• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hani ahojky, tak co alergie a homeopatika, pomáhá to trošku? A takový oslavy jsou super, my byli přežraní včera... :grinning:
Leni, tak to vůbec neznám, myslela jsem, že Picassa je na prohlížení fotek, ale nevěděla jsem že umí dělat i nějaký změny s fotkama. U švagra na PC, kterej to má, to blíže prozkoumám.
A že byste jeli dneska, nebo zítra? :wink: Držím palce!!!!! :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Teri neboj, bude to dobrý... :wink:
10. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Leni.dv: držím palce, dobrý je, že i sama pozoruješ, že den ode dne je to "horší", že není absolutně klidový stav. Ono se to taky musí nachystat, je to dlouhá cesta, kterou musí ten prcek vykonat, tak potřebuje čas. Moc držím palce !
10. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Hani, dík za info. Markétka měla zatím po každým očkování teplotu, ale posledně už to nebylo tak hrozný, tak uvidíme, jak to bude probíhat tentokrát.

My máme zase nějakou krizovku s mlíkem. Máme s MM koupený lístky na úterý do divadla, tady do Vyškova, na to představení s Brzobohatým a Macuichovou. Bude hlídat kamarádka, tak odstříkávám mlíko, kdyby bylo potřeba dokrmit, až odejdem. Ale poslední 3 dny, jak je to vedro, se strašně potím, a přestože hodně piju, tak se mi nedělá tolik mlíka. Malá jedla v noci 2x už o půlnoci, pak nad ránem, stihá to vypíjet. Dnes to sice bylo lepší, jedla až ve 3, pak v 6, ale od jedné se pořád mlela. Tak jsem jí to odstříkaný dala dnes po večerním kojení. Měla jsem tam jen 40, ale vyzunkla to, a jak byla pak spokojená. Taky jsem ji pak dala do postýlky, a bez jakýchkoliv projevů usnula ! Jindy aspoň chvíli huláká, dnes klid. Budu muset odstříkávat i ve dne, ať se to posílí, nerada bych s kojením přestávala. Jestli zas malá roste, nebo co?! Ale kolem půl roku je další krizovka, tak snad ji tentokrát nemáme dřív!
10. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Holky zdravím po šnáročným víkendu, odpo jsme si trochu zablbli s MM a foťákem, na památku. Ale prý je sem nemám dávat, podle Mm jsou to fotky odvážný :slight_smile:. Taky jsme potkali pár cyklistů, kteří chudáci málem spadli z kola, když mě zahlídli v rouše Evině :grinning: :grinning: :grinning:

Leňulko, dávám ti max dva dny, teda, podle mě už to je opravdu na spadnutí.
zítra napíšu víc, dobrou noc:slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
Veru, ahooooj, fotky jsem zkoukla a teda odvážný jsou! Ale hezkýýý :dizzy_face:

No už jsem myslela, že pojedem do porodky :sweat_smile: Měla jsem pěkný stahy, když jsem si psala s Haňulí na icq, ale pak jsem si dala sprchu a stahy už nejsou, zato bolesti zad jak prase:stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak asi strašili jen poslíci :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz
Dobré ráno holky,
jdu vás zas jen pozdravit, jsem pořád někde včudu :unamused:

V pátek jsem strávila na volejbalovém hřišti, částečně jako divák a částečně jako rozodčí....jak já si to užila, jen mi bylo líto, že teď už nemůžu hrát :cry: Byl to celodenní turnaj a nemělo to chybu :grinning: ještě krásně svítilo sluníčko.... V sobotu jsme byli u nás na zábavě, bylo to super, jen ty nožky druhej den bolely..ale stálo to zato :grinning:
Jinak víkend strávenej mezi vařením a cihlama, myslím, že z toho brzy zmagořím :rolling_eyes: ale co už, nedá se nic dělat :angry:
Ját u snad i porodím :grinning:

V sedm jdu s mamkou obouchávat cihly, už se mooooc těším.....
11. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz
ahojky po ránu,
Veru, ty fotečky jsou teda docela odvážný, ale pěkný....Se ani nedivím, když by cyklista spadl z kola... :grinning: Krásně ti vyrostlo bříško :slight_smile: MM na focení moc není - před objektivem ani za ním, takže jestli budu chtít podobý fotky, tak jedině u profíka :wink:

Leni.dv, tak už se to blíží :wink: Doufám, že porodíš co nejdřív. Myslím, že je to otázka max.3 dnů. a mimi bude na světě :slight_smile:

Katy, kdepak se touláš? Jak bylo na Slovensku? :slight_smile:

Koukám, že se zítra s těma kontrola roztrhl pytel... Já jdu zítra taky do poradny. Lenajsku, držím pěstičky, aby screening proběhl v pořádku :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Hojky holky. Tak vidím že lenča asi zenhle týden porodí. Mo to ti to přeji. Mi se chystáme na plavání. po obědě máme focení ve školce kam chodí synovec, tak doufám že fotky Petříka budou pěkné. Tak se zatím mějte. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Leni.dv, já taky nechci mimčo oblíkat jen do růžové nebo modré, ale i moje mamka usoudila, že na holky mají mnohem větší výběr a taky mnohem hezčí věci, než na kluky.

Ali, díky za pochvalu overálku. Ten zrovna koupila mamka a je ve velikosti 50, tak doufám, že budu mít malý mimi a vleze se do toho :wink:

Celkem rychle jsem si zvykla na 3 dny volna, takže tento týden bude v práci docela utrpení... :unamused:
11. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Veronika.h: pěkný fotečky, cyklisti ty musely teda koukat . Já nemá fotku bříška, když jsem byla těhotná skoro žádnou. Nějak jsme na to opoměli. Stejně by nebyly pěkné. Strašně jsem popraskala. během měsíce a půl jsem přibrala 10 kg tak to bříško nějak nevydrželo a to jsem se mazala od začátku těhotenství.
11. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Brý ráno!
Hlásím se stále 2v1 :confounded: Noc docela dobrá, akorát mě bolely ty záda a občas ležení na boku je problém, jak mě to tam tlačí. Tak jsem zvědavá, co bude prďolka vyvádět dnes.
Manža byl už včera nachystanej, pro jistotu vytáhl i auto z garáže :grinning: :grinning: :grinning: Sem se mu musela fakt smát :grinning:

Heli, ty jsi teda pracant :wink:
11. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Ali, vůbec mě nestraš. Já se zatím pořád držím na původní váze, mažu se jak blázen a jestli za měsíc a půl přiberu 10 kg, tak mě omyje :confounded: Na strije jsem náchylná, to vím :frowning2:

Leni.dv, takže TM je docela připraven, co? :slight_smile: Jen naskočit do auta a jede se :grinning:
11. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Paji, mě ZATÍM nepopraskal břuch vůbec! :wink:
Jj, manža připraven za každých okolností :grinning: Dokonce se i oblíkl a poletoval tu chvíli v ryflích a ještě si dělal srandu, že v tom bude radši i spát :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme dneska ranní ptáčata, už máme za sebou rehabilitaci v Brně, mám vypranou jednu pračku, teď se chystám nakrmit malého hruškou a doufám, že mi usne venku a bude spát co nejdýl :grinning:
11. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky, krásné ránko přeji, Leni, ještě jste nejeli jak vidím... ale TM je evidentně nachystanej... :slight_smile:
Veru, pěkná fotečka z pasu, moc Ti to tam sluší. Škoda, že TM nechce, abys sem fotečky dala, stačila by jedna... určitě jsou pěkný. :wink: A to věřím, že ti cyklisti se málem vybourali... :grinning:
Páji, Kačka má ještě dneska dovču.
Jdu vás dočíst, mějte se fajn!
11. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobré ráno, jsem krásně vyspaná a v dobré náladě, to je nějaký podezřelý:slight_smile:
Helu, nebyla jsi v pátek na velké ceně v brně? MM tam hrál a já jsem musela sedět jak puťka, tak mě svrběly ruce, bych si zahrála hned! Tak jsem to aspoň celý prokecala, potkala jsem tam milion známých:slight_smile:
Leni, máte to teď dost akční, už se aspoň něco děje :grinning: :grinning: :grinning:.
A to teď není zase takový vedro, až budu mít před porodem já, bude určo 35 ve stínu a já budu ležet v posteli, několik ventilátorů kolem sebe a budu řvát na MM, když to dítě dostal dovnitř, ať laskavě taky zařídí, aby vylezl :grinning: :grinning:
My přes víkend slavili narozeniny tchýně a babičky, to bylo docela náročný, museli jsme si se švagrovou zase vyslechnout milion mouder, co je dobrý a co ne, bože, ještěže u porodu nikdo z nich nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci - doufám, že dneska už nejsi v práci, ježiš to bych se jí vysmála do xichtu, kdyby mi řekla, že by se jí hodilo, abyste ještě s mimčem počkali :angry: :angry: :angry:
Fotky jsem raději odstranila, protože do alba koujkají i naše babičky, aby zase neprudilli. Já jsem se samozřejmě stihla vždycky oblíct, když někdo jel, ale byla to sranda, vypadali jsme jak dva úchylové :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Lenajsku, jednu jsem tam nechala:slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Marci, ježiš a kdy jste vstávali? :confused:

Leni, co ty tu tak brzo? :grinning:

Veru, no akční to je, ale prcek už má nakázáno, ať vyleze kdyžtak zítra, když už jsem objednaná k té holičce, tak ať má krásnou mamku :grinning: :grinning: :grinning:
Ty vedra, jestli budeš mít, ty ti teda opravdu nezávidím, pač mě stačí tak jak je a potím se dveře od chlíva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Veru, už vidím, že tam jedna je, moc pěkný. :wink:
Heli, týjo, obouchávat cihly, tak ať to jde od ruky a nemáte ruce moc dobitý... to je furt něco, co? :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Páji, taky na zítřek držím palečky, jojo, zítra je kontrolní den. :slight_smile:
S těma strijema, ono je dobrý to mazat, aby byla pokožka vláčná a nebyla suchá, ale jakmile se prostě napne v krátkým časovým úseku o hodně víc, tak to prostě popraská... :unamused:
Páji, snad nepopraskáme, snad to bude dobrý.
Leni, to je něco, že nemáš jedinou strii, máš obrovský štěstí... :wink: Tak snad už žádný ani nebudou.
Veru, takže jste taky byli na oslavě... no, ty moudra jsou vždycky nejlepší, co... to chce prostě brát jedním uchem tam a druhým ven.. všichni jsou chytří jak rádio. :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci, taky doufám, že jsi na PN a na šéfku ses zvysoka... :wink:
Veru, no vedro bude, to věřím, že ten konec těhotenství v létě bude mazec, ale neboj, mimčo vyleze... :wink:
Leni, já a brzo? Před desátou se Ti zdá brzo? :slight_smile:
Kolem 12. musím jet do Brna na sociálku, vyplnit jakejsi formulář, aby mi neschopenka chodila na adresu domů, bo účet jsem zrušila, platila jsem za něj docela dost, a zatím se mi nevyplatí mít účet.
Páji, jak jsi ve čtvrtek procházela ty obchody s dětskýma oblečkama, kde tam měli dle Tvého názoru nejhezčí a cenově přijatelný? Nebyla jsi i v HM?
11. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Veru a co jste teda té tchýni koupili a jak to ocenila? :slight_smile:

Leni, no většinou tu býváš až po desáté.... :grinning:
11. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Leni, to máš pravdu.. ono je to i tím, že se mi dneska PC podařil nakopnout hned napoprvé, resp. ten modem.
11. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Leni, a u vás doma je teda vše nachystáno, jo? I ten koš pro miminko, jo? :wink: A co Jessa, cítí, že se něco bude dít, nebo je zatím v klidu? :wink:
11. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Leni, koupili jsme ji krásný sklenice italský, celou sadu, byly dole oranžový, aby ladily do její kuchyně. Pít z nich asi nebude (sklo bylo malovaný jedovatýma barvama), ale říkala, že se jí líbí:slight_smile: :slight_smile:
Kupodivu byla v pohodě a probírala s nána mimina.
11. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Leni, já vstávala v 5.15, chlapi v 6.00:slight_smile:
Teď jsem malého uspala na dvoře a teprve snídám :grinning:
11. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Leni, jj, vše nachystáno :slight_smile: Včera jsem ještě rychle dala nějaké věci do tašky do porodky a ještě vyžehlila Davidovi věci, kdyby náhodou.... :grinning: Matrace do postýlky už mi taky došla, peřinky naškrobený - ty klasický, jednu chci do kočárku a jednu mám pak na křtiny, doufám, že budou :slight_smile:
No a Jess je nějaká divná, furt u mě, ikdyž to byla vždycky, ale teď je asi nějak víc a kolikrát je u mě a kňučí, tak jestli ěnco cítí....

Veru, tak to je fajn, že se jí to líbilo :wink:

Marci, to má cenu snídat? To rvnou si dát oběd, ne? :grinning:
11. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Leni, tak to je super, že vše nachystáno. Teď jen aby mimoušek vykoukl. :wink:
Loučím se, jedu do toho Brna na tu sociálku a večer se tu zase zjevím...
Krásný den!
11. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Holky, zdravice ! Oznamuju, že malá se mi právě sama otočila na břicho! Poslední dobou se jí moc nechtělo, tak jsem ráda, že nakonec se jí to přece podařilo.

Byly jsme na masážích. Malá pak spala 2 hodinky. Na poště mi ji sice jiný řvoucí dítě probudilo, ale nakonec zase usnula. Nakoupila jsem Marťovi dobroty a stavila jsem se na skok za ním. Byl rád, aspoň si smlsne, když už může trochu jíst. Nevypadal už tak špatně

Leni.dv: držím palečky, je vidět že se něco děje, to je dobře !!!!
11. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Lenajsku, Leni, v HM jsem nebyla, jen v dolním Tescu a v CA ve Vaňkovce. Řekla bych, že měli v Tescu výběr mnohem větší, než jsem čekala. Docela se mi tam líbilo dost věcí za přijatelný ceny. A mají tam všechno, nejen oblečení, takže jsem okoukla i flaštičky, dudlíky apod.
Ale mamka mi koupila tu osušku s kapuckou v HM tuším za 250,- CA má taky výběr, ale menší. Mají tam ale nádherný dupajdy. :slight_smile:

Nevěděla jsem, že si Katy vzala ještě dovču. Já jí závidím :wink: Odpol.mám další pohovory a večer mě čeká další debilní schůze družstva. Jsem docela naštvaná, že musím pořád něco dělat. Už se těším, až jim řeknu, že jsem těhu a že by se mohl začít starat někdo jiný, protože já nebudu mít čas...

Veru, docela si dokážu představit, až budeš ječet na TM, aby ti pomohl s dítětem ven :grinning:

Marci, bydlíš v Brně nebo někde jinde?
11. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
:grinning: Huj holky, teď sem dolezla z venku je tam vedro a dusno, sem se málem roztekla než sem dolezla dom. Maty ještě spí v kočáře, koupila se mu ten hrající hrnec od fisher price, tak si budu mít zas s čím hrát :grinning:

lenajsku: Já teď s očima dobrý, já nevim na co tu alergii přesně mám chytá mě to prostě začátkem května a většinou do 14ti dní je to o.k. tak teď zas nic tak možná ty homeopatika ani kupovat nebudu až příští rok :grinning:

veru: Super fotky, se divím že cyklisti nenabourali do stromu :grinning:

ali: My už to plavčo teda vzdali, asi budem chodit sami, destičky sme si kúpili, tak uděláme vlastní plavací lekci a aspoň mi MM pomůže s těma všema věcma. O striíích mi ani nemluv, já su dorvaná šíleně, sice se to teď trochu zatáhlo ale je to vidět pořád a moc :frowning2: Sem zrovna včera psala Lenči že jí závidím to hlaďounký bříšenko.

leni: Jak je ti dneska? :grinning: Konec klidnému posedáván u ležícího mimi

m1rti: Gratulace k otočení, teď ti to začne
11. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.