• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Nooo, tak to na ni nemám opravdu slov, jedině bych musela být tady pěkně sprostá :angry: :angry: :angry:
To pak nevím, jak ti poradit, když s ní není žádná domluva.... :frowning2:
5. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
já to udělám tak jak jsem to tady psala... jsem domluvená s MM, říkal mi, že mě ve všem podrží, že to nějak zvládnem.
5. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Byla by to fakt škoda to přerušit a zas až další měsíc....
Máš hodnýho manžela, zvládnete to nějak spolu :wink: :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
a co ty Leni, těšíš se na mimi :dizzy_face: (ať přetočíme stránku a zbytečně tě nenervuju..)
5. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
To by byla určitě škoda to přerušit a jít na to další měsíc jenom skrz práci :angry: MM mi říkal, že se o nás postará, i když budu bez práce. Říkal, že ho ta moje výplata nevytrhne :grinning: :grinning: a že je rád, že se o nás může postarat, že si prý práci kdykoliv najdu...
5. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Luci, podle zákona máš na OČR skutečně nárok jen na 9 dní - na 1diagnózu. Lekař může po skončení 1. OČR vystavit na jinou diagnózu další.
Ježíši, já bych se hodila marod okamžitě, ať si ta trubka váže karafiáty k MDM sama!
5. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Veru, trubka :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Veru, jenomže Áďa je už zdravej... teď tady řádí jak pominutej :grinning: to by ho honem museli přepadnout horečky a nějaký ten průjem (pošli nám ho přes IP :grinning: :grinning: ) jinak vím, že na to mám nárok jenom 9 dní.

Já se hodit marod můžu až příští týden v Po, teď o víkendu mi nikdo neschopenku nevystaví, když mám OČR do Pátku.
5. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Ježiš, to je fakt na prd, jako OČR mít jen 9 dní, co to je??? :angry:
Možná by fakt bylo nejlepší od tama odejít, protože dělat tam s takovou pindou je fakt o nervy :unamused:

Jinak na mimi se těším, ale zároveň mám strach, jak to budem zvládat...
V květnovkách vnoci porodila jedna těhule, která ani netušila, že má kontrakce, nějak je asi nepociťovala :grinning: A do porodky přijela jen proto, že měla trochu krve na toaleťáku, asi hlenová zátka, a byla otevřenáu na 6cm, takže to měla krásnej a rychlej porod :slight_smile: Takovej bych taky chtěla :slight_smile:

No nic, jdu si lehnout, zkusím se trochu prospat, když ta noc stála za prd :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Leni, asi 1.5. porodila moje známá, měla termín 12.5. má třetí holčičku, prý Elišku. Míry nevím, psala jsem jí ale zatím nenapsala. Pak kouknu, jestli bude v novinách fotka. Má ty starší děti taky hodně velký, jako já.
5. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Já už bych taky rodila ať to mám za sebou :grinning:
5. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Vidím, že už se ti taky všechno honí hlavou, co? To čekání je blbý, člověk už má všelijaký myšlenky, když se pořád nic neděje. Ale bude to všechno v pohodě, neboj. Já si vždycky říkala, že to zvládly všechny, tak to zvládnu taky. Posledně to bylo divoký, ale zas to bylo rychlý. Než jsem se vzpamatovala, tak byla malá v náručí. Hlavně, ať se už něco děje, viď
5. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Luci, ta šéfka je totální kráva a hlavně tam nechoď nebo se budeš jen stresovat. Hold to vyřeš tak, že do pátku budeš s Áďou a od pondělí půjdeš na svou neschopenku. Dva dny budeš mít neplacený volno, to není tak hrozný, ne? A už bych se tam být na tvým místě nevrátila, když ta kráva nemá pochopení pro takovou věc.
Hlavně se hoď do klidu, protože přemýšlet ještě nad prací a mít výčitky z toho, že jsi tam nešla, to opravdu nemáš zapotřebí.

Leňulko, už to vydrž, určitě už to nebude dlouho trvat! :wink:
5. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Luci, Katka má pravdu :wink:
5. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahojky, ráno jsem byla na triplících (teda na krvi...), ruka mě z toho bolí ještě teď. Pak jsem přišla do práce a jaké to překvápko... Kolaps PC (odešel mi jeden hard disk a druhý nestíhá). Takže jen v rychlosti, než se mi to zase sekne... :angry:

Leni, je super, že manžílek nikam nejede, myslím, že všechno směřuje k tomu, že bude mimi brzo na světě :wink: Doufám, že se aspoň odpoledne trochu prospíš, dokážu si představit, jak teď asi musíš být unavená.
5. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Luci, předpokládám, že když šéfka nesouhlasí s neplaceným volnem a ty nepřijdeš do práce o vík, dostaneš v pondělí padáka za neomluvenou absenci (teda pokud nedodáš další potvrzení od doktora). Ale vzhledem k tomu, co tady čtu, to bude asi to nejlepší, co tě za poslední dobu potká. :wink: Určitě je mimísko důležitější, než trubka šéfka v práci. Mám pocit, že skoro v každým květinářství někoho hledají. O místo se neboj. :slight_smile:

Veru, Lenajsku - omlouvám se, že jsem nereagovala na tu otázku o Obilňáku. Psala jsem to cca na str. 37-39. Maminu nutili na normální porod s více než 6 kg miminem, dokud se jí nezkazila plodovka a mimčo neumřelo.
:- (
5. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky Páji, taky jsem tu aféru zahlídla ve zprávách a bylo mi z toho hrozně! Myslím, že jednoznačně to byla chyba doktorů, i když oni se oháněli tím, že u tak velkého dítětě je ten porod rizikový, ať už je přirozenou cestou nebo císařským řezem. To určitě je, ale i člověka laika napadne, že přes "rozpáraný břicho" to půjde líp než spodem. Je to smutný příběh a tragédie pro tu rodinu a zároveň ostuda pro Obilňák. Nejvíc mě štve, že se k tomu v takových případech ty nemocnice nedokážou postavit čelem, ale vždycky říkají, jak všechno udělali správně :angry: :angry: Na Obilňák rozhodně nepůjdu!!!! Ani dřív jsem teda o tom nepřemýšlela...
5. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Na tom Obilňáku, to je neštěstí, nechtěla být v kůži té maminy, ani na minutu. Vím, co člověk zkusí a když je pak na konci takový neštěstí, to je na celoživotní trauma, brrrr :angry:
5. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Tak právě mi volala Dr. z gyndy, že mi vyšly pozitivní tripple testy :frowning2: :cry:
Takže se mám objednat na konzultaci na Veveří, jestli půjdu na tu zasranou amnicentézu nebo ne... Je mi z toho na nic!! :frowning2:
5. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
Kačenko, to vůbec nic nemusí znamenat!!!!!!! Hlavně klid. Je strašně moc falešně pozitivních výsledků. Ale neznamená to v žádným případě, že máš nemocný miminko, neboj! Jenom ta pravděpodobnost není třeba 1:1500, ale jen 1:700.
5. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Tak se tady mějte! Já mám po náladě...
5. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Já vím, já jsem si to tak říkala i předtím, jenomže ono až se to člověka týká, tak se na to dívá jinak. Brečím tady jak želva....
5. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
a to je pořád dost vysoká pravděpodobnost, že je miminko zdravý. Co ti ořesně řekla doktorka?
5. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Katy klídek, triple testy vyjdou blbě skoro každýmu. Já na amnio byla, a VŮBEC NIC TO NEBYLO. Braní krve je daleko horší. Téměř jsem nic necítila, nestálo to ani za řeč. Vyděšená jsem byla pěkně, ale opravdu o nic nejde, a tam už víš všechno na 100%, pohlaví i jestli je mimčo zdravý. Já na to šla schválně, abych měla jistotu!
Fakt klid!!!!!!!!
5. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
To je jasný, brečela by každá z nás :frowning2: :frowning2: Musíš být teď silná, budou to nervy, to čekání, ale uvidíš, dopadne to dobře. Jste mladí, zdraví lidi!
5. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Já jsem si tenkrát říkala, že to budu řešit, až budu vědět, že je něco špatně. I tak toho pak bude dost, proč to dělat dopředu? Člověk se nervuje, a malýmu to neprospívá :pensive:
5. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
Katy, držím palečky, pevné nervy, hlavně si to moc nepřipouštěj a nepřemýšlej nad tím pořád. Je to těžký, já vím. Ale zkus se na to dívat rozumně. Já byla rozhodnutá, že kdyby to bylo špatný, tak do toho nejdu. Možná mě někdo odsoudí, ale já nejsem taková odvaha. Tak jsem jen čekala na ortel, ale Vlašín nám řekl, že výsledky z 12.týdne jsou přesnější a že to vypadá dobře. Dokonce, když jsem šla na tu genetiku, tak před amnio se dělá ultrazvuk a paní doktorka - byla moc fajn, mimčo prohlídla a říkala, že vypadá moc pěkně, že si myslí, že je to jen formalita a že se nemáme vůbec bát, výkonu ani výsledku. A měla pravdu, bylo to ok. Odběr i výsledek. Držím palce a odvahu mamino!!!!
5. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Holky, tak Markétka vyrazila na mejdan ! Sousedka si ji odvezla na procházku, prý ji vrátí asi v 5, tak tady sedím a pročítám. Ještě dosmažím květák a jídlo hotovo. a VOLNO
5. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahoj kočky, díky za odpovědi týkající se mé šéfové :angry: a mimíska..

Katy, kočko.. tak jak to píše Verča, brečela by každá z nás, ale je pravda, že to zatím ještě nic neznamená. Já to měla stejný a bylo mi opravdu na nic, měla jsem o Áďu fakt strach a přemýšlela nad hloupostma a nad tím, jestli si ho nechám, i když bude nemocný. Fakt jsem nevěděla co bude a co já na to, jak se rozhodnu :pensive: potom to bylo stejné jak tady píše m1rti, odběr i výsledek byl na jedničku a já se tolik nervovala co bude.
Držím ti kočko palečky, aby všechno dobře dopadlo a měla jsi to všechno na " 1* " :wink:
5. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
m1rti, jéééé smaženej květák :dizzy_face: mňam
5. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.