• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky, tam mame za sebou dalsi poradnu...Mimco vypadalo cile, doktor nenasel nic "spatneho", zadny hematom, placenta na dobrem miste...Tak se proste budu setrit a doufat, ze to nic neznamenalo..Vzali mi krev na tripple testy, tak doufam, ze budou negativni...O fotku jsem si nerekla a uplne jsme zapomnela, kolik maly meri:frowning2: Pohlavi zatim videt nebylo...
A ptala jsem se na ten NT, tak to sijove projasneni mi pry meril, no holt jsem si nevsimla:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Leni, já v pátek posílám psa k babičce a jezdím odpoledne do Brna projít se po městě, pak na jógu a(jestli vůbec bude) a pak s MM za kulturou, ale ve čtvrtek budu celej den doma, to nemůžeš???

Povlak už uschl, ale mám zakázáno jakkoliv manipulovat s naší těžkou matrací, a protože MM je stále pryč, tak nám nemá kdo nachystat spaní, takže nás zase čeká obývák :unamused:
Už mě to sere, je tady spousta práce a nesmím to dělat sama, ale když mám manžela neustále v řiti, tak to stejně budu muset udělat, fakt skvělý :angry:
12. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Teri, tak to je fajn, že je vše v pořádku, gratuluju... :wink: A držím palečky na tripple testy, aby to bylo v pořádku. Tak si o fotečku řekneš příště... Tak snad to špinění nic neznamenalo. Holt se musíme šetřit... :wink:
12. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Erinko gratuluju! Příště si vem notýsek a zapisuj si, abys nic nezapomněla :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Veru, to věřím, že jseš naštvaná... :frowning2: To by mě taky štvalo. Z toho co popisuješ s matrací, tak máte asi vcelku, že? My máme vcelku matraci, a je to fakt těžký jak něco, sama bych si asi netroufla ji zvedat natož balit do povlaku a pokládat zpátky.
Tak ve čtvrtek by to šlo, uvidíme dle počasí, ju?
Týjo, Ty jseš fakt furt v luftě, to by se Ti pomalu vyplatila šalinkarta do Brna... :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Leni gratuluji k výbornému screeningu! A fotečku nemáš? :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jinak vysledku tripplu se dozvim tak nekdy pristi tyden...
Holky, mam trochu zmatek v pojmech, je rozdil mezi "velkym UZů a "genetickym UZ"?? :slight_smile:

Holky, gratuluju k negativnim vysledkum, fakt je supr, ze to vite hned a nemusite se nervovat...
Marci, vubec nechapu, jak muzes litat po stavbe:grinning: I kdyz Verca je taky dost ulitana:grinning:
12. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Leni, tak super velikánská gratulace, mamčo !! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je skvělý, že to takhle vyšlo. Určitě přidej fotečku, dostala si ji přece, ne? :wink: No, já mám po každým vyšetření pocit, že vůbec nevím, co mi dokorka říká... Absolutně nestíhám pohlcovat informace. Někdy se fakt člověk musí zeptat... Škoda, že ta doktorka nebyla moc sdílná. :confounded:
Katy, neboj, ono to negativní bude i u vás, akorát, že vás mimčo chce potrápit.. :wink:

Eri, u vás ty triplíky taky vyjdou v pohodě, neboj. :wink: Myslím, že velký a genetický je snad to stejné, nebo ne?

Veru, to se ti teda nedivím, že tě to štve... My máme sice každej svoji madračku, ale už když jsem nebyla těhu, měla jsem co dělat, abych ji třeba otočila :confounded: No, teĎ už to fakt dělá jen MM. :wink:

Chci koukat na Eurovision Song, tak jsem zvědavá, kdy u toho vytuhnu... :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Leni, fotečku mám, ale vyfotím až zítra, při normálním světle. Dneska jsem to už nestihla. a díky...
Teri, já teda nevím, taky jsu v tomhle nováček, ale není to to stejný?
Držím palečky..
12. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ja prave nevim, tak se chci zeptat zkusenejsich:grinning: Beztak mi to zase bude Dr. delat sam, tak bych potrebovala vedet, co vse to ma obnaset :wink: a to je teda ve 20tt?
12. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Nojo, ta naše mrcha je 160 vcelku, i povlict to do prostěradla je fakt fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Něco se dělá v 16tt, a něco ve 20tt, tak nevím, co se dělá kdy... a všichni se mě ptají, kdy se pozná to pohlaví, to se pozná s největší pravděpodobností ve kterým tt?
12. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Veru, tak to máte stejně velkou, jako my. S tím prostěradlem jsem minule taky zápasila. Ono zvednout ty rohy a dát to pod ně celkem mazec.
12. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Leni, a na pohlaví jste se neptali?
Pohlaví se zjišťuje nejlíp v tom 20tt na velkým UZ
12. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Leni, mne rekl az ve 20tt, ale nekomu to rekli treba uz ve 12tt...V tom 16tt se delaji jen ty tripply pokud vim, ten velky UZ je prave kolem toho 20tt nejak...
12. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
A myslím si, že velký a genetický UZ bude asi to stejný, ale nejsem si jistá
12. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Já si taky myslím, že je to to samý...
12. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Aha, tak to znamena, ze pristi poradnu mam velky(geneticky) UZ :grinning: Holky, co uz to mate za sebou, co vse se pri nem ma zjistovat??? At vim, na co se ptat...
12. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Leni, ptala jsem se, ale řekla nám dr, že je tam jakejsi výběžek, co klidně může být chlapeček, ale že i holčičky to mívají a pak jim to zmizí, takže tomu nepřikládám žádnou váhu. Ale já osobně fakt tipuju že to bude kluk, bo v Reprofitu těch holčiček moc neumí... :slight_smile: Ale je to vážně fuk, jsu šťastná, že je vše OK a že mimísek prospívá, a budu šťastná i nadále, když bude prospívat. :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holky, teď jsem prozkoumala podrobněji vaše fotečky z NT screeningu, a tam nahoře vedle jména je napsaná hodnota v cm, to je rozměr mimíska? Bo ta dr. mi říkala, že ten údaj na té fotce napsanej není....
12. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Verčo, jj je to Medvídek od Eone a je super, Větříček jsem taky měla, ale David na tohle vůbec netrpěl, tak jsme ho nepoužívali. Ještě od nich používáme Delfínekk - olej do koupele a mandlový olej lisovaný za studena. Jinak používáme kosmetiku od Weledy.
Holky, dneska mám den blbec, právě jsem MM rozbila vodní dýmku, co si dovezl z Djerby. Chytla jsem jí za to železo a ta skleněná nádoba mi řachla na zem. To bude asi nadšenej až se vrátí z fotbalu :angry:
12. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jejda MArci, to je mi lito, to bude asi manza dlouho rozdychavat :frowning2:
12. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Leni, to není rozměr mimča, to tam mají všichni stejný. Minimálně všichni ti, co byli v Prenatalu. Zkoukla jsem spoustu albíček, tak jsem si tím docela jistá. A to pohlaví je prý zaručený od ukončeného 20tt. :wink:

Eri, myslím, že se tam zjišťuje posazení orgánů, jestli fungují, a v podstatě se kontroluje to, co na NT screeningu. Doktorka říkala, že budeme třeba počítat prsty a koukat na obličej :slight_smile: A hlavně, že mám sebou vzít MM... :slight_smile: Je to naposledy, kdy bude ještě mimčo jakžtakž vidět celý.
12. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Co se tyce pohlavi, tak hlavne musime doufat, ze se mimca pekne natoci:grinning:
Paaji a manzu priste rozhodne beru sebou, uz se tesi:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Marci, tak to fakt naštve... :confounded: Snad to manža rozdýchá :wink:
12. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Marci, díky moc, já mám taky nakoupenou běžnou kosmetiku od Weledy, tak medvídka zkusím určitě. Ten rozprašovač se musí objednávat zvlášť? Psali, že si to ředíš doma sama, jestli jsem to dobře pochopila...
já jsem taky velmi šikovná .... Sletěl mi na zem papiňák z plotny, byl plnej hrachu a strašně to vyprsklo, jsem se lekla, sklouzl mi na zem a rozbil se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: . už bych do toho kopla, fakt!

moje Dr na Uz kontroluje vždycky pečlivě mozkový struktury, bránici a srdce, ale na ten mozek se zaměřuje hodně pokaždý.
12. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Marci, to je fakt pech, ale snad to nějak ustojí, přece jsi to nerozbila schválně... mrzet ho to určitě bude, ale stane se, bohužel... :unamused: :frowning2:
Páji, já teda nevím, já tam mám jinej údaj, než třeba Lenča, já tam mám 15.4cm, tož nevím.
12. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Leni, ja se kukala k sobe, v 9tt tam mam 5cm, ve 12tt 8 cm a dneska tamy bylo 14cm, to vim, ale urcite to nebyla delka mimca, protoze kdyz jsem se ho ptala, kolik meri, tak mi rikal, ze se ho prave snazi nejak zachytit, aby ho mohl pekne zmerit, pak vim, ze ho meril ale proste uz nevim, kolik to bylo:grinning:

Dobrou, zase zitra:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Verčo, ta ředící lahvička se k tomu objednává zvlášť a pak ještě ubrousky perlička, kterými se ten olejíček pak stírá.
Mě už teď víc než ta rozbitá dýmka děsí představa, že jsem to tu nevysála dostatečně pořádně a malej mi tu na nějaký zakutálený střep narazí jak se furt válí po zemi, tak tady furt prohmatávám zem, achjo :angry:
12. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Leni, nejsem si jistá, ale Leňa byla na screeningu jinde, než v Prenatalu - myslím. Já třeba s Katy tam mám stejný údaje a taky jsem je našla v jiných albíčkách... Pro klid duše si tam zítra klidně zavolej, aby ti to řekli, ne? Zaplatili jsme jim za to dost...

Hezkou dobrou noc... Jdu jen koukat na písničky :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.