• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky, já jsem se kupodivu skvěle vyspala, masáž jsme zavrhli, radši jsme natřeli matyýška v bříšku olejíčkem a bylo. Stejně je to naprd a budu roztrižená až na zadku :slight_smile:
Dneska musím uklidit, už je tu fakt neobyvatelno....

kdepak máme Léňu??
7. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Veru, že by???? :grinning:
7. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Jinak Páji, já vyloženě nějaký chutě nemám, ale jím prostě častěji.
A za poslední týden se mi docela vypoulilo bříško, je to sranda! :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Teď si uvědomuju, nešla ta Leňa dnes do porodky? Šla, psala to včera, že jde a že je zvědavá, co jí řeknou.. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Katy, víš že mě taky? Narostlo mi snad o několik cm. Ještě jsem se teda neměřila, ale vidím to hrozně na oblečení. :slight_smile:

Není Lenča dneska zase na nějakých ozvách či co?
7. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Aha, pravda, tak snad si ji tam nenechali:slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Katy, pár schopných bylo, ale nelíbily se šéfovi. zatím máme jednu adeptku, přijde příští týden na zkoušku, ale tuším, že to neklapne... Moc mluví a docela dost se vychloubá :unamused:
Já taky nemám nějaký šílený chutě, ale večer mě chytá spíš žravka :grinning: A fakt, asi taky až poslední týden.
Doufám, že si na Slov. odpočineš a přijdete s M na jiné myšlenky. Ptala jsem se sestry, jak je to u nich s velkým UTZ, tak mi řekla, že mě paní doktorka pošle k odborníkovi - Vlašínovi. Měla bych příští týden v poradně dostat žádanku. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám občas nakouknout?.........teprve teď jsem si všimla, že je tady téma Vyškovaček a okolí.... Já zatím pořád chodím do diskusí Brňaček, protože mám k Brnu pořád tak nějak blíž i když už skoro 2 roky bydlím poblíž Slavkova :slight_smile: Tak třeba tu najdu nějaké spřízněné duše:slight_smile:
Holky, neporadíte mi nějakou dobrou odzkoušenou kadeřnici a kosmetičku ve Slavkově? Zatím jsem pořád chodila do Brna, ale teď jak mám malého je to s hlídáním složitější (navíc je to kojící závislák :slight_smile:, takže se trochu zanedbávám a začíná mě to štvát. Do Slavkova bych to měla blíž, ale jaksi tam nikoho neznám......
7. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj Marci,
počkej až přijde Lenajsek, ta má kadeřnice a kosmetičky odzkoušený. Já jsem se na svatbu nechala česat a stříhat od Hanky Šteflové z Křenovic (602 836 940) a byla moc šikovná.
já osobně bydlím v holubicích:slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Páji, na ten velký utz jdu taky k Vlašínovi, už jsem objednaná. To se dělá kolem toho 20tt. Já tam jdu teda až ve 22tt, gyndr. mi dala žádanku.

Ahoj Marci, vítej!
Já to mám taky spíš k Brnu blíž, ale chodím sem proto, že už jsem holky znala předtím, vdávaly jsme se skoro všechny ve Slavkově na zámku :slight_smile:
Já mám poblíž Slavkova sestřenku kadeřnici, je moc šikovná, ale má dlouhý objednací lhůty, musela by ses vždycky objednat dopředu. Má dvě kadeřnictví, jedno v Nížkovicích a druhý v Hodějicích. Znáš?
7. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Jé Veroniko, tak to jsme skoro sousedky, já jsem z Velešovic:slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Tak to se budeš možná znát s lenkou od vidění, ta je taky z velešek. -Teď je na kontrole u doktorky, tak čekáme, co jí řekne, má porodit každým dnem...
7. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Já jsem teď na týden u rodičů na severní Moravě a sestra čeká taky každým dnem mimčo.....včera to vypadalo, že už pojede, ale nakonec z toho nebylo nic, ale od zítřka má přijít prudká změna počasí, takže to budete holky rodit jako po másle :wink:
7. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás pozdravit :slight_smile:
jak se tu máte a co je novýho?my už se máme celkem fajn,Tomášek je skvělej :dizzy_face:

Přeju hezký den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Baaaaaaaaaaaf! :grinning:
7. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj kaaci, doufám, že jste v pohodě všechno zvládli a už se netrápíte!
My čekáme každým dnem Lenčino miminko:slight_smile:

marci a má se oteplit nebo ochladit???
7. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Tak co, hlavička sestouplá, otevřená na 2 prsty? :wink: :grinning:
7. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Jsem te ani nepozdravila, jak su zvedava :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Jé Marci, ty jsi z Velešovic??? To se asi budeme znát, aspoň od vidění, já tu taky bydlím :sweat_smile:

Jsem si všimla, že byla po mě sháňka :grinning: No já byla v porodce na ozvách a na ko. Byl tam zrovna slavný dr Houbal :grinning: Ale dobrý, v pohodě, sranda byla.... No akorát mě řekl, že se to pomalu chystá, ale na kolik jsem cm otevřená nebo tak nevím. Ještě říkal, že je mimčo docela velký nebo prostě akorát, tak byl tak hodnej a udělal mi ultrazvuk. Naměřil teda váhu šílenou 3,6kg :confused: ale říkal, že je to samozřejmě +/-, takže prý spíš váha 3,2-3,3 kg. Takže prcek musí honem ven! :grinning:
Tak teda ahoj Leni, co novyho?
Takže už se to chystá, to je výborný:slight_smile: A miminko bude mít ukázkouvou velikost, uvidíš. jéžiš, už poroď a pak hned napiš, že si rodila jak po másle a že to nic nebylo, ať můžu být taky v klidu:slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Doprčic, celý dopo plánuju, jak uklidím a akorát prndám tady nebo na ICQ, už fakt musím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj Leni!
Tak to je fajn, že je kontrola ok a ještě ses k tomu pobavila :slight_smile:
Určitě bude mimísek tak akorát :wink: :dizzy_face:
Myslím, že se má oteplit.
Leni, tak jsem zvědavá, jestli maličký bude venku než se vrátím ze Slovenska :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Ale teď bych spíš chtěla radu od zkušených mamin ohledně monitoru. Byla jsem na tom velkým porodním boxe na pásech a tam jsem docela hezky viděla na ten monitor, kde běhala nějaká čísla. Nevyznáte se v tom některá? Jedno bylo určo srdíčko, to se pohybovalo mězi 150-170 a pak tam skákalo další číslo a to teda nevím, co by to mohlo být, po každý to bylo jiný, třeba 10, 14, někdy to skočilo kolem 20 až 40 a někdy taky nula..... Jsem to tam tak furt sledovala :grinning:
No a křivka na dělohu nebo kontrakce nebo co měří mi pěkně skákala. Chvilku to bylo mírný a několikrát jsem tam měla dost vysoký skoky :sweat_smile: Tak jsem z toho trochu jelen, nikdo mi k tomu nic neřekl. Akorát jsme si to porovnávali s holkama a oni to takový neměli :grinning:
7. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak, a teď musím jít rychle udělat oběd, uklidit a pak vás dočtu :wink:
7. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Leni, jestli si topamatuju dobře, ty druhý čísla ukazují sílu kontrakce, tam kde ti to skákala a dělalo "kopce" tam bys měla mít vyšší čísla. Ale klidně se optej, á se teda taky neptala, ale nic na tom není, ne?
7. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
No já jsem si to myslela, že to bude asi k tomu, ale kolik nebo jak to má být, to nevím. A sestřička tam byla taková malinko protivná nebo aspoň na mě tak působila, tak jsem radši držela hubu
7. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Hojky jmenuji se Alča a bydlím kousek od Vyškova. Můj manžel pochází z Vyškova kde bydlí jeho rodiče, tudiž jsem tam často. Ráda se poznávám s novými lidmi. Sem tam si Vás přečtu ( doufám že nevadí) a viděla jsem že se sem přidala marci, tak sem si řekla že to zkusím taky a buď mě přijmou nebo ne . Kdyby Vám to tedy nevadilo tak bych se k Vám taky přidala.
7. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Verčo, má se prudké oteplit a přijít bouřky a lijáky z tepla - no prostě pravé rodící počasí:slight_smile:
Leni já koukla k tobě do alba a spíše než tebe asi od vidění poznávám tvého manžela (resp. můj manžel říká, jo toho znám :grinning: :grinning: Tvoje tchýně nám fotila svatbu a i u nás doma malého když mu byly 2 měsíce :grinning: :grinning: Ten svět je ale malej:slight_smile:
Koukám teda, že ty už to máš do porodu fakt jen chvilku, tak třeba ta prudká změna počasí pomůže....
7. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj Alco, vítej :slight_smile:, jasněže nevadí:slight_smile:

Horko a bouřky, jupíí, to já mám ráda:slight_smile:. miluju bouřky:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.