• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ježiš, Zuzi, nestraš, já do 42tt nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Leni, já taky rodila 41+2, blbý no
6. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Já jsem rodila myslím 41+5.

Malá teď vytuhla v tom lehátku, je kouzelná :dizzy_face:

Dneska je celkově hodná, ještě neměla boleníčka,mám vyžehleno,navařeno ještě se večer poduchlit s manžou když je ta středa a bude to super :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Zuzi, ty jsi teda vzorná manželka :grinning:

Tak se mějte hezky, berunky, já valím domů, žehlit a balit věci s sebou. Ale nevím, jestli to neproložím spánkem, protože jsem v noci blbě spala, takže mi to docela chybí. Ještě, že jsem dnes měla hodně práce, aspoň mi to uteklo a neměla jsem čas soustředit se na to, že jsem utahaná jak kotě, jinak bych se tu zbláznila.

PÁČKO :wink:
6. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
ahojky, až do oběda jsem byla bez PC, neuvěřitelný, byla jsem jako bez ruky, nohy a půlky mozku :grinning: A když začal fungovat, tak jsem myslela, že se z té práce po.... :angry:

Holky, nestrašte Lenču, určitě brzo porodí... :wink: Držím pěstičky, aby si to měla brzo za sebou. :slight_smile:

Katy, jsem ráda, že se držíte všichni 3. Jen tak dál :wink: :slight_smile: :wink: Moc na tebe myslím.
6. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky, Zuzi ahojky, to je fajn, že se malé masáže celkem líbí, i koupání na bříšku, a že tak hezky hajá v lehátku.. chtělo by to fotečku... :wink:
Páji ahojky, bez PC to je fakt děs, že? :grinning: Taky bych na tom byla stejně.. :slight_smile: Škoda jen, že se pak práce nakupila, Ty to ale zvládneš, jseš šikula. A vydrž, ještě zítra a pak je prodlouženej víkend!
Katy, Ty už se nemůžeš dočkat, ani se nedivím, ještě pondělí k tomu... :wink: A na Slovensku přijdeš na jiný myšlenky, to bude super. Šťastnou cestu!
Holky, jestli se zítra slezete, tak všechny zdravím, já se připojím některej jinej den, zítra to bohužel nevyjde. A ani tady nebudu, jedu do Brna už dopoledne, nejdřív s tou kamoškou na oběd a pak u ní zůstanu na tu kolaudačku, ale bude to spíš odpolední kolaudačka než pozdě do noci.
Leni, já mám svůj soukromej tip, tak jsu zvědavá, jestli mi vyjde, kdy se Tvoje mimi bude chtít podívat na svět. :wink: A držím palce, abys nepřenášela. Jak se dneska vůbec máš?
Krásný podvečer všem, dělám na zítřek pro MM oběd a půjdu asi do betle, jsu nějaká přejetá...
Páááá!
6. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
Leni a jakej máš tip??? :wink: Kdyžtak písni do IP :wink:
Já se mám dneska dobře. Akorát mě štve to počasí, jak je hnusně.
Co vaříš dobrého? Nahoď inspiraci....
Jsem ukecala MM, že si zajedem na večeři, pač doma toho moc není a vařit se mi nechtělo :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Leni, véča ještě jen s manžílkem je super nápad, pak se asi delší dobu nikam nepodíváte.
Měla jsem doma brokolici, co jsme dostali od tchýně, a už se musela zpracovat, tak jsem ji zapekla s bramborama, šunkou a zakysanou smetanou, nahoru jsem nastrouhala tvrdej sejra. Takže taková rychlovka a zbavila jsem se zbytků. :slight_smile:
To je dobře, že se cítíš fajn. Počasí je uplakaný, ale co naděláme, já jsem se dokonce přistihla, že je mi v tomhle počasí líp než v těch pařácích, líp se mi dýchá a není mi vedro. :slight_smile: Ale je jasný, že sluníčko je lepší.
Jsu ráda, že se ty pyly sláchly a fakt se líp dýchá. Nevím, jak je na tom Hanča...
Kam povalíte na véču? :wink: Nechce si chutnat...
6. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
A napsala jsem Ti Leni do IP. :wink:
6. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
Jo mimochodem, bývalá spolužačka ze střední, která měla termín jak já 16., tak dneska porodila chlapečka Martínka, váha nějak 3,2 kg :dizzy_face: No a já furt nic :confounded:
No jsem zvědavá, co mi zítra řeknou.

Co myslíte, šlo by kdyžtak dr ukecat, abych nepřenášela? :sweat_smile: :grinning: Že bych jako nejpozději toho 16. porodila.... :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
Leni, a jak to chceš udělat, abys nepřenášela? Jako že by Ti případně porod vyvolala dřív? To bych možná těch pár dní počkala, ne? Nebo teď nevím, jak jsi to myslela. No, musíte si užívat sexíku ještě bez dítka, až se z vás bude kouřit.. :grinning:
Tak držím palce, třeba se dozvíš už konkrétnějšího. :wink:
6. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Hani, zítra jdem na to plavčo poprvé. Jen takový dotazy, jestli můžu: plavky sis dala už doma na sebe? Je tam na oblíkání dětí nějakej přebalovák, nebo jak to tam chodí. S bídou najdu, kde je výřivka, tak snad trefíme a dojdem dost s předstihem, ať se stihnem nachystat :confused:
6. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Leni, jsem zvědavá, co ti doktorka poví. Jasný, že ti přeju, ať jsou to samý dobrý a spěšný zprávy. Známá začla rodit v ordinaci při prohlídce, tak třeba budeš mít štěstí. Myslím, že by se dalo s doktorkou domluvit. Zkus se na tuhle možnost zeptat. Pokud už budeš mít termín, tak už není důvod čekat, pokud nebude nával, že jo? Dej pak vědět, co ti doktorka řekla
6. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj kočky, zdravím vás po dlouhé odmlce a koukám, že Lenča je stále 2v1 :grinning:

Leni dv., takové počasí je obzvlášť dobrý na rození miminek, kamoška dneska odpoledne porodila holčičku Barborku, 52cm a 3900g :dizzy_face: :dizzy_face: takže brzo budeš na řadě i ty.

Jinak co se týče toho srazíku, nebudu moct dojít, dojedou tchánovci a můj brácha, takže se určitě přidám příště :wink: pokud vám tam nebudu vadit..hihi

Pěkný večer všem!
6. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
m1rti: Plavky sem si oblíkala už doma, bylo to rychlejší pak, dole si vlastně necháš kočáre, přezuješ se a děs nahoru, u té výřivky mamka Renči chystá takový molitanový podložky, tam si malou převlečeš. Když sem pak lezla z vody, nejřív sem oblíkla malýho a je tam ohrádka tak sem ho plácla tam a šla se převlíc do takové té místnůstky u té výřivky, takovje malej sklad těch plovacích serepetiček, mimča jinak ta Renči mamka hlídá.

My si jdem zítra pro cd s fotkama z toho plavča, se možná uvidíme :wink: áleží kdy vstanu a vyhrabu se z baráku hehe
6. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Hani, dík za info. Takže do vody mamina leze, jo? Někde to totiž probíhá tak, že ve vodě je jen instruktorka a mamina je z vany ven. Tak to jsem ráda, že vím jak to je. Budu se snažit tam být dost s předstihem, ať se vymotáme v klidu. Malá spala před 8 tak snad to vyjde, a bude vstávat zas 6 - 6,30 jako dneska. jsem docela zvědavá, ale počítám, že na poprvé bude malá hučet, jak ji vezme někdo jinej, ale neva, to se vsákne. Jak dlouho Matýsek spinkal?
6. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
JJ do vody jdete normálně s mimčama, bylo nám vysvětleno že v té výřivce ta voda cirkuluje takže je furt čistá tak neva když si tam cvrknou bo uklinknou a jde to fakt poznat když sme teď byli dole já i malej sme byli suchý jak tresky z té přechlorované vody a o tom jak mě pálily oči ani nemluvím. Maty spal 2,5 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Hani, brala sis sebou fén? Myslím, že snad nebude potřeba. Já mám hustý vlasy, tak ať nejdu s mokrýma.
6. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Hani, pak se sejdem, jak bude chvíli čas a povíš mi, co na tom pokračovacím kurzu děláte. To mě docela zajímá.
6. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Marti ne, já chodím s mokrou hlavu klidně i v mrazu, tak sem to nějak neřešila, ale pro malýho sem brala ty špejle do uší aby tam neměl vodu, to by se prej mělo hlídat aby neměl zánět bo co. Já měla morký akorát konce, v té výřivce to tolik neácá, dole už je to horší. Já na ten pokračovací asi chodit nebudu, rozmýšlím se skrz ten chlor a malej už se vody nebojí jestli se na to nevyprdnu a nebudem chodívat sami...
6. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
No to je fakt, že pokud se vody nebojí, tak je lepší chodit jen tak, než za to zase platit. Pak dáme řeč, ok? Měj se zatím. My jdem zítra na brzo, už na 8,40 tak uvidíme , jestli se tam potkáme. Snad malá nezaspí... :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tak večeře docela ušla.... Dala jsem si horkou vanu a piju maliníkovej čaj, tak ať mě dr zítra potěší, že to nějak postoupilo :grinning:

Jo, Leni, jsem si vzpomněla, jsem ti chtěla napsat, že jedna známá má kočárek Dorjan, co se ti líbí, má zrovna Dorjan Cross myslím a moc si ho chválila. :wink:
6. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky, já měla celej den lítačku, byly jsme se psem na gyndě, dělali ji kontolní UTZ dělohy a stěr, vyplázli jsme 400,- a šli jsme :slight_smile: Naštěstí dobrý, prej jestli neplánujeme štěňata, pak mi Dr mrkla na buben a že prý asi ne, co? :wink:
pak jsme byla celej den u taťky a chodila se psem po venku. Břuch mám zas jak šutr, musím si hodit kopýtka nahoru.
Leni neboj, přenášený bývají nejčastěji holky, ne?:slight_smile: do 16. to určo bude:slight_smile: :slight_smile:
Katy jsme ráda, že je ti už líp, zkus se moc netrápit, ať to neodnese miminko :frowning2: čekání je ohavný a dlouhý, ale na NT by určo musel Vlašín něco vidět, jsou to zkušení profíci! Ať už to máš za sebou :frowning2:

Zítra máte sraz??? Kde a v kolik?
6. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Verčo, ty taky furt někde poletuješ, čoveče :grinning:
Sraz nakonec není, nějak to nevychází :confounded:

Zase se tam prcin mrská a stahuje mě břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Jo a jak to, že jste byli s Berry na gyndě? Zas jí trápil nějakej výtok, či co? :confused:
6. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
A to jsme ještě u tchánů stěhovali postel (poskytovala jsem dobré rady, měli ze mě radost :grinning: :grinning:)
Když mě nebaví sedět doma na zadku, z toho pak chytám depky :frowning2:
Berry má výtok (se asi opičí), ale jsme ji propláchly a už dobrý, ten UZ byl spíš preventivně:slight_smile:
My teď taky máme v břiše spartakiádu, takže nemůžu spát, prcek je pěknej sadista :unamused:
no, jdu ho přemluvit ke spánku a asi zkusíme namasírovat tu hráz. Je to pěknej hnus, MM už dvakrát dostal po čumáku :angry: Když on mě u toho ohrabává a je to tak nepříjemný, že vydržím asi minutu a pak mu dám facana a jde se spát :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
Buď ráda, že je TM takovej :wink: My masáž hráze neprovádíme, nějak se k tomu nemám.... :sweat_smile: Ale správná masáž má bolet :wink:

My se tu zase dohadujeme ohledně jmen :angry: Panebože, my se snad nedomluvíme, pomooooc!!!! :angry:
6. kvě 2009 ve 23:29  • Odpověz
Ahojky berundy!

Veru, ty jsi fakt pěkně rozlítaná, ale co, dokud můžeš, tak to využij, pak to bude náročnější.
Zase jsem se u tvýho příspěvku pobavila, jak fackuješ TM :grinning:

Leni.dv, tak jaká byla dnes noc? Vy ještě řešíte jména??? Já myslela, že už je rozhodnuto?!

Marti, užijte si plavčo! :wink:
7. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj kočky, já zase makám jako šroubek. Dneska mě čekají další 2 pohovory, ale řekla bych, že je to čím dál horší... Už se blížím počtu 120 uchazečů, ale hrůza a děs. :confounded: S takovou neodejdu na MD ani týden před porodem... :unamused:

Veru, to si mě teda s masáží pobavila... :grinning: Chudák manžílek... :slight_smile:

Leni.dv, vy snad ještě nemáte jméno??? Tak z toho by mě už omylo. Kdyby jste nebyli svoji, tak na matrice musíte už myslím v 6. nebo 7. měsíci nahlásit jméno dítěte... Tak hlavně, aby už bylo mimi na světě a manža neměl čas přemýšlet nad blbostma :slight_smile:

Katy, jak se těšíš na Slovensko? My jedeme zase zítra k našim, začínají bourat starou garáž a opravovat dvůr, tak bude zase na léto o zábavu postaráno... :wink:
A jak se jinak cítíš? Já jsem dneska ráno zjistila, že jsem už na své původní váze a skoro bych řekla, že mám půl kila k tomu nahoru... Večer mě chytají chutě a sežrala bych, co vidím :grinning:
7. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj Pavli!
To je teda síla, tolik lidí... O to je to horší, kdyby bylo míň, tak se bude líp vybírat než z tolika uchazečů. Ale na začátku jsi psala, že byli i nějaký schopný holky..?

Na Slovač se těším moc, bude to určitě příjemný a užijeme si to. V pondělí po cestě zpátky se budeme zastavovat taky u tchánů, tak to bude taky bezva, dostaneme obědík, kávičku a pak budeme pokračovat k domovu.
Cítím se mnohem líp než včera a předevčírem, hodně mi pomohlo, co jste tu všechny napsaly a taky kolegyně a kamarádky o tom dost slyšely třeba od známých, takže to asi opravdu tak hrozný nebude, jen jsem byla po telefonátu s Dr. dost vylekaná. Chrlila to na mě a najednou toho na mě bylo moc a než jsem to vstřebala, tak to chvíli trvalo. Pevně s MM věříme, že máme zdravýho drobečka! Není důvod, proč by bylo miminko nemocné, oba jsme zdraví, v našich rodinách se nikdy žádné vady nevyskytly, tak by i bobánek měl být ok.
Ale to čekání určitě nebude příjemný, to je jasný!
Páji, držím pěstičky, aby tobě ty testy dopadly na jedničku!
7. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.