• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jo a ve Slavkově je výbornej fyzioterapeut, nevím to jméno, jestli je to ten stejnej, jak píše Helu, ale asi jo. Ségra k němu chodila a moc si ho chválila.
21. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Šmarjááá to je hodin...
Leni ahojky, byli jste se podívat u bagrů? :slight_smile: Tak to je fajn, že Adámek vytuhl, snad mu to vydrží dlouho.
S tím skládáním to taky právě asi moc růžově nevidím, tam budem muset koupit nějakou co zabírá fakt málo místa, nebo se kterou se dá dobře manipulovat, takže asi na kolečkách...
21. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Holky konečně máme venku hezky snad to vydrží :wink:
21. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
NA kolečkách jsou myslím skoro všechny. Já ji mám v rohu a když mu jdu dát jíst, tak si ji přivezu ke stolu.
21. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
Leni, k té dr. si mám zavolat hned v Pondělí a domluvíme rovnou očkování a prohlídku Adíska v 5ti letech :wink: po telefonu zněla moc sympaticky. Chtěla jsem ti to napsat už včera, ale zapomněla jsem.

Jinka jídlení židličku mám a kupovali jsme ji v Ikei, je to ta bílá na těch kovových nožkách, co jdou vytáhnout a tím pádem, je ta židlička skladná i do menších prostor. Zrovna teď ji mám v šatně v poličce, nachystanou na Verču, až v ní bude moct být :wink: je celkově omyvatelná.
21. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
Míši, u nás počasí nic moc :confounded: a ke všemu se mě zdá, že na malou něco leze :unamused:
21. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
Holky,tak jsem narazila na moc pěkný kočárek a má aretaci na ty kolečka,koukněte Babyactive - Kočárek Jet Piccasso P7.
21. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
A ty zadní kolečka jsou nafukovací,mají ho ve více barevném provedení,ale třeba se mi líbil ve žluté barvě,jenže kolečka všechny plastová:frowning2:akorát musím zjistit zda je to v kombinaci nebo jen hluboký.Radči bych totiž koupila jen hlubokou verzi a pak až bude potřeba vybrala si nějaký sporťák:slight_smile:Jéééé sluníčko vykouklo a hned je veseleji,snad to vydrží i o víkendu,to by bylo fajn.Holky užijte si víkend a až budete mít čas kukněte na ten kočárek prosím.Děkuju :grinning:
21. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
Tak my dneska vyzkoušely poprvé kašičku a docela šmakovala, ale snědla tak 30ml, ale na poprvé dobrý ne? :wink:
21. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
misi a to jsi jí dávala flaškou?

Holky, jsme taky pro zamčít :grinning: Kolikrát se nestačím divit, co tu na sebe vyprdáte a přitom tu máte fotky :grinning: Jako nic ve zlým :wink:

A dík, že jste na mě myslely, je mi mnohem líp :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jo a Pavli, já bych taky ještě nepřikrmovala.... Jinak Baru poslední 3 dny vypadá, že konečně pochopila, že to je jídlo :grinning: Už ji po obědě ani nekojím a vydrží ještě hodinku hodná a culí se :slight_smile: Už jsem přidala cuketu, příští týden zkusíme pastiňák...
21. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
ne ne lžičkou my lžičkou ted jíme i mlíčko.
21. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
aha, tak to je supr, že lžičkou :slight_smile: Baru je furt jak prase :grinning: Ale hlavně že jí... teda je zajímavý, dneska ji krmil m a vůbec nebyla tak špinavá, jako když ji krmím já :grinning: :sweat_smile:
21. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
Tak má manžel asi dobrej grif na krmení a nebo to byla jen náhoda :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
No zítra ho budu sledovat, ať vím, co dělám špatně :grinning:
21. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
Dobrý ranko , tak já už jsem vzhůru sice by se dneska spáti dalo malé jsem stračila vespánku flašu a spí dál, ale manžel mi chrápe do ucha a u toho se spát nedá :unamused:
22. kvě 2010 v 07:31  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej víkend přeji, dopoledne vyrážíme do Brna za babičkou na noc a vrátíme se až zítra, tak se těším na změnu :slight_smile: . Snad bude Lukinek hezky spinkat v novým prostředí. A snad vyjde i počásko.
Včera tady byla kamarádka až do šesti do večera, super jsme pokecaly, byli na procházce, Lukin ukázkově hodnej, ve sporťáku spinkal víc jak hodinku, pohodička... :slight_smile: Do toho fajn noc, vzbudil se jen 2x, z toho o půl paté byl klasicky hodinu vzhůru, bo už bylo trošku světlo, ale o půl šesté usnul do sedmi, to bych stejně vstávala, abych nás v klidu nachystala a po deváté vyrážíme.

Teri, to je fajn, že Baru už docela pěkně papá, však ony si dítka zvyknou. :wink: Tak ať šmakuje cuketa i pastiňák. :wink:

Míšo, super, že malá tak hezky spalala kaši, jakou jste jí dali? Třeba toho příště spapá víc... :wink:

Niki, na kočárek mrknu příště.

Krásnej pohodovej víkend všem, Luci, pěknou oslavu Adámkových narozenin a Pavli, zítra vše nej Nelince k 5 měsícům... :wink:

Pááá!
22. kvě 2010 v 07:32  • Odpověz
Míšo ahojky, jé, chrápání... brrrr :confounded: :frowning2: No, u nás je to ten hlavní důvod, proč manžel spí jinde... :frowning2: Bohužel, on chrápe pořád, já bych byla akorát naštvaná a nevyspalá, on taky naštvanej, že bych ho pořád budila a nadávala mu, tak spí jinde... :confounded: S tímhle se bohužel asi nic dělat nedá a já si na to asi nikdy nezvyknu... :confounded:

Páá
22. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz
On tay když nědy chrápe tak si jde lehnout jinam,ale dneska nějak nešel vzbudit či co :grinning:
22. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
Leni tak si užijte den u babičky. Já za chvilku vyražím něco nakoupit a pak bychom chtěly jít s malou ven tak snad počasí vydrží :wink:
22. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
Leni, tak pěkný víkend :slight_smile: A s tím chrápáním je to děs, no taky by mi to bylo líto, ale než být furt naštvaná :pensive:

cuketu už papá, ta chutná, tak uvidíme, co dál... Jo mamka vyhrabala na půdě můj první památníček, takový to první úsměv a bla bla a já byla děsně šikovná :grinning: V 5 měsících jsem začla lézt :confused: , v půl roce 2 zuby :grinning: a začínala jsem si sedat....a v postýlce jsem si stoupla!! :sweat_smile: Tož to Baru asi nebude po mně :grinning:
22. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
Jé Eri tak to je hezký , že si tohle tvá mamka dělala, já to malé taky dělám aby měla památku :slight_smile:
22. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
misi, my máme knížky dokonce 2 pro Baru, jednu mi dala kámoška, mluvila jsem s ní o tom, že chci právě nějakou jednoduchou, jako mám já a ona se v obchodě nechala ukecat a koupila bichli se spoustou zbytečných věcí a na spoustu fotek a vůbec se mi do toho nechce psát :frowning2: A zas je mi to blbý kvůli ní, no furt nevím... Ale asi nakonec zpětně dopíšu tu jednoduchou, co byla v porodním boxu, ale musím rychle, než to všechno zapomenu :pensive:
22. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
Já mám takovou, že se tam lepí i fotky aje to takoví hraví, ale je fakt že poprvé jsme tam začala psát a něco vůbec děat tak před 14 dny taky se mi nechtělo :grinning:
22. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
my jsme totiž hrozní, co se týče vyvolávání fotek :rolling_eyes: máme všechno v PC... ch jo, chci konečně něco vyvolat přes DM, snad se dokopu....
22. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
Tak my naštěstí se čas od času dokopem a něco vyvoláme , ale i tak toho je v komplu taky více než vyvolanýho. To můj tchán protohle nechce digitální foťák :grinning:
22. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
a má recht :grinning:
22. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránko,
my v noci 2x vzhůru, takže pohoda.

Niky, takový kočárek má myslím Páája a Jurášek, až se objeví, tak se jí zeptej. Včera jsem jich viděla spoustu v Brně a viděla jsem i sporťák, ten se mi líbil.Myslím, že jsou hodně oblíbený. Ty barevný kombinace jsou moc pěkný.
Teri my máme taky Knížku mého života a pěkně to flákám, no není čas no .... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Misi, Veru už papá kašičku, to je šikulka, že jí chutná.
Kdyby MM chrápal, tak ho odstěhuju z bytu! :grinning:

Kluci šli ven, tak jdu něco dělat, pá
22. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Teda to dnes bylo počasí,ještě že jsem v poledne stuhnuli velkou procházku s pesanem na pole a pak jsem rychlo posbírala prádlo a začlo pršet:frowning2:Ukazovala jsem kočárek i budoucí babičce a moc je jí taky líbil,tak už nebudu pátrat a jen se pak objedná. :slight_smile:
22. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnešní oslava s dětma byla super... fakt se vyřádili. Zítra nás čeká další kolo s příbuznými, bude nás tady jak plno myší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
..teda, aspoň doufám, že se toho také zúčastním, protože je to tak týden, co jsem začla hodně krvácet, i přes to, že beru druhým měsícem antikoncepci a ke všemu jsem to dostala dřív, než jsem dojedla platíčko. Teče to ze mě jako když se pustí voda z kohoutku, takže jsem dnes navečer volala do Bohunic na pohotovost, kde jsem jim to všechno řekla a oni že se to může stávat, ale i tak mě chtějí vidět, s tím, že od půlnoci nemám nic jíst ani pít, kdybych musela hned na zákrok (na vyčištění dělohy) ohledně vysoké sliznice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: . Ráno by mě to udělali a navečer bych mohla domů.. tak snad to nebude nutné a dostanu jenom nějaké prášky na zastavení krvácení.

Tak vám přeji pěkný večer a já zítra písnu co a jak...
22. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.