• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci, neuvažuješ blbě, uvažuješ rozumně. Tam to podle mě nemá smysl. Pokud tam budeš stát a makat, tak máš pro ni cenu ale jinak se chová hrozně, tak na to kašli .Máte nějaký plány, tak se jich drž. Je dobře že tě manžel podporuje, taky nechce abyses nervovala.

Alčo, to bylo smutný, cos psala, já si tři děti odvezla v peřince domů, tohle si neumím představit, a nekojit? To je takový krásný prohloubení vztahu matka x dítě, ... ale hlavně že je malej v pořádku a máte z něj radost !!!!!
7. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
Alco, tak to je super, Petřík je moc krásnej:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ali, tak teď jsem dočetla. Si borec na jedničku, fakt dobrá, že si to nevzdala a vozila malýmu svoje mlíčko. Fakt mamka jak z žurnálu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
Zkoukla jsem fotky, moc hezký kluk. Fotky z bazénu paráda!
7. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
Díky za pochvalu. TO by snad udělala každá máma. Já když jsem tam jela tak jsem mohla jít aspoň na 10 minut za ním sice jsem si ho nemohla pochovat, ale aspoň si ho pohladit.

Luci jinak tvoje šéfová je pěkná mrška. Já jsem měla něco podobného s mojím šéfem když jsem otěhotněla. Řekla jsem mu asi ve 3. měsíci že jsem těhotná byl to asi červenec. Tak nejdříve mě nechtěl pustit na dovolenou , kterou jsem měla naplánovanou v srpnu, že prý když jsem těhotná tak na to nemám nárok. V 5. měsíci jsem odešla na neschopenku, tak to mi dal podepsat výpověď a že když ji nepodepíši tak ať si ho nepřeji. Tak to na něj už vletěl manžel a dal mu slovně co pro to ( Trochu se s ním znal) . Samozdřejmě jsem mu nic nepodepsala, bych byla sama proti sobě a teď když potřebuji v práci vyřidit nějaké papíry tak tam za mě jede manžel.
7. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
Luci, určo neuvažuješ blbě, na šéfku se z vysoka..... víš co :wink: A sejít se můžem určitě! Já budu ráda :wink:

Alco, to muselo být fakt na nervy být bez malýho :frowning2: Ale hlavně že pak bylo vše v pořádku a je i teď :wink:

Tak jsem si poskákala na baloně, zdlábla několik ředkviček.... A půjdu asi do hajan :slight_smile: Uvidíme, jak budu spát, se tu možná zas vnoci ukážu :slight_smile:

Brouuuuuuuu :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
Tak včera jsem tu byla poslední a dnes první? :slight_smile:
Nespěte a vstávejte! :grinning: Je tam krásně.

Vnoci jsem celkem dobře spala, akorát kolem 4 jsem byla vzhůru, MM vstával na ryby a mě bolely záda, jak při MS, ale nic silnýho, ani to nevystřelovalo, nic, prostě jen jsem to cítila, ale nakonec jsem to zaspala.
Ale teda bolí mě furt nohy ze včerejška! :grinning:

Všem přeji pěkný sváteční den!
8. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Bré ráno, kočky...

Holky, díky za to, že neuvažuju blbě a že je to normální, že bych chtěla jít na neschopenku :sweat_smile: :slight_smile: i když zatím nejsem ještě těhulka.

Leni dv, koukám že jsi ještě tady... takže prochajda nezabrala :grinning: no, musí přijít ještě ta bouřka a uvidíš, že to půjde.

Alčo, fakt klobouk dolů.. je to super, že jsi dovážela mlíčko prckovi do nemocnice, málo kdo to takhle dělá. Znám maminu, která se na to vykašlala a mímo tak přišlo o její mlíko. Oháněla se tím, že stejně moc mlíka nemá :angry: do dneška se s ní vídám a můžu ti říct, že ona nikdy neměla mít mimouše :unamused: chová se k němu fat děsně.

Dneska se chystám zase se synkem na in-line, včera jsme řádili do půl deváté, dám do Alba jednu fotku, tak potom mrkněte :slight_smile:

Pěkný a hlavně slunečný den...
8. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno holky,
já mám už od šesti fofr...takže jen na chvilku jsem se šla mrknout a pozdravit vás :grinning:
Dneska mají chlapi u nás brigádu na bourání domečku, naštěstí mě to dnes víceméně mine, musím jít pískat turnaj ve volejbale, takže mám aspoň důvod se na nějakou hodinku zdejchnout :wink: ještěže mám tak hodnou tchyni, která jim dnes navaří, zítra to ovšem bude všechno na mě :rolling_eyes: ale co už....
Takže přeji všem krásnej den
8. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska je krásně i tady na severní Moravě :slight_smile: Právě jsem uspala malého venku, tak teď chrní v pergole a já se asi půjdu taky slunit ven.
Lenajsku, to budeš moc hodná když mi napíšeš ty kontakty do IP. Slavkov neznám nějak moc dobře, ale snad se zorientuji i podle ulic. Jseš hodná :wink:
Leni, takže procházka nezabrala? Já před chvíli volala ségře jak to s ní vypadá a prý už druhý den špiní, ale jinak nic, tak si přejem tu bouřku :grinning:
Lucko, s tou prací je to na houby, co?
8. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Marci, jenom taková otázka, nechodila jsi do jiného fóra, od někud si tě totiž pamatuju, ale nevím od kud :confused:
Jj, jenomže co mm dělat.. mám na výběr mezi miminem a prací.

Lenajsku, nevím jestli jsme se spolu nějak domlouvali na zaslání toho tel.čísla na tu kosmetičku u vás ve Slavkově, jestli ne, můžu tě o to poprosit :slight_smile: písnu ti do IP svůj mobil :wink:
8. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Luci, vypadáte moc pěkně na té fotce :wink: Jste dobří sportovci :slight_smile:

Helki, na baráčku furt práce dost, co?

Marci, tak to má tvá ségra dobrý, aspoň že špini, ale já nic! :angry: Akorát mě pěkně tvrdne břicho :confused: No dneska to vidím na další prochajdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Jo Marci, a kde jsi vlastně rodila?
8. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Leni, kujíkujííí :slight_smile: snažím se s Áďou sportovat jak jen to jde.. budeme ho brzo přihlašovat na fotbal, jen musím zjistit, jestli mají v Rousínově nějaký klub a berou kluky do přípravky. Jinak bych se musela kouknout v Brně nebo ve Vyškově :angry: nechci, aby z něho byl potom takovej ten puberťák, který se jenom poflakuje atd.

Dneska máš super počásko na prochajdu, tak vytáhni i svého M :wink:
8. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
To jo, taky se mi nelíbí, když je dítě "knedla" a sedí jen doma u počítače nebo u tv a ani nevyleze ven. Ne že bych byla já nějakej velkej sportovec, ale když už nic, tak aspoň chodím s tím psem :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Lucko, já si tě taky pamatuji z diskuse Brňaček (teď se jmenuje Supermamči z Brna a okolí :grinning: :grinning: ) - já tam chodívám pořád, s holkama si píšem od začátku těhotenství, ale trošku nám to tam usíná:slight_smile:
Leni rodila jsem v Bohunicích.
MM taky plánuje udělat z Dejvíka sportovce, už teď jezdí s kočárkem na tenisový kurty, když tam hraje nebo trénuje malý děcka. Akorát minule nás od tama vyhodil, protože Dejvík řval a ty malý holčičky na tréninku zajímalo víc miminko v kočárku než tenis :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky, hezký den. My jsme dnes v plným počtu, malou jsem dala spát a pokřikuje tam, tak chvíli počkám, buď usne, nebo tam za ní budu muset jít. Včera po tom plavání nechtěla vůbec spát sama, ležela jsem s ní vposteli po polednu i večer, to usnula hned. Nějaká vydivočená. Ono se to vsákne.

Nás čeká zítra oslava mamčiných 60.tin. Má to v Bohdalicích v CHaloupce. Brácha tam měl i svatbu. Budeme tam všichni, bráši mají 6ti letý děti a ty mladší mají 9 měsíců, já 2 téměř dospělý a Markétka. TAky tam budou nějací známí. Bereme i kočárek, bude tam dost lidí na povození, abych taky chvíli poseděla. Docela se těším. Už jsem dlouho takle nikde nebyla.

Leni, užívej si poslední dny volna, ono to nakonec uteče uvidíš!

Hezký víken všem, má být krásně :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Hojky, holky tak já mám dnes svátek pracovní. Děláme s MM a taťkou dřevo. Mamka mi hlídá a vaři oběd. Zítra se chystáme teťě a strejdovy na 50 - tiny tak se těším. člověk Aspoň vypadne mezi lidi. Tak se mějte pěkně a užijte si nádherný víkend. :grinning:
8. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky, krásný sváteční den, my jsme doteď měli návštěvu, přijel švára, tak jsme byli venku, pak jsme kecali, vařili a já mezitím natírala a dekorovala květináče pro ségru ještě k narozkám, dochutila a zahustila guláš a teď se asi na chvilku natáhnu, pak půjdu s MM mrknout se jak trénujou nohejbal a večer chci ještě udělat z listovýho těsta slaný tyčinky. Tak uvidím, jak se mi to povede.
Snad se máte krásně a užíváte si slunečnýho dne...
Jdu vás dočíst a všechny zdravím... :wink:
8. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
Alčo, to muselo být opravdu hrozný, když mimčo zůstalo v nemocnici a Ty jsi odcházela bez něj, ale hlavně, že se uzdravil a pak jste byli spolu... Jseš silná a statečná. :wink:
Luci, já bych s PN neváhala ani na chvilku, zvlášť v tomhle pracovním prostředí, já bych se rozhodně nestresovala a jestli se šéfka chová takhle už teď a to jsi ještě po doktorech moc běhat nezačala, věř, že by se asi vyřádila i pak. A vem si jen to, že v den odběru vajíček jseš pod malou narkózou a je lepší ten den být doma, pak v den transferu a pár dní po tom je lepší taky spíš klidový režim a nic těžkýho nezvedat, moc dlouho nestát ani nesedět, spíš polehávat a šetřit se. Takže za mě, určitě neschopenka, hlavně to za ty nervy nestojí a za buzeraci šéfky už vůbec ne. Já bych si nedokázala představit, že bych chodila do práce. A při té stimulaci, může se stát, že na kontrolu budeš muset chodit často, že Tě budou častěji kontrolovat, jak folíci rostou, a poslouchat kecy šéfové a doprošovat se jí, jestli smíš nebo nesmíš k dr? To je vážně lepší ta neschopenka, i kvůli organizaci.
Leni, tož si dej dneska další procházku, a třeba se mimís umoudří... :wink: Týjo, ve čtyři ráno jel TM na ryby? A kam jel? I když MM vstává ve čtyři každej den, co jde do práce... :slight_smile: Ale ve volnu by se mi tak brzo teda vstávat nechtělo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Marci, a jak se Ti v Bohunicích rodilo?
Alčo, užijte si oslavu, to bude fajn. :wink: My budem slavit zítra ségřiny narozky, jedem na chalupu, má 25. Tak se taky těším, i když večer pojedeme domů.
Kontakty na kosmetiku a kadeřnice vám holky písnu do IP, jak jste chtěly...
8. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
Luci, fotečka moc pěkná. :wink:
8. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak, kontakty do IP odeslány, já si jdu na chvilku zdřímnout než vyrazíme.
Páá!
8. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
My jsme s MM usnuli po obědě :sweat_smile:
Teď zvažuji, jestli na tu procházku jít, pač mě hrozně tvrdne břicho až to někdy píchne dole nebo v konečníku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Leni, záleží jak se ti chce. Jestli se má něco dít, tak to přijde i bez procházky. Je sice krásně, ale teda my jsme dnes oba leniví, že je to až neskutečný. Malou jsem před chvíli uspala a můj spí už hodinu, včera bych nějakej zdrchanej, tak dobíjí baterky. Ani se mi nechce na procházku, což já jindy ráda. Vytáhnu malou ven až navečer jen tady někde okolo.
Držím palce Leni, ať je to, jak potřebuješ :wink:
8. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Leni, jen jsem tak nakoukla do "květnovek" tam to jede! Je vidět, že to máte holky za pár a už je "napnelismus"
Jak jsem to tak četla, tak se mi v hlavě vrátil čas. Škoda, že jsem tenkrát neměla internet, bych tady nečumákovala sama :angry:
8. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
Leni, hlavně dej vědět, kdybys s taškou opouštěla domov, ať můžeme držet pěstičky!!!! :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Marti, tak to jsme na tom dneska stejně. Na mě padla jakási únava, MM odešel na ten tréning, ale já budu odpočívat a lenošit, ještě teda k večeru udělám ty slaný tyčinky. Někdy holt na procházku není nálada, ani když je venku tak hezky.
Leni, taky držím palečky, ať jde vše jak má a bez potíží... ať už to bude kdykoli. :wink:
8. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
Tak jsme úspěšně dokončily dřevo. Dala jsem si osvěžujcí spršku a jdeme s manžílkem do hospůdky na zahrádku na pivečko, já samozdřejmě na džusík.
Leni třeba se to už pomalu chystá a mimčo bude o víkendu na světě :wink: . Přeji příjemný zbytek krásného dne.
8. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Tak radši na delší procházku jsem nešla, pohybovala jsem se jen kolem baráku.
No Ali, doufám v to :slight_smile: Ale jak se znám, tak z toho nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahojky holky, to dneska ale bylo pekne, ze? :slight_smile:
Jdu vas docist....
Jinak u nas snad vse OK, dneska jsem trochu spinila, ale zadna krev, tak doufam, ze to je dobre... Zitra bysme chteli na vylet, ne nijak narocny, tak si myslim, ze by to snad nemelo vadit...???
8. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.