• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Marci a co tvoje švica, už porodila? :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Leni furt nic, termín má dneska, je napnutá jak kšandy, ale prý to nevypadá......
12. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Tak to jsem ráda, aspoň nečekám sama :grinning: Sice termín mám v sobotu....
A co čekají?
12. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Já právě nevím, jak mi to bude vyhovovat a nakupovat x věcí se mi nechce, abych to pak zase prodávala. většinou budu používat kočár, ale třeba do autobusu na cestu do brna bych chtěla ten šátek, než si koupím manducu. No uvidíme, mám víc mamin kamarádek, někde ho určo seženu na půjčení :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Leni, holku Karolínu...... teda prý.......já už si teď dělám srandu, že je to kluk, který se urazil a nechce se mu ven :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak jsem do albíčka přihodila fotečky Davídka, doufám, že vše sedí :wink:
12. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Hoj holky, jdu si Vás dočíst než dojde MM, dopo sme kočárkovali, odpo asi bude veget, to počasí mě strašně unavuje. :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Holky, já vás prostě totálně nestíhám...
Luci, tak koukám, že to s tou neschopenkou versus šéfová nebude moc lehký, že? Snad to dopadne ke spokojenosti tvé a TM. Držím pěstičky :slight_smile:

Leni, už koukej mazat do porodnice !! :slight_smile: :slight_smile:

Katy, skoro ti závidím, že jste si to s TM tak užili :wink:

Byla jsem ráno v poradně, výsledky triplíků OK, akorát mi zjitili anémii a doktorka mi nacpala tunu léků. Jinak jsem dostala žádanku k Vlašínovi na velký UTZ, už jsem se stihla objednat - jdu 11.6. :slight_smile: :slight_smile:
Taky mi hned napařili žádanku na cukrovku, tak jsem se tam musela jít objednat, ale to mě čeká až začátkem července.
UZT mi dneska nedělala, takže mě čeká až toho 11.6. u Vlašína :wink:

Lenajsku, kde se nám touláš? Jak dopadl NT screening? Co na to manžel, když viděl mimi?
12. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ještě mě ani nenapadlo řešit věci kolem rodnýho listu a pojištění.. Aspoň jsem se něčemu přiučila. Marci, zatím se pořád držím toho, že bych chtěla rodit v Bohunicích jako ty. :wink:
12. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Páji čauky!
Co je to anémie?? Jsem mimo....
Jinak já jdu na ten velkej UTZ k Vlašínovi taky 11.6. :grinning: :grinning: Jdu na 9.20 hod, co ty?? Potkáme se?
12. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
A skoro bych zapomněla - gratuluju k negativním výsledkům!!! Super! :slight_smile: Závidím.... :frowning2:
12. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
teri: No koukám že sis s návštěvama užila, buď ráda že máš příbuzenstvo daleko, já tohle mám několikrát do týdne :grinning:

leni: To otékání je hnus, jak je vedro tak to nafukuje co :grinning: Já neobula ani ty pantofle, sem měla nohy jak krkovičkaz Jáji a Páji :grinning:

luci: Teda ta šéfka to je fakt rarita, už buď doma a na tu jedubabiznu se vyprdni :unamused:

lenajsku: Náhodou bříško se ti tam už rýsuje :wink:

marci: Tak to látkování obdivuju :wink: S tím MMB sme na tom stejně - moje hlavní nákupní zóna :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Katy - chudokrevnost:slight_smile:
My jdeme a prochajdu, pá
12. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Pájo, jo ty ses mě ptala na ty Bohunice. Já tam byla spokojená a to jsem tam rodila v době rekonstrukce. 2 dny jsem ležela na nadstardním porodním boxu, kde jsem rodila (nechali mě tam, protože jiný nadstandard volný nebyl, manžel tam byl pečený vařený), pak jsem na jednu noc musela na na třílůžák, ale do zrekonstruovaného, tam to bylo sice malý, ale nový, takže taky pohoda..... Personál u porodu byl skvělý, pak se nějaký prudivý sestry objevily, ale já je měla na háku, takže u mě moc nepochodily :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak já se zrovna z procházky vrátila :slight_smile: Dala jsem si puding a tvrdne mi břicho a tlačí mě to všude:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Safra, už fakt nevím, jak to dítě vyhnat ven. Manža na mě z vysoka s... :angry:

Paji, gratuluji k negativním výsledkům! :wink:

A Lenajsek myslím psala, že se tu objeví až večer :wink:
12. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Katy, to si děláš kozy :grinning: :grinning: Já jdu na 9:50, takže asi hned po tobě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak to se tam potkáme i s manžílkama :slight_smile: :slight_smile:
Jo jo, Verča to vystihla.... Ale mám pocit, že to má skoro každá těhotná. Měla jste to některá?

Marci, já bych tam chtěla i proto, že je to celý spravený, byla jsem tam za kámoškou v prosinci a moc se mi tam líbilo :wink: A to jsem ještě neměla tušení, že v lednu otěhotněním :slight_smile: Taky mě přesvědčuje to, že kdyby se mimču něco stalo, bude se mnou a nikam mi ho neodvezou (myslím do jiné nemocnice...).
S tím látkováním tě obdivuju, já bych to na to neměla povahu. Ikdyž mám doma balkón, tak si moc nedokážu představit neustálý praní, věšení, žehlení atd. Ikdyž vím, že ty dnešní typy se už ani nežehlí. Mamka mi říkala, že má doma ještě balík úplně nových nepoužitých plínek po nás, tak vím, že si aspoň na to utírání nemusím nic kupovat :wink:

Leni, tak zkus chodit do schodů, jak Zuzka... :wink:
12. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Když tady zrovna tolik schodů nemáme :confounded: :grinning:
No jestli dneska nic, tak jdu zítra fakt na túru do Holubic a vyběhnu ty schody k Verče! :angry: :grinning:
12. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahojda,

Leni,zacni uz konecne rodit,at je nejaky vzruso :grinning:

Holky,vite,jak jsem rikala,ze druhy dite ani za nic? Tak uz zacinam mit chute na dalsi :grinning: :grinning:
|Tak mozna ty zmrazeny brasky fakt vyuzijem :wink:

Anemicka jsem byla v tehotenstvi taky a brala zelezo a pak jsem jeste ztratila hodne krve pri porodu,tak mi dali transfuzi a hned jsem se citila jak znovuzrozena :slight_smile:

Paaaji, moje dve kamosky rodily v Bohunicich,jedna byla max spokojena,druha rikala,ze sestricky na sestinedeli byly teda dost hrozny :frowning2: Ale vsude je neco. Ja bych sla priste k Milosrdnym.

Hani,no jo no,dneska zase babicka "pomahala". Rano jsem si prevarila pro malou vodu dopredu na dva dny, sla jsem na postu a babi zatim vodu aktivne vylila, hrnec vydrhla jarem a ja ho ted znovu vyvaruju a musim znovu prevarit vodu.
A vcera vyklidila mycku,problem byl v tom,ze byla plna spinavyho nadobi,no moc jsem to nechapala.
Takze jsem musela prolizt skrinky a zkoumat,co je spinavy a co cisty :angry:

Jdu do divadla a nemam co na sebe kurnik. A stejne budu jak na trni :unamused:
12. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
Teri, ty si teda s tchýní užiješ.... No potěš. Mít něco takovýho doma, tak mě klepne :slight_smile: Ona se chová, jak kdyby neměla nikdy děti nebo co. Ale holt anglická výchova je jiná... :unamused:
Ale s tou myčkou to fakt nechápu :confounded: To MM max. udělá to, že do čistýho nádobí hodí něco špinavýho, ale že by vyklidil špinavou myčku.... Není ta babička taky trochu slepá?
12. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
teri, aspoň se nenudíš. Fuj, jsem teď dolezla, ty schody jsou příšerný, málem mě kleplo. Před porodem v rámci vyhánění mimíse je budu vybíhat 3x denně :grinning:
Leni, tak to vydrž s tou návštěvou do čtvrtka, zítra nejsem doma :slight_smile: :slight_smile:
Paaji, je moc dobře, že máš výsledky negativní, aspoň můžeš být v klidu..
12. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
Jsem zpět od kadeřnice, tak prďolka už může vylézt :grinning:

Teri, já bych hrozně ráda rodila, ale nevíš, jak tomu dítě domluvit, aby vylezlo??? :sweat_smile:
Jinak teda s tvýma zážitkama s americkou bábrlí se musím smát :grinning: Hlavně mě pobavilo to s tou myčkou :grinning: To je bezkonkurenční! :grinning:

Veru, já to vidím tak, že půjdu zítra a pak taky ve čtvrtek :grinning:
12. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky, jenom zdravím :wink:

Dneska jsme zas samy doma, naštěstí malá je ukázková, odpo spala dvě hoďky a skoro neplakala.

Leni, každej den se dívám, jestli už a zatím ne, už je to otrava, co?

Tak já zas mizím, jdu koupat prďocha. Mějte se :sunglasses:
12. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahoj kočendy,

po dlouhém dni nahlížím, jstli se tu něco změnilo a ono nic.. Léňa je pořád 2v1 :grinning:
Leni, budeš uset zítra opravdu na nějakou tu větší tůůůůůru, na Holubice se vykašli a vem to rovnou do Brna na Slatinu :grinning: :grinning: po cestě se stavíš u MC Donalds a večer snad pojedeš do porodky.

Holky, gratuluju k dobrým výsledkům :wink:

Jinak co se týče neschopenky a mé šéfky... no coment :angry: teď bude pěkně zuřit, až ji ve Čt nedojdu do práce, jsem na to fakt zvědavá, co podnikne. Ale já jsem už pevně rozhodnutá a mímo je pro mě důležitější než práce, tu si najdu opravdu kdekoliv. Stejně se budu potom koukat po něčem blíž-třeba Vyškov nebo Slavkov.
Včera jsem byla úplně psychicky v prd... a probreela jsem celé dopoledne po telefonátu s ní, to už se i MM naštval a řekl, že prostě zůstanu na neschopence i kdyby to tomu dr. měl říct, že jsem takhle akorát ve stresu a to mi na stimulaci moc nepomáhá :pensive:
12. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím, že NT screening NEGATIVNÍ!!! Jupí! Dr. Drábková toho moc nenamluvila, ale pustila nám srdíčko nahlas, tak to bylo krásný, mimi měří od zadečku k hlavičce asi 5 cm, takže s nožkama má víc, to neměřila. Kdybych se jí nezeptala, tak ani nic nevím. Máme obě ručičky, nožičky, srdíčko bije, ale mimčo se nehýbalo, asi spinkalo. MM byl z toho hotovej... :slight_smile: Tak si myslím, že byl rád, že šel se mnou. Pak mi výsledky krve zavolali na mobil, teď jsem se ještě dívala na net na tu zprávu, a je to super. Nosní kůstka přítomna, to jsem si přečetla až teď z té zprávy, dr. mi nic neřekla.
U zubáka taky v pohodě, nic mi nevrtala, tak to jsou samý dobrý zprávy. Byla jsem celý odpoledne s kamoškou, koupila nám krásnou soupravičku froté, mikinka a tepláčky, sice tmavě modrý, ale nevadí, proč by třeba i holčička nemohla mít tmavě modrý, no ne? :slight_smile: Pak jsem koupila dvě bodýčka za 125,- a ještě jedny froté dupajdy s froté tričkem za 150,-, vše v C&A, takže jsem udělala sobě i miminku radost. :slight_smile: Pak mě hodila autem domů, to bylo moc fajn.
Jdu vás dočíst, vidím, že Lenča je ostříhaná a pořád 2v1, tož snad už mimčo vyleze... :wink: Pořád držím palečky!
Krásný večer všem přeji!
Doufám, že i ostatní těhulky dopadly dneska dobře, jako já... :slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Tak, jste toho zase naplkaly.
V první řadě, Páji, gratuluji k negativním výsledkům tripplů, super. :wink: A s tím velkým UZ nebo co to je u toho Vlašína s Katy jste se teda dobře trefily... :slight_smile:
Katy, fajn, že sis odpočala, ale chtělo by to delší dovču, že? Snad brzo zase nějaká bude.
Páji, s tou chudokrevností se to po lécích snad zase spraví... držím palečky.
Teď ještě aby Terka napsala dobrý zprávičky.
Leni, to chce vážně asi schody, nebo sex několikrát denně, jinak nevím.... :grinning:
S těma plínkama, jak včera psala Marci, s těma Bio plínkama v DM, tak jsem to dneska obhlížela a mají tam docela velkej výběr a dle té mé kamošky, co má už 5 letýho synka, i za dobrý ceny. A mají tam hodně tu značku Babylove, tu říkala že teď s malým používají a že je super. Tehdy že nebyla tak k dostání, tak že mi ji doporučuje. A ceny mají dobrý.
Marci, Davídek je krásnej. :wink: Pěkný fotečky, zatím jsem se dívala jen na albíčko Vyškovaček, mrknu pak na rajče.
Luci, TM má pravdu, stres Ti fakt nepomůže, kdyby Ti nechtěl napsat neschopenku dr. v CARu, klidně bych šla za obvoďákem, řekla, že se necítíš dobře, že Tě třeba pobolívají ty záda, nebo máš nějaký žaludeční potíže a pod, moje obvoďačka rovnou píše neschopenku. A možná bych jí i řekla, o co jde... já mám radši jednání na rovinu. Držím palce!!!!
Teri, vidím že u vás teď máte fakt veselo, to je něco s babičkou... :unamused: Jak dlouho u vás ještě bude? A doufám, že je to na dlouho poslední návštěva, u vás se taky dveře netrhnou...
Jinak mi dneska ta moje kamarádka řekla, že jak mě měsíc neviděla, tak že je na mě už poznat, že jsu těhulka, že se mi bříško rýsuje. Tak mě potěšila... já si teda pořád připadám, že mám pneumatiku a ne bříško, ale řekla, že to vypadá už jako těhotenský bříško... :dizzy_face:
Holky, loučím se, jdu klohnit na zítřek oběd a něco sezobnu, pak se ještě objevím...
Všechny mooooc zdravím!
Leni, budeš mít ještě cestu do Slavkova na zmrzku, nebo se už necítíš? Jestli bys jela, docela bych si dala s Tebou. :wink:
Páá kočky!!!
12. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojky, jen házím očko, jak dopadl Lenajsek... vidím, že výborně, to je bezvadný!! Moc gratuluji!!! Je to super, když člověk ví, že je mimísek zdravej!! :slight_smile: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj, Leni MOC GRATULUJU!!!!! Vidíš, že ses dočkala, to je perfektní:slight_smile: Teď si už můžeš užívat těhotenství se vším všudy:slight_smile: :slight_smile:. A začni s nákupama, ať to všechno stihneš:grinning:. Já zase dokupovala věci na MMB, vůbec se to nezdá, ale je toho šíleně moc, co mimi potřebuje ke koupání, ke spaní apod.

MM je zase na tréninku, už mi z té samoty tady hrabe, fakt. Mimís mi zase vyvádí věci v břichu, no je to pěknej masakr, jak se tlačí dolů, tak mě hodně často píchá v močáku:frowning2: Ale nečůrám, jen to bolí, tak nevím co budu dělat za měsíc :frowning2: Dřív jsem si muchlala břicho, abych mohla cítit pohyby, teď se modlím, aby co nejdýl spal :slight_smile:

Zítra ráno jedu s MM do Brna, na 11 jsme s Berrynou objednaný do psího salónu kousek od mýho taťky, tak budu zase celej den tam.

Marci ten olejíček na zadeček je Medvídek od Eone??? Vyčistíš s tím pokakanou prcku? A náhodou větříček na bříško nepoužíváte???
12. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Katy neboj, tvoje mimi je taky zdravý! :wink:
12. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Veru, co děláš v pátek? Neprošly bysme se někde v Holubicích s pejskou? :wink: To mě mrzí, že Tě močák tak bolí... :frowning2: Snad to není nějakej zánět... A neboj, hned, jak MM dostane výplatu, vrhnu se na MMB... :grinning: A od té kamarádky dostaneme i povlečení do postýlky, dvoje, asi i vaničku, spoustu oblečků... tak jsu moc ráda, to nám taky dost penízků ušetří.
A na ty pohyby se moc těším, ale ke konci to už je pak asi nepříjemný... i tak to musí být ale super pocit, cítit v sobě pidi človíčka.
A děkuju kočky moc za gratulace... :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Katy, taky to u vás bude určitě vše OK! :wink:
Veru, dneska je povlak na matračku už suchej, vyspíte se v postýlce? :wink:
12. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.