• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jééé, Luci, to je bomba :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky, jééé to je beruška s culíčkama:slight_smile:))))
S tím kočárkem jsem ráda,za informaci, ono je to těžký, pokazit se může každý kočárek, jedna známá měla jinou značku a taky natrefila na špatný kus nebo aspoň si to myslela. Ještě si to musím promyslet:frowning2: ach jo
24. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
Paaaji,kouknula jsem se ti do albíčka,malej je tak roztomilej klučina,jéééé :slight_smile: Podívala jsem se na kočárek a máš pravdu,že je dost otevřenej,tomu jsem se chtěla vyvarovat už kvůli tomu,že se malej narodí v září :slight_smile: jenže on na obrázku na netu tak nevypadá,že by byl moc otevřenej,tak asi budu muset zůstat u toho Espira
24. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
Holky, budeme dělat tu soukromou skupinu nebo nebudeme :confused: :slight_smile: ?
24. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
Luci...koukala jsem,že to zas tak složitý není...jen musíš sepsat seznam členů...aby tam potom měli přístup všichni...můžeš ji založit :grinning:
24. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Luci... :grinning:
Niki, tan V-cross co máme my, tak je taky dost otevřenej. Taky jsem tam kolikrát malýmu dávala deku nebo zvedla okraje fusaku, ale to není to pravý ořechový. Jenže aby kočárek měl všechno, co si představuješ, to je podle mě nemožný... ale třeba trefíš na nějakej, co bude přesně dle Tvých představ.

šmarja, svítí slunko a prší, co to je zas toto? To je snad apríl a ne skoro konec května!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Za chvilku jdu na sociálku vyřídit rodičák, to zas bude papírování... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem si tam volala a už sem tam prý měla být hned, jak mi skončila mateřská, hlavně, že v práci mi účetní řekla, že stačí přijít, než mi skončí ŘD, kterou teď vybírám... v tom aby se prase vyznalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, jí bych ji udělala, ale ještě jsem něměla čas to prozkoumat, jak se to dělá... :unamused:

Zítra jdem s Lukinem na baby masáž do Vyškova, tak jsu zvědavá. Ozvu se buď dneska navečer, nebo až zítra jak dojedeme, nebo až ve středu...

Pěkný odpoledne a mějte se fajně!

Marti, moc pěkný fotečky z víkendu!
24. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
Co to je zase venku za hnus :confused: normálně se něco blíží od Brna a už dokonce zase hřmí :angry: :angry: !!!!! To snad ne, já chci sluníčko a teplo..

Fňuk :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Holky, já ji klidně založím, ale potřebuju seznam nás všech :grinning:

MArti, kdy půjdem spolu kočárkovat.. a co ostatní holky, nedáme zase někdy scuka ve Slavkově u Lenči?
24. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
hoj holky tak sem jen nakukuji.

Luci tak co krvácení ustalo. Já byla na výškrabu tak měsíc po porodě. Fotky z oslavy krásný a Verunka v culíčkách úžasná. :wink:

Leni jdete na baby masáže jo? Určitě se to bude Lukáškovi líbit.

n20. S kočárkem je trápení. Já jich vystřídala asi 3 než jsem přišla na ten co mi vyhovoval. Co bych ti mohla doporučit tak kočárek herqules je není moc otevřenej. nevím jak teda hluboká korba, ale ve sporťáku byl malej schovanej před větrem úžasně. S korbičkou by ti mohla poradit paja.o. Jenže kočárek už se nevyrábí jedině koupit s bazaru.

Přeji příjemný den.
24. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
Alčo, krvácím pořád, ale připadne mi, že už né tak drasticky... ale ťuk, ťuk..ať to nezakřiknu. Nerada bych šla na ten výškrab, páč musím doma více méně fungovat :slight_smile: když je manža pořád v práci.
Ale já jsem ráda, aspoň jsme si čím dál víc vzácnější a na něm je moc vidět, že se za námi těší... hlavně na děcka :dizzy_face: :dizzy_face:
... a ty jsi měla ten stejný problém?

Niky, číslo do Bohunic přímo nemám (od té doby, co je malá na světě), našla jsem si na internetu jejich stránky a zavolala na spojovatelku, kde jsem ji poprosila o přepojení na Ambulanci a bylo to :wink: tak to zkus.
24. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
Holky,tak ještě se mi líbí kočárek Espiro atlantic 2010 a zas tak malej není jak vypadá a je za fajn peníze :grinning:
Luci, děkuju pokusím se tam nějak dovolat,to bude legrace:slight_smile:
24. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
Luci, to je fajn, že to krvácení není už tak silný. Tak snad ta injekce zabrala a na výškrab nepůjdeš.
S tím počasím je to bez komentáře... :angry:
Niki, to chce asi vidět ve skutečnosti, jak je to moc otevřený, takhle podle obrázku těžko říct. Ale vypadá docela fajně.
Alčo, Herqules se už nevyrábí? Taky doufám, že se Lukinovi bude masáž líbit. :slight_smile:
Luci, tak seznam je v albu Vyškovačky a pak tady nově příchozí v diskuzi, ne? :wink:

Pěkný zbytek dne všem!
24. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
TAk jsem založila novou soukromou skupinu, snad tam budete mít všechny přístup :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kecame-dal/
25. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem si říkala, že Vás letecky po víkendu dočtu a zjišťuju, že už tu nejste... :frowning2: Navíc mně teda tenhle odkaz nefunguje... :pensive:
25. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
ivi, písni Verči do IP, ona přihodí tvůj nick a pak už se tam v poho dostaneš :wink:
25. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
ivy proomiiňn, já jsem na tebe zapomněla, už jsi tam, tak přijd za náma
25. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
Na me ste asi zapomnely taky,protoze mi ten odkaz taky nefunguje
27. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Lol, promiň, už jsi tam
27. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
Ahojky, mohla bych se přidat? Jsem taky z Vyškovska...
10. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoj Katko, napiš Veronice.h, ona je správce... a napiš něco o sobě :wink:
10. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
A co by Vás zajímalo??? :grinning:
Čekáme s manželem prvního drobečka a už se strašně těšíme.... Bydlíme na vesnici. Na MK trávím teďka dost času, všechno mě zajímá :wink:
10. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
@veronika.h
ahoj,já jsem taky z Vyškovska a jsem zatím jen těhulinka.Můžu se přidat sem na diskuzi?jsem ve 24. týdnu a čekáme Alexka a už se na něj nemůžeme dočkat :grinning: můžu se zeptat,jestli ste některá rodila ve Vyškově?A jestli ano,tak prosím jaký to tam bylo...chování sester,doktorů a tak celkově.Dík
14. čer 2010 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
Teri, ahoj, už jsem tě přidala k nám do soukromé diskuze :wink:
14. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
@ttterysek Teri, ahoj, už jsem tě přidala k nám do soukromé diskuze
14. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
@lenajsek
Gratulace Lukáškovi k 8mi měsícům!
30. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky, taky s Veru přejeme Lukimu k 8 měsicům , my dneska máme sedm je to šilené jak to strašně letí za chvilku budeme slavit roček :grinning:
4. srp 2010 v 08:18  • Odpověz
ahoj holky, já jsem zde úplně nová, je ještě možné se k vám přidat? Jsem také z Vyškova, jsem vdaná a mám dvě děti. :slight_smile:
9. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@dadul_k Ahoj, napiš do IP veronoce.h
10. srp 2010 v 08:28  • Odpověz
ahoj holky :grinning: Můžu se také přidat? Ahoj Míšo....že zrovna tebe potkám ve Vyškovákách jsem teda netušila :wink:
@ttterysek Já jsem rodila ve Vyškově a celé těhu také proběhlo zde. Hodně lidí si stěžuje na Vyškovskou porodnici! Já jsem ale nic špatného nezažila. Měla jsem tedy bezproblémový porod. Zatlačila jsem jednou a byla hlavička venku, podruhé a malá byla venku celá a potřetí a byla venku i placenta :grinning: Ani jednou jsem nekňukla a neoddychla si. Šlo to všechno nějak tak samo. Stáli u mě všichni andělé :grinning: Moje sestra rodila jedno dítko v Brně a tři ve Vyškově. U všech měla špatný porod. To první bylo v Brně - omotaná pupeční šňůra kolem krku :frowning2: další tři ve Vyškově. Druhé nevím jak probíhalo, byla jsem mimo čr, třetímu vykloubily klíční kost a snad jim spadl i na zem, protože měl na tvářičce pěknou modřinu a čtvrtý se rodilo nejhůř....několik minut bez vzduchu, pak lezl celý modrý až černý ven, zlomená ručička v zápěstí, klíční kost atd. atd....ani to tady nebudu popisovat. Okamžitě obratem do Brna a sestra musela zůstat týden ve Vyškově v nemocnici :confounded: To bylo asi to nejhorší....polámené dítě v Brně a ona ve Vyškově a nechtěli ji pustit. (nejspíš na tom byla psychicky špatně. :unamused: Dodnes má Filípek jednu ručičku kratší a nezvedne ji tak, jak by měl. :pensive: Přesto sestra tvrdila, že je to ve Vyškově lepší. Prý je to jiný přístup. V Brně je prý moc rodiček a tak to tam jede jak na běžícím pásu, ale ve Vyškově si prý na tebe udělají čas......no nevím. Já rodila jen jednou a to byl Vyškov :wink:
2. led 2011 ve 23:32  • Odpověz
@mona81 ahojky,no já měla dlouhý a komplikovaný porod,ale stejně jsem maximálně spokojená.i přes všechny bolesti jsem to zvládla bez oblbováků a asistentka i lékaři byly fakt moc hodní :wink: náš malej měl taky modřinku na hlavičce,ale on to měl protože jsem měla menší pánev a on větší hlavičku,tak se mu to tam tím tlačením udělalao.jak si na mě došla?já už sem moc nechodím :slight_smile:
3. led 2011 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
@mona81 jo,už jsem na to došla... :grinning: já tu o tom psala :grinning: říkám,že jsem tu dlouho nebyla :slight_smile:
3. led 2011 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.