• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Marti, to je nejhorší když se člověk nechá vyhladovět a pak se s chutí do něčeho pustí. Ale na tyhle nepříjemnosti je dobrej Cholagol, jsou to takový větravý kapky a udělají v žaludku dobře :wink:
7. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Teď volá Martin, že se za chvíli staví, tak aspoň dáme řeč. Zatím ahoj holky, kouknu asi až večer, až tady bude klid.

Hani, fotky krásný, malej je úžasnej!
7. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Katy, já nakupovala taky až po amnio, až jsem věděla, že je vše ok. A taky jsem měla problém, dostala jsem spoustu bodýček s krátkým - do vel. 62 tak jsem to dávala pod soupravy s dlouhým rukávem, abysme to vůbec unosili.
Jinak nalívám se vodou, a je to lepší. Natáhla jsem se, tak se žaludek odlehčil. Cholagol nemám, tak snad to brzo strávím nějak!
7. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Tak já se s vámi na 4 dny loučím, užijte si prodloužený víkend a Leni na tebe jsem extra zvědavá, jestli se tady v úterý potkáme nebo už tady budou gratulující zprávičky :grinning: :slight_smile: :grinning: papa
7. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
pá pá holky, udělám poslední pracovní věc a beru nohy na ramena :slight_smile: Krásný prodloužený víkend :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
no původně jsem chtěla tento: http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/produkt.htm?produkt=1005
ale, jak už jsem psala, už se nebudou vyrábět tak jsem se rozhodla pro tento: http://www.zboziprodeti.cz/kombinovany-kocarek-Caren-Gondola.aspx
No kombinace barev bude ještě pěknej oříšek :slight_smile: chtěla jsem červeno černý, ale ten mi už včera neprošel :frowning2: tak dnes uvidím, co manža navrhne.....jelikož má dnes v práci takovou malou spářku, tak jsem zvědavá, jak naše diskuse proběhne :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj, tak jsme doma. Slavnostně jsme tam dojeli a dr má dneska volno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsme aspoň pochodili po městě a nakoupili.

Veru, s tím očkováním - v porodce očkujou tuberkulózu, pak se očkuje hexavakcína v 3, 4 a 5 měsících, my to ještě nemáme, dokud se malé nezmenší ta reakce :confounded:

Katy, užijte si výlet :wink:

Leni, dík za to číslo :wink: Beztak bude tchýňa furt zaneprázdněná, jak bude fotit vašeho prcka :grinning:

Marti, to jste měli divoký, na tom plavču :grinning: Aspoň už to máte odzkoušený, co příště nezapomenout.

No nic, mějte se tu :wink:
7. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
hame - asi jo fotily. JInak jsem tě potkala v pondělí jak jsem šla s plavání taky jsi stála na rohu s kočárkem u toho zábradlí :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
Já jsem taky nečekala že budu rodid dřív. Termín jsem měla 26. 2 a 3.3. Možná jsem rodila dřív kvůli tomu že týden před porodem srazilo synovce auto tak asi z toho šoku.
7. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Jsem tu a Verče jsem nikde po cestě neporodila :sweat_smile: Ale bolej mě pěkně nožičky.

Hani, ty fotky jsou super!!! Jo a co se divíš, že lítám, tys nebyla jiná, běhala jsi po městě ještě víc než já! :grinning: A s tím Houbalem to máš recht, ono se to chystá už nějakou dobu , to vím i bez něho, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A s těma jménama, to zas David koumal a stejně nic nevykoumal :grinning: Nakonec šel spát s tím, že to teda necháme, jak to máme :grinning: Dneska jsem si už dovezla z porodky ten papír, tak honem rychle to tam napíšu, ať už to nemůže změnit :grinning:
7. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
A kde máme celej den Lenajska???
7. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z Brna od kamarádky, teď jsem dala vařit guláš z divočáka na sobotní ségřinu oslavu narozenin, bolí mě nohy jak něco a v zádech, tak se jdu asi horizontovat. Dočtu vás, ale nevím jestli budu mít sílu reagovat. Mějte krásný pohodový prodloužený víkend, opatrujte se...
Lenča vidím že je ještě 2v1, jsu si přečíst, jak se dneska cítí...
Mějte se fajně, všechny zdravím!!! :wink: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Týjo, přelítla jsem to tak napůl, bo dneska jste se teda pěkně rozjely... :grinning:
Leni, pořád nemáte vyřešený, jméno? Simtě, to snad ne... TM pořád nechce to jméno, co chceš Ty? Ach jo... Tak snad už nějaký konečně vyberete, abyste se nehádali ještě v porodce mezi kontrakcema.. snad ne! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak snad Ti procházka s Verčou pomohla, a třeba se fakt mimčo o víkendu narodí, kdo ví, když je už tak akorát velký... :wink:
Veru, to mě mrzí, že má pejska nějaký gyn. problémy, snad bude brzo dobře. Ty fakt jseš furt někde v luftě, kdybych chtěla přijet na návštěvu, ani Tě snad nezastihnu.... :slight_smile:
Vítám nové kočky Alču a Marci!
Marci, četla jsem, že ses ptala na kosmetičku a kadeřnici? Tak s kadeřnicema ve Slavkově mám docela bohatý zkušenosti, už jsem tady byla u 3, a ta poslední se mi zdá nejlepší. A na kosmetiku chodím k jedné super slečně, je moc šikovná a není drahá, oba dva kontakty na ně pošlu do IP, ju? :wink: Nevím, jak dalece znáš Slavkov, abych mohla napsat třeba i ulice?
Páji, to mě mrzí, že s těma pohovorama je to takový nacvaklý, že tam máte tolik lidí, to je mazec. To asi nikdo nepočítal, že?
Luci, jak to vypadá s Tvou MS, ještě nedorazila? A už se těšíš, jak se něco začne dít? :wink: Jak to nakonec vyřešíš s tou prací o víkendu? Půjdeš tam, nebo ne? A pořád držím palečky... :wink:
Holky Páji a Katy, už máte vybraný a vytipovaný kočárky, nebo ještě ne? Já bych po screeningu pomalu chtěla začít s výběrem, jít do nějakých prodejen... a už nakupujete oblečky, nebo ještě moc ne? :wink:
Katy, to víš, že mimčo bude určitě v pořádku, jednak by se to na NT screeningu už projevilo, a druhak, pokud nemáte žádnou nepříznivou rodinnou anamnézu, tak by to mělo být vše v pořádku. :wink: Držím moc palečky.
Zdravím všechny ostatní, Kačko, jsu ráda, že se máte líp, myslím na vás... :wink: Bude zase dobře, uvidíš...
Heli, Ty to máš už vážně taky za pár... určitě se na mimčo nemůžeš dočkat... :wink:
Hani, na fotky mrknu...
Jdu se navečeřet a pak do té betle, ještě možná nakouknu...
Krásný podvečer a večer všem!
7. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Hani, krásný fotečky pod vodou. :wink:
Páji, tak ať něco hezkýho vybereš, já mám vyhlídnutý nějaký bodýčka v C&A, tak se tam pro ně někdy zastavím.
Holky, jaký kupujete velikosti? I 50, nebo rovnou 56? A pak i ty větší asi kupujete, že?
7. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Leni, ve velikosti 50 nemám ani jednu věc, podle mě 56 stačí. Pokud ovšem neporodíš předčasně a nebudeš mít mrňouska :wink:
7. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahojky já si myslím že kupovat velikost 50 vůbec nemusíš. Mi začínaly na 56 a za chvíli nám byla stejně malá. Ty malý mimča neuvěřitelně rychle rostou.
7. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Ach jo, tak jsem se chtěla natáhnout, ale dítko mělo jiné plány. Chrápe když já chodím a když si chci lehnout, tak vstává:slight_smile:
Ohřívám k večeři kynutý knedlíky jahodový, to abych pěkně nakynula:slight_smile:
7. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
já pro jistotu koupila i pár v 50 .... předpokládám, že nebudeme mít obříka, tak ať mu aspoň něco padne...
7. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
veru, ho tím chozením ukolébáváš :slight_smile:
Ccccc jako jsi mohla říct, co budeš mít k večeři, to bych se klíďo přidala :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Hani Matýsek vypadá pod vodou roztomile, šikovnej plaváček:slight_smile:
7. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
No, Leni, ohřívaný kynutý z tesca - nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: . MM jsem poslala na večeři do hospody, stejně budou s klukama čučet na hokej a řvát jak pominutí, tak se u toho může i najíst:slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Veru, já když čekala Martina, tak jsem jahodový knedlíky jedla pořád. Už mi doma říkali, že nebudeme mít dítě, ale JAHODU ! :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Veru jak jsi psala že chceš mít mimčo hned u sebe, tak já ho měla. A pak jsem byla bez něj 14 dní. S porodnice jsem odjížděla bez miminka. Bylo to těžký odejít s tama bez něj.
7. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Alco, jak to????
7. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
V albu mas napsany novorozenecka sepse, co se stalo?
7. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
Pátej den dostal silnou žloutenku to by nebylo až tak nic hroznyho. U některých miminek se to stane. Tak to ho vzaly na svícení a od té doby jsem byla bez něj, ale stále jsem zůstávala v porodnici na kojení. O dva dny později mu dělaly testy protože se to zhoršilo. Vysoké horečky, byl apatický,nejedl. Tak mu zjistily tu sepsi, pro nás lajky otrava krve.Doktoři nám pořádně nedokázaly řict z čeho to měl. Tak už jsem musela přestat i kojit že by ho to vysilovalo. TAk manžel za mnou přijel, musel s malym na rengen tak si mě odvez domů že tam budu stjeně prd platná. No bylo to hrozny s tama odejít bez něj. Ale doma jsem přišla aspoň na jiné myšlenky.
7. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak hlavně že je alčo už všecho okej a mimi je s váma doma.....
7. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
ježíš, to je strašný:frowning2: :frowning2:. Hlavně, že to dobře dopadlo, muselo to být hrozný :frowning2: .Chuďátko malý.
Začala jsi pak znovu kojit nebo to už po 14 dnrch nejde?
7. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj kočky, se hlásím po nějaké době.. seděli jsme s MM na zahrádce a kecošili o všem možném, i o tom co nás všechno čeká.

V rychlosti jsem si vás tak nějak dočetla, ale teď tak zjišťuju, že skoro ani nevím, o čem jste si tady vlastně psali :confused: :sweat_smile:

Hani, mrkla jsem na ten tvůj odkaz a musela jsem se pochlubit i MM, no fakt super!
Matýsek je opravdu šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: Jak tam dlouho budete chodit? My tam chodili jenom chvilku, potom se Áďovi udělal zničeho nic ekzém na nožičce a už jsme tam nemohli a potom to bylo celkem zbytečný, takže ho učíme sami :wink:

Katy, pěkný prodloužený víkend!!!!

Leni dv., tak až budeš mít chuť mě poznat, písni a něco podniknem... třeba už nějakou tu prochajdu s kočíkem :dizzy_face:

Lenajsku, zatím nic, čekám to každým dnem..a do práce nejdu. Mluvila jsem se šéfkou a No COMENT, vyváděla až hrůůůůza :frowning2: :pensive: :pensive: ale co nadělám. Promluvila jsem si o tom s MM a on mi sám řekl, že pokud si myslím, že bych to tam nezvládla, tak mám jít na neschopenku, že mě v tom bude podporovat. Moc ráda bych chodila do práce, ale za cenu, že by to nevyšlo skrz ten stres a dohadování, jestli mě pustí šéfka na kontroly....... toho se fakt chci tak nějak vyvarovat a vložit do toho mimíska fakt všechno, aby se to povedlo.

Nebo myslíš, že uvažuju blbě :confused: ????

Tak dobrou holky, mějte se...
7. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
JJo vše už je o.k. Petřík je neuvěřitelně aktivní a pořád se jen směje. Já jsem mu tam vozila každej den odstříkané mléko. Po příjezdu domů jsme byly pul na mateřským a půl na umělym. Po necelých dvou měsících už byl jen kojen a kojíme stále a né a né přestat.
7. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.