• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Tak jsem objednaná na příští pátek 15.5. a zrovna mi udělají i tu amnicentézu. Jdu k nějaké Dr. Grochové. Neznáte někdo?
6. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ráno, kočky

Katy, neměj strach, bude to všechno v pořádku..uvidíš. To napíchnutí ani nebolí, ucítíš jenom takový menší tlak, ale jinak to mají všechno pod kontrolou. Držím palečky, aby to dopadlo na jedničku :wink:

Hani, možná bych mluvila jinak a možná ne, mám ráda společnost a když jde o někoho z rosiny, tak je to ještě lepší. Většinou vídám víc tchýni s tchánem, než své rodiče :angry: zaplať pánbůh, že tchýni mám supráckou :grinning:

Za chvilku jdem na poštu, Áďovi došla další knížka (je přihlášený v knižním klubu, pro chytré hlavičky..) a něco málo nakoupit. Jooo, a taky do lékárny pro tu mateří... včera na to MM zapomněl :slight_smile:
6. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
iLuci tak super tchýni závidím, ta moje není špatná, ale nemusím ji vidět často, pak má tendenci moc organizovat :slight_smile:

Hlásím že Mates udělal dopoledne první krůček na všech 4 takže za chvílu se nám tady bude porhánět čtvernožka naše :dizzy_face:

Jdu se pakovat a valíme na tu baby masáž hoj všem
6. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko!
Katy, drž se! A neboj, bude to dobrý!

Hani, já nerodím :grinning: A Ani to na to dnes nevypadá. Noc byla klidná, docela jsem se i vyspala. Šla jsem sice spát až o půlnoci, pač to naše dítko, co tam vyvádělo..... :confused: Ještě jak jsem seděla u pc, tak jsem cítila, jak se mě to tam stahuje, několikrát za sebou, tak už sem si říkala, že by? Břicho tvrdý jak prase a mimčo se tam neskutečně vrtělo. Nabodávalo mě buď loktem nebo kolínkem, jako fakt mazec. Jsem myslela, že se nezklidní a já ani nebudu spát. :unamused: Ale nakonec dobrý.

Teď jdu rychle vyvenčit Jess a zalezu ještě asi do postýlky. Musím toho využít, když je MM doma :dizzy_face: :grinning: Ale beztak zase nic, se mu nebude chtít :grinning:
6. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Marti, prosím tě, za jak dlouho jsi měla výsledky z té plodovky? Já se při tom objednávání na to zapomněla zeptat... :frowning2:
6. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky, krásný i když zatažený den přeji... dneska jsem zase půl hodiny nemohla nastartovat modem, děs. :unamused:
Jdu vás dočíst, vidím, že Leňa nerodí ještě... Hezky odpočívej a užívej si posledních dnů klidu... :wink:
Katy, myslím na Tebe!
6. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Katy, moc budu držet na tu AMC palečky, aby to vše vyšlo dobře... riziko tam sice je, ale hodně malý, asi je lepší mít jistotu, že to bylo opravdu falešně pozitivní... drž se, moc na Tebe budu myslet!
Leni, to je fajn, že ses dneska vyspala, i když mimčo večer řádilo... :slight_smile:
Luci, to je fakt pinda sprominutím, to přece nemůže vyrazit někoho, když má propustku od dr... to bych normálně dala k soudu, za to by mi to stálo a vyhrála bych. Strašný... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem myslela, že my máme v práci šéfku kravku, ale tak Tvoje ta asi předčí vše... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani, užijte si masáž :wink: Co ty homeopatika, koupila sis, nebo ještě ne, jak se to teď trošku ty pyly uklidnily?
Páji, jak se daří Tobě, co v práci, už se nějakej nástupce rýsuje?
Holky, včera mi MM vyzvedl u jedné paní ve Šlapanicích první úlovek z MMB, co jsem si u ní objednala, rychlozavinovačku a jako bonus jsme dostali modrou čepičku... :grinning: Tak mám radost, vypadá moc pěkně, a byla levná. :slight_smile:
Všechny zdravím, mějte se krásně pokud možno a opatrujte se!
Zdeni, vy už máte za sebou taky vítání, to je fajn... :wink:
6. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojky Lenajsku,
díky že na mě myslíš! Moc jste nám holky pomohly. Já jsem i příspěvky od vás posílala MM do mejlu a pak mi napsal, že je to od vás moc hezký, že je mu hned trošku líp :slight_smile: Takže díky za nás všechny 3 :slight_smile:
Ještě, že jedeme teď na ty 4 dny na Slovensko, že přijdeme na jiné myšlenky.
6. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj Leni, tak zase nic.. a já už myslela, že tady budem všechny tetky :grinning: tak pěkně odpočívej a využívej toho, že je TM doma :wink:

Lenajsku, ahoj :slight_smile: hlásím, že už mám koupenou Mateří kašičku v kapslích-je to na dva měsíce, což tak dlouho ji asi brát nebudu, že :confused: ode dneška ji začnu baštit, jinak jsem se chtěla ještě zeptat, jestli k tomu můžu i ty ostatní vitamíny co beru: calibrum a ten Acido.. :unamused: nebude toho nějak moc?!

Hani, tééééda, tak to je šikulka :slight_smile: za chvilku ho doma nebudeš stíhat :grinning:

Katy, ještě jednou: Neboj se, myslíme na tebe " VŠECHNY co jsme tady "
6. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Luci, ta mateří kašička je i na posílení organismu, a je to přírodní preparát, není to brálo vyloženě jako lék, je to spíš doplněk stravy a myslím, že toho moc nebude. Bereš už teď kyselinu listovou? Ale ta je asi v tom Calibru.. to máš Calibrum Babyplan? A ona se ta mateří kašička hodí, třeba ji pak může brát TM v období chřipek, nebo před tím obdobím na posílení toho organismu, to se neztratí. :wink:
Hani, super, že malej už udělal první krůček na všech 4, paráda. :wink: To ho fakt za chvilku nebudeš stíhat... :wink:
Katy, nemáš vůbec zač.. od toho jsme tady... :wink: A TM pozdravuj. :wink:
6. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
No Hani, já s tím olejíčkem taky pak tak přemýšlela. Člověk v euforii na něco skočí a pak se tluču do hlavy, ale už jsem tam byla potřetí a zatím ho pro mě nemá. Ale neptám se.

Luci, to koukám teda. Vždyť na propustku k doktorovi máš normálně ze zákona nárok, jsme lidi, ne slepice! A už vůbec to není důvod k výpovědi. Kdyby to ta kočka hnala k soudu, tak vaše paní šéfová všechno zaplatí. Už jsem o jednom podnikajícím slyšela, že takle říkal lidem, ať druhý den už nechodí atd. Jedna paní teda do práce nešla a dala to k soudu. Než byl soud, uplynulo 9 měsíců a pán jí doplácel odstupný a ještě plat za těch 9 měsíců.... a už to nedělá. Tak na ně !!!! To je fakt nějaká múra.
6. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Katy, neboj. U té jsem byla taky a je moc fajn. Dokonce i zařídila, že jsem to neplatila - u mě byl riziko jen věk. Ona s tebou nejdřív probere tvou a manželovu rodinu, sourozence, jejich děti atd. jestli někdo neměl nějakou vrozenou vadu. Napíše si to do takový tiskopisu. Pak tam podepíšeš, jestli chceš, nebo nechceš znát pohlaví (to ti říct nebo napsat nemůžou, pokud bys nechtěla) a že souhlasíš s odběrem plodové vody. Ona mi právě řekla, že letáky, který jsou o amnio už jsou starý a že riziko je jak řekla : "nula nula nic" ať se ničeho nebojím. Dost mě tím uklidnila. Stejně mi mlátilo srdíčko. Pohovor je v kanceláři a na odběr se jde tam, kde je ultrazvuk. Tam byla jiná doktorka, ta udělala ultrazvuk, všechno prohlídla, právě ona mi řekla, že to vypadá dobře. Až našla vhodné místo, tak se udělal odběr, to bylo snad 10 sec a cítila jsem to jen na břiše dotek jehly na kůži, jen trošku to štíplo ale jinak nic necítíš. Pak jsem ještě ležela asi 15 min vedle v ordinaci, aby bylo tělo v klidu. Dostala jsem tam za 80 Kč šumivý magnézko s doporučením, ať 2 dny ležím - klidový režim ! Ale necítila jsem se nijak jinak než před odběrem. ............ snad ti tento vyčerpávající popis stačí, co myslíš? jinak já tam byla taky v pátek, asi aby nebyl problém další dny s prácou atd.
Katy, dala jsem jim meilovou adresu, tam mi to došlo brzo. Vydrž, dojdu se mrknout do kalendáře.
6. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak Katy, normálně to trvá 2 týdny, nabízela mi za doplatek (asi 1200 nebo i 2000) nějaký rychlejší výsledky, že je to dřív, ale nejsou kompletní, tak to jsem nechtěla. Tyhle normální teda za 2 týdny. Byla jsem tam v pátek 13,6. a na meilu jsem měla výsledek ve středu 25.6. tj. 13 dní včetně víkendu. :wink:
6. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Na tom výsledku jsou ty chromozomy i namalovaný, tak je tam názorně vidět, jestli jsou dobrý, nebo ne. A dole máš napsaný: my jsme tam měli "normální ženský kariotyp" tj. OK
6. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
To jsem se zas rozpsala. Byly jsme na 8,30 s malou na třetích babymasážích. Markétka vstávala sice v 6,15 ale zvládly jsme to. Usnula hned v 9 když jsme od tama vypadly. A od té doby spinká. Jedla v 6,30 naposled, spí už 2,5 hodiny tak koukám i ušima. Už jsem najedená, vypitý 2 kojící čaje, zobu oříšky, no aspoň si odpočinu :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Katy, pozdravuj ode mě Lucku, a užijte si to na tom Slovensku. :wink: :sweat_smile: Posílala mi obrázek, vypadá to tam moc pěkně. Tak ať se víkend vydaří, má být hezky
6. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Hojky holky už jsme taky zpět z masáží, Maty dneska vyjímečně spolupracoval :slight_smile: cestou domů mi usnul, tak rychle poklidím a dočtu si co tady novýho
6. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Marti, děkuji ti na stotisíckrát za tenhle podrobnej popis a zároveň uklidnění!
To je dobře, že to ta Dr. tak řekla, že je riziko nula nula nic :slight_smile:
Ale těch 13 dní je docela dost dlouho, ale budeme to muset vydržet. Já mám teda žádanku od gyndr., takže nebudu platit nic.
Pozdrav vyřídím, díky!
6. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Já měla žádanku jen na objednání toho 20.týdne, tak paní Dr. byla tak hodná a zatrhla mi i tu amnio na tom doporučení. .... :grinning: povídala, že v mým věku je to riziko bez debat, tak to přece nebudu platit. Ono to jinak stojí skoro 2000

Hani, tak já tak valila, a malá pořád ještě spí v kočárku na chodbě. Jedla před 5ti hodinama a spí už skoro 3 hodiny. to pak budu vycucaná jako houba :grinning: :grinning: :grinning: Je to správný, když ty děti spolupracují, že? Malé se moc líbí, když jí přejíždím po dlaních, to ani nemuká, až jsme se tomu dnes smály. Povídala paní, že se asi bude živit rukama, když je má takový citlivý - chuderka !!!! :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Jo Katy, a ještě mi ta doktorka na genetice říkala, že když už se stalo, že po odběru došlo k samovolnému potratu, tak to nikdy nebyl zdravý plod, ale že to stejně bylo špatný.
6. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
To je teda pěkně mastný! Místo, aby pojišťovny platily ty důležitý věci, tak platí takový kraviny jako jsou ty tripple testy, který stejně bývají špatný a akorát člověka vynervují. A to co má smysl a je průkazný, to nezaplatí... Je to bordel, fakt!
Ještě jednou díky, Marti!
6. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Katy, já ty výsledky měla 3 dny před svatbou, tak to byl takovej dáreček!!! Abych už byla v klidu :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Marti, dobrej dáreček k svatbě. :wink:
Katy, určitě to i u Tebe dobře dopadne. :wink:
Holky, dneska jdu po víc jak 2 měsících na kosmetiku, už se těším, mám to fakt hrozný ten xicht... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou chuť, pokud obědváte... :wink:
6. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Leni, to ti závidím. Já se jdu dnes domluvit s kamarádkou,co by mi případně povozila kočár, než se mnou kosmetička něco provede. Byla jsem naposled v říjnu, tak je to děs. Tak snad se dnes povede domluvit jak s kosmetičkou, tak s kamarádkou, aby obě měly v určitý časˇČAS
6. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Teda holky nevím jestli je to tou masáží ale to moje dítě furt ješt spí :astonished:
6. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Lenajsku, Jj baštím calibrum Babyplan..teda chvilku jsem to baštila a zase přestala, teď s tím zase začínám a k tomu mám ten Acidofilan (chtěla jsem kyselinu listovou a oni mi dali v lékárně toto..).. tak snad je to taky o.k :confused:

m1rti: to byl teda moc pěkný dáreček :dizzy_face: :dizzy_face:

Jéééjda, na kosmetiku. Taky se na ni chystám, ale neznám nikoho, kdo by mi nějakou kosmetičku mohl doporučit. Chodila jsem k jedné do Brna, jenomže se před půl rokem odstěhovala a od té doby jsem u žádné nebyla :sweat_smile: :confounded: hihi
6. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Hani, já s tím svým rarachem asi taky začnu chodit na nějakou masáž, nějak ho nemůžu zahnat do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Luci, já chodím do Slavkova k jedné fajn kosmetičce, co se vdávala půl hodiny předemnou na stejným místě... :slight_smile: Jsem k ní chodila před svatbou, a chodím k ní pořád, není drahá a je šikovná. Jestli se Ti bude chtít někdy zajet do Slavkova, klidně Ti dám na ni číslo a můžeš se u ní objednat. :wink:
Hani, asi je zrelaxovanej, tak spinká... a to dnešní počasí ke spánku úplně nabádá... :slight_smile:
Asi si na chvilku taky schrupnu. :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Hani, je to tou masáží. Malá teď vstává, spala 3,5 hodiny ! Ony se u toho uvolní a zároveň hodně unaví. Tak aspoň něco zabírá. Malá se za ty 3 týdny hodně spravila s denním spaním. Tak v tom asi fakt něco bude!
6. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky, málá je chvilku v lehátku, tak jsem tu na skok.

Katy to bude dobrý uvidíš :wink:

Leni já myslím, že si počkáš do 42 tt jako já :grinning:

Včera jsme byli na té masáži a super, obličejíček se jí teda moc nelíbil,ale ode mě si to vcelku nechala a ručičky super úplně, taky po té masáži vytuhla. Projela ji i to bříško, čarovala nad ní rukama a řekla bych,že jí to pomohlo, ale nechci to zakřiknout. Včera jsme jí poprvé koupali na bříšku,byla z toho celkem vykulená, ale spokojená. Jinak jsem mluvila s laktační a říkala, že je blbost jí budit v noci, takže na to seru :grinning:

Marti: malá právě včera taky hezky spala přes den, říkala jsem si jestli není nemocná :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.