• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
JÁ UŽ NA NĚHO MĚLA DĚSNOU CHUŤ!
5. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
u nás ho mají ještě děsně drahej a malej, se těším až ho koupím a usmažím :grinning: kluci ho mají moc rádi.

Lenča dv., nám nějak odpadla... psala, že si jde lehnout a od té doby se tady neukázala. Že by... :confused: :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Též to sleduju, asi má jiný program, nebo spí. Oboje dobrý!
5. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
no nic, dojel mi MM.. tak to jdem všechno probrat. Budu tu večer, netrpělivá, jestli nám náhodou Lenču neodvezli do porodnice :dizzy_face: :wink:
5. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
Nene, jsem už tu. :slight_smile: Moc jsem se nevyspala, tak jsem pak šla ven se psem a pokecala se známou. Ta mi říkala, že když čekala malou a měla pár dní před porodem, že se cítila nějak divně, tak prý třeba..... :slight_smile:

Katy, klííííííííííííd. Samozřejmě tohle rozhodí každou, každá by byla na nervy, ale víc bych věřila UZ na Veveří. :wink: Slyšela jsem od spoustu lidí, že měly ty tripl testy blbý, ale při tom měli všechno ok, jsou bohužel míň spolehlivější :wink: Neboj, všechno bude super, mimčo je zdravý! Kdyby nebylo, tak by to na tom Veveří už dávno zjistili! :wink: Hlavu vzhůru, teď buď silná!
5. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Leni, to je pravda, v přírodě přeci kažá samice pozná, že bude rodit a izoluje se od stáda :slight_smile:
ale zase na druhou stranu, když se člověk cítí divně už pár týdnů před porodem, tak pak poznej, že rodíš, že :slight_smile: :grinning:
5. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Veru, ty jsi to teda vystihla :grinning:

Leni a já si už myslela, že tě odvezli a ono zase nic :dizzy_face:

Venku teda je chladno, byla jsem tam jenom chvilku a brrrr.. radši bych sluníčko a teplo.
5. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Huj holky, celej den zas něco tvoříme, teď nám odešla návštěva tak nakukuju před koupáním a pak si Vás dočtu. Chcu se jen zeptat bude teda ve čtvrtek nějakej ten sraz?
5. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Veru, přesně tak :grinning:

Hani, jako ráda bych, ale jestli budu taková jak dneska, tak na žádnej sraz nepojedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Hani, u vás je pořád nějaká návštěva :grinning:

Tak mi došli ty balónky, girlanda se někde zatoulala, tak snad dorazí co nejdřív. Trochu jsem nechápala to poštovné, ale už jsem to objednala a bylo mi blbý to vrátit zpět :angry:

Ten sraz teda nějaký bude :confused:
5. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
tak tady vám posílám ten obrázek toho dortíku pro Áďu

http://www.dorty-brno.cz/foto.php?foto=fotogalerie/IM009865.JPG
5. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Tááááák konečně si to můžu dočíst, ste toho zas naplkaly ženský jedny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, já s tím blbnoucím telefonem brzo skončím taky, páč malej mi ho furt žužle a už je do něj tak naslintáno že se divím že ještě fachčí :grinning:

m1rti: Byli ste dnes na té masáži bo ne?Sem chtěla jen vědět co se na té druhé lekci dělá, my jdem zítra

leni: Super že bude Davča doma, člověk je pak přece jen klidnější co :wink:

veru: Ta běhavka je lepší varianta :wink: horší je kdybys měla zácpu ne :wink:

Luci: Teda na tu tvoji šéfovou nemám slov, teda mám, ale radši se tady nebudu ventilovat páč mi příspěvek smazali za používání sprostých slov :grinning: Nevím co ocenit dřív, jestli její empatii, citvlivý přístup nebo tu velkou podporu :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Luci: Je super že MM je pro Tebe taková podpora, bych se na takovou jedubabu fakt vyprdla, to by mě musela hoooooodně platit abych jí takový řeči vydržela :grinning: Jinak super že Adísek je už fit :grinning:

leni: No tak to musela být květnovka snad na drogách že necítila kontrakce ne? To nemůže být možný, já je teda pak cítila i za ni :grinning:

paji: Kdy to bylo o té mamince na obilňáku ve zprávách, hledala sem to v archivu tv nova a nic sem nenašla :frowning2:

katy: Nebuď ve stresu z těch tripplů, ty v tom 16tt bývaj fakt hodně nepřesný, můj Dr. mi je ani nedělal že prý pro něj klíčový je ten 1trm. screening, že je přesnější :wink: Seš mladá, zdravá, tak bude i mimi :wink:
5. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Katy, víš jak moc na tebe myslím... Určitě to nic závažnýho nebude. Kdyby bylo, tak by na to Vlašín už dávno přišel.. Doufám, že ti ráno bude líp a aspoň trochu se v noci vyspíš. :wink:
5. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
luci: Ne poslední dobou, je návštěv miň :wink: , už je větší klid. Dortík supráckej, Adísek se bude fakt mít :dizzy_face: Kde tu dětskou párty budeš dělat? U Vás nebo na tom nádvoříčku v tom bytovým komplexu?
Oni ti poslali z toh serveru 2 balíky? To nechápu
:astonished:

leni: Tak dej vědět, jak seš na tom ve čt, pro mě no problem kdykoliv vyrazit :grinning: Jdeš ve čtvrtek na ozvy? Jo a dneska jak sme s Radulou jezdily, sem si vzpomněla jak si měla tu cukrovku, hlídají TI nějak velikost mimouše teda?
5. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jen v rychlosti a hlásím se až teď, domů z Brna jsem přijela až v 19.15 a ráno jsem odjížděla v 9, takže celej den pryč. Jsu totál KO.
Ve čtvrtek bohužel na sraz taky nemůžu, kamarádka se přestěhovala do novýho bytu a pořádá kolaudaci a pozvala mě, tak se nezlobte... příště.
Katy, moc Ti holka držím palce, aby to byly falešně pozitivní testy a mimuško bylo v naprostém pořádku!!! Všechno bude dobrý, uvidíš!!!! Taky jsem četla, že jsou docela dost falešně pozitivní, proto se hlavně dělá ten prvotrimestrální screening, který je přesnější... a ten vyšel na jedničku. :wink: Tak moc moc držím palce, myslím na Tebe, pohlaď bříško a vše bude dobrý!
Leni, vidím, že jseš ještě 2v1... :wink:
Nedočítala jsem vás, omlouvám se, jdu se dívat na Ordinačku a pak totálně odpadnu, tak budu reagovat zítra víc...
Krásný večer pokud možno a dobrou noc...
5. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
5. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Katy, a ještě něco pro tebe:

slovo odborníka:
.... nejprve bych chtěla říci, že Triple test je testem pouze orientačním, screeningovým a má velké procento falešně pozitivních výsledků. Tzn. v mnoha případech vyjde tento test pozitivní a těhotenství i plod jsou zcela v pořádku. Pokud ultrazvuk vyjde správně a máte i negativní I. ultrazvukový screening (ve 12.týdnu gravidity), není žádný zásadní důvod k obavám. Držím pěsti a doufám, že vše dobře vyjde, MUDr.Račanská

Toto vyšetření nám při pozitivním výsledku odhalí riziko genetické (chromozomální) vady plodu se 64% pravděpodobností. Při pozitivním výsledku je doporučeno těhotné ženě podrobnější vyšetření - odběr plodové vody (amniocentéza), které je v tomto případě plně hrazené pojišťovnou a slouží ke genetickému vyšetření plodu. Na některých pracovištích je již dnes možné provést biochemické vyšetření od 10. do 12. týdne, které současně s podrobným ultrazvukovým vyšetřením ve stejném období stanoví riziko chromozomální vady plodu s pravděpodobností až 84 %.

Takže vidíš, že je tady o 20% nižší vypovídací schopnost, než u NT screeningu. Fakt to bude jen falešně pozitivní, uvidíš... :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
paji: Kuji juknu na to, sem to hledala na nově
5. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Leni super, že TM bude doma, tak můžeš v klídečku kdykoli rodit... :wink:
Páji, díky za info o tom Obilňáku, to je teda sííííla... mrknu se zítra i na ten odkaz.
Luci, no to je něco s tou Tvou šéfkou, je toto možný???? :angry: Nechceš se s nima domluvit, jestli by Ti nemohli napsat neschopenku už od začátku stimulky, tudíž ode dne, co bys tam šla na ten UZ? Třeba tam zavolat, nebo zavolat přímo dr, co vás má na starosti? A když si vezmeš propustku a budeš ji mít od dr. potvrzenou, nemůže Tě šéfka rozhodně vyhodit, že jsi byla u lékaře... Držím palce.
Holky, omlouvám se, ale jsu fakt K.O., tak se loučím...
Katy, snad to bude opravdu falešně pozitivní... Drž se!!!
Mějte se, opatrujte se, všechny zdravím, pááá!
5. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Luci, ten dort je supráckej! Fakt povedenej :wink:

Hani, jj, ráno jdu na ozvy. A co se týče velikosti prdíska, tak to mi nehlídaj :confounded: Dr mi dělala akorát poslední ultrazvuk jen díky tomu, že jsem si ho vyžádala a zaplatila a to bylo před dvěma týdny. A já mám takovej pocit, že bude přece jen větší, ale je fakt, že teď se nehlídám :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Luci, dort super, o cukrárně Rozprým jsem slyšela jen pozitivní ohlasy, že tam právě umí různý tvary a dorty jsou moc dobrý...
Leni, snad nebudeš mít mimčo zas moc velký, uvidíš, snad od toho posledního UZ moc nepřibralo.. :wink:
5. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Hani, my jdeme zítra, přeobjednala jsem to. A jdeme už na třetí. Na druhé se masíruje hrudník a bříško
5. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
m1rti: A objednávala sis ten special olejíček?Já jdu zítra na 10

leni: Máš aspoň výhodu že ti ten UTZ uělá když si ho zacáluješ, kolik stojí taková sranda?
5. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Hani, stál u ní 250,-
5. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Hani objednávala, i to mazání na pusu, prokrvuje se líp dáseň, je to prý dobrý na zuby, stojí to 105, tak co bych pro malou neudělala, viď? ... My jdeme na 8,30 už. Aby mi zas neusnula.
5. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Hani, se máš, že k vám chodí tolik návštěv. My máme všechny příbuzný v Brně nějak se sem nehrnou, teda kromě toho, když má někdo narozky a vyloženě je k nám pozvem :confounded: Oslavu bude mít Áďa u nás doma na zahrádce, MM bude i grilovat :wink: snad bude perfektní počásko, ale i kdyby pršelo, tak máme byt o velikosti 85m2, takže sem v poho narvem :grinning: klidně můžeš s Matýskem dojít :wink:

Lenajsku, v té cukrárně mi nechal M udělat dort k narozkám, ale byl vymyšlený, takže není na netu a tak vám ho nemůžu poslat. Každopádně to byla kytice růží potáhlá marcipánem a stopka byla udělaná z rolády. No, mňam :wink: takže proto jsme se rozhodli pro dort u nich.
Jinak co se týče mé šéfky, je to pipina..nemám na ni už slov. MM mi na netu našel, jak je to s tím OČR a je to jinak, než jsme se shodli i s Verčou. Takže fakt nechápu, co na mě zkouší...a co se týče toho, že ji přinesu potvrzení, že jsem byla u dr. to udělala jedna kolegyňka a ona ji seřvala přede všema v obchodě a na hodinu ji vyrazila :rolling_eyes:

Tak jo, kočky jdu spát.. mám bloklej krk a nevím co s tím. Leni dv., snad tady bude ráno napsané, že už máš svůj poklad v náručí a né v bříšku. Moc bych ti to už kočko přála, ale hlavní je, že je TM doma :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
:grinning: Bré ranko, tak číhám a čučím sms mi nedošla tady taky nic tak Lenča asi nerodí a třeba měla i klidnou noc
6. kvě 2009 v 06:08  • Odpověz
autor
:wink: m1rti: Já si objednávala jen ten olejíček, ale teď se biju do hlavy, jesti nebylo jednodušší nho namazat dětským kterejch mám doma kila než kpovad další slunečnicoven za 300,-, no já se dycky nechám na noěco ukecat :unamused:

Luci: Tak to máte místa hafo :wink: S těma návštěvama to není zas tak super, taky bys mluvila jinak , kdyby byl několikrát do týdne u Tebe někdo nasáčkovanej. Návštěvy mám ráda, ale v rozumným množství :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 06:36  • Odpověz
Ahoj holky, díky za podporu, hezky se to poslouchá, že bude vše ok, ale člověku se honí hlavou úplně jiný věci. Já sama než jsem na ty tripple testy šla, tak jsem o tom taky četla, že bývají dost falešně pozitivní, ale přesto jsem si říkala, že mně se to vyhne a budou negativní, takže jsem to nečekala.
Dr. mi říkala, že ten NT screening má ten test citlivější, takže když ten vyšel negativní, že je malinkatá pravděpodobnost, že bude miminko nemocné. Ale co mě vystrašilo, tak když mi řekla, že ta amniocentéza i když se udělá sebeopatrněji, že je tam malá možnost potratu. Že se to může špatně píchnout a mohla by mi prasknout plodová voda a potratila bych. Takže to mě fakt vylekalo. Včera jsme z toho byli s MM úplně vyřízení, dnes je to trošku lepší, ale obavy tam stejně jsou a budou. Chci se co nejdřív objednat na tu Veveří. Nejdřív se prý jde jen na konzultaci a pak se až člověk objedná na amniocentézu. Tak kolem 8 hod tam budu volat, tak vám pak dám vědět.
6. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.