• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru, moc hezký košík... a tak jak píší holky, na ty kozeny kašli :wink: máš ideální míry, to já byla jako hroch... bratránek mi neřekl jinak, než " Míša kulička " :angry:
4. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Lenajsku, začínáš mít bříško... to se u tebe má určitě mimísek moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
4. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tak jsem si na chvíli poležela u telky a snad bude líp, asi je nějakej divnej tlak.....

Veru, košík máš asi dost podobnej :slight_smile: A na babky ser. Mě zas rozčiluje tolik lidí, když řeknou, jestli nečekám náhodou dvojčata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Jo a míry máš ideální :wink: To já se měřila akorát přes pupek a číslo je zděšující :grinning: Radši to ani psát nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Leňo, kašli na všechny, důležitý je, že je mimísek zdravej a daří se mu. Ty jsi před těhu byla krásně štíhlounká a pěkná, věřím že se zase dostaneš na svou váhu :wink:
Víte jak to je, babky si potřebujou o něčem povídat, tak kecají nesmysly...
4. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Leni, Ty a dvojčata? Simtě... :grinning: :wink: Fakt nemají co probírat, tak kecají nesmysly a tlachají o blbostech.
Veru, míry super... :grinning: :grinning:
No, už se to začíná rýsovat, ale zatím si pořád připadám jako vyžraná... :slight_smile:
Katy, Ty máš bříško větší, nebo menší než já? :wink:
Snad se má mimouš u mě dobře, doufám...
4. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
A tlak je divnej, začíná se mi chtít hrozně spát, asi se fakt mění počasí a bude pršet. Tady chvilema svítí sluníčko, chvilema je zatažený... ale myslím, že něco přijde.
4. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Leni, já ti nevím... Ráno tam nemám nic moc, ale přes den jak jím, tak roste a večer je největší. Řekla bych, že ho mám trošu větší než ty. Vím, jsem hrozná, budu se muset polepšit a pupčourek už konečně dát do albíčka :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Holky, k nám se žene bouřka a potom nějaký ten déšť, jestli chcete mít počasí pod dohledem, tak mrkněte na www.chmi.cz a tam najeďte na radar :wink: já teď dala Áďu spát, takže budu pokračovat v ůklidu a až se vyspí, tak se vrhnem na plastelínu a budeme si zase hrát :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Luci, kde bydlíte? :wink: Díky za odkaz, mrknu. Kamoška z práce mi píše, že ve Slatině je totálně černo, tady ve Slavkově svítí sluníčko... zatím.
Kači, bříško by se hodilo... :wink: Já mám pocit, že ráno je taky nic moc, ale největší je po obědě. :grinning:
4. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
jo a kočky, s těma bříškama to má každý jinak, mě pupík vyhoupnul hned a kamoška, která má teď půlroční holčičku neměla žádný pupík do sedmého měsíce, fakt nebylo poznat, že je těhulka. :slight_smile: takže se nebojte, ani se nenadějete a budete mít pupíky jedna báseň :wink:
4. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Lenajsku, bydlím kousínek od Lenky dv. Bydlím v Rousínově :wink:
4. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Luci a jo, jsem zabudla... :wink: Tak to bydlíš i kousek ode mně. :wink: Jen přes kopec. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jj, do Slavkova to mám autem za pár a do Velešovic taky :wink: když budeš chtít a budeš mít někdy čas, můžeš se za mnou do Rousínova dojet kouknout.. U nás teda je černo :astonished:
4. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Mám v Albu foto Ády, tak jestli chcete, mrkněte :wink:
4. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
Kočky, tady už se to spustilo, slejvák jak blázen, černo a už hřmí, asi to bude pěkná bouřka :frowning2: Bojím, bojim...
A to jsem chtěla jet do Brna nakupovat, asi z toho nic nebude... :unamused:
4. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Katy, u nás je jenom černo a pomalu se zvedá vítr... sklidila jsem z venku prádlo a schovala slunečník, čekám co z toho bude. Akorát že dneska asi už trávník neposekám :angry:

Kdepak vlastně bydlíš, že jezdíš do Brna nakupovat? Já myslela, že jsi Brňanda :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Luci, já bydlím kousek od Brna - Újezd u Brna :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Katy, dneska bych to na nákup v Brně neviděla, asi se to bude vracet si myslím.
Tady je taky totál černo, ještě neprší, ale už jsem sundala prádlo z balkónu a MM ho šel pověsit dolů do sušárny. Dneska přijel brzo, o čtvrt na tři už byl doma.
Luci, to bych někdy mohla, zajet do Rousínova... nebo ty do Slavkova, kdybyste měli výlet... :wink:
A do albíčka mrknu.
4. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
Luci, jesrtli ještě můžu radit, tak na podporu růstu sliznice bys mohla začít baštit mateří kašičku, já ji koupila v lékárně v kapslích, a taky jsem si dělala zázvorový vývary, to je na prokrvení sliznice a taky na její růst. Mně to moc pomohlo... :wink:
4. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Synátor moc pěknej. :wink:
4. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Tak jsme se nastesti stihli vratit z venku, padaji kroupy a pekne hrmi, Berry je posrana az za usima:slight_smile:
mne dneska prisel balicek, koupaci kyblik a olejicek na masaz hraze (MM se na to trepa uz od zacatku tehotenstvi, vcera vymyslel, jak to bude provadet, budu ho muset trosku usmernit:slight_smile:)) a taky zkusebni sada mydlovych orechu na prani, tak to zkusim, ale nevim, co v tom mam vyprat.

Luci, Adousek je velkej chlapak:slight_smile:)
4. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Lenajsku, jezdíme na výlet do zámeckého parku a určo tam budeme i v Červenci, to budeme mít už 2 výročí :grinning:

...ta rada je pro mě nebo je tu i jiná Lucka :confused: nějak vás jménama neznám, pokud to je pro mě, tak si ji zajdu určitě koupit do lékárny a co ty zázvorové vývary? To tam taky koupím + návod jak se to dělá?
4. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Katy já jsem si v 17tt připadala jako obr, přišlo mě, že to musí být strašně vidět, ale pak mi došlo, že vypadám jenom jako přežraná a ne jako těhule. To mě teda pěkně štvalo :unamused: :slight_smile:
autor
Hoja huš sme doma, nakonec mi volal MM že mají málo práce že skončí v práci dřív a půjde na to plavčo s náma, tak byl i taťka půlku sem plavčila s s malým já půlku on i když to teda bylo jako pěst na oko :grinning: 12 mamin s miminkama a 1 taťka hehe, pak sem šla vyždímat tu pojišťovnu a hned sem šla objednat nějaký ty hračky od fisher price na dobrovskýho do té hračkárny, berou tam ty rodinný pasy tak to budem mít se slevou :grinning: Jdu si Vás dočíst, chtěli sme jít odpo na procházku ale je tam konec světa buřina seblíží tak nic...
... u nás je akorát zatažený, ale pořád neprší, zase nás to jenom štrejchlo :angry:
4. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
paji, leni ti chlapi sou v tomhle nějak mimo, ze mě byl MM taky úplně potento jen když sem měla přejít ulicu nebo jít do obchodu, měl z tho megabřucha fakt obrovksej respekt, takže nějakej výlet bo dovča nehrozilo taky :grinning: , ale zas výhoda byla že makal doma :grinning:
4. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Veru, můžeš mi ještě napsat jednou tu značku toho kyblíku, co jsi objednávala? Díky... četla jsem, že ty mýdlový ořechy jsou super, hlavně pro alergiky a lidi co majé ekzémy... že jsou lepší jak prací prášky a ekologičtější. Tak uvidíš, jak s nima budeš spokojená.
Luci, ta rada byla pro Tebe. :wink: Zázvorovej odvar se dělá tak, že nakrájíš zázvorovej kořen na plátky, cca 4 plátky zaliješ horkou vodou, necelej litr, necháš vyluhovat a pak dochutíš třeba medem, citrónem... můžeš pít buď teplej, nebo i studenej, mně to moc chutnalo a fakt to pomáhá, nehledě na to, že je to dobrý i na posílení imunity. Ale v těhotenství se to pak už nesmí, tam pak už prokrvení dělohy není dobrý. Ale při té stimulce a pak po ET se to hodilo, sliznici jsem měla po té kombinaci zázvor+mateří kašička ukázkovou. :wink:
Veru, takže bude TM masírovat hráz, jo? Tak ať to není moc nepříjemný... :wink:
4. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Tady už lije a padaly i kroupy.... tak snad to dojde i k vám, líp se dýchá a ty pyly a prach snad budou konečně spláchlý...
4. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Paaji až sem mrkneš, já neviděla zprávy, co bylo na Obilňáku???

Hani, to je skvělý, že to taťka stihl, ostatní maminy určo záviděly, ne? :wink:
4. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Hani, to je super, že TM byl na plavču... :wink:
Veru, ono bylo něco na Obilňáku? :confused:
4. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.