• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
jo aha :grinning: Já jsem si zase nevšimla, že je to tak starý :grinning:
3. led 2011 ve 13:11  • Odpověz
@mona81 ahoj, napiš @veronika.h jestli chceš k nám do soukromé diskuze :wink:
3. led 2011 ve 13:37  • Odpověz
@erinka83 ahoj, díky za radu, už jsem tam :wink: Písla jsem ji hned včera, když jsem pročítala diskuzi,už to bylo někomu razeno :grinning:
3. led 2011 v 18:06  • Odpověz
@veronika.h

Ahoj holky,

zrovna jsem se přistěhovala do Rousínova, vezmete mě mezi sebe :wink: ? Nikoho tu zatím moc neznám, maminky už vůbec ne a od středy pomalu nastupuju na mateřskou, tak bych byla ráda, kdybych našla nějakou maminku z okolí na procházky nebo akce. Více ráda napíšu do soukromé diskuze :wink:.
22. kvě 2011 ve 14:24  • Odpověz
@anysek85 jééé, to jako fakt???? :dizzy_face: doporučím Veru, aby tě vzala :dizzy_face:
22. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz
@anysek85 Ahoj, už jsi tam :slight_smile:
23. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky!

Kdysi jsem sem chodila....pak jsem byla v Brně, teď už jsme zase ve Vyškově, teda v Drnovicích.Nejste někdo odsud??
28. čer 2011 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky tak jse jdu k vam pridat pokud vam to nevadi pristehovala jsme se z Horni Suche kousek od Ostravy do vyskova pred tremi lety a verte neverte jeste jsme nemela moc casu se s nekym poznat a pokecat mam tady jen jednu kamosku s malickym tak budu rada kdyz poznam i nove maminy a jejich slasti i strasti v zivote:slight_smile:
12. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz
12. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz
@pavlina05 Pavli - ráda tě vidím, sledovala jsem tvé příspěvky v jiné diskuzi, když byl Alešek miminko a koukám, že už máš druhého raubíře:slight_smile:, tak doufám, že se vám vede dobře.-)
12. črc 2011 ve 22:07  • Odpověz
@pavlina05 jé Pavčo ty už máš druhý, to tak strašně letí :dizzy_face:
12. črc 2011 ve 23:22  • Odpověz
Holky, díky,moc mě těší že jste na mě nezapoměly:slight_smile: Jdu k Vám :slight_smile:)))
JJ, tak už mám druhý a kluka zase :grinning: astrašně hodnýho!!!! :grinning:
14. črc 2011 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.