• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci,to je hrůza,snad to bude v pořádku a jsi doma a odpočíváš.Mohla by si mi potom poslat kontakt do Bohunic na gynekologii??Koukala jsem na netu na jejich stránky a vždy mě to odkázalo na Obilný trh a já bych chtěla rodit v FN Bohunice,jelikož to u mě bude plánovaný císařský řez,tudíž jsem se chtěla informovat zda se tam můžu nějakk domluvit a objednat,aby pak neměli plno:frowning2:
Tak snad je ti lépe,napiš papa
23. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj, teda Luci, doufám, že je všechno v pořádku? Jsem se úplně vylekala, co se ti stalo... :frowning2: Dej o sobě hlavně vědět :wink:

Niki, tak kočárek už je vybranej, jo? :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
A ještě jsem se chtěla zeptat, Niki, proč plánovaný císař? :confused:
23. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj Leni,
ve 13letech jsem sebou řízla na kole a měla jsem prasklou lebku s následným krvácením,byla jsem na operaci. :frowning2: Jakmile jsem otěhotněla byla jsem poslána na kontrolu na neurologii,kde mi bylo napsáno a řečeno,že mi nemůže být zaručeno zda mi zase nějaká cévka u spontánního porodu nepraskla,mohla bych začít krvácet do mozku atd.....hrůzná představa.Tudíž mi neurolog řekl,že císař bude pro mě řešením,tak proto. To víš,že jsem z toho nebyla nadšená, chtěla jsem rodit přirozeně a nikdy by mě nenapadlo,že by po tak dlouhé době se mi něco mohlo stát,jenže u porodu jsou veliké tlaky a nemůže se to riskovat.Tak proto.
23. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
a kočárek jsem vybrala Jet Picasso :slight_smile: ještě barevné provedení a jsem spokojená
23. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
S tím kočárkem jsem nerozhodná mezi barevnou variantou P3 nebo P7. Moc se mi ten kočárek maximálně líbí,kupovala jste některá kočárek po internetu?? Nejdřív jsem si ho chtěla zajít objednat do kamenného obchodu,ale bylo mi řečeno ať nemám strach si ho objednat na netu,že mi to vyjde levněji. Chci ho objednat koncem června, začátkem července, to si myslím stačí.
Zítra jdu do práce,tak snad už to uteče do konce června,ale už mě to začíná hryzat,že bych od půlky zůstat doma.Ve čtvrtek jdu do poradny:slight_smile:Přeji vám pěkný večer a pokud se budete koukat na hokej,tak pěknou podívanou.papa Niki :grinning:
23. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky...celý víkend sme strávili v Brně u tchánovců...a bylo to super,o Tomulky bylo postaráno,s MM sme brouzdali po obchodech,dali si nějakou baštu,poseděli u kafíčka...jako zamlada :grinning: jen to spaní žádná sláva,musíme tam jezdit víc a tu malou protivku trochu zvykat :slight_smile:

Luci...doufám,že jsi v pořádku...po tom porodu člověk může čekat cokoli kdykoli :frowning2: jen doufám,že Ti to nezkazilo tu rodinnou oslavu :unamused:

Niki...moje švagrová má vybraný stejný kočárek,byla se na něj dívat i v obchodě a je moc spokojená...mě se moc líbí ta varianta P3...náááádherá barvička :wink: :wink: :wink:

No nic...vidím,že asi všechny budete koukat na hokej...já sport ne ne ne :grinning: tak hezký večer :wink:
23. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tady... v nemocnici mě pořádně vyšetřili a potom mě píchli injekci a dali nějaké prášky, na zastavení krvácení. Nemluvili přímo o zánětu, ale něco se tam našlo a je to malilinkaté-prý možná nějaký hematom v děloze, co mi to způsobuje. Pokud se to krvácení nezpraví po té injekci a nebo začnu ještě víc krvácet, tak musím ihned dojet a půjdu na výškrab :confounded: ... takže asi tak. Oslavu jsme zvládli a já na sobě hlavně nedala nic vědět, páč by se všichni hrnuli za hodinku domů, aby mě nechali odpočívat atd. a já nechtěla Adisovi zkazit oslavu.

Teď budu dávat nějaké foto na FB, tak můžete mrknout :wink:
23. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Luci, tak snad se to zastaví!! Ty jo, bych byla pěkně vyhukaná :frowning2:
Supr, že oslavu jsi zvládla :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se konečně na pár minut dostala na MK.
Všechny moc zdravím, absolutně nebudu dočítat, to bych nezvládla. Manžel má ve čtvrtek státnice, takže posledních 14 dní pořád jezdíme na návštěvy a prázdniny k našim, aby měl klid na učení. S malým to učení fakt nejde... Když jsme doma my, tak jede pryč on. Ale teď už se učíme spolu, resp.zkouším ho. Byli by jsme oba šťastní, kdyby udělal aspoň 2 předměty ze 3. :wink:

Jurášek mi dává pořádně zabrat, máme hrozný noci. :confounded: Brečí ze spání už aspoň 3 měsíce, ale teď už je to v takovým stádiu, že brečí někdy každou hodinu a někdy třeba každých 15 min, Nepomáhá nic, než jen vzít do náruče, pochovat....... Spím odhadem 3 až 4 hodiny denně, výjimečně se zadaří až 6h. :frowning2: Nechce ani spát se mnou v posteli, to jde tak max.1 hodinu. Když už brečí hodně, tak ho prostě musím natvrdo vzbudit a je třeba hodinu vzhůru od 2 do 3 ráno... Prostě děs. A kolem 5h ráno je už vzhůru definitivně. Min.týden jsem už byla u dr, jestli se s tím nedá něco dělat, tak zhodnotila, že ne. Že je prý teď takové období, mám ho nechat víc vyřvat a hlavně, že mě tím pláčem vydírá, protoože chce pořád chovat... Když ho vezme do náruče manžel nebo babička, tak je řev ještě větší, vezmu ho já a do pár vteřin je po pláči. :angry:
Jinak se konečně začal otáčet i z bříška na záda a začal být hodně pohyblivý. Nemůžu ho nechat ani přivázanýho v křesýlku, za chvilku visí hlavou dolůůů :grinning: Pořád chce sedět a to nemluvím o tom, jak by nejradši rovnou stál.. :slight_smile:
:slight_smile:
23. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
Niky, já Jet Picasso mám. Koukni ke mě do albíčka. Ale nechci tě zkalamat, ale po 7 měsících užívání (resp. už po 6) ho mám rozbitý. Mám vylomený v konstrukci takový 2 plast.válečky, který jsou schovaný uvnitř v místě, kde se kočárek skládá. Zatáhnou se na bocích ty zakulacený páčky a konstrukce se rozloží. Tím, jak je to vylomený, tak kočárek vrže a totálně se vyklá. Po konzultaci s několika lidma ho ani nebudu reklamovat, protože mi řeknou, že je to špatným zacházením... A navíc bych byla měsíc bez kočárku...
Jinak jsem s ním byla moc spokojená, ale má svý chyby... Velký nákupní košík pod kočárkem je super, ale je k ničemu, když je pod kočárkem tak málo místa, že tam skoro nic nestrčím. Hlavně ne nákup v igelitce. Musím tam dávat vše po kouskách.
A zpětně si myslím, že není vhodný pro zimní dítě, jako jsem měla já. Nemá na korbičce ochranu proti větru a dovnitř korbičky fouká. Dá se tomu zamezit dekou, ale není to ono.
Koupila jsem ho na netu a vyzvedla v kamenné prodejně - koupila jsem ho v Aničce.
23. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
Tééda Paaaji :slight_smile: To spaní je děs, to tě teda obdivuju, že ještě funguješ :sweat_smile: Ach jo, ráda bych poradila, ale nevííím :pensive: Jo vlastně, jedna známá mi říkala, že jim se malý jednu dobu budil každou chvíli, ale mu stačilo, aby zjistil, že ona tam je, že za ním přišla, nemuseli ho myslím nějak moc chovat... :frowning2: No a on je jurášek po takovým spaní nespaní přes den OK? Jinak je to šikula :slight_smile:

U nás frčí válení sudů :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
Niki, snad jsem tě neodradila, do doby, než se to vylomilo, se mi s ním jezdilo skvěle a hlavně, pořád se mi moc líbí i vzhledově. :slight_smile: Třeba jsem jen neměla štěstí na dobrý kus. S kočárkem je zacházeno jako v bavlnce, rozkládáme ho tak 1x týdně, takže jsme si to sami udělat fakt nemohli..

Luci, snad bude brzy OK a nebudeš muset do nemocnice. :wink:

Ten hokej je dneska fakt super, snad naši vyhrajou, moc jim fandím :wink: :wink:
23. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
Teri, no nemysli si, někdy jsem úplně hotová a odpadávám v 5 odpoledne... Někdy mě nechá MM třeba ještě hodinu ráno spát, vezme si malýho do obyváku. Dr. mi poradila jen meduňkový čaj, ale on čaj naprosto nesnáší. Frčí pořád mrkvová voda nebo čistá voda.
Divila by ses, ale on moc nespí ani před den. Nechápu to. Spí dopoledne tak mezi půl hodinu až hodinou, a odpol. po obědě to stejný. Ale někdy spí třeba jen 20 min. On je i přes ten pláč vyspinkaný. Opravdu, on brečí a přitom spí... :frowning2:
23. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
Téda, tak snad ho to brzy přejde :unamused:
23. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
Holky, dala jsem pár fotek sem na koníka, tak můžete mrknout, kdo mě nemá na FB :wink:

Jo a tady je nejnovější foto malé
23. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný pondělí přeji, včera jsme se vrátili až odpoledne, PC jsem ani nezapínala. Pak jsme se dívali na hokej, Lukin je hrozně ukňouranej, v noci xkrát kňoural a natahoval, asi ho trápí ty zuby... to bohužel teď začíná a je to běh na dlouhou trať. Jinak víkend moc fajn, až na to počasí, včera jsme ani nebyli venku, v Bystrcu se neustále honily přeháňky, než bysme došli na přehradu, byli bysme durch mokří... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: V sobotu tam byl moc hodnej, to jsme byli aspoň na chvilku venku, přišla i ségra s přítelem, tak to bylo fajn, pak jsme se z pohodlí bytu z okna dívaly na ohňostroj na přehradě, bylo to parádně vidět, pustily si k tomu hudbu z rádia... :slight_smile:

Jdu vás v rychosti dočíst, snad jste i vy měli fajn víkend. Ovšem dneska to počasí zas, v bytě máme zase kosu, venku bude asi taky a hlavně je tam zase zatažený, nechápu!!!! :angry:

Páá, všechny zdravím!
24. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
Luci, malá je pěkný smíšek :slight_smile:

Leni, tak my měli počasí docela pěkný, včera sluníčko a askoro 20 st bych řekla :slight_smile: Jejda, zuby, no snad to brzy vyroste!
24. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
No tak toho dneska asi moc nenapíšu, Lukin je zase protivnej, na zádech nevydrží, okamžitě je na břiše a tam se rozčiluje, že se mu to nelíbí, ale že by se otočil zpátky na záda, to ne. :unamused: Furt kňourá a vzteká se, děs...

Páááji ahojky, to je mi líto, že je Jurášek takovej uplakanej... To jsi psala už jak jste začali cvičit, že ze spaní naříká, že? Ještě pořád kojíš? CO kdyby sis ten meduňkovej čaj dala Ty? A myslíš, že nějaký homeopatika by nepomohly? Čert ví, čím to je, ale musí to být děsný ty noci... :frowning2: Přes den toho taky moc nenaspí, to je blbý... :frowning2: A s tím kočárkem je to pech, nebudeš to teda řešit, jo? A necháš si tenhle sporťák, nebo časem uvažuješ o jiným?

Pavli, co Nelka, jak po očkování, v pohodě? Jo, mohla bys mi prosím písnout, co s sebou zítra na tu masáž? Ta paní mi říkala, že mi ještě pošle mail, ale nic mi teda neposlala... :frowning2: A co zítra dopoledne, uvidíme se?

Luci, to je mi líto, že máš takový potíže... snad to bude brzo dobrý, i kdybys musela jít třeba na ten zákrok... hlavně, abys byla zdravá a bylo to zase dobrý. Co ta injekce, zabrala? Snad jo, držím palce!

Marti, to je fajn, že jste si užili super víkend, tak takových víkendů víc, co? :slight_smile: Tomulka nespal dobře ani u tchánovců? To mě mrzí... tak třeba to bude příště lepší. :wink:

Niki, jinak kočárek je pěknej, tady ve Slavkově jsem ho už taky viděla. I sporťák vypadá fajn, teď už tady ten co byl v zimě hlubokej jezdí jako sporťák a vypadá fajn, ty barvy jsou super.

Musím jít, už zase pláče a to ho mám na klíně, ach jo... :frowning2:

Páá
24. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
Luci, jinak moc pěkný fotečky, malá je nádherná. :wink:
A Adámkovi to samozřejmě taky moc sekne, i Tobě a manžílkovi! Super oslava to musela být.
Ahojky holky musím se pochlubit jsme si pořád stežovala jak nepasem tak včera mi to malá ukázala :wink:
24. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky

Míši, malá je šikulka... krásně pase koníky :wink: ani jsem nepostřehla, že jsi psala, že Vám to nejde :sweat_smile: Naše malá je pase už dlouho...

Normálně jsem ji dneska musela přivázat v lehátku, páč mi z něho málem vylezla :sweat_smile: snaží se přetáčet na bříško a jak se odšprtává tak už byla málem na zemi, potvůrka :grinning: :grinning: včera se na něho dokonce dvakrát přetočila, ale ještě pořádně neví, co s ručičkou. No a teď na mě huláká, že se ji to připoutání nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Leni, držím palce, aby zuby byli co nejdřív venku a moc Vás netrápili :wink:

Jdu za malou, psínu potom, stejně musím po té oslavě ještě uklidit a také něco uvařit. Tak zatím, pá
24. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Jo nešlo nám to , Verča s eu toho vztekala no hrůza a včera bez breku prostě automatika :slight_smile:
24. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky,
jéé Míši, Veru je šikovná :slight_smile: :slight_smile: . A druhá Verunka se krásně směje :slight_smile: :slight_smile: .
MY už jsme zase v noci ve starých kolejích i se vstáváním o půl 7 ráno :unamused: . Nechápu, člověk se navnadí a pak akorát nasere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: .
My jsme včera byli na přehradě, Maty se svezl parníkem, prošli jsme se, zmokli, ale moc se m to líbilo.
A začali jsme se znakováním, tak jsem zvědavá, jestli se nám podaří někdy se spolu dorozumět. Prostudovala jsem si knížku a bylo, na kurz jsem se vyprdla :slight_smile:
24. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
Pááji, chudino, ty se musíš vyspat! NEmůžeš nechat Juráška v ložnici a spát v obýváku a jít za ním až bude plakat??? Já už taky Matýše neuklidňuju, pokud kňourá ze spaní. Ale je fakt, že jak se jednou vzbudím, tak ho taky radši uklidním, páč jinak neusnu :frowning2: . A ¨jak dlouho budete ještě cvičit??
24. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Míšo, Verunka je šikulka, vidíš, taky ses dočkala. Ty děti mají prostě každej svůj čas... :slight_smile: Za chvilku se bude otáčet, lozit, sedět... uteče to jak voda. :wink:

Luci, Verunka je teda obrovská šikulka, už se zkouší přetáčet na bok a na bříško ze zad, jo? To jsou věci... :slight_smile: Jestli fakt nebude nějaká gymnastka! :wink:

S těma zoubkama, no myslím že tím jedním to začíná, než vylezou všechny, to potrvá... kdyby se aspoň na tom bříšku nevztekal... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Veru jéé, byli jste na parníku? A viděli jste novou loď? Tak to je super, že byl Matyášek nadšenej. My se tam vypravíme někdy příště, snad bude konečně už trochu hezky a hlavně bez deště!!!
S tou Ikeou to asi nevidíš, že? My bysme jeli asi ve čt nebo pá...
A to znakování je určitě super, můžeš napsat, jak se knížka jmenuje?

Snad vám kočky budou dítka líp spinkat...
24. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahojte, taky s epo víkendu hlásím. Blbnul nám tu Internet, takže jsem se sem vůbec nedostala. Leni, zítra si vem jen nějakou deku, na kterou malýho položíš nebo plínku (budete masírovat na žíněnkách). Jinak vůbec nic nepotřebuješ :wink:
Luci, Veru je velká šikulka. Musím se mrknout na fotky na FB .... no ale asi až pozděj, ten malej rarášek už taky vypiskuje, že se jí nelíbí na břiše. Nejradši by teď pořád seděla, ale udrží se jen pár vteřin :grinning:
24. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Jo, Leni, se zítřkem počítám, budu na náměstí kolem 10:15 :wink:
24. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
Holky, dávám sem foto malé... zkoušeli jsme dneska culíčky a takhle to dopadlo :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.