• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, já jsem si koupila kyblík Shantala, je o dost větší než ten originální Tummy Tumb (Ten byl taky drahej jako prase...)
Příjemný to bude jak komu, mně teda rozhodně ne....
Já na zázvor taky nedám dopustit, před těhu mi obklady dělaly moc dobře při zánětech močáku, ale pozor, opravdu hodně prokrvuje, může to být nebezpečný:slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
V Brně to vypadá docela šíleně. Je střídavě černo a žluto.... Dneska jsem taky chtěla do města, ale myslím, že si to rozmyslím... :confounded:
Veru, ten košík vypadá senzačně. Já už chci mít doma taky postýlku, kočárek apod... :frowning2: Docela výstižně si napsala, že sis v 17tt připadala jako obr. Já si tak teda připadám a přitom vypadám fakt jak přežraná. Rozhodně nikdo nepozná, jestli jsem vyžraná nebo těhotná... Teda pokud bych nesundala svetr ...:wink:

Leni, máš hezky se zvětšující bříško. A takový souměrný. Mě se zvětšuje pěkně blbě. Mám to jako 2 špeky, žaludek a břicho, ani to radši neukazuju bez trička... Včera jsem hodila nějaký foto a skoro to vypadá, že mám za ty 3 týdny stejný břicho... Ale vím, že o dost vyrostlo :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Leni, taky nikam nejedu, vypadá to, že se to jen tak nepřežene. Udělám jen menší nákup u nás a šmitec. Do Brníčka pojedu zítra (snad).
Luci, krásnej klučík! :slight_smile:

Mějte se krásně berušky, já mám za chvíli padla :grinning:
4. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
lenajsku: Tak jestli se Ti ten dlouhej příspěvek předtím smazal tak to zcela chápu tvoje rozhořčení :grinning: Ježiš on bude den matek, tož to musím kúpit volajaké to přáníčko a kvítko mamině i tchýni :sweat_smile:

Veru: Na báby se vyprdni :wink: to je čirá závist :grinning:

m1rti: No no pěkně se TI to schází to aby sis vzala rovnou ten kočár na ty pugéty pro oslavence :grinning:

leni: Teda ty nás pěkně šponuješ aby z toho kurzu nepřelezla jen do jiné budovy :grinning:
4. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
To je tak, když ženská svoje tělo dokonale zná a pozná každej mm navíc, ale ostatní ne. To mi pak jako na začátku všichni říkali, tys přestala sportovat, že ti roste pneumatika??? Sem pěkně zuřila :slight_smile: :angry:

Dneska jsem se rozhodla, že si nekoupím šátek, ale ergonomické nosítko manduca. Mám tady k němu letáček a jsem nadšená. Až na ty prachy, bože!
4. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
leni: Já si břuch přestala měřit jak sem škočila přes 100 :sweat_smile: Jinak možná to bude fakt tlakem, a na tlak bacha, je fakt že při těch změnách se rodí nejvíc mimin :wink: - u mě to bylo to samý :wink:

Luci? Plastelína? Jééé s tou bych si klidně hrála i já :grinning:

Veru: No nevím jestli maminy na plavču záviděly, koukaly na něj s takovým nedůvěřivým výrazem a některý s potutelným úsměvem :grinning:
4. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
Páji, máš taky hezký bříško! Ani se mi nezdá, že by ti nějak vyrostlo od toho 13tt :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
Leni, dík..určo to zkusím :wink: a uvidíme jak to bude probíhat u mě. Začínám být nějak nervózní, jestli se nám to povede hned nebo na kolikátý pokus :frowning2: ach jo, nějak to nemůžu vybouchat z hlavy.

U nás jenom prší, nic víc... vždycky nás to jenom štrejchne :angry:
4. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Hani, Jj plastelýna.. hodně se Áďovi věnuju, nemám na něho tolik času, když chodím do práce. To ho člověk vídá jenom večer a to už spí. Koupila jsem mu i fixy, takové ty foukací na trička atd. i normální na papír, už to zkoušel a bylo to super.

Taky brzo budeš dělat takové věci s Máťou :wink:
4. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
lenajsku: Sem se dívala, už se Ti tam něco rýsuje :wink: na bříšku. Na té fotečce z výročí vypadáš jak princezna Leni :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Katy, když jsem na to koukala, tak se mi to taky nezdálo... Ale fotky hrozně klamou. Zkusím sebrat odvahu a přihodit v týdnu nějakou bez trička... :slight_smile:
Hezký odpoledne přeji :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
Páji, určitě povyrostlo. :wink: Moc pěkný bříško. :wink:
Hani, byla jsem nakrknutá, ale příště fakt vše budu kopírovat. Jsu ráda, že chápeš... :grinning: A díky za pochvalu... :slight_smile: se tady červenám. :slight_smile:
Luci, tady je už asi po dešti, ale hřmí pořád... pršelo teda fest.
Já chci taky plastelínu... :grinning:
Veru, takže manducu nakonec, jo? Na kolik to tak vyjde? A díky za info o tom kyblíku... :wink:
Luci, nad tímhle vůůůůbec nesmíš přemýšlet!!! Buď ráda, že jste došli tak daleko, že se něco začíná dít... a věř!!! Věř doktorům a svýmu tělu a spermijkům manžílka... :wink: A když budeš v té stimulaci zase o krok dál, tak si řekni dobrý, zase jsme kousek blíž... :wink: Ale rozhodně nepřemýšlej nad pokusama, to je naprd!!! Takhle to nefujguje... :wink: Řekni si super, za chvilku dorazí MS a že se těšíš, jak začneš stimulovat, že se bude něco dít... :wink: Moc na Tebe myslím. :wink:
Páji, a Ty určitě vypadáš jako těhotná... :wink: To spíš já pořád vypadám jak přežraná, ale snad se to taky začne nějak výrazněji rýsovat... :slight_smile:
Krásný odpoledne kočky, ještě nakouknu co Leňa na kurzu, jak pořídila dneska a jak se cítí...
Mějte se a nezmokněte!
Páá!
4. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Holky, venku to je mazec. Byly jsme ještě odpoledne kočárkovat se Zdenkou ale stihly jsme se vrátit. I tak to bylo fajn. Malá v kočáře zase usnula. Dnes je rekordman :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Lenajsu všechny ergo nosítka stojí kolem 2.600,-. :frowning2: :confounded: . šátek mi půjčí kámoška, ať mám srovnání :wink: .
No, ale ještě je přeci jen čas.
4. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Veru, to je sííííla... :unamused: Tak to je jasný, že na to mít nebudeme. To bysme museli začít krást... uvidíme časem.
A Ty jsi říkala, že už plánujete nějaký cesty... pojedete už někam na podzim? :wink:
4. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Huž jsem tu z kurzu. Vy dneska teda pěkně prndáte :grinning:
Stavovala jsem se v obchodě a paní mi říká, že dnes porodím, při změně počasí a bouřce se rodí mimča. A ještě tvrdila, že to pozná :grinning: Prd pozná, když to nepoznám ani já :grinning: Ale dneska i zítra bych se tomu fakt jako nebránila. Ale ráda bych to věděla dopředu, ať vím, jestli mám MM vyvařovat na cestu nebo ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mě dnes došel taky balíček - odsávačka mléka. Nakonec jsem si ji koupila raději dopředu, protože kdyby náhodou, tak nebudu nikde já ani MM lítat a shánět ji. Koupila jsem si od Medely Harmony a myslkím, že byla i chvíli použitá, takže za slušnou cenu.
4. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
Huj Leníku, tak co na kurzu? Dyť říkám že se bude rodit :grinning:
4. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Hani, já bych fakt ráda :slight_smile: Bych to viděla jako vnoci dostat kontrakce a zítra ať pěkně vyleze ven, 5.5. je krásný datum, co? :grinning: Ale holt jaksi nic nepociťuju, akorát únavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
Leni, my ti budeme držet palečky, ať ti to vyjde!
4. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
Leni, to by bylo super, kdybys zítra porodila, 5/5 je vážně pěkný datum. :wink: Tak na to večer hópněte, a ať TM neodmlouvá... :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
Naplánovat si to umím krásně, což o to, ale to určo nebude pravda. Ale bylo by to fajn, jedna švica je 6., druhá 9., tak by se vždycky narozky zkloubily dohromady :grinning:
A jestli vlítnu na toho mýho chlapa nevím, no budu se snažit, ale přijede až někdy v deset a pochybuji, že se mu bude chtít. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem to měla taky v plánu, šla jsem spát asi 10 minut po něm a už byl tuhej :grinning:
4. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
Leni dv., jééééé to by bylo vážně super. 5.5 je fakt pěkný datum :wink: a dobře se pamatuje.
Hupsni na M, ať večer jedete a ať je mimísek venku, šup....

Lenajsku, jsem s toho taková přejetá. Hrozně se na všechno těším (na stimulku atd.), ale zároveň mám i strach, jak to všechno dopadne, i když jsem pevně nohama na zemi :pensive: Co nejdřív si koupím tu mateří kašičku (můžu ji brát už teď?) jinak z toho zázvoru mám trochu strach, když Pája psala že to může být i nebezpečný :unamused:

Hani, tak co plavčo a TM? Jak zvládal básničky :grinning:
4. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
Luci jasně, mateří kašičku klidně ber už teď. Je lepší ji brát dopředu, než až při stimulce. Temn zázvor je dobřej právě před ET, pak bych to s ním nepřeháněla. A po potvrzení těhotenství bych ho úplně vysadila. Já ho brala při stimulaci i proto, že bylo chřipkový období a v pohodě. Právě při tom ET a pak při uhnizďování embryjek je lepší, když je sliznice v děloze prokrvená a krásně načechraná. :wink: Nebezpečný je to pak v těhotenství, ale ne při zahnizďování a při stimulaci. :wink:
Leni, no jo.. to je pak těžký... tak snad se zadaří aspoň nějaká rychlovka... :wink: :slight_smile: :grinning:
4. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
A nebo budeš rodit 11/5, to se narodila moje ségra... :slight_smile:
4. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
A nebo 13/5, to se narodil náš svědek, manžel od mé svědkyně... :slight_smile:
4. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky

Kači upřímnou soustrast :frowning2:

Lenajsku ten Tvůj manžel to je taky pěkný číslo.

Leni vidím, že furt nic :grinning:

M1rti: bydlíme na Švermovce.

Včera měla malá zase takový boleníčka, že jsem myslela, že pojedeme na pohotovost, nakonec jsem zkusila rourku a pomohlo to, ale stejně byla úplně hotová ani od mě jíst nechtěla, tak jsem musela odstříkat a dát jí to s flašky, ukllidnila se až po koupačce a večerním jezení. Měla úplně zelenou stolici, teda spíš vodu a hleny, tak jsem šla k Dr., že to už není normální ty bolesti a řekla mi, že ji mám v noci budit a dát jí najíst,že je pak moc hladová a napere to do sebe, ona to do sebe napere i když jí budu budit, jsem ráda, že si odpočině v noci a vyspí se, tak nevím.

Dneska jsem vyrazila do obchodu a zmokla jsem komplet až na podprdu :grinning:
4. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Holky těhulky hezký bříška :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Zuzi hoj, si říkám co děláte. Ta malá se natrápí s tím bříškem chudina :frowning2:
4. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
Hmmm, tak super, teď mi volal MM a že musí ještě do Bratislavy, tak přijede až někdy kolem třetí ráno :frowning2:

Jejda, Zuzi, malá se furt tak s těma prdíkama trápí? To mě mrzí, to si teda užíváte :frowning2:
4. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Lenajsku, tak zítra valím do lékárny a koupím si to, řekla jsem o tom i MM :slight_smile: akorát ten zázvor koupím kde :confused: jsem trochu mimo..ptám se tě pořád dokola, že?! Promiň

Ahoj doldo, rurka prckům na prdíky pomáhá, ale nemá se to dělat pořád. Sama to znám, kolikrát jsem se nabrečela, když byl Áďa mimčo a nemohla jsem mu nijak pomoct :frowning2: takže tě opravdu chápu a mrzí mě, že se ti malá tak trápí.
4. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.