• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jo, Hani... malej ten fotbal má taky předpovězený. Je to kluk a určitě ho to chytne a když ne, tak chceme zkusit plavání (to zase dělá MM-freediving neboli nádechové potápění) a nebo tenis. Prostě něco, aby měl nějaký ten sport :wink:

Tak dobrou kočky, ppáááááá páááááááááááá
9. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ach jo, zas nespím :angry: Do teď jsem každou hoďku vzhůru na wc a teď mě bolej záda jak sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jsem straaaašně protivná na MM :pensive:

Ty vole, Luci, ta šéfka opravdu není normální, co? :confused: Jako jí se to nehodí.... No já mám dost! Mazej na neschopenku a ser na ni, krávu jednu :wink:
10. kvě 2009 v 01:39  • Odpověz
Si tady asi budu psát sama pro sebe :sweat_smile:
Noc teda děs! :angry: Jsem si připadala, že snad nejsem ani těhotná, ale že přijde MS :sweat_smile: Ale nebylo to v nějakých intervalech, prostě to bolelo tak nějak v kuse.... Tak asi poslíčci???
A nálada je na bodu mrazu, jsem nějaká protivná :pensive:
10. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásnou neděli, včera jsme se vrátili z chalupy až po desáté večer, tak jsem PC už nezapínala, tak vás jdu teď dočíst, než začnu uklízet a péct buchtu pro návštěvu, co má odpoledne přijet.
Vidím, že Lenča ještě do porodky neodjela, neměj Leni blbou náladu... :wink:
Snad se máte všechny fajně a užíváte si krásnýho počasí...
Všechny zdravím!
10. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Teri, doufám, že špinění ustalo a snad to nebylo nic vážného, šetři se a opatruj, s výletama to moc nepřeháněj... :wink:
Veru, to je fajn, že jsi na kontrole dopadla dobře, jen tak dál... snad to nebude tak hrozný když budeš rodit a pokoj pro Tebe mít budou.... :wink: Na chodbě určitě rodit nebudeš. A snad ty křeče povolí po tom, co Ti dr. dala... taky se opatruj!
Leni, nakonec mají možná pravdu, asi Tě chtěly mamka se ségrou uklidnit, že si miminko nakonec stejně vyleze kdy se mu zachce... Určitě to nemyslely nějak špatně. Moc Ti držím palečky, abys to vše zvládla... chápu, že to chceš mít za sebou, já budu na konci asi taky pěkně rozmrzelá a na MM protivná, ale jsou to poslední dny, kdy jste sami dva, tak buď v klidu a vše bude dobrý! Všechny Ti tady držíme palečky a fandíme Ti, aby to bylo vše v pohodě a s dobrým průběhem a mimi se narodilo bez problémů.... :wink: Drž se!
Luci, s Tvojí šéfkou to je mazec, opravdu nemám slov... někdy nejde nic jinýho, než radikální řešení. Takhle by to mohla udělat pokaždé a člověk nebude přece ustupovat, když jde o jeho vlastní zdraví a o jeho zájem... není to tak jednoduchý, jak si možná ona myslí... držím palce! Co MS, furt nic?

Joo, jinak maminky, vše NEJ NEJ k dnešnímu svátečku!!! :wink: :dizzy_face:
Vidím že jste všechny někde venku, na výletech, procházkách, oslavách a pod, tak si to pořádně užívejte!
Leni, kdy je Tvoje ségra narozená? Moje toho 11/5.
Krásnej den!
10. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Holky, všechno nej... k dnešnímu Dni maminek, i maminkám čekatelkám !!!!!

Leni.dv.: je to na pytel, co? Já už byla tenkrát protivná sama sobě, každý pohyb problém, furt mi říkali odpočívat, a pro mě byl problém si jen lehnout, to je taková beznaděj. Tohle martýrium ženskou donutí se na ten porod těšit a modlit se, aby to už bylo. Hlavně řekni manželovi, ať má ještě chvíli trpělivost, že už to za chvíli skončí, a s tím i tyhle otravný nálady. Ono je to těžký, když už člověk neví co se sebou a nějaký chlácholivý řeči lezou spíš na nervy. Já už ty poslední dny ani nevyhledávala lidi, lezlo mi všechno krkem, jen jsem průběžně kontrolovala kabelu, co kdyby náhodou. ... Luci, pevný nervy, moc na tebe myslíme, všechny !

Já večer ani nemohla usnout, Martin mi psal, že je mu hrozně, že je mu, jako tenkrát, když měl mononukleozu (horečka,nemohl dýchat, jíst ani pít, brečel ze spaní - spánek jen tak 2 minuty). Já seděla celou noc u něho, držela ho za ruku, bylo to hrozný, kluk metr osmdesát a byl v ten moment jak malý dítě. dodnes je mi do breku, když si na to vzpomenu, na tu bezmoc, trvalo to skoro týden, než přišli na to, že to není angína.
Ráno mi psal, že je mu lepší, že snědl výživu, a zatím teplotu nemá. Tak snad ten penicilin zabere dřív než za 3 dny.

Hani, uvědomila jsem si, že ve středu máme poradnu s očkováním a ve čt plavání. Malá zatím vždycky měla po očkování horečku, jak se to dělá, když kvůli nemoci nebudeme na jednu tu lekci plavání jít? Nahrazuje se to?
10. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Luci: bez komentáře...k tomu není co dodat!
10. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Hezké nedělní poledne přeji, milé současné či budoucí maminky :slight_smile:
Pěkně jste se rozepsaly, ani skoro nevím, jestli zvládnu na něco reagovat... Ve čtvrtek jsem se stavila do Tesca, tak jsem koupila takový bodýško s Medvídkem Pú, ale je už na větší mimi. Nic jinýho jsem nekoupila, protože mají všechno akorát na letní mimina. :confounded: Vyhlídla jsem si ale pár věciček, hlavně dupajdy. Jenže jak mám nakupovat, když nevím, jestli to bude holka nebo kluk?? :sweat_smile: Jak jsem to v těch obchodech viděla, tak jsem se prostě utvrdila v tom, že to musí být holka, protože z klučičích věcí se mi nelíbí vůbec nic.... :wink:

A pak jsem v pátek přijela k našim a zjistila jsem, že mamku už zachvátila nákupní horečka... :grinning: Koupila dvoje dupajdy (fotečka v albíčku), svetřík s čepičkou, maličkou osušku s hlavou medvídka jako kapucka a ještě takový set dupačky, bodýčko, čepička do porodnice. :slight_smile:

V pátek jsem mamce pomáhala na zahradě a včera a dneska trávíme víc doma. MM se učí na zkoušky, tak se mi nepodařilo ho vytáhnout někam na výlet. :frowning2: Ale já si zábavu vždycky najdu :wink:

Marti, doufám, že bude synovi co nejdřív dobře. :wink: Půjdeš ho navštívit?

Leni.dv, jak se dneska cítíš? Včera jsem četla chytrou knížečku, kapitola porod a všechno, co popisuješ, je tam napsaný jako bližící se porod - nespavost, bolesti zad, tvrdnutí břicha.... Snad TM přežije, že si trochu nepříjemná. Nemůže se ti divit.. Tak držím pěstičky, aby to bylo co nejdřív. :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Luci, ta šéfka je úplně mimo, ne? Od zítra neschopenka? To je to nejlepší, co můžeš udělat :wink: Vyprdni se na tu kozu a vůbec se s tím netrap. Já to mám v práci maličko podobný, ale kdybych měla čekat, až se šéf rozhodne, kdy je nejlepší čas na to, abych otěhotněla, tak bych něměla mimčo nikdy...

Lenajsku, jak bylo na chatě? Dnešní návštěvu si užij, já zkusím zavolat kámošce, jestli nebude mít na chvilku čas... Ale jelikož se učí na státnice, tak tomu moc nedávám ... Jako náhradní program mám tak žehlení na 3h :unamused:
10. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Chvilku jsem se prospala, pak jsem vysála a umyla zem.... No musím se nějak zaměstnat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Manža na mě naštvanej není, chápe to, ale mě to štve, jsem protivná sama sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě k tomu je takový hnusný horko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Paji, tak jsi mě uklidnila, aspoň vím, že se to blíží :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak se loučím, přišel MM z posilky, tak jdeme obědvat :wink: Koukněte pak do albíčka, jak vypadá můj synovec po obědě :wink:
Krásné odpoledne :slight_smile: :wink: :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Nakukuji mezi uklízením...
Páji ahojky, dívala jsem se na albíčko, pěkný věcičky... :wink: To je těžký nakupovat, když člověk neví, co to bude, taky s tím mám problém a proto zatím nekupuji nic... a pro holčičky se mi taky líbí víc věcí, než pro kluky... ale uvidíme, jak to u nás bude. :wink: Tvoje mamka je dobrá, že takhle nakupuje... :wink: Týjo, žehlení v takovým horku, to by se mi teda nechtělo... jestli budeš žehlit, tak ať Ti to jde od ruky! Na chalupě bylo fajně, příště tam pojedem asi na celej víkend, i se spaním.Včera to nešlo, ségru jsme hodili na vlak ve Slavkově a jela domů do Brna, a MM měl dneska zápas ve Slavkově, tak bylo lepší jet domů. Navíc tam zůstával taťka s přátelkyní, oba dva pěkně chrápou a tam je jedna velká místnost, tak to bysme se nevyspali... tak příště tam přespíme, až budem sami. :slight_smile:
Leni, taky se chystám umývat zem, nechápu, že se to vždycky tak zapaple... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A neboj, vydrž, už se to fakt asi blííží... :wink:
Marti, díky za přáníčko. Snad bude synovi brzo líp, snad ty ATB zaberou...
Mějte se fajně!
10. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Páji, synovec s nudlovou polívkou nemá absolutně chybu!!! :grinning:
A nechte si chutnat k obědu, my půjdem za chvilku taky...
Paji, věcičky jsou krásný! :wink: Já nevím, mě ani nevadilo nakupovat neutrální věcičky. Já totiž nemám moc ráda, že na holky je vše růžový a na kluky zas modrý....
A synovec vypadá kouzelně! :grinning:
10. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky holky jsem právě pop obědě a nemůžu se ani hýbat. Leni to čekání ti nezávidím. Já měla den před porodem taky bolesti břicha a zad jako při menstruaci. Asi to byly ty poslíčci. Ono se mimčo asi už hlásí, ale nějak se mu ještě nechce. To čekání je nejhorší. Ale stojí pak za to. Nespozorovala jsi třeba že ti kleslo břicho.

paaaja11: Tak synovec vypadá kouzelně s nuličkama, u nás to vypadá někaj podobně když papáme. Jinak overálek s tou opičkou je úžasnej :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ali, manža tvrdí, že jo, že klesá, já to sama tak nějak nepoznám. Včera jsem hodila do albíčka aktuální břicho, tak můžeš mrknout :wink:
10. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ali, chceš se přidat do našeho společného alba Vyškováčci? :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Mě je to jedno, jestli můžu. Jinak já jsem to sklesly břicho posítila tak, že jsem břicho pořád cítila pod prsy a ke konci už to bylo pod prsy volnější. Na té fotce mi přijde, že je níž. Ale třeba kamarádce břicho vůbec nekleslo. Mě tedy o dost.
10. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
10. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
A já jdu se psem ven :slight_smile:
Tak zatím páááá
10. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Leni, fotečky na vyškováčcích jsou krásný. Kdo je tak hezky upravil? Kdo je tak šikovnej?

Paji, já se za Martinem chystám vpondělí dopoledne z babymasáží. Vzhledem k tomu, že bývalý manžel je znovu ženatý, tak se nehodí, abych chodila k nim do domu. Ale chci mu zanést citrony a nějaký ovoce atd. Aspoň na chvíli. On nemůže moc mluvit, tak to není na nějaký pokec. ... včera jsem mu z oslavy poslala řízek s chlebem, má ho rád, ale protože nemohl jíst, tak mu ho někdo snědl. Před chvílí ho hledal a řízek nééééni. Tak mu donesu něco jinýho ať si spraví chuť.

Malá otravuje, spala chvilku, tak ji beru ven. Snad nezmokneme, nějak se to tam honí !
10. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
Marti, jestli myslíš ty koláže, tak to já :slight_smile:
10. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
Jo, to myslím. Já tam dlouho nekoukala, tak teď jsem teda KOUKALA ! Hezký ! Já jsem těžkej samouk a k tomuhle jsem ještě nedošla
10. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Nazdar holky:slight_smile: Vidim, ze dneska bylo vszde pekne:slight_smile:

Leni, setrim se, neboj, ono to asi ani nebylo spineni, nevim, spis "zabarvenej vytok", no tezko se to definuje:grinning: Bolesti jsem nemela a nebylo to furt, jen tak narazove a ne kdovijak silny, jestli budu zitra OK, vydrzim az do uterni kontroly u meho Dr...Snad bude mit pro me jen dobre zpravy:slight_smile:
10. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme dneska zvládli přesun ze severu na jih, byli jsme v Brně na plavču, nakoupili ve Vaňkovce a teď jsem úplně k.o. Navíc mě čeká vybalování, praní, zahrada po mé týdenní absenci taky strádá, takže mám pro nejbližší dny o zábavu postaráno:slight_smile:
Koukám, že tady se zatím nerodí:slight_smile: Tak se holky čekatelky aspoň pořádně vyspěte, než ti vaší mimísci vykouknou na svět (i když ono se to asi řekne, že - já bych teď spala až bych brečela, ale poslední těhu dny mi to taky moc nešlo:slight_smile:
10. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj, pěkný večer přeji, zrovna dojídám dneska trošku pozdní večeři, krupičnou kaši a asi si půjdu číst, bo jsem zjistila že v TV mě nic neláká.
Teri, to jsu ráda že to špinění ustalo, tak snad v úterý bude vše OK. :wink: Držím palce. Mně čeká v púterý ten screening, snad bude vše v pořádku.
Marci, ať jde práce doma i na zahrádce od ruky. :wink:
Leni, fakt jsou ty koláže hezký, už jsem se Tě kdysi ptala jak jsi to udělala? :wink:
Přeji krásný večer, mějte se fajně, já si jdu asi sednout na balkón, bo tam už není takový vedro, přes den to bylo jako v létě.
10. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Leni, tak to si budem drzet pesti, ja jdu taky v utery a bude mi brat krev na triply:frowning2:
10. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Hoj holky

my byli dneska neteři na narozkách, bylo to super, jen teda su zas přežraná jak .... ani nevím co teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

m1rti: Ty hodiny se nahrazujou :wink:

eri: Jo to se pochlubil, říkal že bych hned v porodce :wink: :grinning:

leni: Ty si fakt šikula, sem se tam dlouho nedívala, mooooc hezký :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Marci, tak se dobře zaklimatizuj zas na jižní Moravu :grinning:

Leni, ty koláže jsou dělány v picasa3 :wink: Tam je to jednoduchý, lepší bohužel neumím.

Břicho tvrdne jak prase a kolikrát to píchne v podbřišku až do spodu, bolej záda.... No MM tvrdí, že to bude buď dnes nebo zítra, tak jsem zvědavá na jeho předpověď :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.