• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky, dobrou noc, opatrujte se, já se pro dnešek loučím, zase jsem místo knížky ztvrdla u PC, to je mor toto... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning:
Pááá!
11. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Marci, díky za info, mrknu se po nich... a do Pampersek bych v životě nešla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Holky, z těch jednorázovek - já mám dobrou zkušenost s Hugies - teď nevím jak se to píše. I proto, že jsou vyšší do pasu, tak i když se malá pokadí, nemá to až na zádech. A taky jsem poslední dobou moc spokojená s plínkama babylove z DM, navíc je mají i v balení po 2, tak nejsou drahý. Oproti Hugies jsou měkčí a krásně pruží lepítka, jsem s nima moc spokojená. Do toho DM chodím hodně, teď co mám kartu, tak pro všechnu drogérku

Teď mi kamarádka poradila nějaký homeopatika na tvorbu mlíka, když mám tu krizi. Tak jdu zítra pro to. :wink:
11. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Marci, nejvíc mi smrděli igeliťáky z Tesca - dal mi je brácha, koupil malý, mají větší holčičku, sice to malé nevadilo, ale na noc jsem jí je pak nedávala. To byl děs. Prodávají tam ještě jedny, jsou vefialovým obalu a ty nejsou špatný. Ale ty modrý, no hrozný. Navíc jak se malá vrtěla, tak šustila ... :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Dobré ránko, jen nakukuju a jdu ještě zalehnout. Hezký den všem ! :wink:
12. kvě 2009 v 05:45  • Odpověz
Dobrééé ráno maminy a budoucí maminy :grinning:
tak vás jdu zas jen pozdravit...zas valím na stavbu :unamused: nebo spíš na bouračku...
Dnes od tří hodin čumákuju, oči jak vejr, nevěděla jsem jak si lehnout, všechno mě bolí.....no jo, taky pořád někde lítám, něco vyřizuju, pak letím na cihly....už mi z toho asi jebe, každopádně jsem se zařekla, že dnes naposled a pak se jim nato minimálně do konce týdne vy...u.
Jinak kočárek už mám konečně objednanej, dnes bysme měli jet pro přebalovák a dokoupit chůvičky a snad už to budu mít víceméně i v cajku...
Dnes je u nás pěkně zatažený, doufám, že z toho něco spadne a já budu moct doma bez výčitek svědomí ležet :sweat_smile: No uvidíme...
I přes tu zataženou oblohu vám přeji krásnej den :grinning:
12. kvě 2009 v 06:08  • Odpověz
Brý ránko!
Hlásím se stále celá! :angry: :grinning: A kupodivu jsem se nějak moc dobře vyspala, ikdyž jsem chodila co hodina na záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale při každým otáčení mě to břicho bolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo, ty jména, nějak jsem na ně zapoměla reagovat.... :sweat_smile: No nakonec zůstávají - Karolínka a Adámek. Nejlepší, jak jsem vypisovala ten papír na ty jména, tak říkám MM, jestli to teda tak necháme, že se v tom papíře nesmí škrtat, tak že jo.... No a já debil, nenapíšu to blbě? :sweat_smile: :grinning: Tak jsem to škrtla a pak jsem to vymazala a oskenovala, akorát to jde poznat, že to je jiný.... Tak mám sebou oba papíry, kdyby jim to přeškrtnutý nevadilo :sweat_smile:

Tak, jdu honem se psem a nasnídat se. :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko!
Tak jak se všichni máte a co je novýho?
My jsme si prodloužený víkend užili, bohatě to na odpočinek stačilo. Jen to dnešní vstávání bylo za trest :unamused:
Trochu jsme výletovali, nějaká turistika a výšlap, jeskyně, termály.... pohodička :slight_smile:

Holky, kdo jste dnes na kontrole držím pěstičky, aby bylo vše ok a pak písněte!
Páji a Erinko, už máte výsledky z těch tripple testů? Doufám, že vám oběma vyšly dobře!!
12. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky, Markétka jedla ve 3 a pak v 6,30 a to jsem vstávaly. Pořád dobrý, až teď začla pořád plakat, i po jídle. Ale zdá se mi, že najedená je dost, spíš asi únava, teď huláká v postýlce, tak uvidím, jestli usne. Pokud ne,tak to bude to samý,co včera odpoledne. Když už byla vzhůru, tak jsem nic neudělala, mám tady bordel jak v tanku, potřebuju umýt nádobí. Myslela jsem, že ji dám do kočárku a budou koukat, ale nevyšlo to. Teprve dopíjím bílý kafe, malá se sápala po talíři, tak byla snídaně bojovka.
12. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Katy, teda, vy jste se měli... :dizzy_face: Počasí vám taky vyšlo, co?

Heli, a odpočíváš taky někdy? :grinning:

Marci, tak že bych zkusila pak koupit ty plenky Alany? No jak budu mít cestu do DMka tak na ně mrknu. Já mám snad od každých plinek něco. Něco mi koupila mamka, něco jsem dostala.... Tak vyzkouším snad všechny značky :grinning:
12. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Leni, aspoň budeš mít přehled. Je pravda, že je mezi nima rozdíl, někdy dost podstatnej.
12. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Leni, počásko taky vyšlo super, jen v neděli, jak jsme se vrátili z turistiky, tak se spustila bouřka, ale naštěstí jsme to v pohodě stihli :wink:
Sleduju, že ty už jsi komplet nachystaná na odjezd do porodnice :slight_smile: To čekání je nekonečný, co? Snad už to nebude trvat dlouho...
12. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Ty fialový Tesco mám koupený taky. Jednou jsem tu pročítala diskuzi, jaký jsou plinky nejlepší, tak je chválily a ty z DMka Babylove, ty mám taky.....
12. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno, tak my opravdu spali v obýváku a bez polštářů, ty jsem taky vyprala a neuschly :grinning:
Mně ale všechny plínky přijdou velký, tak ze všeho vypadne...
Katy, to je príma, takovej prodlouženej víkend,že:slight_smile:. NO, tak další až v červenci, to budu zrovna rodit, tak doufám, že se trefím do toho volna:slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Ty fialový z Tesca jsou opravdu fajn, a na babylove nedám dopustit
V ložnici ticho, jdu to omrknout, snad usnula a já jdu uklízet :wink:
12. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Já měla babylovy v porodnici a taky bych řekla, že patří k méně chemickým a jsou dobrý. Teď od nich používáme babylove vlhčené ubrousky (ty mi jako jedny z mála nesmrdí). Než jsem začala přikrmovat tak jsem teda žádný ubrousky nepoužívala (měla jsem mycí olej na zadek od Eonu v rozprašovači), teď jsem ale na pokaděný mimčo vzala na milost i vlhčený ubrousky. Jinak jsou taky dobrý plavky Babylove. Sice mám pro malého koupený látkový plavečky popolini, ale on má pořád hubený nožky, že se pořád zdráhám mu je dát. Ale jak dojedu krabici plavek co mám otevřenou, tak mu už pak snad budou:slight_smile:
Jé Katy, já bych tak jela někam na nějaký prodloužený víkend :dizzy_face: Nás čeká až týdenní dovča koncem června v Krkonoších, to bude pro malého takový zátěžový test co snese a co s ním sneseme my a podle toho budeme když tak plánovat nějakou dovču ještě na léto.
12. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Katy, nachystaná jsem a furt nic :grinning: Jeden den jsem z toho fakt měla depky, ale teď mám docela dobrou náladu. :slight_smile: Ale dneska po kadeřnici by to fakt šloooooo, sakryš :grinning:
12. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Já používám ty fialovy tesco plynky asi od 4.měsíců (před tím pampers). A jsem snimi velice spokojená. Vyzkoušela jsem i hugges ale po tym měl petřk takovej vyschlej flek na zadečku tak jsem je přestala kupovat. Jinak jsem taky vyzkoušela s DMka nějaky bio pleny a ty taky nejsou špatny.
12. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Marci, proč nemáš albíčko?
12. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Vidíš, Marci, nechceš taky přidat do našeho společného albíčka? :wink:
12. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Leni dneska bude líp, když není takový vedro, my se s B včera venku ploužili jak dvě důchodkyně:slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Verčo, já jsem svoje naplněné album nějakým nedopatřením smazala a už se mi pak nechtělo ty fotky sem přenášet znovu.....jsem na tohle lenora. Fotky máme na rajčeti. Jestli tak můžete mrknout (marluk.rajce.net) :slight_smile: A do společného albíčka ráda nějakou fotku poskytnu:slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Veru, jsem říkala Davidovi, že dneska by se rodilo jedna báseň, když není takový vedro :grinning:
12. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Marci, tak fotky jsem zkoukla :wink: Malej je krásnej :dizzy_face: A řekla bych spíš na taťku, ne?
A kde máte fotečky, co vám fotila tchýně? :wink:
Jestli to jde z vašich stránek stáhnout, tak tam nějaký stáhnu a vložím do alba vyškovaček, jak budu mít víc času.

Musím jít dělat oběda, safra, se tady vždycky zaseknu :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Marci, krásný fotky, Davídek je kouzelnej - ty vlňáčky s ponožtičkama ve stejné barvě se mi strašně líbily. Jste spokojení s manducou? Já nevím, jestli jí má smysl kupovat te´d, nebo počkat, až si to budu moct vyzkoušet s mimísem, jestli Ergo nebo manducu....
12. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Leni ty jsem ještě na rajče nedala, nejdřív to bylo překvápko na vánoce pro naše a pak jsem na to nějak zapomněla :slight_smile: Musím to napravit...
12. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Verčo, já bych počkala. Úplně malinký mimčo bych v ní stejně asi nenosila i když tam je novorozenecká vložka. My měli nejdřív elastický šátek, ale já se do něj neuměla zamotat a bylo to na nic, tak v něm jenom trochu nosil MM a pak jsem ho prodala a asi ve 3 měsících jsme koupili manducu. Byli jsme jí zkoušet. Mě sedělo i Ergo, ale MM se nelíbilo, tak vyhrála manduca. Jsem s ní spokojená.
12. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Já počkám. Ale pořád vymýšlím, co ne j¨nejvhodnější pro mrně, když má měsíc. Myslela jsem, že si půjčím šátek od kámošky, ale ona nemá elastickej a to je naprd:.-(. A kupovat se mi za ty prachy nechce...
12. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdu se pokusit uvařit pirohy, to jsem zvědavá...:slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Verčo, na měsíční mimčo asi šátek.... Potřebuješ ho jenom krátkodobě třeba na dovolenou nebo tak?
12. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.