• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
HOj vespolek, ženský vy dneska jedete, sme courali zas celej den venku, trochu to tady dám dohromady než dojde muž a stáhnu ty fotky pod vodou a dočtu si Vás.

Leni vidím tě tady tak asi ještě nic co.

M1rti: Tak jaký bylo plavčo?
7. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Si jako myslíš, že tohle udejchám??? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem to měla dobrý, nemusela jsem na nic čekt. Petřík se narodil v 38. týdnu. Ale třeba švagrová ta myslím přenášela 3 týdny. Oni říkaj že normální je že od 38. týdne do 42. je to v poho. Po 42. týdnu už se jedná o přenášení.
Leni, jestli se ti chce, tak přijeď, my za chvilku razíme - ukázala bych ti cestu kolem střelnice:slight_smile:. ale ne že chytneme bouřku a ty začneš rodit:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Leni, já tenkrát doma taky pak brečela, že jsem po tom sportovním výkonu úplně unavená a nemůžem nikam jet a navíc, že je večer :grinning: :grinning: :grinning:
Čauky holky,
tak se zas po nějaké době hlásím :grinning: Vždycky jsem jen jukla, ale jaksi nebyl čas....dnes mám konečně zas po dlouhé době celej den volnej, tak jsem se dala do úklidu...
Vidím, že Lenča ještě neporodila.. :grinning:
Alci a nemusel byt malej v inkubatoru?? nedavaji ty driv narozeny mimca automaticky do inkubatoru??
7. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Veru, tak klidně, hodím na sebe akorát mikinu a vyrazím, můžu v teplákách, že jo, nebudeš se za mě stydět? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Nee, v inkubátoru byl jen po porodu na ohřátí. Měl pěknou váhu 3200g to už je v pohodě.
7. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
A pojedu po té rozbité cestě ať to pěkně skáče, hahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
simtě, já už ani nic jinýho než tepláky neobleču:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
Tož razím :slight_smile:
Tak se tu děvčata mějte :wink:
7. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
TÄlco, tak to jo, já bych měla strach rodit dřív, aby mi mičo pak nezavřeli do inkubátoru, chci ho mít hned u sebe:slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj Helu! Jak jsi na tom ty? Taky už se ti to sakramentsky blíží! :slight_smile:

Leni a Veru, tak si to užijte! Veru, tak na Léňu dohlídni a ne že spolu pojedete do porodky! :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
7. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Katy máš pravdu, nějak to utíká...ale jsem zatím v pohodě. Teď mám trochu trampoty s kočárkem....měla jsem vyhlídnutej, ale ta kolekce už není, spíš se vyprodávají poslední kousky a to už není v té barevné kombinaci co jsem chtěla...takže jsem teď hledala narychlo jinej kočárek...dnes ho snad objednám a budu mít pokoj :sweat_smile: Ještě mi teda chybí přebalovák, chceme dřevěněj, přece jen tam můžeme mít další skladiště věcí pro mimi, ale ten jedem koupit příští týden a potom budu už mít snad opravdu vše :confused:

Už bych taky nejraději měla porod za sebou...je sice krásný cítit jak mimi kope, ale tahat se s tím bříškem....
7. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
A jakej kočárek sis teda vybrala?
7. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
:grinning: Leni jakto že zas řešíte jméno? Sem myslela že už je jasno, si to napište do toho papíru do porodky a je klid
7. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
jinak vítám nové příchozí :grinning:

alca: Koukám že sme se fitily pod vodou stejný den :grinning:

Leni prorok Houbal hehe, máš teda docela prcka, mě řekl už v 36tt že malej má 4 kila a to že se to chystá sem poslouchala 3 týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se divím že furt někde lítáš, já před druhým porodem vyhodím kopyta na gaučua bude šetřit energii hehe.
7. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Haňo, ten Maťulda je fakt rozkošník! Hrozně se mi líbí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
asi caren gondola, chtěla jsem nějakej do terénu a tento vypadá dobře a jsou na něho dobrý reference, tak snad s ním budu spokojená i já....jen se musím shodnout na barevné kombinaci s manžou :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
To neznám, pošli odkaz, ať se můžeme podívat a případně inspirovat.
Mezi jakýma barvama se rozhodujete? A jaký máte vymyšlený jména?
7. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Hani, měli jsme včera návštěvu, docela se zdrželi, do 23 hod, tak jsem se moc nevyspala.Malá do rána 2x jedla, vstala taktak,dojely jsme včas, ale nějak jsem to tam nemohla najít, tak jsem se tam kohosi zeptala. Nejhorší bylo si to zorganizovat, sebe a malou, byla vyděšená, nechtěla se od nikoho chovat. Nakonec, když jsem šla do sprchy, tak ležela v té postýlce, byl tam i větší chlapeček, tak hrozilo, že ji praští, ale přežila to. Ve vodě plakala, ale byla tam holčička, ta to prořvala celý, a museli po 10min vylízt z vířivky. My něco zkusily, jinak jsem se snažila, aby byla ve vodě a hrála si s hračkama atd. Jak jsem s ní začla moc manipulovat, tak byl křik. Moc se jí teda nelíbilo na zádech, ale berany duc na bříšku bylo dobrý. Měla už hlad, tak jsem ji tam musela nakrmit. Taky jsem neměla přezůvky, tak jsem šla zpátky bez ponožek, páč byly mokrý :grinning: Snad se zaběhnem. Ale po těch přesunech (ještě jsem jela nakoupit atd.,malá hned pak usnula) jsem docela utahaná, nepřidala mi ta noc, to nebyl dobrý nápad ta návštěva. Vidím, že se dnes k ničemu nedokopu, malá teď konečně usnula, tak vypínám telku a chrupec, aspoň chvilku :pensive:
7. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
holky, já vás ani nestíhám číst... Veru, doufám, že máš nějaký porodní kurz už za sebou, kdyby Lenča začala po cestě rodit :grinning:
Tak koukám, že se nám to tu pěkně množí :slight_smile: Alčo, Marci, ahojky :slight_smile:

Dneska jsem se rozhodla, že jedu po práci do Vaňkovky a chci konečně koupit něco pro to naše mimčo :wink:
7. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
Marti, tak to jste měli dost náročný! Tak si jdi odpočinout, dobrou noc! :wink: :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahojte nový holky, nestihám dočítat :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Páji, bezva nápad, tak něco hezkýho pořiď!! :slight_smile: To je příjemný takový nákupy :wink:
7. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jo jo, už se těším, doufám, že něco koupím a nebudu zklamaná. Chci nějaký bodýčka :wink:
Katy, ty si krásně užij prodloužený víkend :slight_smile:

Heli, a jaký kočárek si původně chtěla?
7. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Katy, já taky měla hlad jako vlk, když jsme dorazily, dojely jsme i s tou procházkou až před polednem, od 8 jsme byly z domu. Tak jsem do sebe naházela jídlo, no blbá, a teď je mi z toho pěkně zle. Myslím, že nejsem unavená ani tak z toho plavání, jako z toho, co se mi děje v žaludku. :angry:
7. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
Já chtěla pořídit už nějaký bodýčka dřív, ale všechno teď hodně prodávají na léto s krátkým rukávem, což je pro nás bezpředmětný. Takže se dám do nákupů až po těch výsledcích z amniocentézy, to už zrovna budeme vědět i pohlaví mimíska :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.