tak snad nedělám chybu? :confused:

Veru, mě zas všichni kolem říkali, ať mu na dom pořídím papučky, aby se mu zpevnil kotníček, takže jsem začla papučkama a na netu pak právě koupila botičky.

Rady, co bych dala za 9 hodin spánku v kuse :grinning: Važ si toho :wink: Na dnešek jsem k němu vstávala 2x - čaj a dudlík, nad ránem pak už mlíko :confounded:
18. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky...počasí...ani se nebudu vyjadřovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru...mě taky na rehabce řekli,že jako první botičky a taky na doma mám koupit papučky,aby měl zpevněný kotníček a až začne pořádně chodit,tak potom teprve koupit boty...samozřejmě s certifikátem...ale my máme problémy s jednou nožičkou,trošičku šmatleme,tak možná proto...ty boty mají mít hlavně zpevněný kotník,aby se ta nožička nevyvracela :wink:

Leni...my taky vstávali tak 2 krát na čajík...plus kolem 5 klasicky mlíčko :unamused: Lepší to asi nebude :rolling_eyes:

Závidím všemco spí celou noc...my snad od narození měli takových nocí 10...
18. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Veri, já koupila capáčky hned jak začal L obcházet právě nábytek. To bylo v 9 měsících... Někdo dokonce říká, že by měly mít děti zpevněný kotník v botičce už od doby, kdy začnou vstávat... To se mi zdá přehnaný, ale u Lukynka to šlo celkem rychle (v 9měsících přesně se po1. sám posadil! o den později si stoupnul a do tří dnů obcházel postýlku...). Kromě zpevněného kotníku, by měla mít správná bota taky kulatou dost širokou špičku, lehko ohebnou podrážku, celkově by měla být relativě podajná - kromě paty, ta musí dobře fixovat a musí být dost velká - prý dokonce klidně 1 cm místa mezi botou a prsty. :wink: Jo a taky by neměla mít pro ty nejmenší děti žádné tvarování klenby, pže mají (prý někdy až do 4 let) plochou nohu... Tak když, tak málo a spíš až v pozdějším věku...Machruju, pže jsem minulej týden zrovna chytla v sama doma nějakou odbornici. :grinning: Jinak já na netu objednávat nemůžu asi. Pže Lukynovi jsou každý boty jinak... Sama mám v botníku exempláře ve velikosti mezi 38-41. L je na tom asi podobně, pže některý 23 jsou mu tak tak, ale zase obuje i některý 21... Se v tom pak vyznejte... Krom toho si botu radši sama "ošahám", aby měla například tu měkkou podrážku a teď už i některý ty ostatní chytrý věci, co jsem se dověděla. Zpevněný kotník je ale základ. A žirafkový certifikáty jsou jistota :wink: (i když věřím že někdy zbytečně drahá.. :rolling_eyes:)
18. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
My máme problém, že Matyýš má vysokej nárt, tudíž skoro žádný boty neobuje - ty papučky domácí vůbec (mimochodem, ty dr. taky říkala, že ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Jinak Matyášek má v noci další vychytávku, jak odrovnat rodiče, dneska poprvé se probudil o půl 2, nakojila jsem ho a pak do půl 5 pokňourával, lezl, chvilinku spal, o půl 5 dostal mlíko a pak nespal zase do půl 6. Pak usnul a vzbudil se o půl 9. Doteď ještě nespal, teď vyjekává v postýlce. Já ho asi fakt trefím :angry: :angry: :angry:
Jinak včera večer jsem si zaběhla 5km a jak se mi spinkalo:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
Já jsem právě teď koupila Áďovi tenisky k narozeninám u téhle paní, má tam moc pěkný botičky a za dobrou cenu, tak doufám, že to nebude nějakej šit :sweat_smile: :
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=98761
18. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
tak nám došel dopis z Motola máme dojed 27.5 a operace je druhý den. Je mi šíleně blbě
:frowning2: :frowning2:
18. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ivi ahojky, tak pak si od Tebe nechám poradit ohledně botů, když máš takový informace. A díky za info o obchůdkách. Radši bych taky kupovala boty, který si ošahám a vyzkouším na malým, stejně tak sobě. Ty boty si myslím že i u dětí sednou pokaždé jinak. A cena bude asi fakt mazec, zatím jsem se nedívala. Ale je potřeba s tím počítat.

Veru, tak příští týden bych klidně zajela, kromě úterka zatím nic... Leni, nechcete s Adámkem jet taky? :wink:
A Matyášek je fakt nezmar, nechápu, že pak není přes den unavenej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti, ty noci, ach jo... :unamused:
Leni, taky pořád vstáváš... ach jo...

Nic kočky, jdu se naobědvat a pak připravit občerstvení, odpoledne přijede kamoška, tak ať máme co jíst.

Páá!
18. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Míšo... moooc budeme všechny držet palečky, ať operace dobře dopadne!!!! Tfuj tfuj!!! Kéž by pak už bylo vše v pořádku!!!
18. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jéjda botky, no my máme ještě čas naštěstí.... Ale Leni, no nevím, podle mě jsou podezřele levný :sweat_smile: Jako tím nechcu říct, že budou špatný... A vůbec mám k nákupu oblečení a bot vůbec přes net nedůvěru, mám problém si něco koupit v obchodě, kde si to můžu vyzkoušet, tak přes net to bohužel riskovat nemůžu :unamused: Leda odzkoušenou věc z obchodu :grinning:
18. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
Míšo, bude to dobrý!!!
18. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Čauky holky,
tak zas po dlouhééééé době jsem mezi vás zavítala :wink: Pěkně dlouho jsem tu nebyla co?
Aaa vidím, že řešíte botečky....no, první botečky by měly být tehdy, když dítě víc chodí než leze nebo se plazí. Zejména pokud už chodí do prostoru. Pokud dítě leze v botkách, nemůže dostatečně vytáčet nožku, zapojovat potřebný svalíky a dochází k deformacím. Dřívější nošení botků je u deformitek nohou - vtočený nožky apo.
Botky by měly mít ohebnou podrážku, kulatou špicu, pevnou patu, kotníčkový, nejlépe na šněrování. Větší tak o 1,2 - 1,5cm. Hlavně kožený, ty nejlépe drží nožičku. Takže papučky látkový ne. Hlavně certifikovaný, žirafka :wink:
Já Štěpimu na ven už pořídila, když jdeme na hřiště, na dvorek, tak rád chodí kolem plotu, laviček atd. (do prostoru se ještě nevydal :slight_smile: ) Jakmile ale jde zpět do kočárku, dávám capáčky. Doma chodí v protiskluzovejch ponožkách se silikonovou podrážkou.
Tak jsem udělala na úvod hned přednášku co :grinning:

Jinak se přidávám k matkám, co neví, co je to spát celou noc. Bojujeme, u nás je to hlavně kvůli zubům. Rostou nám jak houby po dešti. Te´d se klubou stoličky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme osm zubů (bez stoliček) :grinning:
Míry 80cm a 10,39kg, za poslední dva měsíce přibral cca 400g, takže váha nám vesměs stagnuje.

Leni, tý jo, Adámek měl už narozky!! toto letí!! si tě pamatuju ještě s bříškem na kurzu :grinning: Tak všechno nej!!!

Mišičko, vidím, že pořád s Verunkou bojujete. Je to bojovnice, určitě všechno zvládne!! Držím palečky!!

Snad se mezi vás dostanu častěji. Ono toho času moc není, náš miláček je hroznej rarach a nějakej moc akční, takže mám o zábavu postaraný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Helu, to je dost, že jsi taky zavítala! Ale vidím, že to se Štepim taky nemáš jednoduchý :slight_smile: Ty děti nám dávaj, co? :grinning: Tak Štěpánek ještě sám nechodí? Za chvilku taky budete slavit 1 rok :wink: Jo a jsi na FB?
18. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jo, jo na FB jsem :grinning: chcete si mě přidat :grinning:

No, jednoduchý to nemám, ale užívám si to i tak. Někdy nervy jak špagáty, ale co se dá dělat že :grinning:
Štěpi když se může přidržovat (nábytek, lavičky, plot...) tak chodí krásně, ale do prostoru se sám ještě nevydal. a já jsem ráda, to budu mít ještě větší fofry :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už se začíná pomalu pouštět a zkoušet, jestli vydrží sám stát, udělá krůček sám mezi nábytkem. Takže si myslím, že to nebude dlouho trvat :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
Heli ahoojky! Jéé, toto letí, Štěpánek bude taky za chvilku slavit narozeniny... :slight_smile: a noci taky čtu na prd, no, sna bude někdy líp! :wink: A nějaký fotečky by se hodily... :slight_smile: Moc zdravíme!

Tak kamoška nedojede, musí se vrátit do práce do hospody a vypomáhat na baru, mají narvaný kvůli hokeji... a my z hokeje budem mít prd, nějak nám ani na jedné TV nejedou programy ČT... :unamused: Ať žije settopbox a digi vysílání... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zlatej analog! :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
Heli joooo, chceme... :wink: :wink: :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jasně, Heli, že tě chceme a přidáme tě i do vyškovaček, jestli budeš chtít. Taky bys někdy mohla doarzit na sraz, co říkáš?
18. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jste hodný :grinning: :grinning: :grinning:

písnu vám info do IP ju?? :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
Tak jsem vám písla do IP :wink:

Na srazík klidně bych někdy dojela, ale nemám auto (manža ho musí mít do práce) a z autobusu jsem vyléčená :angry: Ale snad, kdyby byl ve Slavkově, tak bych to ještě nějak udělala....ale i tak jsem s tím časem trochu na štíru. Musím chodit na školení, do toho stavíme, sem tam nějaký vyřizování atd. Ale určitě bych vás ráda poznala :wink:
18. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
Heli díky, jak bude čásek, mrknu na fotky. Tak snad se to nějak s dopravou udělá, taky bych Tě ráda poznala. :slight_smile:
Štěpánek je už velkej chlapák a je kouzelnej!
18. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj ženský... koukám, že tu brebentíte už od rána :slight_smile:

Dračice mi už 5hodin spí, takže čekám, až se vzbudí a bude baštit a snad vyrazíme aspoň na chvilku ven. Chci to omrknout v cukrárně, co tam mají a něco vzít na zítra, když má ten Áďa narozky. Dortík a oslavu bude mít dva víkendy po sobě :slight_smile:
Snad nebude pršet...
Včera mi kamoška barvila hlavu, nooo je to zajímavé. Barva chytla jinak než měla, ale zase tak hrozné to není-aspoň z mého pohledu, jenom svítím tak trochu fialově :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Leni, to je škoda, že ti nevyšla kamoška.. ale tak můžeš na chvilku vyrazit s malým aspoň ven, než začne pršet a nebo se spolu zachumlat do postýlky a odpočívat :slight_smile: Lukášek je už přece jen větší a tvou pozoronost určitě moc uvítá :dizzy_face: :dizzy_face:
To naší malou by to nebavilo..

A co vy holky, co máte dneska v plánu?
18. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
Hmmm, tak nic.. už tam prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Takže budeme zase doma :rolling_eyes:
18. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj Helu!! :slight_smile:
Co látkování? :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
Já chci taky IP :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.