• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Zuzi, to mě mrzí s Viktorkou, že tak chuděrka trpí, tak snad ji bříško brzo přestane bolet a bude líp... Zkus ji párkrát vzbudit, třeba to pomůže a papání se upraví, nevím... :unamused:
Tak snad nebudeš nachlazená, když jsi tak solidně zmokla... :unamused: :grinning:
Luci, zázvor koupíš v prodejně se zeleninou a ovocem, vypadá to jako kořen a je to takovej kořen. :wink:
Leni, to je mi líto, že se Tm zdrží, to si ho tento týden teda kočko moc neužiješ... :frowning2:
4. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Jinak já tady zítra nebudu, jedu dopoledne do Brna za kamarádkou do práce, pak jedu na kontrolu na endokrinologii k Miloušům a pak se ségrou do města vybírat dárek na její narozky... tak se vrátím až navečer a asi budu vyřízená...
Krásný večer všem!
4. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Leni krásný, řvu jak želva... :grinning: :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Zuzi, zacetla jsem se do diskuzi o kyblikach na koupani a hodne mamin je doporucuje na koliky, ze se mimca pekne vyprdi... Co to zkusit?? :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj Zuzi, si se dlouho neozvala. Tak na Švermovce jo? To máme od sebe kousek. Vaší ulicí dost jezdím. Děti bydlí na Jungmannce a teď tam bude bydlet i švagrová.
Teda to je mazec s tím bolením, mastičku na bříško jste zkoušeli? My brali kapky Saab simplex, zůstala mi nerozdělaná celá lahvička kdybys chtěla, fakt to zabíralo, a když bylo nejhůř, tak jsme mazali Pupíkem. Ale bylo to potřeba asi jen 2x, a taky když se malá po delším spaní najedla. Chytalo ji to nejčastěj nad ránem, to byl pechóš!
To sis musela zobnout s tou bouřkou. My se naštěstí tomu vyhly. Byly jsme půl hodiny doma, když to začalo.

Luci, tak furt nic jo?
4. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Teda Luci, mě zasloužilou matku to video tak dojalo, tečou mi slzy, že nevidím. Neznám fakt krásnější pocit, než když dostaneš miminko do ruky a je tvoje, to je nádhera :sweat_smile: Jsem uplně dojatá. Se budu muset na tu moji princeznu jít podívat, jak dlouho spí, tak je mi uplně smutno - profesionální deformace!
4. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Teda me to video az zas tak nedojalo, protoze nebylo videt, jestli mimco dostala okamzite po porodu, nebo ho nejdriv ocistili a az pak ji ho teda prinesli... Mam asi naivni predstavu, kdyz chci, aby mi mimco okamzite po porodu dali??? Nekde pisou, ze mimco vysetrujou treba i primo u matky, ze ho ani neodvazi pryc...No jsem zvedava, jaka bude realita...
4. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Mě dali malou hned po porodu na břicho a zkoušeli přisát, ještě byla placenta ve mě, byl to parádní pocit, malá se mračila na svět, přisát se nechtěla, chudina asi nevěděla, co se po ní chce. Byla pryč jen chvilku a donesli mi ji zamotanou, .... moc hezky se na to vzpomíná, takovej malej človíček :sweat_smile:
Erinka83: a kde budeš rodit? Víš už?
4. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ach jo, to je zase noc :angry: Spala jsem akorát od desíti do půlnoci a od té doby se buď převaluju, nebo tady chodím a žeru, co se dá. :angry: Splácala jsem do sebe už kedlubnu, ředkvičky, oplatek a nevím co ještě a teď jsem se z toho pos.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
Ale už mě to fakt nebaví, takhle ty noci probdít :angry: Místo toho bych radši rodila :rolling_eyes:
5. kvě 2009 v 05:03  • Odpověz
autor
Leni tos tomu spánku zase moc nedala co? Je to děs na tom koncu, člověk je zničeneje ale spát nejde, já taky v noci furt čumákovala :grinning:
5. kvě 2009 v 06:36  • Odpověz
Leni, nestojí to zas nic, co? To tak prostě je, člověk je celej bolavej, že ani spát nejde. Je to otrava :angry:
5. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
jsem chtěla napsat: nestojí to za nic"
5. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky

já teda spala i na konci, kromě těch dvou nocí co jsem měla poslíčky.

m1rti: zkoušeli jsme už úplně všechno, pomáhá akorát nahřát bříško a to taky ne vždy. Dneska v noci se kolem druhé pokadila, tak jsme stejně vstávali a pak spala do sedmi, teď kuká a čekám co bude, ale stejně si teď ráno vytáhla 150ml a to je asi stejně moc, je to prostě nenažránek a v tom je asi problém. Dneska jdeme na tu baby masáž, tak jsem zvědavá. Jinak jak jsem včera zmokla, tak se mi sere telefon :angry:

erinko: malou bych myslím do toho kyblíku nenarvala, miluje vaničku, to by asi neklaplo.
5. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Zuzi, my měli jít teď na 9, ale malá mi začla usínat vstávala už 6,15. Dala jsem ji do postýlky, masáž přesunula na 11,30... a malá ještě nespí. to jsme mohly jet. ale už to nebudu komplikovat. Nechtěla jsem, aby tam byla unavená, to by nespolupracovala a bylo by to nanic.
5. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Ježiši, jestli takový noci budou pokaždý, tak asi zdechnu :angry: Takhle vysílená to mrně neodrodím ani za nic :sweat_smile:
No, trochu to tu poklidím, uvařím oběd a asi zalehnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a manža nakonec asi zůstane doma a zítra nikam nejede :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Zdravím všechny, budu mít do konce týdne dost práce, takže se tady asi moc často vyskytovat nebudu.

Zuzi, to mě mrzí, že malá má boleníčko, chudátko! :frowning2:

Leni.dv, tak snad to už brzy bude, když máš takový blbý nespavý noci... a zítra manža doma, to by bylo akorát, co? :wink: :grinning:
5. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojte, já taktéž už od brzkého rána, jsem nevyspalá. A furt lítám na záchod, už 7 dní mám průjem, fakt výborný :angry: . Doma jsem naprosto nepoužitelná, úklid nebo vaření je nadlidský výkon :frowning2:. TAk nevím, jestli to jsou nějaký ty erekce na slunci či co:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni to je dobře, že David bude doma, aspoň budeš mít psychickou podporu, ono to čekání je asi už pořádně na budku, co?
5. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Veru, máš průjem? A byla jsi s tím radši u dr?
Jj, jinak jsem už taková nějaká nervní, všechno na sobě sleduju, jestli třeba už a ono stejně nic a pak jsem z toho nasraná :sweat_smile: :grinning:
5. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Nebyla - ve čtvrtek ji to řeknu. Jak mám všechno stlačený, tak po jídle jdu automaticky. Nechodím čůrat, ale na velkou:slight_smile:
Podle mě to po porodu bude ještě horší, stejně se nevyspíme, budeme bolavý, než si zvykneme s mimčama na nový režim.... To si říkám, že je ještě dobře, že je prcek v břuchu
5. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, přeju vám pěkné ráno.. i když já ho teda rohodně nemám :pensive:

Mluvila jsem se šéfkou, že o víkendu nemůžu do práce, že bych měla jít do CARu na ty věci kolem stimulky atd. a že OČR si ukončím až v Po a ona, že OČR mám ze zákona jenom na 9dní a potom je už neplacené volno, že by s tím musela souhlasit a že s tím rozhodně souhlasit nebude :pensive: a že mě nepustí, že mě tam o víkendu prostě potřebuje :frowning2: ... vůbec nevím co mám dělat. MM na mě vylítnul, že jestli dám přednost práci před miminkem, tak semnou nepromluví, že přece kvůli jednomu víkendu to nepřehodíme na další měsíc čekání :pensive:

chjo.
5. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
No právě, proto mě štve, že když můžu ještě spát, tak to nejde :angry: Jak bude prcek, tak toho taky moc nenaspím :confounded:
5. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Leni dv., to je ale normální, když už se to mimčo vyloženě připravuje, tak ty se už horko těžko vyspíš :slight_smile: ještě jsem neviděla žádnou těhulku, která by před termínem neponocovala a chrupčela v posteli :grinning:
5. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Luci, no páni, šéfka je pěkná pí.... :angry: Takže ani neplacené volno by ti nedala, jo? :astonished:
5. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Leni, ne... řekla mi to přímo do mobilu, tak jak jsem to sem napsala. Takže jsem si řekla, že normálně na drzo do práce nepůjdu, že ji potom můžu akorát tak donést lístek, že jsem byla tam a tam a když mi ho nevezme a vyhodí mě, tak nevím co budu dělat. :pensive:
5. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
No to je ale kráva :angry: Tak sakra snad ví, co budeš podstupovat a tak, tak by mohla být aspoň trochu tolerantní, ne? Mohla jsi teď o víkendu být doma a pak si to třeba naddělat. Ty jo, tohle chování mě fakt točí :angry:
A co domluvit se, aby ti napsali neschopenku? :confused:
5. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Ona vidí ten svůj víkend, že je teď ten Den matek :rolling_eyes: a že mě tam prostě potřebuje. Chtěla jsem zůstat s Áďou na OČR do Pondělka, že bych šla normálně do práce Čt a v Pá (příští týden), teď mám Středu a víkend. A ona, že by to potom bylo už neplacené volno a s tím ona souhlasit prostě nebude. Na neschopenku se domluvím příští týden, protože potombudu chodit po týdnu na kontrolu a zase to vychází na mou pracovní dobu a akorát bych se pořád stresovala :pensive: co mi na to zase řekne. Ke konci už potom chodíš každý druhý den a to by mě fakt sežrala :frowning2:
5. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
A myslíš, že to OČR je ze zákona fakt jen na 9 dní?
5. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
... a jahůdka na dortu bylo to, když jsem ji řekla na co všechno mám teď vlastně jít, aby se nám to povedlo, že nesmím ke konci zvedat nic těžkého atd. tak mi řekla něco v tom stylu, že si stejně myslí, že se nám to nepodaří hned, že její známá toto taky podstoupila a povedlo se ji to až na poslední pokus.

Tak co potom po ní chceš, když semnou takhle jedná. Nechci si tady na ni stěžovat, ale toto chování se mi fakt nelíbí :angry: nastupovala jsem k ní do práce pod podmínkou, že se s MM snažíme o mimčo a ona mi na to potom řekne, že když jsem podepisovala prac.smlouvu, tak jsem ji tam podepsala, že ten rok tam u ní aspoň pracovně vydržím, než otěhotním :rolling_eyes: což těhotenství se prostě naplánovat nedá.
5. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Jj, říkala to i doktorka, že zaplacených mám jen 9 dní, potom už je to na dohodě se zaměstnavatelem.
5. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.