• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj, tak jen v rychlosti jak jsme dopadli na půlroční kontrole, Lukin má 8070g a 71 cm, čahoun :slight_smile: . Chtěla jsem počkat do dneška s tím UM na noc, zajímalo mě, jak přibere když je jen kojený, a přibral necelých 800g za měsíc, což si myslím že je solidní. :slight_smile: S dr. jsme probraly příkrmy a v neděli příští týden startujeme s mrkvičkou. :slight_smile:
Má v sobě hexu a Prevenar, tak počítám zase s nějakou reakcí, ale Nurofen to kdyžtak zvládne.

Pavli, držím palce, ať je Nelika bez teplot. :wink:

V rychlosti vás dočtu, ale reagovat asi nestihnu, vrátili jsme se z procházky s pláčem a plakal i po kojení doma, tak se mu budu věnovat...

Pěkný zbytek dne a pohodový večer a pokud možno klidnou noc!
20. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
Ohledně voleb, budu volit tak, jak jsem volila od dob, co mám volební právo, a to ČSSD. A klidně mě ukamenujte, to snesu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já bych zase ODS nevolila v životě, je to prostě proti mému přesvědčení. A v jihomoravské kandidátce pár lidí znám osobně, tak budu volit jednoho mýho kamoše.

Jéé, tak jestli se budete scházet v Rousínově, tak možná bysme se s Lukinem přidali, jestli můžeme... :wink: Kromě PO a ÚT kdykoli. :wink:

Leni, pořád Adámka lákají bagry? :wink:

Helu, pěkně jsi to shrnula, máš recht. :wink:

Marti, jasně... já jen, že i staří lidi potřebují dr., takže s tím zdravotnictvím je to právě takový ošemetný a choulostivý, jak vlastně nějakou reformu udělat...

Pavli, pak písni, jak jste s Nelkou dopadly, ju?

Pááá!
20. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se vrátily z prohlídky, byly jsme ještě nakoupit a u našich a pak ještě na krátké procházce, aby Nelka usnula, spala jsen chvilku kolem 12, takže teď chrupčí v kočárku a já koukám na hokej a trošku uklízím :slight_smile:
Dostaly jsme opět dvě očkování, tak snad to bude dobrý a reakce nebude. Chtěla jsem, ať mi doktorka Nelku převáží (i kdžy poradnu jsme dnes neměly, jen to očkování) a má 6300g (sice chvilku po jídle, takže je tam asi pár g navíc, ale aspoň vím, že pořád krásně přibírá, beruška) :grinning: Takže Luci, s definitivní platností jste nás s Veru předehnaly :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, nenapsala bys mi konktakt na toho fyzioterapeuta? Fakt už s těma zádama musím něco udělat. Bolí mě od porodu a tento týden mě začly bolet fakt fest! A na nikoho dobrýho jsem zatím nenarazila. Dr. mi napíše tak max. elektro a masáže, ale já bych asi potřebovala odblokovat tu kostrč a bedra.

Leni a co Ti řekla dr. s těma příkrmama? Mě dnes zaskočila moje dr., když mi řekla, že mám začít přikrmovat a prý rovnou brambory s masem a mrkví dohromady, prý kvůli železu. Že zásoby jsou už v 5 měsíci vyčerpány. A po 14 dnech přidat i ovoce a případně i rýžovou kaši na noc. Abych pravdu řekla, tak se mi do toho moc nechce. Jsem si na to kojení tak zvykla a je to prostě jen naše, moje a Nelinky :slight_smile: Já jsem asi fakt závislačka :sweat_smile:

A co Luky? Jak zvládl prohlídku? Co všechno s ním dr. dělala? Nelka zase plakala, slzičky jak hrachy, vůbec se jí nelíbí sestřička :grinning: Jak jsme vyšly z ordinace, tak jak když utne, usměv na tváři a pohoda :grinning:

Já se právě nemůžu rozhodnout koho volit. Já jsem takovej středovej volič:o) Smíchala bych ČSSD s ODS :grinning:
20. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
Jo, Leni, večer dávám většinou 120 ml beby a předtím ještě kojím z obou prsou, ale myslím, že toho moc nevytáhne. Jsem zvědavá, jestli to u Vás zabere a bude Luky líp spinkat. Držím pěsti :wink:
20. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz
Pavli, zítra Ti písnu víc, teď musím jít... držím palce, ať je Nelka bez teplot. Na masáže je Batík fakt odborník, lepšího neznám. Ale je bohužel až v Brně-Bystrci... to je jedinej člověk, kterej dokáže záda udržet tak, aby fakt dlouhodobě nebolela. :wink:
Možná i díky tomu, jak jsem k němu chodila v těhotenství, jsem měla porod v pohodě.

Já jsem mu umíchala dneska 100ml Beby a předtím nakojím. Jsu zvědavá. :slight_smile: A s příkrmama teda nechápu nic... ta Tvoje dr. je vážně nějaká divná... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra písnu i o příkrmech. Možná do IP, ať tady holky nezatěžujem. :wink:

Jo Luci, už jste objednaný k Flodrové, nebo ještě ne?

Musím jít, pááá!
20. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
Holky, řešily jste nějak židličku na jezení? Budete kupovat nebo kupovaly jste už?
Leni, dík pak za info a držím pěsti, ať se s Lukym pěkně vyspíte :wink:
20. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
o noci se raději zmiňovat nebudu, ale na druhou stranu jsem vyspanější než včera :slight_smile: Teď zas usnul, ale já vstala, potřebovala jsem si něco dodělat na PC a k tomu se dostanu jen ráno nebo večer, přes den to nejde :rolling_eyes:

Paji, není ta tvoje mudra trochu moc hrrr :confused: Já být tebou bych začínala postupně jak se má. Docela dobrý tabulky jsou na http://www.kojeni.net/prikrmy.php Já se podle toho řídítm doteď a nic jinýho mu nedopřeji:slight_smile: Páji a stačí Nelince mlíčko?? Já bych, pokud by mlíčko stačilo, klidně ještě s příkrmem chvilku počkala. Myslím, že není kam spěchat....

Leni, Lukášek taky pěkně roste. To je dobře. Jen tak dál :wink:

Holkýýý, já jsem taky fyzio, nechcete mi udělat kšeftík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne dělám si prdel, záda nejsou pro mě ten pravej byznys. Stačily mi tři roky ve Slavkově a raději jsem prchla, ono to teda nebylo jen kvůli tomuto, ale to je zas na jinou diskuzi :slight_smile: Holky, a nebyly jste u Pavla Krčmáře. Já jsem s ním dělala a myslím, že je to celkem machr na tyto problémy....

No volby....určitě ne ODS :wink: ale to je každýho věc....

Ach jo, už kňourá....tak se mějte a užívejte den :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 06:34  • Odpověz
Holky, tak jsem si říkala, proč jste si tuto diskuzi nedali do soukromé skupiny?? aby jste mohli prndat o čemkoliv a někdo jinej do nemohl zneužít. Přeci jen vás může číst kdokoliv....Zkušenosti už takový mám... :confounded:
21. kvě 2010 v 07:15  • Odpověz
Dobrý ráno holky... :wink:

Tak dneska sme vstávali v 5 hodin...hodinku se po mě plazil a pak ještě do 7 zabral...byla jsem spokojená,že jsem nemusela vytáhnout nohy z postele :grinning:

Helu...a já ti zrovna chtěla udělat kšeft se zády :grinning: :grinning: :grinning: a o uzavření diskuze jsem taky uvažovala.Kdo by se k nám chtěla přidat,dostal by samozřejmě heslo :grinning: ..píšu si ještě s Klokánky 2009 a tam sme si to uzavřeli...byly tu nějaký problémy s lidmi a adminy,tak to bylo nejlepší...kvůli tomu jsem si vymazala i alba :unamused:

Ohledně voleb...určitě ne ODS...jinak zatím nejsem rozhodnutá :wink:

Co to bylo ráno zase za xindl?Prší prší jen se leje...a teď zase leze oskar...to je teda počasí :angry:
21. kvě 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahoj, já jsem dneska skvěle vyspaná, malej spal od 7.45 do 3.15, dostal mlíčko a pak do 7.50!! Bože jako za starejch časů!!! Jsem ho opusinkovala pořádně:slight_smile:)))
Já bych to taky uzavřela tu naši diskuzi,ať si čumilové chodí číst někam

Co se týče voleb, tak určitě pravici, jednu z menších stran. Mně se zvedá žaludek z jednoho nejmenovaného předsedy velké strany a jejich programu, ale oni si seženou dost voličů důchodců, za úplatek 2.400Kč v podobě 13.důchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Já dneska musím strašně moc uklízet, pže v tom bordelu se už nedá vydržet :unamused: .

Marti, já se probudila až do sluníčka, nevím, že pršelo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pááji, já mám doma židličku Chicco Polly (dááírek k vánocům, stojí 3tisíce, to bych si sama nekoupila, jsem s ní strašně moc spokojená) Je krásná, polohovatelná, lehce ovladatelná, velkej pultík. Ale teda zabírá dost místa. U rodičů mám tu Ikea Antilop,za 350Kč, jako stačí na najezení, ale doma bych jí nechtěla, krmit v tom 3xdenně. Špatně se z toho mrně vytahuje.
21. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahojte,

naše včerejší usínání docela bojovka. Večer jsem si šla pěkně zaplavčit, malá byla nabaštěná a už usínala. Tak jsem metla, že mi koudel hořela, dofrčím domů a tady mela. Eliška asi poznala, že mamka není a tatínkovi nechtěla usnout :sweat_smile: Tak jsem si ji vzala, házela úsměvy jako kdyby se nic nedělo, znovu se nabaštila a byla tuhoň :wink: No a já mám sport zase na nějakou dobu zakázaný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pavli, o tom že naše dr. doporučuje už tak brzo příkrmy jsem taky slyšela. A abych pravdu řekla, pokud mi bude Elča dobře prospívat po koju, tak jí nic dávat nebudu. Jenže mám pocit, že toho mlíčka už tolik nemám a ona mi z té flašky nechce :cry: A kojení mi taky strašně vyhovuje. Je to jak říkáš jen moje a Elišky :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne, krásně svítí sluníčko a konečně je i tepleji, dneska vytahuju sporťák. :slight_smile:
Přijede odpoledne kamoška, tak se těším. Budem o víkendu bez MM, jede dneska s chlapama na víkend na chatu, mají to jako každoroční akci, tak zítra dopol. razíme do Brna a budem spát u mamky. V neděli dopol. MM přijede, tak pak pojedem spolu domů.

Pavli, jak jste zvládly noc? Lukin byl v noci bez teploty a dneska ráno má jen 37, což je super. Vypadá to, že se to tentokrát obejde bez horečky. Tak snad i Nelinka bude v pohodě.

Jinak já uvažuju o židličce, jakou má Verča, hrozně se mi líbí, ale cena je teda nehorázná. Dívám se i na MMB, že bych koupila použitou... ale ještě se chceme s MM mrknout do obchodů, jak vypadají a co se vůbec prodává.

Veru, ona zabírá hodně místa když je postavená, jo? Všude právě píšou, že když se složí, tak zabírá místa málo a může stát i sama složená. Asi bych ji u nás doma musela skládat, ale je mi jasný, že to by mě dřív nebo později přestalo bavit a byla by asi postavená pořád... Ale líbí se mi, že se dá různě polohovat a že má velkej ten tác a taky, že se dá nastavit výška na nohách, takže se tam vejde i dítko co má třeba delší nohy.

Ohledně zamčení, já jsu klidně pro, ale vůbec nevím jak se to dělá... tak jestli někdo víte, já jsu klidně pro uzamčení. :wink:

Helu, Ty jseš fyzioterapeutka? A pracovala jsi ve Slavkově? Kde? V Lázeňským domě? A moc díky za odkaz, ani jsem nevěděla, že na těch stránkách je i info o příkrmech... je to tam suprově popsaný, takhle nějak jsem si to představovala, že mi to někdo popíše a vysvětlí. :slight_smile: Takže díky!

Musím jít, Lukin už zase mrčí, že je na břiše... chjo, pořád tu polohu nemá rád... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mě taky dneska čeká úklid a pak budu dělat chlebíčky, abych měla návštěvě co nabídnout.

Krásnej den, snad už se počasí umoudřilo a bude teplo a pěkně!!! Pááá!
21. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Jinak Pavli, Nelča je taky už kus baby... :slight_smile: A s těma příkrmama bych určitě počkala. A to kojení, nejdřív jsem si říkala, ať už mu budu moct dávat příkrmy, abych nemusela prožívat ty nervy u kojení, ale pak se mi to začalo líbit, a i když u toho dělá blbosti a někdy i pláče, líbí se mi to a určitě chci pokračovat, pokud bude prso pořád chtít. Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla do půl roku plně kojit. :slight_smile: A nikdy jsem nepřemýšela o tom, jak dlouho bych kojit chtěla, takže tahle otázka u mě zůstává pořád otevřená a neřeším, takže uvidíme. :slight_smile:
A dr. mi říkala o těch příkrmech vlastně to stejný nebo hodně podobný, jak je to napsaný v tom odkazu od Helči. :wink:

Joo, dneska ráno jsem Lukinkovi zkoumala dásně a je tam nějaká malinkatá špičička, něco se tam už rýsuje a trošičku leze na povrch, tak jsu zvědavá, kdy zubisko vyleze. :slight_smile:

Radi, to je zákon schválnosti, mamka vytáhne jednou za sto let paty z domu a dítko to okamžitě pozná a dělá bugr... :grinning: Ale to se určitě změní, neboj. :wink: Jen to ještě asi chvilku bude trvat...
Ale u nás doma taky uspávám já, teda jako že Lukinka musím položit do postýlky já, když to udělá Radek, tak asi vycítí Lukin, že to není to pravý ořechový, chvilku je v klidu a pak pláče... tak musím stejně dojít já... :unamused:
To usínání je takový citlivý místo asi u každýho mimča a chtějí prostě hlavně mamču... :slight_smile:

Veru, super, že ses tak vyspala. Snad to bude pokračovat!!! :wink: Jo, chtěla jsem se zeptat, Ty jsi dávala nebo ještě dáváš Matyáškovi Laktobacilky, jak dlouho jsi je dávala, nebo pořád dáváš? Já je včera koupila a chci mu je teď dávat místo Babycalmu.. a dávala jsi je každej den, nebo třeba obden? Díky.
21. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky, dnešní večer byl suprovej... malá usnula v 21hodin a vzbudila se v 5 ráno na jídlo :dizzy_face: :dizzy_face: no a potom nějak nemohla usnout, takže pískala v postýlce, žvatlala a hlavně si baštila prsty, takže skrz ty pazvuky se už spát nedalo, ale i tak jsem se vyspala :wink: Teď ji mám u sebe na sedačce a háže na mě úsměvy :dizzy_face:

Počasí já nekomentuju, protože si z nás dělá blázny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak je venku fajn, byla jsem tady u nás pro salámy atd. a krásně jsem se prošla, spojila jsem to i s cestou do školky.
Za chvílu mě čeká příprava pomazánek na chlebíčky a jednohubky + úklid (i když tady žádný bordel není...) a večer rozvěšení balónků po bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kluci jedou do Olympie na ohňostroj, takže se vrátí k půlnoci... no a já to vidím tak do 1 do rána, než to všechno nachystám (ty balónky atd.) ale těším se, bude sranda.

Leni, Lukáškovi už roste zub, jo? Tak snad vás nebude dlouho trápit :wink:

Veru, super, že si se krásně vyspala... třeba měl Maty nějaké blbé období a teď už to bude v pohodě :slight_smile:

No, ohledně voleb.. každého je to to věc, koho bude volit, ale jak tak koukám, tak jste všecny proti volit ODS. Docela by mě zajímal váš názor na ně a proč zrovna budete volit ČSSD :confused: :slight_smile: (jestli vám to teda nevadí)
21. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
.... jo a také jsem pro, tu naši dizkuzi dát do soukromí :wink: Jen dejte co nejdřív vědět, že se to tam přesouvá, ať se tam můžeme všechny dostat.
21. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky, to je síla to počasí, to je hrůza.Tak včera večer už jsem jásala,jak je to paráda,začlo svítit sluníčko a ráno zase škaredě:frowning2:(((Já jsem opět v práci a dnes večer máme sraz se základkou,tak si dáme s malým v bříšku něco dobrého na papání a juice a půjdme brzy domů.Snad v sobotu bude pěkněji,to je pořád pršavo:frowning2:Jinak jsem si našla jeden kočárek,ale zjistila jsem,že nemá aretaci předních koleček a zase nevím jestli je to taková výhoda to mít????
Holky a když půjdeme do soukromí jak se tam dostanu??Dáme si to nějak vědět na mail??
21. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
No podle mě se musí založit nová diskuze a ta se pak dá uzamčít a rozeslat členům hesla do IP.

Leni ona je složená skladná, ale skládat mě to přestalo po 3 dnech :slight_smile: :slight_smile: Laktobaclíky jsem mu dávala jen tu krabičku, sypala jsem mu to do mlíčka, ale pak už jsem zapomněla koupit, ale asi zase koupím :slight_smile:

Luci, já teda upřímně doufám, že ti, co nechtějí volit ODS zvolí jinou alternativu než CSSD!!!

Niky, když už otočný kolečka, tak určo aretovací, protože jak pak vjedeš do štěrku nebo na hrbolatej terén, tak jsi v pytli. Opravdu člověk si nemůže dělat iluze, že bude na procházkách jezdit jen po chodnících, protože i ty chodníky jsou ve strašným stavu :angry: :unamused:
21. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Holky jestly chcete jít so soukromé diskuze tak se musí založit nová. Ten kdo ji založí je správce té diskuze takže povoluje přístupy atd... Tak kdyby jste šly do nové tak na mě nezapomente dát přístup :wink: A nebo jestly nevíte jak na to klidně to založím . Už jsme zakládala na Brnu tak už mám znalosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
TAk já mám volby vyřešeny akorát budem v Praze v nemocnici a fakt na to asi nebudu mít náladu i když bych si asi mohla vyřídit nějaký průkaz a volit v Praze.
21. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
Týjo Leni půl roční kontrola toto letí no, ale cose divím my máme za měsíc a něco taky :grinning:
21. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
jen nakukuju a vidím, že tu klebetíte :grinning:

já ji klidně taky založím, už jsem jednu zakládala....ten kdo ji zakládá napíše všechny nicky které jsou v diskuzi a ti se tam pak bezproblémů dostanou :wink:
21. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Holky, měly jste některá zkušenost po očkování se zvracením? Lukin od včerejška od večera zvrací, natrávený jídlo, to nikdy tolik nezvracel.. tak nevím, jestli je to reakce po očkování, nebo jestli to není těma zubama, nebo jestli to není nějaká viróza... a třeba to taky nic není.. jen jestli jste se s tím některá nesetkaly? On si taky furt strká ty prsty do pusy, tak jestli to není i dávicí reflex...

Luci, já je budu volit, protože je mi prostě sympatický jejich program. Ano, v jejich čele stojí Paroubek, s jehož vystupováním bohužel musím mnohdy nesouhlasit, ale bohužel v jejich řadách asi není žádná silná osobnost, která by stranu vedla. Ale snad jednou bude, mladých a podle mě nadějných je tam podle mě dost (sympatičtí jsou mi Sobotka, Tejc...)... No, ale myslím že politika patří spíš na FB, tam je diskuzí na toto téma docela dost, ne? :wink:
Ono s těma předsedama je to těžký, myslím že hodně voličů ODS nemělo rádo Topolánka, ale i přesto stranu volili, kvůli jejich programu... ne?

A myslím, že holky tady psaly, že sice nebudou volit ODS, ale ani ČSSD... :wink: Že by spíš něco mezi. :wink:

Tak to hezky Luci nachystej tu výzdobu a občerstvení, bude to určitě fajn.

Niki, já bych kočárek bez aretovacích koleček nechtěla, vytočím se s ním všude, i když ve sněhu to byl dost problém, ale to jsem jezdila s zaaretovanýma. Ale jinak na ně nedám dopustit a budou se mi ještě hodit, když mám stejnej podvozek i na ten sporťák. A jak píše Verča, když otočný, tak s možností je zaaretovat, bo hrbolatej terén a nerovný chodníky jsou lepší jet zaaretovaný, ale zase po rovným a pohodovým terénu je lepší jezdit a otáčet se s otočnýma kolečkama. :wink:

Počasí je fakt mazec, člověk neví, jak bude... děs.
21. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahojte, tak Nelka vypadá ok. Dneska vstávala po 8. Tak jsem se opět docela vyspala :slight_smile: Leni, Nelka mi taky teď občas zvrací, není toho moc, ale taky je to natrávený mlíčko. Trvá to už asi 3 týdny. Teplotu nemá, chová se normálně, průjem taky nemá, tak to přisuzuju buď těm zubům nebo tomu, že se pořád kroutí jak žížalka, nohy věčně v luftě a pořád se přetáčí na bříško a ruce pořád v puse, takže tomu žaludku dává zabrat :slight_smile:

Jsem taky pro uzamčení diskuze :wink:

Luci, já právě nechci volit ani ČSSD ani ODS, ale zase mi vadí, že když budu volit jinou stranu (ani nevím kterou, musím nastrudovat ty programy), tak bude mít jen velmi malej počet křesel a prosazování jejich programu bude hooooodně těžký!

Niki, kočárek bez aretace určo nekupuj. V zimě by si byla nešťastná!

Tak já se jdu taky vrhnout na úklid, ale vůbec se mi dnes nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Já jsem se jenom chtěla zeptat, koho tak budete volit... já sama jsem volila minule poprvé, protože mě to nějak nezajímalo a stejně to vyhráli ti, co jsem zrovna ani nechtěla, takže mi to přišlo zbytečné :wink: ale jenom mě to u vás zajímalo, nic pod tím nehledejte :slight_smile:

Leni, Jj... na FB je toho dost :slight_smile: ale zase takovej magor přes politiku nejsem. To jenom proto, že manža je v ODS, tak mě zajímal názor ostatních.
21. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
Luci...já je nemám ráda od začátku,co Klaus začal s politikou utahování opasků...prostě ať je tam kdo chce.stejně bude mít ODS a ČSSD většinu hlasů ve sněmovně,tak ten můj nepotřebují a dám ho někomu jinému...jinak abych se přiznala,od té doby,co mám hlas volím komunisty...možná právě proto,že je každej jen pomlouvá a pluje na ně :wink:

Pro to uzamčení diskuze jsem,ale ať je správcem někdo,kdo sem chodí pravidělně...třeba Léňa... :wink: nebo Luci :wink:
21. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
... heh, jsem tu rozpoutala poslaneckou diskuzi :grinning: :grinning: ale už to dál rozebírat nebudeme, že ne :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
21. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
Luci, no je sice před volbama, ale řekla bych, že tohle přece jen patří jinam... :wink:
Já zase byla v mládí členka mladých sociálních demokratů, tehdy tam byl ještě Zeman a úplně jiní poslanci... ale jejich program je mi sympatický doteď.

Tak příští týden bysme založili teda nový zamčený téma?

Pavli, super, že jste se dobře vyspaly a Nelka nemá teplotu. Snad ani nenaskočí. Lukin ji má teď trošku zvýšenou, ale to je OK. a s tím jak si furt něco strkají do pusy máš pravdu. Asi je to tím, on taky šiška se přetočí hned po jídle... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A s těma menšíma stranama je to tak jak píšeš, pokud se vůbec dostanou do PS...

Pavli, jdu Ti napsat do IP ten kontakt.

Luci, co ta Flodrová?
21. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
Luci, já tě ve volbě ODS podpořím - my s MHD jakožto ekonomové jinou stranu jít volit ani nemůžem:slight_smile: - to bysme popřeli všechno co víme :grinning:
21. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Brý poledne, děvčata! Měla jsem tu Haňulu s Matýskem, tak kluci pěkně řádili :grinning: Adámek už byl táááák unavenej, už to dávno zabalil a spí :slight_smile:

Pavli, já mám židličku Fábulu, jsem s ní teda spokojená maximálně a stála do 2tis. myslím, dostal ji k vánocům. Neřekla bych, že zabírá nějak moc místa. A skládat ji několikrát denně by mě ani nehlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co se týče voleb, tak já nikoho nevolím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jestli chcete uzamčenou diskuzi, tak klidně, je mě to jedno.

Niki, jak píšou holky, určitě kolečka, co jdou zaaretovat. Kolikrát je to fakt potřeba :wink:
21. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.