• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Teda vy jste toho naplkaly:grinning:

Tak Leni, jak je to s tema jmenama?? Uz jste se dohodli? :wink:
Luci, ja bych nevahala a sla na nemocenskou...To by mi za to fakt nestalo, zvlast kdyz uz ti dala najevo, ze ma nahradu za tebe :confounded:
Ahojky Marci a Alco:slight_smile:
Katy, drzim pesticky, ale mimco je urcite zdravy!! :slight_smile: No ja se bojim, ze me podobny stresy cekaji, na triply jdu pristi tyden :frowning2:
8. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Luci, ty jména by mě taky zajímaly!
8. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Huj holky, dneska sme byli celej den v UH u rodiny na visit. Malej toho má plný kecky tak doufám že bude tvrdě spát, tolik lidí v vjemů ještě neměl hehe :grinning: Jdu si Vás dočíst, doufám že Léňa už jela :grinning:
8. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
8. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Luci: Fotečka super, Adísek vypadá nadšený z bruslí, u nás budu taky asi jezdit já páč MM jezdit neumí :grinning:

eri: Buď na sebe opatrná :wink:
8. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukám že tady nikdo, asi půjdu zalehnout jsem z toho příbuzenstva a hromady žrádla taky vyřízená

Jo už máme doma toho mluvícího pejska, malej je z něj nadšenej , ale my s MM teda víc, - furt si s ním hrajem - všem doporučuju :grinning:
8. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Hani, a kdy malýho ještě kojíš? V noci, nebo jen někdy ve dne?
8. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Hani, jak se ta holčička jmenovala nevím, ale domlouvali se na jiný čas. Té malé se chtělo spát
8. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
m1rti: 2x ráno a večer, asi se na to hubnutí vyprdnu a zkusím to ještě roztahat... :unamused:
8. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
hame: stím, kurzem plavání jestli skončíš tak o nic nepřijdeš. Já jsem teď začala už 4 a teď po 2 hodinách končím. Je nás tam 13 a nemá na nás instruktorka prostě čas. Souhlasím s tebou že to nejzákladnější se naučil právě v té vířivce. mi jsme za za ty poslední 2 kurzy nic novyho nenaučily. Pořád děláme to samé už se ani nepotápíme. Du hajat Dobrou
8. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
hojte holky, právě jsme dorazili, dneska super den, ráno jsem byla u Dr., dopoledne jsem fandila MM na turnaji, na obed jsme byli u mamky, pak odpocinek a vecer jsme jeli do Olympie koupit dárek tchýni a na večeři:slight_smile:

Na vyšetření všechno v pořádku, všechny stěry, cytologie a protilátky negativní, Matyášek vyrostl, váží cca 1600g, podle Uz začínám 32tt, ale termín porodu mi neměnila. Na ty moje křeče mi předepsala něco silnějšího, říkala, že je běžný, že bývá děloha aktivní, čípek je v pohodě, tak snad všechno dobrý:.)

V nemocnici nebyl skoro žádnej personál, jen moje Dr chuděra byla uhoněná, jenom včera se na Obilňáku narodilo 16 dětí, dneska mi říkala, že všechno mají přeplněný, maminy roztrkaný všude po špitále, nemají na ně místo :frowning2:
Takže asi opravdu budeme rodit na chodbě:slight_smile: ?:slight_smile:

Leni, držím palce na dnešní noc:slight_smile:
Holky padám za vlast, dočtu zítra, dobrou noc!
8. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Veru, tak to je fajn, že máš všechno v pořádku a Matyášek roste. :wink: Jsem na tebe dnes myslela.
No a můžu být ráda, že budu rodit ve Vyškově, to mám totiž aspoň jistotu, že mě mají kam uložit :sweat_smile: A že tam tolik rodiček zaráz nebude :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Veru, gratulace k super výsledkům.
Holky, já jak jsem tam tenkrát tvrdla na těch sálech, tak jsem se s tou jednou asistentkou dala do řeči (byla jsem tam přes konec měsíce) a ona mi říkala, že mají za měsíc tak 50 dětí v průměru. Za listopad 2008 jich bylo 50 fakt, a já rodila 2.12. a Markétka byla 6.té dítě, ten den byla čtvrtá.
8. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Holky, dlouho se neozvala Terka. Snad se mají i s malou dobře :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Taky si říkám, co je s Terkou. Snad v pořádku, jen nestíhá asi :confounded:

Jůůů, tam jde horor. Že bych se šla dívat? :grinning: Když se budu furt lekat, tak by mimísko mohlo jít taky rychleji ven, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Luci, Aby se to leknutím nezarazilo :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Dobrý ráno!
Tak u mě noc klidná, nic se nedělo :confounded:
Ale sotva jsem vylezla z postele, už mě začalo tvrdnout břicho :unamused:
9. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky

leni vidím,že jsi stále celá, užívej si toho :wink:

Holky od kolika měsíců je to plavání? V Brně je už od 3, ale tam se mi moc jezdit nechce :unamused:

My jsme si udělali včera výlet do Věžek a malá byla celou dobu hodná, úplně čumím, boleníčka jako by zmizela :dizzy_face: , doufám, že to nezakřiknu. Koupili jsme malé kšiltovku, je jí ještě trochu větší, ale vypadá super.

Hani já být tebou tak se vyprdnu na celý hubnutí, na to pak budeš mít času dost,vypadáš dobře, moc ti to slušelo, jak jsme se potkali.

Dneska máme zase nabitej program, zachvilku jedeme do Švábenic podívat se na rybářské závody a odpoledne do Přerova na autocross.
9. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
dolda: my chodíme od teď, malá má 5 měsíců a je tam nejmenší
9. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Holky, v pondělí budu volat ohledně toho "mýho"golfáku. Můj pro něj v týdnu zajede, mají prodejnu v Brně na Vackové, v Králově Poli :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja dneska prevazne lezim, uz me to neba:frowning2: Ale k veceru vyrazime autem na hrad, je tu neco pro zamilovany:grinning: Sama manza mi to navrhl :wink:
9. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Nazdárek!
Dneska nikdo tu? :confused:
My jsme byli u našich, ségra měla narozeniny, tak jsem si tam dala dvě skleničky vína s colou, po kterém se mi chce teda nějak spát :sweat_smile: A už mě pěkně bolej záda, už jsem nevěděla, jak si sednout nebo co dělat.... Teď si půjdu dát horkou vanu...
Švica i mamka do mě hustili, jen ať je tam mimčo jak dlouho chce a vyleze si kdy chce, když jsem naříkala, že bych už chtěla, aby vykouklo :confounded: A když jsem říkala, že bude moc velký, tak oni na to no a co? Cccc, jim se to povídá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Huj holky, koukám že venku je hrásně, tak ste všechny někde v luftě :grinning: My blyi dnes na procházce a odpo na fotbale tak malej teď znienej spí, MM šel na pívo tak se tady mořím u žehlení, mám toho hromadu že se ani nemusím ohýbat fuj. TO zas bude večer, doufám že bude něco solidního v bedně.

Leni, co je větší to je lepší přece. já vím že mášvítr z toho tlačit velký mimi, ale hlavně že bude zdravý, nějaý to deko sem deko tam, když ženský poroděj i pětikiláče nějaký 3,5kg mimčo zvládneš taky :wink:

Teri: Potkala sem dneska 2x Davču a ani o Tobě nepípl, tak asi ani nemá v úmyslu se mnou o tom plkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi je to tady od 6ti měsíců, ale my taky začínali už po pátým, nám to tak nějak vyšlo...
9. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Hani, já vím, hlavně ať je zdravý... :slight_smile: Ale když já už jsem tak nějak na nervy z toho, kdy to bude.... :pensive:

Jsem si pročítala starou diskuzi, jak jsi měla před porodem ty a taky Lucka :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Leni ty už z toho dobře blbneš hehe :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Už mlčím :zipper_mouth: Akorát vás tady tím otravuju a vy máte ze mě prdel :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Ale nééééééé, se hned nečil, Tě úplně chápu , ten konec je fakt strašnej...
9. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Já se nečílím, já jsem i sama na sebe nas.aná, pač já nad tím vším moc přemýšlím a tak... :pensive: No už jsem taková :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky, oslava je za námi. Malá to zvládla dobře, spala odpoledne 2 hodiny v kočárku. Navečer už ji nic nebavilo, tak jsme v 19 hodin jeli domů. Byla tam s náma jen Pavla, Martin dostal hroznou angínu, byl na pohotovosti pro antibiotika. Prý nemůže ani mluvit ani pít, jako když měl před 3lety mononukleozu. Tak mam o nej takovou starost. Tenkrát jsem z toho byla na mrtvici, když vám doma brečí kluk větší jak já, tak je člověk takovej bezmocnej. Snad to do pondělka zabere a bude líp.
Leni, tak koukám, že nervy na pochodu, nedivím se. Finišuješ, tak je to náročný. Máš pravdu, tomu okolí se to mluví, když to mají za sebou. To je pak člověk hrdina, znám ten pocit, ale pamatuju si, jak člověku blbne hlava, když neví, co a kdy ho čeká. Tak pevné nervy a trpělivost - držím palce! :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj kočky, tak dnešní počásko bylo nádhernýýýýýý...
Chudák malej, MM ho vyhnal na hřiště si začutat, takže z něho lilo jako z konve, ale očividně ho to totálně bavilo, protože se pořád smál a bylo vidět, že je spokojený. No co no, mám s plastelýnou se může jít akorát tak vycpat :angry: :grinning:

Hani, já na bruslích nějak moc neumím, stála jsem na nich naposledy na základce :grinning: ale tak trochu se snažím, už skrz Áďu. Matýsek je fakt super pod tou vodou, je to hotový šikulka :wink: No a oslava je v plném proudu příprav, objednali jsme ten dortík a já pořád čekám na tu girlandu :angry: máme to o příštím víkendu, tak snad to do té doby dojde a když ne, tak další víkend oslavujeme na novo :grinning: ( s kamarády ). Teď to bude mít s rodinou, museli jsme to přehodit.

Leni, týýýý jo, koukám, že pořád nic.... no fakt by to chtělo tu bouřku a krupobití :grinning: hlavně buď v klidu :wink:

Jo, jinak holky... mluvila jsem dneska se šéfkou a ona mi řekla, že by byla moc ráda, kdybych to mimčo s MM přehodnotila, že se ji to vůbec teď nehodí a že by byla ráda, kdyby jsme na to šli až příští měsíc, tak jsem fakt nechápala :confused: takže asi se rozhodnu pro radikální krok a tou je neschopenka hned od Pondělka :angry:
9. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.