• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky ahoj, strasne dlouhojsem tu nebyla,tak Vas ani snad nedoctu :angry:

Mela jsem tu mamku a ted je tu na dva tydny anglicka babicka, dneska jeste dorjavascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')azi anglickej dedecek se svoji manzelkou (jsou rozvedeny), ti tu ale nastesti maji svuj dum,tak k nam budou jezdit jenom na navstevy.
V sobotu dorazi babiccin manzel ,takze budem prebabickovano a prededeckovano :confounded:

Jinak jsem docela nasr........ - mam z ty babicky jenom nervy, hned jak prijela, cekala s malou v aute pred Hypernovou,ja letela nakoupit a rikam ji,at ji necha cepicku,kdyby ji vyndavala z auta a co myslite? Vylezu ven a babi s malou si tam vykracuje bez kabatku i bez cepicky a to uz byl vecer,mala rvala,protoze u ni nechtela byt a kdyz jsme jeli zpatky,otevrela si babi oknonaplno,takze vsechno ficelo dozadu a musela jsem ji rict,at to privre,i kdyz mi to bylo trapny :frowning2:
Nebo ji koupila hracky a hned ji to strkala do pusy,at to ocumlava a az MP ji to musel vzit a umyt.
Nebo rano vstala a ze ma hroznej kasel ,ale ze to je asi alergie,no ale malou cely rano pusinkovala, tak jsem byla na infarkt.
A tecka za vsim (zatim) byla,ze jsem malou nakrmila a ona ji pak vzala a zacala ji vyzvedavat do vysky a pak si ji pokladat na nohy,ze byla skoro hlavou dolu a tak zacala plakat (ja jen cekala,kdy se poblinka) a tak ji capla za obe ruce a vubec nepodeprela hlavicku a vytahla ji nahoru,no ja byla na nerva. Jako mala uz drzi hlavicku krasne,ale stejne, tohle se mi zdalo moc :angry:
Zitra jdu do divadla,tak jsem rekla MP,ze musi byt do 7 doma,jinak neodjedu,ach jo.

Ale privezlaji babicka z Anglie nadherny oblecky,jenze my uz toho mame tolik ( a to jsou fakt modely :slight_smile: ,ze spoustu veci jeste ani neoblikla,no nastesti je malinka,tak ji je vsechno docela dlouho

Doufam,ze se mate pekne,koukam,ze Leni.dv jeste nic,tak uz jsem napnuta jak ksandy kdy a co.

Jo a az bude cas,napisu |Vam o svem prvnim dni matek,to byla komedie :grinning: :grinning: :grinning:

Tak zatim se mejte a pa
11. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Páji, bydlím už 2 roky ve Velešovicích, předtím jsme bydleli v Brně na Vinohradech.
11. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Teri, kam jdeš do divadla?

Hani, já budu ráda, když zvládneme tohleto plavání. Nejvíc mi "daly" ty přesuny. Ten pobyt ve vířivce se mi moc líbil, myslím, že malá si zvykne, ale to odbíhání do sprchy, posledně jsem si dala nějak blbě věci, měla jsem mokrou i podprdu :grinning: jsem byla jak vodník. Jedna ta mamina už byla zkušenější, tak jsem jí tam malýho i fotila a točila, to malá koukala. Je dobrý, že po nás tam nikdo nebyl, že jsme nemusely spěchat. No uvidíme teďka.

Malá usnula v 13,15 nakonec se mi ji podařilo nakrmit, to jsem ráda. Teď mám v sobě nealko pivo, a 1,5 litru minerálky. Půjdu vařit, dokud malá spí, aby se ten můj chlap měl čeho najíst, až dorazí domů .... budou zapíkaný nudle !
11. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Marti,jdu normalne do Vyskova na divadlo Radka Brzobohateho, bude tam ucinkovat on a Hana Maciuchova a nevim kdo jeste a hrooozne se tesim. :slight_smile:
Myslela jsem,ze Radus (Ronaldo) pujde se mnou,potkalyjsme se a tak jsme se o tom bavily,ale asi ne,tak to zvladnu sama :slight_smile:
A nejlepsi je,ze MP je trochu nafucenej,ze jsem munekoupila listek taky ,ze prej by moc rad sel, jako cesky sice umi,to jo,ale myslim,ze ne natolik,aby si tu chodil do divadla a navic jsem rada,ze bude doma s malou a s babickou.
I kdyz zname tu dva stary anglicany kousek od nas,co neumi cesky ani slovo a chodi na vsechny akce a dokonce i na besedu s duchodci a nejlepsi je,ze ta pani nejen,ze neumi cesky,ale ani nevidi a nemuze moc chodit.
Ale na ochotnikach se naramne bavila :grinning: :grinning: :grinning:

Holky,mne ted volal muj tatka a byl uplne hotovej,ze byl u dr na kontrole a ze dr zjistil,ze nemel 41 let tetanovku a chce mu ji dat a on se priserne boji injekci (to mam po nem),tak pomalu brecel,ze nevi,co ma delat,ze to nezvladne a ze se asi obesi,co prej to je za zkurv......... zivot :grinning: :grinning: :grinning: a ze tam musi dneska jit a ze tam nepujde.
Tak jsem mu rekla,at tam jde, necha si udelat tecku tam,kam mu to pichnou a koupi si anestetickou naplast,diky ktery jsem ja zvladla megainjekce pri IVF a jde tam jindy.
Tak mi ted volal celej stastnej,ze ma tecku na prdeli a ze mu mamka koupi tu naplast a pujde tam az pozitri.
Ale prej stejne je posr........ az za usima.
Tak jsem mu rekla,ze kdybyrodil, je mu tohle jedno.
Ale je fakt,ze ja i po tom hnusnym porodu,kde mi rvali do zily kde co , kdyz mi sestricka rekla,ze mi rano prijde vzit krev, musel mi MP koupit to anestetikum,ja se vzbudila v 5 rano,dala jsem si naplast a v 6 mi sestricka brala z umrtveny ruky krev a kroutila hlavou,ze nechape,jak jsem mohla rodit :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky teď jsme došli s focení. Jsem spocená až na zadku. Uržet Petřika tak jak chtěl fotograf to bylo umění, chce dělat jakousi dvojtou fotku. Dnes jsme skončily s plaváním a malej se tak snažil. BUdu muset snim zajít sama na bazén. Venku je strašně nedýchatelno až se mi s toho točí hlava, tak jsme raději zalezli doma v chládku. Doufám že přijde déšť ať se ten vzduch pročistí.
11. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Teri, já jdu na to divadlo taky !!!! Musím kouknout do alba, jak vypadáš, třeba se tam potkáme !!!!
11. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Teri, no to máš o zábavu postaráno s babičkou :grinning: Už jsem si říkala, co s tebou je, že tu za náma nechodíš, jestli jsi na nás už zanevřela?
Taťka je teda expert :grinning: No jo, chlap :grinning:

Holky, mám dotaz, rodný list se udělá na počkání? Nebo jak dlouho to trvá?
11. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Teri , já se z toho tvýho taťky pos...u, to je Srandista s tou injekcí !!!

Ali, to nás čekají věci, já chci taky fotečky od fotografa, až bude mít malá rok, to se máme na co těšit !
11. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Leni, rodný list je na počkání a dělají je i mimo úřední hodiny. Stačí si zavolat na matriku, až se mimčo narodí a objednat si čas, kdy to tam půjde manžel vyřídit. Číslo jsem dostala od doktorky i s intrukcema.
11. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Já jsem si to myslela, že je na počkání, pač sestra říkala, že z porodky se prý bez rodnýho listu nepropouští.... Kamarádka ale co rodila v Brně, tak jí rodný list udělali myslím do týdne a tvrdila mi, že na počkání to určitě neudělají
11. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Leni, tady to mají s matrikou tak domluvený, že to dělají na počkání, je to lepší, aspoň je to vyřízený, tak jak má. Pojištění a porodný jsem vyřizovala až jsem byla doma.
11. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Zjišťuju, že synek se připojil na ICQ, tak to už bude nemoc na cestě pryč. To je dobře. Hned je mi líp.
11. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
Pojištění musí být do nějaké určité doby?
11. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Mělo by být do 8mi dní, pokud vím. Malá se narodila v úterý večer, tak jsem to stihla až v pondělí. :confused: V neděli nás propouštěli. Ale třeba to zvládne vyřídit tvůj, než se vrátíš z porodnice. Já si ten tiskopis vyzvedla na pojišťovně už před porodem, ať tam nemusím 2x. Manža nějak neměl čas při tom slavení, tak jsem si tohle vyřídila sama. Ale rodný list zvládl v pátek.
11. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Leni, v Brně z porodnice fakt s rodným listem nepropouští. Tam jenom příjde matrikářka, která s tebou vypíše žádost, sebere si od tebe kopii oddacího listu a pak zhruba za týden přijde chlap se svojí a tvojí občankou na matriku vyzvednout rodný list. Ale jak je to jinde nevím. Na zdravotní pojišťovnu se musí narození nahlásit taky zhruba do týdne (přesný počet dní teď taky nevím). Stačí to telefonicky.
11. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Teda to teplo dává malé zabrat, dopoledne to spaní v kočáře nebylo moc ok, 2x se mi vzbudila a byla pak protivka. Teď spí už 2 hodiny, ani jsem ji moc nezakrývala, když je takový dusno. :confused:
11. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Tak fajn, jsem o něco chytřejší :slight_smile: On mě neustále tady těma otázkama zahlcuje manža a když řeknu, že nevím, tak mě hned žene na koníka, ať se vás tu zeptám :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Ve Vyškově dojde ženská ze špitálu a dá ti papíry, s kterýma se na tu matriku jde. Ale co na těch papírech bylo, to si už nepamatuju - jo myslím že žádost a pokyny, co s tím a to číslo na matriku
11. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Leni, tak chce být informovanej! Ještě že ví, kam tě poslat :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Holkys tim rodnym listem je to blby ve Vyskove,v Brne to fakt vyrizujou oni :angry:
Ale zvladnul to i ten muj anglican - rodny list i registraci u doktorky,tak to zvladne kazdej :grinning:

Marti, a jdes s manzou nebo s kym? Ja mam listek do 4. rady a Ty??? :slight_smile:
11. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
Teri, jdu s manželem, kupovala jsem lístky až teď ve čtvrtek tak máme balkon druhou řadu. Tak na tebe budu nakukovat. Fotky jsem už zkoukla :wink:
11. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoj kočky, hlásím se po dlouhé době..

Lenajsku a Pajo, nebyla jsem v práci ale na neschopence zatím taky nejsem, nějak mi ji nechtějí dát hned od začátku stimulace :confounded: prý mám nárok na den u lékaře, s tím, že mi to klidně potvrdí, abych neměla v práci problém. Mluvila jsem s nějakou doktorkou (já mám doktora a ten tam nebyl) a nenechala si to vysvětlit, že mě šéfka prostě nepustí. Takže jdeme ve Čtvrtek za tím mým doktorem a bude mluvit i MM :grinning: a doufám, že mi ji napíšou, jinak vážně nevím, jak to budu dělat, protože šéfka mě opravdu nepustí (omarodili nám tam dvě holky a je nás málo) a to mám jít ve Čt a Pá do práce :angry: tak jsem zvědavá a zároveň tak psychicky vydeptaná, že jsem se musela dneska zavřít do ložnice a vybrečet se tam :pensive:

Je toho na mě nějak ohledně toho míma moc.

Leni, koukám, že jsi stále 2v1 :confused: a ta bouřka né a né přijít, že..

Jinak vás všechny moc zdravím!!
11. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
Jejda holky, tady člověk půl dne není a hned má co číst...
Teri ahojky, užij si divadlo, tak někdy příště půjdeš i s TP a uvidíš, jestli ho to bude bavit, nebo ne. Ta babička, to je fakt mazec. A Tvůj taťka, to je bez komentáře... ale řekla bych, jak psala i Lenča, klasickej chlap... :grinning:
Týjo holky, jak píšete o těch rodných listech a pojištěních, se nějak ztrácím... no, snad to v tom listopadu pochopím, co a jak mám zařídit, a kdy... :slight_smile:
Páji, takže v Tescu se Ti oblečky líbily, jo? No, některý se mi tam zdají dražší, ale já vlastně nemám zatím moc přehled, co je levný a co je drahý, bo jsem byla akorát v tom Tescu a C&A ve Vaňkovce, nikde jinde jsem se na oblečky nedívala. Kromě mimibazaru teda.
S tím družstvem to je taky něco, už jim to pomalu řekni, aby toho pak na Tebe nebylo moc a nebyla jsi ještě víc strhaná a utahaná... jseš dobrá, že to takhle zvládáš, ale asi je potřeba začít myslet na sebe a miminko... :wink:
Luci, nestresuj se, všechno dobře dopadne, uvidíš!!! Třeba se s tím dr. domluvíš na neschopence i dřív jak před ET, a třeba obvoďák by Ti nenapsal neschopenku, kdybys řekla, o co jde? Nechceš to aspoň zkusit?
Marti, to je super, že se malá přetočila sama na bříško, šikulka. :wink:
Jinak to vedro mě pěkně zmáhá, obdivuju holky, co mají větší bříška jak já (teda já nemám bříško, já mám špek), jak ty vedra zvládáte, mně se z toho točí hlava a je mi děsný vedro. By mě zajímalo, co budu dělat v létě. A to jsem vždycky teplo a sluníčko milovala... no, uvidíme.
Jsu z toho Brna nějaká vyřízená, jdu se natáhnout s knížkou, a možná vytuhnu... jdu nabrat síly na ten zítřejší screening, jdu se na něj duševně připravit.
Krásný zbytek dne všem! :wink: :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Leni, odepsala jsem Ti. :wink:
11. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Lenajsku, dneska jsem volala své gynekoložce a ona mi ji vystavit taky nemůže, takže pochybuju, že obvoďák ji vystaví :angry: uvidíme co a jak ve Čt, ale moc šancí tomu nedávám :frowning2:

Hold mě ta šéfka fakt brzo dostane do takového stresu, že to všechno nezvládnu a...
(ale tím vás tady zatěžovat rozhodně nebudu, máte svého až až..)
11. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Jak to tak čtu, tak bych tvoji šéfku, Luci, nakopala nejradši do zadnice :angry: :angry: :angry:

Leni, no jestli tě zmáhá tohle teplo, tak doufej, že v létě nebude vyloženě pařák :grinning: Mě to teda docela vadí a hlavně mě otíkají nohy a ruce, dnes teda obzvlášť, nohy mám jak papuče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
Leni, nic s tím nenadělám.. budu to muset přetrpět a mlčet.
Zkus hodně odpočívat, aby tě ty nohy tolik neboleli.. já je měla těsně před porodem jako Michelinky (nebo jak se jmenuje ten bíllej panďulák na pneumatiky u auta..) ani do bot jsem se nevlezla :grinning: takže věř tomu, že to brzo bude. Mímo se asi dopíká..hihi
11. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
Jako vím, že je mají i víc oteklé, není to nic tak strašného, ale na mě je to až až. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještěže nosím pantofle :grinning: Ale připadám si s těma nohama na ulici jak debil, ale co nadělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad brzo bude už po... :slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Leni, to bohužel k tomu konci patří, málokterá mamina neotíká. Ale už to nebude dlouho trvat :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Luci to mě s tou doktorku i šéfkou mrzí. Já bych teda v tvé situaci byla asi mrcha a něco zasimulovala u obvoďáka a neschopenku z něho prostě vytřískala. Když si budeš stěžovat na záda a řekneš, že jsi v práci na nohách, tak ti prostě napsat musí.......
Leni na oteklý nohy mě docela pomáhala střídavá sprcha teplá - ledová:slight_smile:
Lenajsku já oblečení na malého kupuji především na mimibazaru (tam mi to tak nějak vychytává mamka) - hlavně Next z druhý ruky, něco nového mám pak značky Frugi (my používáme látkové pleny a tahle značka má rozměry oblečení na to přizpůsobený). Takový obyč třeba overaly na spaní pak kupuji taky v Tescu. Tam bývají občas hlavně dobrý bodýčka v akci (dobrý myslím jako materiálově a že se nevytahají) - nakupovala jsem je tam myslím za 40 a 60 Kč. To je třeba vychytat. Ty máš ještě hodně času na nakupování, takže vyčkej na slevy :wink:
11. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.