• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jéé, vy pečete, mňam. Já nevím, já odmalička velikonoce moc neprožívám, takže ani vajíčka nebarvím, nic. Ani velikonoční výzdobu nebudu dělat, stejně to vypadá, že nebudeme doma.
10. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Jdu na Vás jen juknout, za chvíli jdu do malýho cpát jabko ať má kluk nějaký ty vitamíny :grinning: Před chvílí tady byla pošťačka, došla mi ta sluneční clona na kočár, nevím jestli nějak blbnu bo co, ale zas sem nějak nechápala jak to tam namontit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak všem děkuju za projevenou soustrast při naší takřka smrtelné nemoci :wink: :grinning:, ono je fakt že ta rýma je hnus největší :grinning: Podle Dr. ven denně můžeme, ale malej nesmí skrz ty atb na slunko tak se ta clona šikne, ten slunečník mi pil už krev už hodně dlouho krám jeden.

Teri: Ty teda stíháš věcí :slight_smile:

Nic musím letět, Mates si čte noviny a už jsou zralý tak do sběrných surovin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Jinak holky bdivuju Vaši energii a chuť takhle ty velikonoce prožívat, letos na to nějak prdím, ale v příěštíc letech se teda polepším aspoň skrz Matýska ať z toho něco má. Sháněla sem mu na trzích nějakou tu mrskačku, nesehnala sem tak sem koupila takovou minivařečku a navázala na to mašle, stejně to srčí do papuly sotva mu to vrazím do ruky, tak aspoň nebude mít v puse bordel :grinning: Jinak "bac bac bac" nám půjde skvěle :grinning:
10. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
Hani, ta vařečka je lepší. Aspoň mladej chodil vždycky s ní. Má ji schovanou dodnes. Jak holky každý rok navazovaly mašle, tak jich tam má sbírku.... jinak my velikonoce neprožíváme. Já teda ne. Od dětství je nesnáším, a ted už to těžko někdo změní. Pro mě je to den volna a hotovo. S dětma jsem se to snažila nějak držet, ale jen v mezích nutnosti. A Martin už leta nemrská, v 18ti se prý nebude strapňovat.
10. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Hani, co takhle mrskačku uplést:slight_smile: :wink:
10. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Já to teda taky nikdy neprožívala, ale MM je Slovák a tam se to docela dodržuje. Nejen, že mě vymrská, ale většinou skončím i ve vaně. Ale prý je to pro to, abych byla zdravá :slight_smile:
A tradičeně každý rok chodí i pro proutky a pak si mrskačku uplete :wink:
10. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Veru jééé to já neumím a manža teprv ne :grinning: Když ut tkahl bych pletla z něčeho umělýho, ale jak říkám, vůbec nevím jak se ta mrskací věc dělá :grinning:
10. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak jsme po obídku, dneska se mě nic nechce, natožtak vařit, tak jsme si dali nudle s mákem, teda děcka mák nejí, tak si to dali s kakaem. :slight_smile:

Hani, já velikonoce teda taky neprožívám. Vždycky mě to přišlo divný vystrčit na kluky prdel a nechat se mlátit :grinning: Letos jsem ani nic nekupovala, bo ty zajíce nikdo stejně nejí, synovcům strčím do ruky pár korun a je to, to ocení víc :slight_smile: A v pondělí stejně jedem se švicou na výlet.

Veru, tak jsi měla strčit Berrynku taky k nám :grinning: Jessa je z nich úplně a doslova posraná :grinning: Když byly venku a ona doma, tak se tvářila dost ukřivděně, že tam není s nima a nebo na ně čučela z okna :grinning:
10. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Já teda taky nějak moc Velikonoce neprožívám. Mám sice malou výzdobu (pár kreslených vajíček v košíku s kuřátkama) a dříve jsem pekla i perníky, ale poslední dobou nic. V neděli večer upeču bábovku a bude. Žádný velký mrskače nečekám, tak je zbytečný něco chystat. Barvit vajíčka - ani omylem...
MM objede nejbliží příbuzný a za 2 až 3 hodinky je doma. Odpoledne si asi dáme nějakou hezkou procházku.
Včera začal hledat žilu a prohlásil, že letos dostanu za 2 :grinning:
10. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
Dneska vás nějak vůbec nestíhám. Ještě jsem se ani nenajedla, ale hlavně, že mám vytvořenou velikonočně jarní dekoraci... :grinning:
Já teda Velikonoce moc taky nemusím, radši mám Vánoce, ale je pravda, že vajíčka barvím každej rok, předloni jsem pekla i perníčky, ale na ty se letos vykvajznu a loni jsem pekla ne kynutej mazanec, ale mazanec z tvarohovýho těsta, ale letos upeču jen ten perník jaku buchtu.
Leni, to je super, že je Jessinka z děcek nadšená, však počkej, jak vaše dítko bude běhat, to se z něj taky zblázní... :slight_smile:
Já když už dostat na zadek, tak nějakým fakt proutkem nebo pomlázkou, co ten chlap vlastnoručně uplete, MM používá malou dřevěnou vařečku a to je o ničem, mu říkám, že takhle mu brzo uschnu, když to není čerstvý a mlasý, že to není větvička nebo pomlázka... starým a suchým dřevem, to by mu šlo... :frowning2: :grinning: :grinning:
Mám koupený nějaký drobnůstky pro MM, taťku a tchána, obarvím těch pár vajec, zítra vytáhnu kraslice, co mám schovaný, ale k ničemu se jinak nedostanu. Zasela jsem si ještě velikonoční obilí, tak to dám na stůl v kuchyni, trošku to dozdobím a hotovo. Letos se mi to taky nějak nechce slavit.
Katy, to je super, že TM sám plete pomlázku, to se dneska už skoro nevidí...
A vůbec se ty zvyky moc nedodržují, každej si přece na jaře dělal i píšťalky, holky pletly věnečky a kdo ví co ještě... na dědině kde se to dodržuje a kde jsou si lidi tak nějak blíž a mají kolem sebe příbuzenstvo, je to něco jinýho, než každej v bytě v paneláku... a přece jen, když jsme byly se ségrou menší, jsme to víc prožívaly, chodili k nám spolužáci, kamoši... teď to je o ničem.
10. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Toz to ja taky kdovi jak neprozivam, ale neco bych stejne pekla a mazanec se hodi:grinning: Jidasky jsem chtela zkusit uz dlouho... No akorat me stve, ze tu poradne neni kde orvat zlatej dest, chapejte nejak neviditelne:grinning: Je mi traplny to skubat vsem na ocich... Zlata zahrada u nasich :slight_smile:

A zadnej spesl jarni uklid u nas taky neprobiha, ale tim, ze jsme se v unoru pustili konecne do reko obyvaku, se vsude nakupil hroznej bordel, kterej je konecne potreba zlikvidovat:grinning: A chudiny kvitka jsem nepresazovala ani nepamatuju:frowning2: toz tak:slight_smile:

Ale je fakt, ze jsem letos poprvy zasela obili a strcim do toho nejaky vajicko (koupeny minulou sobotu na jarmarku:slight_smile: )
10. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
No postacka uz asi nedorazi, tak si skocim aspon pro ty dva balicky, co uz jsou na poste a 2 by teda mely prijit jeste po Velikonocich...
10. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holčiny, já před chvilkou dojela z Brna od kadeřnice-kamošky a zase se cítím jako člověk-no, pár vlasů mi na té mé kštici zůstalo :grinning: ale mám to ohodně víc na kraťoučko :wink:

Venku je táááák nááááádherné počasí, malej určitě ve školce lítá po zahradě-dneska je tam naposledy, potom jede na prázdniny k babičkám a my budeme ve Francii, už se nám to blíží, se děsně moc těším!!!

Lenajsku, tak velikonoční výzdobu už mám od začátku Dubna-mám na zahrádce v květináči vrbu a na ní pověšené vajca-různých barev.. a o truhlíkách na oknech radši ani nemluvím, MM ze mě chvílama šílím, že si beru práci i domů. Četla jsem, že jsi byla jeden den v NC Královým poli v Tescu, tam já pracuju v tom květinářství, tak když tam budeš mít někdy zase cestu, můžeme se konečně poznat. Já osobně bych Vás moc ráda všechny poznala :slight_smile:

Jinak malej je nebojácnej do té doby, dokud se na něho neudělá někde za rohem " BAF " sice nebrečí, ale je zaraženej. Každopádně ten dinosaurus mu dal pěkně zabrat :angry:

Jinak my jsme se s MM usilovně snažili (když už tam byl ten folik.. :grinning: ), tak snad se zadaří a když ne, tak stejně máme 14.4 konzultačku kdy jdeme na to IVF (bude kolem toho určo plno lítání atd. tak snad to dopadne všechno v klidu). Dr. říkal, že to vyapdá tak na Květen, protože teď budu v době MS ve Francii.

Tak jo, jdu si dát s MM kafčo na zahrádce, když mám volno před pracovním víkendem, pááá kočky
10. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Luci ahojky, tak si užijte Francii, šťastnou cestu, pěkný počásko a krásný zážitky! :wink: Odpočiňte si, anebrte síly do dalších bojů, nebo spíš možná jen jednoho boje, toho šťastného! Držím palce!
Do Tesca v Kr.Poli jsme jeli vyjímečně, že jsem byla u kamošky v Kr.Poli v restauračce, MM mě pak vyzvedával a jeli jsme tam nakoupit, jinak je to pro mě kapánek z ruky. Ty to musíš mít v malíčku, ty dekorace, to musí být u vás doma krása... já jsu takovej patlal, dělám to systémem pokus/omyl, no něco z toho vždycky vznikne, ale odborník by se asi chytal za hlavu. :grinning: Kdy vyrážíte? Příští týden? A na jak dlouho? Ať se vám cesta vydraří!
Teri, večer když se setmí, se nedá jít na zlatej déšť? Já bych ho klidně ustřihla, v pohodě, když si vezmeš pár větviček, nikdo Ti nic nemůže říct, a ať si to někdo zkusí! :grinning: Já tady rvu keře a zlatý deště bez problémů, lidí si nevšímám a chovám se suverénně, jak kdyby to bylo úplně normální... :slight_smile:
Do toho obilí taky strčím nějaký vajíčko, něco z toho vytvořím.
Jdu holky ven na vzduch, je tam zase nádherně, tak nebudu celej den doma u PC.
Mějte se krásně, pěknej den a opatrujte se, ať se brzo vykurýrujete!!!
10. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jo Leni, muj problem je, ze se neumim tvarit moc suverenne:grinning: No nic, zkusim vecer vytahnout manzu, ze je to zivotne dulezity:grinning: A ted uz fakt valim nakouit a na postu:slight_smile:

Paaaaaaaaa
10. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Luci, tak si Francii moc užijte! Vypadá to, že i počásko by mohlo hezky vyjít :slight_smile:

Berušky, užijte si volno a s některýma na viděnou v sobotu! Budu se těšit! pa :wink:
10. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
Tak mam nakonec doma 3 balicky, jedny rifle jsou mi uz ted, do dalsich dvou musim dorust:grinning: Jsem se s vym nakupem veeeelmi spokojena:slight_smile:

Mazanec zatim vypada dobre, musim pekarnu pochvalit :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
Lenajsku, odlétáme po mých narozeninách to jest 15.4 brzo ráno z Bratislavy a budeme tam týden. Prcek bude u tchánovců a potom u mých rodičů, nechtěl jet s námi, chtěl k babičkám, takže jsme ho nechtěli zbytečně nutit.
Počasí se tam snad umoudří a bude tam fajn, nemusí tam být takový pařák jako panuje teď u nás..stačilo by mě počasí kdy bude pod mrakem, ale nebude pršet :wink: každopádně sluníčku se ani trochu nebráním :grinning: i když nesnáším, když mě potom vylezou pihy :angry:

Katy, kujíkeme...

Holky, jdu pro malého do školky a potom budeme venku malovat vajíčka..mám doma zasetý osení, tak si uděláme něco na stůl.

Jinak Lenajsku, kdyby jsi cokoliv potřebovala-i vy ostatní, něco udělat pěkného do bytu nebo poradit, klidně se na mě můžete obrátit :wink:
10. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
Holky, kde je vlastně zítra ten srazík? Zase u kašny nebo někde u zámku?
10. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
Katy, kámoška kdysi chodila taky se Slovákem,jednou na velikonoce ji hodil do vany se studenou vodou....chudina,dostala z toho zápal plic. Já jsem z dědiny, z toho pramení i m averze na tyhle "svátky",tak to ani neprezentuju, nejsem v tomhle vůbec tolerantní,tak at nevypadam,že jsem divná.Mám prostě blok.... :angry:
10. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj děvčata

Teri: vidím, že jsi měla teda trápeníčko :frowning2: , ale vše bude už OK a budeš si malé jen užívat.

Luci: Francie, nádhera hned bych jela znovu :slight_smile:

Jinak malá je fakt zlato, úplně čumím, vážím teda po každým kojení kolik si vypila a kojím skoro tři čtvrtě hodiny a kozy mám nadranc, ale stojí to za to. Dneska se tak pokadila, že to odnesly i dupačky. Jediné co nás trápí je to zasraný bolení, fakt po každým jídle tak do hoďky bolení, chudák malá :frowning2:

Dneska jsme byli s mamkou koupit naušničky, chcou jí je dát k vitání občánků, jsou fakt nádherný.

Vikča už se naučila spávat jenom v postýlce a dokonce tam tento týden i usíná, trvá jí to teda tak půl až hoďku. Usne tak kolem desáté a vstálá kolem půl paté a pak ještě usne do sedmi nebo osmi no a nebo taky ne :grinning:
10. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
dolda: čtu dobře? Malá ti spí v kuse 6,5 hodiny? Myslíš v noci?
10. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
Dobré dopoledne - koukám, že totál mrtvo. Já jdu za chvíli vařit. Malá usnula nějak brzo, tak toho musím využít a kouknout sem. Ale nemám co dočítat. Tak užívejte svátečního víkendu. Zdravím
11. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahojky všichni!
Marti, MM je naštěstí moc ohleduplnej, takže mě sice dá do vany, ale sprchuje vlažnou vodou, žádná ledárna. Dokonce když jsem jednou měla po zánětu ledvin, tak si nabral vodu do skleničky a polil mě úplně teplou vodou. Oni to berou tak, že to je na upevnění zdraví.

Zuzi, to je bezva, že Vikinka je tak zlatá a hezky spinká. To boleníčko je potvora! Máte naušničky, jo? To je radost kupovat tyhle věci! Já jsem kupovala neteři ke křtinám, byla jsem kmotra :slight_smile:

Leni.dv, sraz je v 15.30 u kašny :wink:

Erinko, ty máš troje gaťata, jo? Ty se máš! Já zatím těhotenskýho nemám nic :frowning2:
11. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
Katy, já věřím, že to u vás probíhá v pohodě. Jak jsem psala, já mám blok z dětství, tak jak nastane pondělí velikonoční, tak jsem už den předtím nespala, strach z každýho zazvonění, posměšků atd. :angry: Dnes už to nikomu nevysvětlím. Ale už to beru s rezervou, navíc můj tomu nehoví, tak jsem teď uchráněná těch negativ. Ale pryč od toho..... hleděla jsem, aby mí děti tyhle bloky neměli, tak si myslím, že aspoň tohle se mi povedlo. :wink:
11. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
Jinak je tak pořád krásně, vypadá to, že malá se s tím srovnala a začala tak krásně spinkat, dopoledne spí 1,5 hodiny, což neznám. Kéž by to tak zůstalo.
11. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojky,
budu se snažit stíhat 15:3O, kdybych nestíhala, tak se zpozdím nejvíc snad o 15 min. :sweat_smile: MMmi udělal čáru přes rozpočet. Odjel k mamce na zahradu, přijede kolem 14h, pak oběd a pak chce zase odvézt zpátky, tak si cestu tak o půl hoďky prodloužím... Večer ho zase musím vyzvednout :unamused:
Už se na vás těším :slight_smile:
11. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Přeju příjemný srazík holky, máte na to krásný počasí :grinning:
11. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj!
Tak já tam možná budu dřív, když je tak krásně, tak se vyvalím na lavečku :grinning:
11. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Katy, mam sice troje gatata, ale tedka jsou mi jen jedny, ty dalsi uz jsou na dost velky bruch:grinning: Dneska jsem si delala poradek ve vecech a nic z letnich kalhot neoblecu, tak musim vyrazit na nakupy, videla jsem myslim v CA plataky s gumou, ty by mi mohly byt uz tedka:slight_smile:

jinak mazanec je vybornej, ale totalne nevzhlednej:grinning: Jaksi mi rupl...
11. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.