• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj kočky, tak koukám, že jste toho dneska naplkali :grinning: já před chvilkou dojela z práce, no řeknu vám..hrůůůza a děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ještě to bude zajímavé.

Leni, koukám a koukám, že jsi zase ještě 2v1... téééda, kočko že tě to baví :grinning: :grinning: , takhle nás všechny napínat. hihi

Jinak jsem si všimla, že tu máme dvě nové tváře :slight_smile: ahoj holky, vítejte mezi námi
7. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Len,taková starší? A ty hodnoty jsou orientační, jen vím, jak sílily bolesti, tak s čísla zvyšovaly, ale už si to nepamatuju, kam až to došlo a před porodem jsem na ty čísla neviděly. Všechny ty aparáty nemaj čísla tak, aby na to člověk viděl
7. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Verčo, nestraš... já se bouřek děsně bojím :sweat_smile: hlavně těch, co jsou večer.

No fááááákt :grinning: ale jelikož nás to v Rousínově vždycky jenom štrejchne, tak to není až tak hrozný.
7. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Alčo, odkud pně si?
7. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj veronika.h to to já zase bouřky nemusím, bydlím hned za kostelem a vždycky při bouřce do něj uhodí blesk. Jinak díky za přijetí. :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky Ali!
Není důvod proč bysme tě neměli přijmout! :wink:
Plánuješ druhé dítko? A ty Marci?
7. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Marci, tak já už vím, která jsi!!! :grinning: Jezdíváš často kolem bytovek :wink: A o tom focení vím, to mi tchýně říkala a taky říkala, že malej je moc hezkej :wink:
7. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Katy tys mě teď rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: - tím druhým dítětem myslím........... Malý má 7 měsíců a já jsem vyždímaná jak citron, takže si další dítě nedokážu představit ani náhodou. Někdy možná.....teď teda fakt ne. Jen tak pro příklad........během dnešní noci jsem kojila 7x!!!!!!!!!!!!!!!
7. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jinak samozřejmě vítám Alcu :wink: Čím víc nás bude, tím líp :grinning:

Luci, hehe, nepruď, jooo, bo mě to nebaví, abys věděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kdy že mají být ty bouřky? Kdy budu rodit? :grinning: :grinning: :grinning: Jsem si půjčila od mamky skákací balon, tak na něm budu hopsat od rána do večera :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Leni, kolem bytovek jezdívám, lépe řečeno denně objedu Velešovice 2x včetně všech slepých uliček :grinning: :grinning: :grinning:, ale lidi v bytovkách až na jedny kámoše z poslední bytovky u cesty neznám........ Přehled mám spíš v chlapech přes manžela :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
m1rti - bydlím v Želči je to směr Prostějov. JInak jsem tě myslím potkala v zámecké toto pondělí. Vycházela jsem s kámoškou se zookoutku.
katy.v - Druhé dítko plánujeme tak za 2 roky aby byly s malym tak ty 3 roky od sebe.
7. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
To chápu, Velešovice jsou prdýlka a není kam zajet, co? :slight_smile:
No to já zas mám okoukaný všechny maminy a kočárky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi těhu deformace :grinning:
Takže až uvidíš před první bytovkou takovou jednu velrybu s černým psem, tak to jsem jáááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj lenka.dv ( zatím vás budu oslovovat přezdívkami než vás poznám jmény). Třeba ti ty bouřky k temu porodu pomohou. Kámošku to taky chytlo když byla bouřka.
7. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ali, to by mohlo, já bych byla jedině ráda :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
:grinning: :grinning: no já myslím, že než se vrátím na jižní Moravu, tak místo velryby už bude před bytovkama spíš kočárek :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Čau kočky :sunglasses:

Leni, tak když Ti na monitoru skákaly čísílka, třeba už se to blíží :slight_smile: Já si taky moc ty hodnoty nepamatuju, ale 40 už je docela pěkná hodnota, podle mě :wink: Jo a ještě jsem Tě chtěla poprosit, jestli bys mi poslala číslo na tvou tchýni (než porodíš :grinning:), uvažovala jsem, že si nechám udělat pár fotek s malou

Alčo, Marci: zdravím :wink:

Veru, Tobě taky ty týdny pěkně naskakujou :slight_smile: Ty máš ráda bouřky? Já se jich teda nebojím, ale spíš mě serou, hlavně v noci, páč nemáme žaluzie :sweat_smile:

No nic, my jedem s malou do poradny, ale nečekám, že by došlo na očkování, reakci po TBC má ještě docela velkou :unamused:
7. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
To věřim že by to pomohlo. To musí být strašny mít v takovým pošasí bříško. Já jsem rodila v únoru tak to bylo v klidu.
7. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Leni, sem to nemyslela ve zlém :confused: ale trochu tě k tomu rodění musím pošoupnout :grinning:
Hele, ty bydlíš v těch bytovkách na začátku Velešovic? Nebo kde tam nějaký bytovky máte... jsem si nikdy nevšimla nějakých paneláků :confused: každopádně černého hafana tam s nějakou těhu maminou vídám poměrně často, když kolem projíždím busem (když zrovna nejedu autem)..ale těch mamin je tam určo víc :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jinak jsem rodila ve stejném měsíci ako ty-akorát ten rok je už jinej :grinning: a to jsem měla termín 18.5 a Áďa vylezl až 19.5 :angry: takže jsem to v tom vedru pěkně vyžrala a on byl schovanej v břuchu :grinning:

Každopádně ta změna toho tlaku při bouřkách, by ti ten porod mohla zaručit :wink:
7. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Marci, no uvidíme, záleží, kdy se vrátíš :grinning:

Zdeni, já jsem minule na ten monitor ani neviděla, ale teď na něj bylo krásně vidět, tak jsem to zkoumala, no :slight_smile: No ale že bych při těch vyšších číslech cítila nějaký bolesti, se říct nedá, tož nevím. Číslo na tchýni ti pošlu do IP, jo?

Luci, já vím, že jsi to nemyslela ve zlém :wink: A mě k rození pošoupnout nemusíš, ale mimino! :grinning: A nebo manžela :grinning: :grinning: :grinning:
Ty bytovky jsou hnedka u hřiště, oni ani tak ani nevypadají, člověšk by řekl, že je to rodinnej barák :slight_smile: A čoveče, to asi vídáváš mě, pač jsem tu ještě žádnou jinou těhulu s čoklem neviděla :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Leni a třeba ještě rychlá procházka.........já v den porodu dala v rychlém tempu tehdy ještě tu rozbitou (nyní už opravenou) cestu do Holubic, doma vyběhla asi 30x schody a večer jsme jeli :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Marci, že by??? :slight_smile: Tak asi půjdu na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Leni, to jsou rady, co? Ale neboj, čeká nás to všechny tohle nekonečný čekání :wink:
7. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jéé, bys mě mohla Leni navštívit:slight_smile:
Já do sebe rychle naházím jídlo a valím se psem, zase je to tam nějaký zamračený. Bouřky miluju, když se na ně dívám z okna, je to strašidelný, a ten vzduch, jak se pak pročistí:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Leni, no vidíš... a to já furt vejrám jak vůl na nějakou těhulku a přitom jsi to ty :grinning: i MM my jednou řekl, že na mě musím být z venku pohled (no, radši ani nemyslet jakej :grinning: :grinning: )
Bych se za tebou někdy mohla zastavit, mám to k tobě fakt kousek :wink:
7. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Zdeni, jak to máte s očkováním? Já jsem to ještě nestudovala, co je ze zákona povinný a kdy se na co má jít, ale jak to tak čtu, tak ty reakce dětí jsou šílený..... :frowning2:
7. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Holky, u toho druhého mimča to už poznáte.. kdy to přijde atd. u prvního je to opravdu jenom o čekání, ale potom to rozhodně stojí za to :wink:
7. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Leni, tak nejlepší kombince je rychlá procházka, výstup schodů (k nám do 3. patra by to bylo ideální), pak rychle domů, s MM sexík v bouřce a jedete na 100% :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Veru, tak klidně :slight_smile: Ale nevím, se bojím, abych nechytla déšť :confounded: Jedině, že ybch přijela autem a můžem jít někde k vám :wink:

Luci, no jasně, to můžeš, já jsem v Rousínově taky furt - akorát spíš na nákupech :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.