• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ale ne kazdou hodinu Luci.Kazdy 3 hodiny.Tohle mi rekla doktorka,ze ve 3 mesicich kdyz davam vic jak 130 tak se zatezuje zbytecne brisko a ze mimco nema byt bez jidla vic jak 6 hodin takze ted krmim i v noci aby to vyslo na tech 6-7 davek za 24 hodin.A to ze se nema mimco budit na papu jsem psala o nocnim buzeni,ne pres den.To mi rekli v nemocnici ze nemam v noci budit ale Eimova mi to vyvratila.Tak se hned nezlob,vzdyt ja si to nevymyslim a psala jsem ti jen jak mi to rekla Eimova ze se to ma spravne delat.Samozrejme ze to zalezi jen na tobe jak to budete delat
18. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Lol, nikdo se nezlobí.. jen v tom mám trochu chaos :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko! Dneska jedem do Brna, já konečně na masáž k mýmu fajn fyzioterapeutovi do Bystrce, mamka babička bude hlídat, tak snad to s malým zvládnou. MM nás pak vyzvedává a pojedem společně domů. Snad malej cestu šalinou půl hodiny do toho Bystrca zvládne bez pláče.
Už se hafo těším, záda mě poslední dobou bolí jak čert.

S tou mateřskou, já samozřejmě nechci, aby ČR skončila jako Řecko, ale myslím že je spousta míst, kde by se mělo šetřit daleko víc, než jsou rodiny s dětmi, armáda, poslanci a senátoři se svými příjmy, vyšší zdanění těch high vrstev... ale to je fuk, každá na to máme jiný názor. Rozhodně jsem ale nepochopila, proč se to snižovalo a teď se to zase bude vracet zpětně... měli to prostě nechat tak, jak to bylo a hotovo.
Lolli, nikam se nepřihlašuješ, dostaneš od sociálky tu část mateřské, která se Ti od letošního ledna snížila, čili dostaneš doplatek na tu loňskou výši mateřské zpětně.

Holky, za chvilku mi končí řádná dovolená a půjdu na rodičák, to bude zase skok jako prase, vy co to už máte to určitě znáte... 7.600,- není žádná výhra, ještě, že existují bazárky a MMB :grinning:

Ohledně krmení, jak píše Martina, každá to děláte tak, jak to prckům vyhovuje. Taky bych Luci nechala Verunku tak jak papá, když jí to tak vyhovuje, nemá bolení, kaká jak má a přibírá taky jak má. :wink: Kdyby jsi kojila, tak to budeš dělat taky třeba tak. :slight_smile:

Lolli, to je dobře, že to Alexkovi vyhovuje tak, jak to teď děláš. Každý dítko je jiný, nikdy se nedá krmit přece podle tabulek jen proto, že je na UM, kdybys kojila, tak vůbec nevíš, kolik si vytáhne a taky bys kojila podle toho jak má potřebu, tak každá to fakt děláte tak, jak to prckům vyhovuje. A super, že se tak spravil na těch rehabkách, ať to jde dobře i nadále. :wink: A co jsi to tahala, balík? Bydlíte teda v 5. patře bez výtahu, v paneláku po rekonstrukci? Nebo kde?

Veru, tak čtu, že je stroj v permanenci??? :grinning: A kde ho máte v obyváku? Jste zrušili akvárko, nebo co? :slight_smile:

S těma botkama to je fakt docela věda. No ještě, že to zatím neřeším, ale ono to přijde.

Pavli, tak jestli by bylo v úterý nějak solidně, tak vás ráda uvidím aspoň na chvilku.

Pěknej den všem kočky!
19. kvě 2010 v 07:28  • Odpověz
Holky ahoooj!! :grinning:
nezvyk co? hlásit se dva dny po sobě :grinning: :grinning: :grinning:

Už pomalu sháním dárky pro malýho, tak mi dnes dojde cyklosedačka a do konce týdne i tříkolka. Se těším víc než on :grinning: :grinning:

Za chvilku přijede mamka na kafčo. Chce se podívat na naše nový okna na stavbě a samo hlavně za tím mým broučkem :grinning: Už má absťák. Minulej týden nebyl vůbec čas tam jít a tento týden to taky vidím bledě, tak musí ona za náma :grinning:

Veru, běháš na orbitraku nebo na čem si dáváš 5km?? Já začala taky s orbitrekem, páč co jsem přestala kojit mi šly kila nahoru a vůbec nevím proč. Jím snad míň než před těhu (si teda myslím :grinning: ) tak mi to hlava nebere....ono to možná ale bude tím, že jsem dřív hodně sportovala a teď nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak zas valím! pá! malej mi už kňourá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

krásnej den :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz
Leni driv tu byly 4 patra a pred nakyma 12 rokama tu delali nastavbu-stresni byty a vytah neudelali.Takze slapu pekne peso do nastavby.Vcera sem tahla prcka a nakup.Byl tezkej jak prase...hlavne brambory,sirupy,mouky,masa atd..no hruza.Vcera uz sem byla na schodech fakt hlasita a sprosta.Sem se malem rozbecela jak uz sem nemohla jit.Jak ja bych se stehovala....
19. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz
Leni...zááááávidím...taky bych si nějakou tu masáž nechala líbit :slight_smile: Hezky si to užij a Lukášek ať tě moc nezlobí :wink:

Veru...ten cvičební elán ti závidím...já mám doma rotoped a od té doby,co se Tomísek narodil jsem tak utahaná,že na cvičení nemám ani pomyšlení...obdivuji tě :grinning:

Helu...s tím kojením a přibíráním to tak většinou je...kojení je nápor na organismus a když přestaneš kojit,kila jdou většinou zase nahoru :unamused:

S tím úterým...uvidíme podle počasí...ráda vás kočky zase uvidím...

No nic...pádím toho našeho otravku nachystat na návštěvu k babičce...ať si taky užije někdo jiný než maminka :angry:
19. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno holky, mé dítě ještě spí!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Leni mám ten stroj za sloupem jak bývalo akvárko, to už tam dlouho není, pak tam měl Maty houpačku a pak ohrádku a teď tam běhám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Helu,půjčili jsme si od tchána Kettler - je to na styl toho orbitreku, ale fakt super, ten typ, co je v posilovnách. Přesně jak píšeš, co kojím míň, tak šly kila nahoru. Taky jsem dost sportovala. Nikdy jsem neměla problémy s váhou,mohla jíst cokoliv a vážila 50kg i s postelí, no tak ty doby jsou pryč. :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale když organismus málo spí, tak se prý těžko hubne.
Marti,mně motivuje plná skříň letních hadýrek velikosti XS, na kterou teď jen smutně koukám :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
Marti, Tomík je protivka? Dneska je i Lukin protivka, furt kňourá, nic ho nebaví, chjo... jestli to takhle bude každej den, tak potěš... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Taky se těším, jak ho na chvilku předám babičce, ať si ho užije i někdo jinej. Ale na tu se bude určitě usmívat jak měsíček na hnoji, herec náš. :grinning: :grinning: Ale na masáž se těším, bude to super relax, nehledě na to, že on je fakt výbornej, nejlepší co znám a pomůže. Budu chodit na pravidelnou údržbu jednou za půl roku, je to potřeba. Možná i dřív.

Veru a jo, to já jen tak plácla, jestli jste zrušili akvárko a vy fakt jo. :slight_smile: To jsem ani nevěděla. No tak to jseš dobrá, že tak makáš. Týjo, velikost XS? No tak to je sííííla! To já snad nikdy neměla!!!
Já mám teď vel. 40 a už to asi zůstane, ty prsa se mi už nezmenší... :frowning2: :frowning2: A jak budu kojit míň, tak budu muset dát sbohem sladkýmu asi, bo jinak bych byla jak bečka za chvilku... uááááá, moje závislost... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
A co vaše úmluva s TM, funguje? :wink: :grinning:

Heli ahojky, tak si užijte babičku. :wink: Dívala jsem se dneska na všechny fotečky, Štěpánek je teda kus chlapa, jen co je pravda! A je to švihák, máte moc pěkný fotečky. A ty vlásky, to je něco, Lukášek zááávidí... :wink:

Lolli, to je blbý s tou nadstavbou, že tam není výtah. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by ho ale měli udělat, 5. patro už by mělo být s výtahem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Jinak Veru super, že Matyášek ještě spí.. cos mu dala do jídla nebo pití? :grinning:
19. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Leni...já myslím,že jsou ty děti protivný,protože je venku tak škaredě...určitě to na ně taky působí,nejsou spokojení,protože nemůžou ven,pořád jsou zavření doma...nemají energii ze sluníčka :confounded:
A stou tvojí váhou...když jsem tě posledně viděla,byla jsi jak za groš kudla...schovala by ses za tyčku u rajčete :grinning:

Veru...to je silná motivace...já mám pořád o nějaký to kilo míň,než jsem měla před těhu...tak spíš řeším to,jak to všude visí....jooo už to není,co to bejvalo.Prsa pryč...prdel taky.....chtělo by to posilovat :grinning:
Jo a zááávidím to spaní....nedalal jsi mo Rohypnol?Nebo že by Lexaurin :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Veru, tý jo, 50kg. to jsem měla naposled snad na základce v páte třídě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No, já nikdy nebyla hubeňour a právě jen díky cvičení jsem tu váhu držela tak nějak v normě. Takže teď raději ani nestoupám na váhu, bych se zas akorát nas.ala :angry:

Tak mi došla pro broučka sedačka na kolo. Je krásná, zkusila jsem ho tam posadit a seděl si jak pantáta, tak snad tomu bude i na kole :grinning: :wink:

Babička nám právě odjela, tak jdu vařit.
19. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahojte holky. Jsem se právě vrátili ze dne otevřených dveří ve školce.. Paráda. Ne, že bych chtěla Lukyna zapsat od září do školky, ale od příštího třeba jo... (bude mít 2,5 roku - moje mamka dělá ve školce a takhle malý děti bere...) - tady to asi nepřichází v úvahu... :frowning2: Navíc to vypadalo, že se tu budou otvírat další třídy a teď to zase někde vázne a sama ředitelka mi říkala, že to vidí bledě.... No tak snad bude moct jít aspoň někdy do školky... Upřímně, když už jsme u toho - kdyby ty 2 miliardy z mateřských vrazili radši do zřízení nových míst ve školkách, udělali by podle mě líp... Jinak úplně souhlasím s Luckou... Těch pár stovek stejně nikoho extra nevytrhne a náš dluh tak roste, že jsme za pár let tam, kde teď Řecko a to bude teprve sranda! Taky teda nemůžu souhlasit s tím, že by měli mít lidi, co vydělávají víc, vyšší procento daně... Když je někdo schopnej, ať si ty peníze užije... Sami nemáme nadprůměrnej příjem, ale kdo jo, tomu to přeju... I tak když někdo odvede obrazně 10% na daních z 10.000, přispěje do kasy 1000, zatímco ten, co vydělá 100.000,- už dá do rozpočtu 10.000,- ... My přijde celkem fér... Máme celkem rovný podmínky a naše zem je vcelku demokratická, ne? Jo a když už jste zmiňovaly placení si zdravotnictví... Bych začla u kuřáků a lidí s nadváhou apod., co potřebují pořád nějaký operace a léčení - nedala bych jim nic! Ať se každý o svoje zdraví stará a když ne, tak ať si pak léčení platí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se třeba snažím žít celkem zdravě (i když to nijak extrémně nepřeháním!) a musím říct, že celkem nemám problém... Neříkám, že je to tak vždycky, navíc jsem mladá, že. Ale i třeba naši... No to je zbytečný, ale tohle mi třeba vadí. Pak se "šetří" na invalidech, kteří za to prostě nemůžou... Ach jo...

Souhlasím s tím, že každýmu dítěti vyhovuje něco jinýho... Já Lukyna v noci na jídlo budila snad jen v prvním týdnu, pak jsem ho nechávala klidně 5 hodin v noci spát... A celou noc mi spí asi od půl roku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Něco jinýho to bylo přes den, to jsem ho budila po třech hodinách. A i když se chvilku cukal, naučil se to brzo... :wink: To jsem ale dělala hlavně proto, aby spal v noci. Každýmu to tak ale nevyhovuje, že. Každý dítě je jiný a proto jsou ty údaje na krabicích orientační. A nezapomeňte taky, že jim jde o to, abyste toho spotřebovali co nejvíc. :wink:

Prcci jsou asi fakt protivní kvůli počasí... Vidím na Lukynovi, že už doma neví, co by roupama... Jsme byli v té školce a zdrželi se tam hodinu a půl! Byl jak u vytržení, furt si někde šmejdil. Pak usnul ještě v kočáře a to už normálně chodí až po obědě. :grinning: Se jim ani nevidím, mě to taky štvalo, když jsem musela být doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
Heli, to je paráda, že sedí v sedačce na kolo... Taky o ní uvažujem! :slight_smile: 50kg jsem měla taky tak nějak... A taky jsem celkem sportovala... Teď mám teda už váhu jako před těhotenstvím, ovšem prsa minimálně o číslo menší a navíc povislej zadek a špeky na břichu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hrůůůza! Teď to ale neřeším, pže stejně chci další dítě... Ale ono to pak bude asi čím dál horší...! :confused:
19. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
Ivi...s tím zdravím máš pravdu,připadá mi,že ti,co za to nemůžou platí pomalu za všechno a kdejaká tlustá baba se cpe čokoládou a pak u doktora dostane hromadu léků...S těmi většími poplatky u lidí,co vydělávají víc jsem spíš myslela ty politiky,co berou 100 tisíc za to,že někde sedí a spí a rozhodují o tom,jestli ženské dají 10 nebo 7 tisíc...to se jim to rozhoduje...nebo třeba našeho pana primáře,který o celém oddělení neví vůbec nic,všechno řeší vrchní...a on bere 50 000...nikomu peníze nezávidím...jen si myslím,že někteří je berou za nic nedělání a druhej se ve fabrice nadře a dostane almužnu :unamused: Ale to je debata na hoooodně dlouho :wink: Taky se nemáme nejhůř...jen je mi některých lidí líto :frowning2:

A s těmi školkami je to hrůza...už td se děsím toho,jestli mi Tomíska někam vezmou,chceme se přestěhovat do Brna a kamarádka teď obešla 7 školek a nikam jí malou nevzali... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Helu...malej musí být spokojenej...jen aby se to počsí umoudřilo a vy ste mohli vyrazit :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
Jj, samozřejmě s tím taky souhlasím, že jsou holt lidi, kteří nic nedělají a berou nehorázný prachy a vedle toho dříči, kteří obrací korunu kvůli chlebu... :frowning2: To je ale fakt debata na dlouho a určitě by to nezměnil daňový systém... :pensive: Naštěstí to nemusíme řešit my tady :wink: :grinning:
19. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
Tak holky, jelikož dělám ve zdravotnictví, tak ten bordel vidím denodenně. Dost lidí kašle na to co může nebo nemůže, co je zdravý a co ne. Já bych je taky nechala platit :angry: :wink: Je hodně nemocí za který lidi nemůžou, úrazy, nemoci co jsou třeba geneticky daný atd., ale ať dodržují léčbu a né ji porušovat a pak kvůli nulovejm výsledkům ždímat zdravotnictví.
Dělám s úrazama a určitě takovejch 80% pacošů kašle nato co jim řeknu nebo doporučím. Všechno odkývou a pak zjistím, že dělali to či ono a pak tímpádem musí znovu na operaci, delší léčba atd. To mě fakt vyloženě trhá žíly :angry:
Ono je to tak ale ze vším a všude, ať se to týká zdravotnictví, školství, úřadů atd. a o těch našich slavnejch politicích nemá snad ani smysl mluvit. Berou horentní sumy za nic :angry: a obyčejným lidem se snaží utáhnout co nejvíc opasky. Napsala bych toho víc, ale nechce se mi rozčilovat :angry: :sunglasses: :grinning:

Holky, vy jste tady všechny takový chcíplinky :sweat_smile: To já sem asi zas přestanu mezi vás chodit :sweat_smile: :confused:
19. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, tady se to od rána zase rozjelo :slight_smile: ale to je dobře, aspoň nejsme všechny na FB.

Marti, to stěhování je už nějaké aktuální :confused: vím, že jsi o tom mluvila tady u nás na hřišti... Snad něco v tom Brně najdete. My jsme se právě z Brna přestěhovali sem a nechali tam tak veškeré příbuzenstvo, takže když potřebujeme pohlídat děti, tak je musíme dovézt do Brna.

Leni, malej je protivous? Já si myslím, že to bude tím počasím.Nepůjdete ven, třeba by se mu tam líbilo víc než doma.

Naše malá je taky taková protivka, ale dá se to... znám horší stavy :grinning: :grinning: teď jsme spolu dováděli a ten její smích je kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: snažila jsem se to nahrát na mobil, ale kvalita nic moc. Nahraju to, až bude doma manža :slight_smile:
Dneska jsem doobjednávala menší dortík, protože v Neděli nás tu bude o něco víc, než bylo domluvené a tak aby měli něco ke kafču, páč s buchtou se dělat rozhodně nebudu. Už tak toho budu mít nad hlavu (chlebíčky, jednohubky... výzdoba) a ještě lítat kolem malé a v Sobotu kolem Áďovích kamarádů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
Luci...nebuj...ještě chvilku tu s tebou budu...přestěhovat se chceme než půjdu zpátky do práce,aby sme měli babičky a dědečky na blízku...a taky aby si malej našel kamarády tam a ne tady a pak zase hledal nový v Brně...zatím uvažujeme jen o novém větším bytě...začíná nám to tu být těsný a ty Tomískovy krámy začínají být všude.Chvílema si tu připadám jako na skládce :grinning: ..ale nic pořádného k prodeji v Rousínově zatím není.

A oslava bude určitě úžasná a ty to jako správná matka všeeeeechno zvládneš :wink:
19. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
Marti, no já doufám, že tady ještě nějaký ten měsíc budeš :sweat_smile: ale samozřejmě vám ten byt v Brně moc přeju :wink:

Ani nemluv, zrovna teď jsem si prohlížela Album, kde je Áďa mimino a normálně jsem se rozbrečela :grinning: :grinning: je to už 5let, co je tady s námi :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahoj klevetilky :grinning: Jse měla co dělat, abych Vás dočetla :wink:
Holky, já teda s navýšením mateřské souhlasím, ani ne kvůli tomu, že bych ty prachy tak strašně potřebovala, ale příjde mi, že rodina je prostě základ státu. A právě ty děti budou vydělávat a odvádět daně. Myslím, že šetřit by se mělo rozhodně někde jinde, např. v tom zdravotnictví, zavedly se poplatky, s kterýma souhlasí, ale že by to mělo nějakej vliv na zlepšení zdravotnictví, to teda ne. A přesně jak říkáte, kdo nedodržuje léčbu nebo si způsobí nějakou nemoc nebo úraz kvůli alkoholu, drogám apod., tak ty bych to nechala všechno zacvakat! A myslím, že ušetřit by se dalo i na úřadech. Tam to podle mě funguje často jako za komunistů - kafíčko, obídek, pokecat, prostě pianko!!! A o těch nahoře ani nemluvě, věčně si zvedají platy, schvalují si nějaký příplatky a poslanecká sněmovna je věčně poloprázdná! My když jdeme do práce, tak žádný jízdenky zadarmo, chlebíčky za 3 Kč a podobný blbosti taky nedostaneme, tak proč oni. Snad mají příspěvky i za to, že do práce vůbec dojdou! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty školky jsou katastrofa a ve Slavkově je to prý úplně zabitý. To bylo nedávno i v televizi! Já mám Nelku přihlášenou do školky už od února, ale i tak nemám jistotu, že mi ji vezmou. Strašný!
19. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jo, jinak u nás přes den super. Nelka spí teď 2x denně ty dvě hoďky, takže super. V noci teda byla vzhůru 8x, ale nějak si začínám zvykat. Spí s náma v posteli, tak si jí vždycky jen víc přitulím nebo jí dám prso a spíme dál :slight_smile: Jsem dneska poslouchala sama doma, teda neslyšela jsem to celé, ale mluvily tam o bondingu. Byla tam klynická psycholožka a mluvila i o tom, jak je důležité dítě chovat. A říkala, že spaní v posteli s rodiči není vůbec problém, prý právě naopak a doporučila to. Doporučovala i nošení v šátku a celkově prostě hlazení, mazlení a tak. A řekla jednu moc hezkou větu, úplně přesně si to teda nepamatuju, ale bylo to nějak takto: "Láskou dítě nerozmazlíte, dáváte mu tím pocit jistoty"
19. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
Nazdárek,

kukám na zoufalky a Elis u toho vytuhla v křesílku. Asi ji to ještě neba :grinning: :grinning: To počasí má na prcky fakt negativní vliv, takže lítáme po venku déšť nedéšť.

Co se týče navýšení mateřské, tak jsem z toho trošku v rozpacích. Na jednu stranu jsem ráda, bo penízky se vždycky hodí, na stranu druhou když vidím kolik vychází dluh na jedno člověka včetně batolat, je mi z toho špatně. Ty penízky stejně nechám Elišce, až dojdeme k bankrotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak se jí budou hodit.

Luci, taky nás čekají o víkendu narozeninky. Švagrovka a já slavíme stejně. Naštěstí mě chystání občerstvení mine, to zvládne švagrovka s babčou. Ty to určo zvládneš na výbornou :wink:

Veru, teda jsi borec takhle běhat :wink: Na běh já nikdy moc nebyla, takže uběhnout 5km by mě zničilo :grinning: :grinning:

Leni, masáž závidím, taky už se na ni chystám :wink: Je potřeba trochu ty záda udržovat

Pavli, jak to vypadá na přehradě? Včera mě ve zprávách vyděsilo to červený označení pro přeplnění přehrady
19. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
No vida, tak to jdu berušku pochovat :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
Souhlasím, 5 km by mě zabilo :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem nikdy nebyla velká běžkyně :sweat_smile: Takže Veru, smekám :wink:

Radi, já se na přehradě vůbec nebyla podívat, ale koryto řeky, co teče z Opatovské je úplně v pohodě. Minulej rok, jak byly ty bouřky, to bylo mnohem horší! To už jsme fakt čekali, že se to vyleje a že budeme mít ve sklepě vodu. Takže snad to bude teď dobrý.

Taky lítáte po venku déšť nedéšť? My taky, Nelka nechce spát nikde jinde než v kočárku, autosedačce nebo v šátku. V křesílku nebo v postýlce to fakt nehrozí :slight_smile: A co Eliška? Už to musí být velká holka, nechceš hodit nějakou fotku? A co v úterý? Nepřidáš se na procházku?
19. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
Pavli, babičky říkají, že velká už fakt je. Mě se zdá pořád drobek, ale to je asi tím, že ji vidím pořád. Elča má na denní spánek taky nejraději kočárek. V postýlce si povídá s ručičkama a v křesílku ji většinou uhoupeme. V to úterý to asi nezvládnu. Na desátou valím k doktorovi a kdo ví jak dlouho tam budu.
19. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
Hojky, zdravíme z Brna, za chvíli vyrážíme do dětské kavárny nebo to tady všechno zdevastuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Musíme chodit ven déšt nedéšť, ale M mi začíná bojkotovat kočár, chce lozit a ťapat kolem laviček no vysvětlujte mu, že to v dešti nejde :confounded: :unamused:
Ráno spal do půl 1o, včera do půl 9, ale mezi 5 a 7 je vzhůru a hraje si a piští v postýlce. Teď odpo dal 40 min a šmitec, jestli nám začíná nová doba 1denního spánku, tak potěš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni, úmluva s manželem neplatí, samozřejmě, takže musím obojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
Já si na tom stroji nedávám velkou zátěž, takže těch 5km mám tak za 12minutek a to je v pohodě, to zvládne každej. Včera mi tam MM nastavil běhání do kopce, hajzlík, ale poznala jsem to, protože by mě jinak kleplo :slight_smile:
TAk hezké odpoledne
19. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
Holky nerada ruším, ale mám vzkaz pro lucku.adis - cincolina má od vřerejška holčičku Ester a má 2830g a 49cm.
19. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
Velka gratulace i ode me a Alexka :slight_smile:
19. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky nerada ruším, ale nevíte o někom kdo by půjčil na 14 dní cestovní postýlku, jedu v neděli k rodičům a u tchýně ještě malý nemá postýlku, spí se mnou ve velké posteli, ale tchýně si ho chce na noc vzít k sobě at se vyspím.Postýlku sháním i dr¨řevěnou ale zatím bez výsledku, nechci nějakou drahou.A vracíme se 4.6.Tak kdyby některá jsmte věděla tak prosím dejte dvědět, moc děkuji
19. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
Hezký i když zatím zatažený ráno holky :slight_smile:

Tomísek mi zase dává zabrat...už několik dní vstává o půl 5...už jsem docela unavená...od jeho narození jsem toho moc nenaspala,konečně začla trochu slušně spát v noci,ale to buzení tak brzo...to je katasrtofaalespoň jeden blbej den bych si chtěla trochu pospat...copak toho chci tak moc?..kdyby si aspoň hrál v postýlce,nebo na zemi s hračkama,ale on to nevydrží ani chvilku...pořád kňučí a pobrekává,sápe se po mě,když si ho vezmu do postele,tak se pořád převaluje,plazí tam a zpátky,takže musím vylézt a jít do obýváku...tam si hraje a je spokojený...to je nezmar...nechápu,po kom je :angry: :angry: :angry: kolem 7 hodiny zase tak na hodinku a půl vytuhne,ale už to prostě nedospím...ach jo...kdy tohle skončí...sestřička určitěnebude,jsem vyčerpaná...já na tohle nemám :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Všude je něco...

Veru...ještě že si Matyášek hraje alespoň v té postýlce...co bych za to dala :dizzy_face: Doufám,že se Vám v tom Brně líbilo...kdyžtak hoď nějaký fotečky :wink:
20. kvě 2010 v 06:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.