• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Marci, ty fakt látkuješ??? :astonished:
11. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Leni jo, tak z 99 % :slight_smile:
11. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Hmmm, tak to jsi dobrá :wink: Já bych na to neměla :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
To je o zvyku, já začala látkovat hned po příchodu z porodnice, takže mi to ani nepřijde. Ty moderní látkovky jsou docela bezpracný, nahážeš do pračky, pověsíš, posbíráš a furt dokola:slight_smile: Když dám občas jednorázovku tak mi přijde, že malého zlomím vejpůl :grinning: :grinning: a navíc mi to děsně smrdí :confounded: Ale říkám, to je o zvyku...
11. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Luci, tak uvidíš, co dr. řekne, třeba když tam bude i TM, tak se bude dát "obměkčit", uvidíte. Držím palečky... a obvoďačka může napsat cokoli, kdybys jí řekla, o co jde, záda, angínu, oči... cokoli. Nevím ale, jakou máš obvoďačku a jak moc jste si k sobě blízké.
Marci, to je něco, že látkuješ, já bych na to taky neměla... ale obdivuju všechny mamči, co látkujou. :wink:
A ty akce zkusím vychytat, jenže já do Brna zas nejezdím tak často, takže to bude spíš namátkově, a většina asi taky z MMB a něco od kamarádky a něco ještě po nás se ségrou, co má máti schovaný. No uvidíme. Ta cena cos psala, je dost dobrá.
Páji, Erinko, zítra držím palečky na kontrolu... :wink: Já tady budu až večer, po 19.hod, tak dám vědět až večer, jak jsme dopadli. Nakonec se mnou MM půjde, i když to nejdřív dneska vypadalo, že ne... ale přemluvila jsem ho, že je to docela důležitý vyšetření a nechci tam být sama...
Leni, jak se cítíš, dneska to do porodky nestihnete? :wink: :slight_smile:
Mějte se krásně, pohodový večer!
11. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Marci, mě přijde kolem toho strašně moc práce právě.....

Leni, dneska se asi porodka konat nebude :grinning: Je mi nějak až moc dobře :slight_smile: Ikdyž břicho tvrdne i tak....
11. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Leni ono je to fakt zvyk, i když mám kámošky co na látku přešli třeba až v půl roce a jsou spokojené :slight_smile:
Tak to je možná klid před bouří, že se cítíš fajn.......takže to ještě nezakřikni :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Marci, taky ti ty látkovky smrdí? Já myslela, že jen já jen špatně cítím. Ale ne teda všechny. Malá má jednu plínu celou noc, zatím stačí. A párkrát ráno bych se vsadila, že je pokaděná, a nebyla. Já byla v šoku
11. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
M1rti myslíš jednorázovky? Ty mě smrdí - asi je to tím gelem co se tam nadělá, ale je to fakt smrad jak pokaděná plína, i když není no...... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Marci, já mám teda ty obyčejný čtverce - klasika, je fakt, že je malé dávám, jen když jsme doma, ven a na návštěvy dávám jednorázovky. Malá moc zatím nekadí, tak se s tím moc nemažu, navíc plíny nežehlím, jen je mám dole v postýlce nachystaný, protože dole jsme většinu dne. A máš pravdu, jde o zvyk. Proto to nikomu nevymlouvám, ani nezavrhuju, každýho věc. Zkusila bych ty nový, ale momentálně už řeším i cenu, abych měla zásobu, tak je to trochu nákladnější, a do toho se mi už moc nechce.
11. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
M1rti, já dávala čtvercovky taky - tak první 2 měsíce jsme jeli výhradně na nich, to malej kadil pořád (i 10x denně, ale separačky to odchytali), takže žádná drbačka s tím nebyla. Taky jsem je nežehlila, jen skládala. Jak začal být pohyblivější nakoupila jsem kalhotkový. Je fakt, že je to nákladnější. Dobrý je to, když s nimi počítáš třeba ještě na další děcko.
11. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jo Marci, já to napsala blbě, myslela jsem to jak si napsala - smrdí mi počůraný jednorázovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když malá leží vedle mě tak i pod zakrytou peřinou cítím, že je počůraná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jejda Lenajsku, ty uz jsi 13 tt, to to leti :slight_smile: Tak at nam vsem zitra kontroly dopadnou uspesne :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
No právě Marci, dá se předpokládat, že to u nás nehrozí. Ale já jsem v jiné situaci, že jo. Slyšela jsem, že dost dlouho vydrží ty kalhotkový, tak to se pak oplatí. Nejhorší je nakoupit takový sortiment, který člověku vyhovuje že? Jsou pokud vím různé druhy pro různé situace atd. jako na noc jsou jiný než na den atd.
11. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Holky, těhule, hlavně napište, jak jste zítra dopadly!!!
11. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jj m1rti vyladit látkový arzenál je docela věda:slight_smile: Ale on docela dobře funguje třeba na mimibazaru prodej látkovek. Takže třeba svrchní kalhotky (vlňáčky atd.) se tam dají pořídit občas docela výhodně a pak třeba i prodat.
Jinak já taky cítím počůranou jednorázovku na dálku. V látce malého v noci nepřebaluji, když byl vyjímečně v jednorázovce tak mi to ten počůraný smrad nedal a přebalovala jsem ho i v noci několikrát :slight_smile:
Já taky všem těhulkám držím palce na kontrolách!!!
11. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
No uz se nemuzu dockat zitrka, hlavne at je vse jak ma:slight_smile:

Marci, ja latkovat chci a tak uz poctive studuju plinky, no je to docela veda:grinning: Nakupovat zacnu postupne asi nejak po 20 tt, at to neni taka perda naraz:wink:
11. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Erinko, jj já taky strávila těhotenství studiem plínek :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahojte, já jsem dneska chtěla doma něco udělat, pokazila jsem, co se dalo :frowning2: . Sem se jala vyprat povlak na naši velkou matraci, nevešel se do pračky, tak jsem se s tím drbala ve vaně, pak to nešlo vyždímat, jak to bylo velký, tak to samozřejmě neuschlo a dneska musíme spát v obýváku na sedačce :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Držím palečky na zítřejší kontrolu!!!!
Marci též máš můj obdiv, mně už teď přijde, že nedělám nic jinýho než že peru a sušák s prádlem máme tady v kuchyni skoro neprodleně, to je blbý, když člověk nemá kde sušit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . to si neumím představit ty plíny do toho!
Je pravda, že v těch jednorázovkách ten gel strašně smrdí i normálně, to si neumím představit, jaký je to použitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já nakoupila Moltex jednorázovky, ty dokonce voní, tak jsem zvědavá, jestli budou i funkční, no uvidíme....
Teri jsem se zasmála, jak si popisovala taťkovu fobii. Je teda pravda, že tetanka je nepříjemná... Ale takovej zubař přece bolí víc???. A s tou babičkou to chápu, já když budu půjčovat dítko tchýni (pokud budu), tak nechci raději vůbec nic vidět a přijdu až za hodinu, jinak bych se zbláznila.

Leni, tak na Pankráce se ti rodit nechce, jo?? Pankrác Dvořák zní strašně vznešeně:slight_smile: :grinning: . Ještěže se nedávají jména podle kalendáře, já mám termín na Radomíra..... :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Lenajsku, ty jsi taky pěkně rozlítaná :slight_smile: :slight_smile: . Je fajn, že tam zítra budete oba :wink:
11. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Verčo, moltexky jsou určitě dobrá volba, ale taky je to pálka, co? Tak nějak míň smradlavý mi přijdou ještě Alany co se prodávaj v DM drogerii (ty mi ale malý třeba v noci pročůrává). Taky jsou to ekologické plenky. Já se sušením problém nemám, v zimě jsem sušila v šatně (schlo to tam teda docela dlouho) a teď už je to paráda jak můžu sušit venku. To mě dokonce i baví tam ty plíny věšet :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
JJ, nakupuju to na MMB po víc baleních, tak to zase tak strašný není, ale jestli jich mimi spotřebuje 10denně, tak potěš...
11. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tak držím palečky všem na kontroly!!!! :wink: Pak hinem napište co a jak!
Já jdu zítra odpoledne ke kadeřnici :slight_smile: Mimísko určitě čeká, až budu krásná, aby se mě nelekl až vyleze :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Leni a uz jste teda domluveni na ty jmena? Nejak jsem to nepostrehla :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojte kočky! My před chvílí přijeli a já hořím zvědavostí, co Leňulka!! Jak vidím, tak pořád 2v1 :grinning:
Jak se cítíš, Leni?
Tak všechny zdravím a zítra mrknu a přečtu, co je novýho :slight_smile: Dobrou!
11. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Veru, to je fakt blbý, když člověk nemá kde sušit. My máme naštěstí jak balkón, tak dole sušárnu, takže kdybych chtěla, měla bych prostor i na ty látkovky, ale do toho fakt nejdu, nedovedu si to vůbec představit.
Díky všem za držení palečků, snad to dobře dopadne, nějak z toho mám strach už teď, jestli je miminko v pořádku.
Marci, i v DMku se prodávají jesdnorázovky ekologický? To jsem ani nevěděla. Jen vím, že Verča říkala o tom, že kupují nějaký ekologický, ale o tom DM jsem nevěděla. To jako, že se ty plíny dají recyklovat, nebo se rozloží?
Veru, jinak jsu jak kdy rozlítaná, pak do konce týdne nemám nic, možná v sobotu pojedu s kamoškou do Ikei mrknout se, rekognoskovat terén, co tam mají... MM jede v pátek a v sobotu pryč, tak budu sama doma.
Leni, užij si zítra kadeřnici, miminko se Tě určitě nelekne! :wink:
11. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Katy ahojky, doufám, že sis dovču užila se vším všudy, že vám vyšlo i počásko... tak se opatruj, dobrou noc a zítra ať Ti to v práci rychle uteče...
11. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj Katy, doufám, že víkend byl ok!!! Zítra ahoj
Veru, to je někdy den, co ? Ono moc elánu je taky někdy na škodu. Já to znám. Člověk toho akorát víc pokazí. to je smůla.
11. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
erinka83 - leňa to tají, už se tady na to ptalo víc lidí !!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Lenajsku, ty ekologický pleny z DMka jsou Alany, s tou rozložitelností to u nich tak žhavé nebude (není to asi to co moltexky), ale každopádně nejsou asi tak nadupané chemií jako jiný plíny (třeba hnus pampers :stuck_out_tongue_closed_eyes:), taky mi přijde že je v nich míň "igelitu" nebo co to je za materiály. Možná proto jsou i pročůratelnější :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.