• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Hoj holky jen nakukuju, už se lepšíme, ale nos mám dřenej jak podrážku a v Matýskovi to pořád chrastí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jsem ztůrovala MMB na nějaké věci pro malého, zjistila jsem že nemáme skoro žádné letní věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě budu muset někde něco splašit pro sebe , páč se stále do ničeho nenarvu, biju se do hlavy že sem prodala ty těhu věci, ještě bych je s klidem unosila :grinning:

Teri: Tak mazanec jooo, no ten bych si dala, ale asi si ho zítra koupím v hyperce :grinning:
11. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Jo holky doufám že na srazíku fotíte jako :wink:
11. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahoj holky, nakukuju až teď, dneska jsem neměla přes den zapnutý PC, po strašně dlouhé době, a jak mi bylo dobře, neseděla jsem u něho jak přikovaná... :slight_smile:
Vrátila jsem se ze srazíku, nějaký fotečky máme, Leňa jak bude moct je stáhne a dá do albíčka Slavkovaček, na beremku. Já tam za chvilku přidám pár, co jsem fotila já. Byly jsme jen 4, ale bylo to fajne. :slight_smile: Holky, díky moc.
Dneska mi MM umyl okna, pověsil záclony, je moc hodnej... :slight_smile: A ještě povysával, tak máme uklizeno a s oknama na půl roku pokoj. :grinning:
Jdu vás dočíst, snad vás nachlazení přechází, Luci, co alergie?
Já to mám jak kdy, dneska relativně OK, ale včera jsem pšikala hodně. Je to jak na houpačce.
Za chvilku jsou zprávy a pak Vratný lahve, miluju ten film, tak se budem dívat.
Krásný sobotní večer a pohodovou neděli! Zítra se dopoledne objevím, MM jde na tréning v nohejbale, tak toho využiju a něco písnu. V pondělí chceme jet na výlet někam po okolí, tak se ještě musíme domluvit, kam to bude.
Mějte se fajně a užívejte krásných slunečních dní! :slight_smile:
11. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahojte holky
Hani, budu držet palce, ať se lepšíte. Já jsem lepší, ale ještě to není ok. Smrkám pořád a když krmím, tak hned hledám kapesník, protože mi kape z nosu.
Zítra jedu odpoledne s Markétkou k mojí mamce, tak se moc těším. Takle samy na návštěvě jsme tam ještě nebyly. S malou jen 2x, naposled v lednu. Většinou jezdí mamka s bráchou k nám tak jednou za 2 týdny. Snad v klidu pokecáme a mamka si malou užije trochu v klidu.
Hezkou neděli všem.
11. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
Dobré ráno :sunglasses:

Hlásím první zub :grinning: Akorát teda každýmu normálnímu děcku rostou první dolní řezáky, ale Verunka samozřejmě musí mít něco extra, tak má první čtyřku vpravo dole :grinning:

Hani, o té sluneční cloně jsem neslyšela, pak dej vědět, jak to funguje, já mám asi 4 dny ten slunečník a už bych ho nejradši vyhodila :angry: Snad už je vám líp :wink:

Asi dneska vyrazíme na výlet na Smraďavku za MM sestřenkou a do Starého města za pradědečkem, ještě Verdu neviděli.

Lenajsku, to je TM hodnej, že Ti tak pomůže. Já jsem šla včera s malou ven a poprosila jsem MM, aby aspoň umyl nádobí a když jsem se vrátila, seděl u PC a hrál jakousi hru a nádobí samozřejmě neumytý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, užijte si neděli :slight_smile:
12. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
gisel: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20372254&tab=3

Já mám tuto a naprostá spokojenost :wink:
12. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj, dobré ráno. Já v noci 2x u krmení usnula, tak netuším jak malá jedla.Asi dobrý,když byl klid.Necháváme tatku dospat a chystáme snídani. Hezkou neděli všem!
12. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Jen nakukuju, žádný pohyb. Malá usnula, tak si dávám oddech, kuře se peče, dala jsem si turka na probrání, snad to se mnou nešlahne.
12. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, pěknou neděli přeji, tak MM sice nešel na nohejbal, ale jel na chvilku na kolo, tak nakukuju, pak začnu dělat obídek, rajskou a sekanou. :slight_smile: Pak se po obědě půjdem projít, asi na golfový hřiště, a večer budu barvit vajíčka. Zítra výlet, asi na zámek do Bučovic, MM nechce jezdit nikam daleko.
Marti, užijte si návštěvu u mamky, snad tam neusneš... :wink:
Giselko, gratuluju k zoubečku, to je fajn, že už rostou... :slight_smile: Taky si užijte výlet, na Smraďavce jsem nikdy nebyla, jen jsme jeli kolem, když jsme jeli do Buchlovic a na Buchlov. To mě mrzí, že TM neumyje ani nádobí... :unamused:
To můj umývá, když je doma, i po obědě, je hodnej, když chce... :slight_smile:
Hani, jak vám je? ATB už trošku zabraly? Asi jeetš chvilku bude trvat, než se úplně zotavíte, ale snad to pak bude dobrý...
Všechny zdravím, krásnou neděli... :wink:
12. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Zdeni, gratulace k zoubku. U nás pořád nic, i když na tu dolní čelist nevidím, protože tam malá pořád strká jazyk. Ale myslím, že hned tak to nebude. .... oběd už máme navařen, umývám nádobí a čekáme na tatku, abychom se najedly. K mamce pojedeme kolem jedné. Malá se mi už 2x pokadila, tak si sebou vezmem raděj ještě náhradní oblečení. Vždycky jí to někudy uteče.
Leni, hezkou neděli.
12. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
gisel: Tak vy už máte taky zub? To není možný, Mates má zítra 7!!! měsíců a ani náznak zubu :confounded:
12. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky!
Vidím, že to tu vůbec nežije :confounded:
Já jsem poslední dny úplně odrovnaná a unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vnoci jsem blbě spala, pač taky nejsem na svým, jsem u mamky a ségry. Zítra razíme na výlet nejspíš do Jihlavy do zoo. Tak vám všem přeji pěkné velikonoce! :wink:

Zdeni, gratulace Verunce k zoubku :wink: A ta Smraďavka je co a kde? To vůbec neznám :sweat_smile:

Hani, třeba Matýskovi narostou ani nebudeš pak vědět jak :wink:

Leni, taky si užijte zítřejší výlet :wink:
12. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
Jo a už máme v diskuzi v květnovkách první miminko :dizzy_face: A to měla termín 8.5. :slight_smile: Tak se nám to tam asi začíná rozjíždět :grinning:
12. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Tak nakonec jsme nikde nebyli, MM po dlouhé době chytlo koleno, tak by nevydržel v autě :unamused:

Lenajsku, on mi MM taky pomáhá, to bych mu křivdila, někdy dokonce i sám od sebe, akorát včera mě to trochu naštvalo :sweat_smile: Užijte si zítra výlet :wink:

Leni.dv, Smraďavka je kousek od Buchlovic. Tak už se vám to v květnovkách rozjíždí? Tak doufám, že už máš konečně kompletně dobalenou tu tašku do porodnice :grinning:

Já jsem ten zub malé našla jenom náhodou, furt slintala a rvala si všecko do papulky, až si tam jednou narvala můj prst :grinning:

Hani, třeba to bude jak píše Lenka, ani nebudeš stíhat ty zuby počítat :grinning: Jo a dívala jsem se na tu clonu, asi to taky pořídím, ten slunečník mě fakt neskutečně sere :angry:

Marti, naše malá taky byla jednu dobu takovej pokakánek :grinning: Snad jste to ustály a nemuselas převlíkat :slight_smile:

Tak krásné Velikonoce
12. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Krásné ráno holky,
chci vás jen pozdravit :grinning: , nějak při tak krásném počasí není moc času na něj aji kouknout :confused:
V sobotu jsme vyklízeli domeček co chceme bourat, no zatím spíš kůlnu, čeká nás ještě hafo práce, ale teď už to půjde líp, kůlna byla takový skladiště, no hrůza...
Včera manža slavil s rodinou 30té narozeniny, bylo tu dětí jako smetí, je ze čtyř dětí, takže hroznej šrumec, k tomu má rodina....no bylo tu celej den opravdu mooooc veselo :dizzy_face:
Dneska se chystáme na výlet, ať si trochu užijeme klidu a taky sami sebe :wink: teď pořád někde lítáme, děláme....prostě furt v pohybu :unamused: Asi to vezmeme na Smraďavku, koukala jsem, že tam některá z vás o víkendu byla, já tam byla naposledy snad jako malý děcko, a pak se uvidí, nějaká malá tůra by bodla :wink:
Tak se mějte kráááásně :slight_smile:
13. dub 2009 v 06:52  • Odpověz
Hezké Velkonoce přeji.

Malá je pořád větší zlatíčko, když začne rozdávat usměvy, tak mi tečou slzy :dizzy_face: Včera jsme byli dokonce za taťkou na rybách :grinning: Taky včera vydržela přes den 4 hodiny mezi kojením, úplně jsem čuměla, taky si myslím dává pěkně do nosu, dneska ráno si ode mě vytáhla 120ml byla pak úplně nadřená :grinning: Večer zase krásně usla sama v postýlce po deváté hodina a vstávali jsme o půl paté na kojení a pak spala ještě do čtvrt na osm. Teď jsou s tatkou venku, já chystám oběd a musím si jít oholit nohy atd. protože už je to hnus :grinning: . Odpoledne vyrážíme na výlet, asi do Slavkova na zámek, ještě jsem tam nebyla a pak k Mohyle míru.Zítra jdeme k Dr. na kontrolu. Smrádeček malej už má 4120 g a dlouhá je taky pěkně.l

Mějte se hezky a užívejte sluníčka.
13. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky, já jen tak na rychlovku.

Včera návštěva u mamky super. Malá vůbec nespala, asi spousta dojmů, ale baštila po 4 hodinách a byla moc fajn. Večer odpadla a jedla až ve 3 a pak 6,15, vstávala v 8. Za chvilku jedeme k druhé babičce do Drnovic, tak čekám až se probudí.

dolda: jsem moc ráda, že jste se tak rozkojily, to je paráda!

Hani, Matýskovi gratulace k zítřejšímu výročí!
13. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
Hezké velikonoční odpoledne přeji,
dneska ráno mě MM vymrskal ještě v posteli :slight_smile: Pak odjel po příbuzných a já po snídani dostala takový křeče, že jsem myslela, že budu volat pohotovost. Nakonec to ze mě šlo horem spodem a to jsem měla na snídani jen suchý mazanec ... :frowning2: Trvalo mi skoro 3h, než jsem se z toho dostala. Takže super velikonoční dopoledne. :confounded:

Leni, já jsem z Vratných lahví skoro nic neměla, než jsem dojela pro MM, než se pobalil a než jsme dojeli domů, bylo 21h...
Včera jsme byli na krásným celodenním výletě ve Vranově na zámku. Počasí super, já se snad i opálila :slight_smile: Bylo tam celkově hodně cyklistů a motorkářů, na parkovišti skoro prázdno. Celkem mě ten výlet zmohl (a možná i to řízení), tak jsem už před 21h usnula a spala 11h. Naprosto neuvěřitelný.... :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
Zdeni, Verunka je teda pěkná rychlovka, už první zoubek :wink: :slight_smile:

Hani, doufám, že už budete brzo zdraví. Matýsek už má 7 měsíců, to to utíká :slight_smile: :slight_smile:

Erinko, já se už nevejdu do žádných kalhot, jen do jedněch riflí :unamused: Asi zítra poprvé vytáhnu těhu kalhoty, co jsme šily s mamkou, ale pořád mám pocit, že jsou mi trochu velký.

Marti, doufám, že vám návštěva dopadla podle představ. :slight_smile:
13. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Páji, návštěva ok. Malá jednou zdřímla na rukách,ale jinak nehrozilo. Byli jsme 15,30 doma. Jak je moc lidí okolo a hodně dojmů, je malá brzo moc unavená. Navíc jsme byli venku, tak bud foukalo, nebo jí dělalo zle sluníčko. Tak to byl věčný boj střídaný 2x krmením. Doma jsem ji rozbalila a byl klídek, hrála si s hračkama, vykládala. Pak se nabaštila, trochu dalo práci ji uspat, přece jen asi byla přetažená, tak teď půl hodinky spinká. Jsem docela vyřízená, včera u mojí mamky to bylo klidnější, ale to bylo tím, že jsme tam byly samy dvě, tak se to dalo. Stejně je nejlíp, když jsme doma, jinak je to dost náročný.
13. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
13. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahooooj!
Tak jste všechny pořádně dostali pomlázkou? :grinning: Já jen malinko, heč :grinning:
Zoo v Jihlavě je moc pěkná, je teda menší, ale mě to teda bohatě stačilo, na nějaký velký túry už jaksi nejsem :sweat_smile: Ale teda netušili jsme, že tam bude tolik lidí! Pomalu jsme nemohli ani zaparkovat, hodinu jsme stáli u pokladny a další hodinu na jídlo na blbej párek v rohlíku :angry: Je vidět, že spousta lidí ty Velikonoce nějak nedrží a radši si někam vyjedou. A bylo tam hafo mamin s kočárkama, spíš teda se sporťákama, tak jsem snad po každým čučela, no deformace :grinning: A teda ještě ta šílená dálnice.... :rolling_eyes: Jsme se se ségrou smáli, aby jsme toho prťavce v břiše nevytřepali :grinning:

Paji, doufám, že už je ti teda líp a křeče byly jen tak jednorázový :confounded: Kdyby něco, radši volej dr :wink:

Zuzi, tak to je fajn, že Vikča už je hodňoučká, třeba ji taky unavuje to teplo, tak ať to takhle pokračuje dál :wink:

Zdeni, tašku do porodky ještě zabalenou nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mamka mě ji totiž ještě nechce dát, pač ještě bude cestovat na pár dní, tak do té doby ještě rodit nemůžu :grinning:
13. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Já se picnu, teď jsem napsala mega dlouhej příspěvek, ale nepřidalo se mi to.
Tak jen v rychlosti znovu:
Páji, doufám, že už je ti líp!
Zuzi, bezva, že maličká je zlatá a pěkně papá :wink:
Gratuluji k prvnímu zoubku Verunce, pěkně si pospíšila :grinning:
Leni.dv, tak už to kolem tebe začíná, první miminko... za chvíli budeš na řadě :dizzy_face:
Lenajsku, dobrej nápad rajská se sekanou, taky brzy uklohním..

My byli včera i dnes na výletě na kolech, takový menší projížďky, ale příjemný...
Zítra nás v 8 hod ráno čeká NT screening, tak až se vrátím, určo se ozvu.
Přeju všem příjemnej večer! PA
13. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak se vám ozývám naposledy-aspoň v tomto týdnu :wink: možná se ještě ozvu zítra, jak jsme dopadli na konzultačce v Caru.. ve Středu brzo ráno odjíždíme směr Bratislava a od tama odlétáme směr Francie :dizzy_face: :dizzy_face:

" moooooc se těším " a doufám, že nám bude počasí aspoň trochu přát.

Kočeny, co velikonoce? U nás to bylo super, prcek šel na mrskut s MM a já byla dopoledne doma a užívala jsem si to ráno na zahrádce s kafčem :grinning: dokud na mě nedošli sousedi a známí.

Leni.dv, tak už budeš opravdu brzo na řadě..pěkně ty týdny utíkají :slight_smile:

Lenajsku, sekaná s rajskou... no mňáááááááááááááááááááám, jak se vrátíme, tak to budu určo taky dělat.
13. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky, jen nakukuji a chci popřát Katy moooc štěstíčka na zítřejší screening, aby bylo vše v pořádku a mimčo se krásně ukázalo... pak napiš, jak jsi dopadla, držím palce. :wink:
Luci, zítra držím palce na konzultaci v CARu a pak šťastnou cestu do Francie, a taky do Blavy, krásnou dovolenou!
Leni, takže ZOO menší, ale zato hafo lidí všude, jo? No to si dovedu představit... když je tak hezky, je škoda sedět doma, a s děckama to na zámky a hrady moc není, to spíš ty zviřátka...
Katy a Luci, rajská je moc dobrá, a s tou sekačkou, no mňamka. MM se oblizoval až za ušima. :slight_smile:
Leni, ještě nemáš nachystanou tašku do porodky? No ty jseš teda expert.. tak snad ji ještě nějakou dobu potřebovat nebudeš... :wink:
Holky loučím se, krásný večer a dobrou noc, zítra páá!
13. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Katy, zítra si screening užij. Těším se na tvoje dojmy, mě ten první ultrazvuk dost dostal. Na člověka to krásně šáhne, když poprvé vidí svoje miminko.
13. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
Holky, jedna malá novinka - teda pro mě veliká! Kterýsi den jsem vlezla do diskuze "každé dítě se naučí usínat samo" a tam jsem se dočetla takovou radu, jak dítě navést. Sice jsem tomu moc nedávala, ale proč to nezkusit, zvlášť když malá občas sama usne, ale nedá se nikdy poznat jestli to tak bude. Tak jsem to vyzkoušela a .... druhý den Markétka usnula sama. Vrátila jsem se za ní do ložnice jen jednou, podruhé už jsem nemusela. Přes den to nějak člověk udělá, ale večer jsem už utahaná a chybí fantazie. Kéž by to tak zabíralo, byla bych moc ráda :slight_smile:
13. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jakoubek se rozhodl, že dneska už bude vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tu straším a tipuju, kdy to půjde dospat.

Koukám, že tady není ani moc nakecáno, všichni výletili a byli po návštěvách, my jsme taky byli v neděli a včera pryč, proto jsem se ani neukázala. Dočetla jsem, ale takhle po ránu mi to hlava moc nebere, tak se nezlobte, že nebudu reagovat na všechno...

Gisel: gratulka Verunce k zoubku :slight_smile: s tou 4 jsi mě teda dostala :grinning: prostě si to Verda dělá po svým :grinning:

Zuzi: super, že se kojení tak krásně rozjelo, ještě aby Vikču netrápilo to bolení a bude to úplně ideální :slight_smile:

Hani: snad už bude nemoc konečně na ústupu a bude vám líp :slight_smile:

Páji: teda ty jsi měla "veselý" včerejší ráno, hlavně že to nebylo nic vážnýho...

Luci: držím palce dneska do caru a pak krásnou dovolenou :slight_smile:

Lenajsek: tak zámek v Bučovicích stojí za vidění? my na každé dovolené v ČR obhlídneme všechny zámky a hrady ale za humnama v Bučovicích a ve Slavkově jsem ještě nikdy nebyla :sweat_smile: tak teď to snad na výletech s prckem napravíme :slight_smile:

Kuba se tady rozčiluje, ještě by chtěl aby si s ním povídala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já skoro ještě spím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 06:11  • Odpověz
marti: tak to je fajn, jestli to bude fungovat, já bych potřebovala něco jak uspávat přes den...
14. dub 2009 v 06:12  • Odpověz
Dobré ránko, my jsme dnes papkali až 3,30 a pak ted v 7. Malá si vykládá, tak jsem nakoukla vás pozdravit.
14. dub 2009 v 07:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.