• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky, taky se rozloučím...
No právě, zaplatili jsme dost, a ani mimi nezměřila... :frowning2: Ale asi to nechám být a počkám si na další ko u gyndr.
Krásnou dobrou noc a díky všem! :wink:
Leni, jsu na Tebe zítra zvědavá... :wink:
12. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Leni, podle mě je to číslo, kolik měří mimčo. Já tam mám 8,3 cm a myslím, že tehdy říkala, že tak mimčo měří, akorát nevím, jestli i s nožkama nebo jen po prdelku.
13. kvě 2009 v 00:01  • Odpověz
No až hodíš fotku ultrazvuku, tak na to hodím oko, ale určo to bude délka. Dívala jsem se i ke Katy do alba, na tom UZ má psáno 10,1cm a má to napsáno i v albu, že tak mimčo měří :wink:
A změřit ti mimčo musela, bez toho by to fakt nešlo ten screening :wink:
13. kvě 2009 v 00:06  • Odpověz
Já mám depkuuuuuu :frowning2:
A tvrdne mě břicho a bolíííííí :frowning2:
13. kvě 2009 v 00:10  • Odpověz
Ty bláho, já tu zas tvrdnu :angry: šla jsem si lehnout, ale jaksi mě probraly bolesti, tak jsem vyletěla a měřím časy, kontrakce mám zatím po 10-20 min.... Ale spíš bych to viděla na poslíčky :unamused: Pěkně mě u té kontrakce vždycky šíleně stvrdne břicho a je to hroznej tlak na spodek a konečník....
Tak uvidíme, jestli to poleví....
13. kvě 2009 ve 03:22  • Odpověz
autor
Bré ranko, koukám Leni že tu zas ponocuješ... doufám že už ste jeli do porodky :grinning: My měli dnes budíček o půl paté, malej Drákula se dnes fakt vytáhl, nic jdu se tady šmrdolit a pak valíme do poradny
13. kvě 2009 v 06:00  • Odpověz
Dobré ránko!
Leni.dv, tak že by poslíčci, že by jsi už byla v porodnici? Snad jo :sweat_smile:

Vidím, že jste včera řešili rozměry mimča na fotce. Já myslím, že je to velikost mimíse, co jinýho by to bylo?
Zrovna včera jsem se dočetla, že některý holky, co jim vyšel negativní NT screening a pozitivní TT, tak ani nešly na amniocentézu, ale jen si nechaly udělat genetický UTZ, tak jsem se na to taky chtěla zeptat, co to vlastně je...?? Jinak jsem našla statistiky na kolik procent vychází NT screening a na kolik ty TT. Takže NT - 90% a TT - 68%. Spousta holek na jiné diskuzi měla stejné výsledky jako já a potom bylo vše ok. Nějak se tím uklidňuju, že těch případů je opravdu nesčetně a holky tam psaly, že ty blbý TT jsou jako věštění z křišťálové koule :confounded: Taky jak už tady někdo z vás psal, někteří "rozumní" gyndr. na ty tripple testy ani neposílají, pokud NT vyšel ok. Takže jestli mi vše dopadne dobře, tak jsem rozhodnutá, že u příštího těhotenství po negativních NT, odmítnu TT!! Je to jen zbytečný stres! :angry:
13. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ranko,
vím, že to pořád řešíme, ale Katy a Leni, já si fakt nemyslím, že je to velikost mimča. Protože mi Vlašín přesně říkal, kolik mimčo měří - měřílo 5,17 cm po prdýlku a s nohama + cca 2,5 cm. Jestli dobře počítám, tak pořád to není 10,1 cm. A není divný, že by jsme to s Katy měly úplně stejný a některý holky tady na koníkovi, co jsem nárazově našla, taky... ??
Jinak s tebou Katy úplně souhlasím, být v tvé kůži, příště na TT nejdu. A kdy máš jít na tu konzultaci do Prenatalu?

Leni, chuĎátko, vůbec ses nevyspala... :cry: Doufám, že ještě dospáváš, nebo radši, že jsi na cestě do porodnice :slight_smile: S takovou to skoro vypadá, že se mimčo narodí přesně na termín, co ? :wink:
13. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
Jsem stále furt tu..... a bez bolestí, takže to byli posli jak kráva :rolling_eyes: No mám takovej pocit, že si s nima užiju jak Kačka, ta je měla taky nekolik dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do betle jsem zapadla až v pět, dala jsem si sprchu a po ní to pak polevilo a pak jsem i nějak usnula.... Teď mě vysírá MM, že ho absolutně nic nevzbudí a chrápe a ještě se roztahuje na mé půlce :angry:

Katy, vidíš, já ti říkám, že ty výsledky nic neznamenají, že je mimčo určitě ok :wink: Jen nechápu, proč tě hned posílají na amnio, podle mě by stačil jen ultrazvuk :confounded: Když by to šlo, tak to zkus třeba ukecat jen na ten UZm když jsi ten screening měla úplně v pořádku :wink:
13. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Hele, hned jsem našla v dalším albíčku úplně namátkově úplně stejný hodnoty...
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fbetina&vImageID=1611633#navigator

To velikost mimča fakt nebude....

Leni, tak to teda asi byli poslíčci ... :wink:
13. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Páji, Leni, jdu tam v pátek na 9.00 hod. Právě to má být ta genetická konzultace a potom když se rozhodneme pro amniocentézu, tak mi ji hned udělají, když ne, tak nic... Ale právě přemýšlím nad tím genet.utz. Možná by to stačilo. Však uvidíme, co nám řekna ta Dr. genetička, Marta říkala, že nejdřív se nás bude vyptávat na vady v rodině apod., to si taky vyhodnotí a podle toho námi třeba doporučí, co by bylo vhodné.

Leni, tak to jsi toho opravdu moc nenaspala, to mě mrzí! Přitom by teď člověk potřeboval nabrat síly na porod a taky po porodu, že? Místo toho takhle ponocuješ, to je blbý! To si vůbec nedovedu představit, já takovej spáč... :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Páji, já měla chudokrevnost taky u prvního dítěte, brala jsem železo a nějaký další prášky, ale pak to bylo dobrý. Na to se ta krev bere, aby věděli, jestli má mamina všechno co potřebuje :sweat_smile:
Páji, ty plíny od mamky jsou z těch "dřívějších časů" a budou dost kvalitní, lepší než je dělají dnes.

Teri, ty se s tou tchýní fakt nenudíš! Kam ona na ty nápady chodí? Se těším ,snad bude v pátek trochu čas a dáme řeč

Luci, to je na mrtvici, co? Mě někdy ti lidi připadají jak na palici. Těžko se to ignoruje, věřím. Drž se, a snaž se být v klídku, ale je to těžký, já vím
13. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
erinka83: Ty ultrazvuky jsou stejný, jen genetický se asi říká, že se při něm sleduje i něco jiného než běžně a bere se voda. Jinak ultrazvuky ve 20. a 30.týdnu je normální prohlídka ultrazvukem přes břicho. Já tomu říkala, že jedu prohlídnout mimino, jak se mu v břichu líbí. To jsou příjemný návštěvy u lékaře, kéž by takových bylo víc!

lenajsek: pohlaví nám řekli v 16.týdnu ale bylo to vidět i normálně okem na tom ultrazvuku. Zrovna mi dělali amnio, tak nám to pak přišlo i písemně. A ve 20.týdnu nám to doktorka říkala taky.
13. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
lenajsek: na těch ultrazvukách se fakt raděj ptej, co budeš chtít vědět. My byli ve 12.týdnu u Vlašína, on taky celou dobu mlčel, tak jsme se ptali, na kůstku i na projasnění šíje, atd. Jen na to pohlaví jsme se nezeptali. Ale on říkal, že to co je momentálně vidět, je v pořádku, tak jsme se zeptali za 4 týdny na té genetice. A tam už to bylo vidět hezky.

Katy.v: uvidíte, co vám bude ta Dr.v pátek říkat. Já jsem tam tenkrát šla s tím, že to amnio chci, ani tak o nic nejde, a já mohla být na 100% klidná, a nemusela jsem si už lámat hlavu. Ta doktorka byla moc fajn, a všechno mi vysvětlila, tak uvidíš, jaký na tebe bude dělat dojem, jsem zvědavá, jak se rozhodneš. Ani to dlouho netrvá, pohovor i s odběrem a ultrazvukem v jiné místnosti trval snad 20 min, a pohovor z toho tak 10-15 min. Je to fofr, dobrý že dodržují časy, že tam člověk nečeká

Teda, to jsem ráda, že jsem vás dočetla!

Včera jsem byla na divadle na tom Brzobohatým. Líbilo se nám to. Nějak jsem se nemohla dokoukat, jestli tam byla Terka. O přestávce 20:20 mi volá kamarádka, co hlídala "SOS, malá řve, nic nezabírá!!!" Slyšela jsem ji do telefonu, jak vykřikuje. Najedená byla, nemohla asi usnout, kamarádka ji vozila v kočárku po kuchyni .... říkala jsem jí, až zkusí houpat, že jednou musí usnout. ... nevěděli jsme, jestli teda sednout do auta a jet domů ... volala jsem jí za dalších 10 min, a malá už spinkala. V tom kočárku v kuchyni spala do 2, nechali jsme otevřený od ložnice abych ji slyšela, vypadá to, že újmu na zdraví snad neutrpěla, jen jsme ráno vstávaly v 5,40. Tak teď od 8 spinká. Jdeme na 11,45 do poradny a na očkování, tak by se mohla vyspat, a můžeme v klidu vyrazit. Snad to bude lepší než včera. Jak tak celý den pištěla, tak kamarádka co dojela v 13,30 si ji pak vzala, já douklízela, pověsila prádlo, konečně jsem se najedla a jely jsme ven ... malá spala v kočárku 2 hodiny !!! Stavili jsme se v parku u Bombastiku a dali si něco na pití, bylo to fajn.

Tak se zatím loučím, jdu nachystat věci, než se probudí. Jsme zvědavá kolik přibrala, snad těch pár posledních dní jsem ji nešidila s jídlem .... od včera beru homeopatika na posílení laktace, zdá se že to zabírá. Včera jsem ani moc nepila, ať v tom divadle neběhám na záchod, a v noci jsem musela odstříkávat, tak mám něco do zásoby.
13. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
To jsem se zase jednou rozšoupla ! :grinning:
13. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Katy, však uvidíš, co ti doporučí. Někde jsem četla, že dělají obojí. ten UTZ i amnio. Třeba po UTZ usoudí, že amnio není potřeba. Držím pěstičky, budu na tebe myslet ! :wink: Hlavně pak napiš, jak jste dopadli. Ber to i z té pozitivní stránky. Už budete skoro 100% vědět, jestli to bude holka nebo kluk. :slight_smile: Já si budu muset počkat až do toho 11.6. :confounded:

Marti, to říká přesně moje mamka. Prý se koukala na nový plíny v obchodě a jsou tak tenký, že je přes ně vidět. To ty po nás (nepoužitý a origoš zabalený), jsou rozhodně kvalitnější, ikdyž třeba 25 let leží ve skříni. :wink:
Takže sis nakonec i to divadlo užila? To je super. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Asi máš pravdu, Marti, budeme klidnější, když to tak jako tak podstoupím. Jen mám z toho trochu strach, píchá se to spíš do podbřišku než do břicha, že? To je v pohodě těch 20 min, myslela jsem, že to bude na dýl.

Páji, to je na tom opravdu to jediný kladný, že bude stopro jasný pohlaví :slight_smile: Díky za pěstičky, budu je potřebovat, budu vyklepaná jak hovínko, jak se znám :sweat_smile: Určitě písnu :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky, snídám, kecám s kamoškou na chatu a teď jsem došla i sem, tak vám všem přeji krásný den, jdu vás dočíst... Mějte se fajně! :wink:
13. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Katy, doktorka udělala ultrazvuk, nejdřív všechno prohlídla, a pak, podle toho, jak mimčo leží, píchla tam, kde byl volný prostor (malá si tam zrovna šublala ručkama), ležela na zádech a nad ní byla tekutina, tak mi to píchala kousek pod pupíkem směrem dolů - ani jsem tu tečku doma nemohla najít. Natahují to do takové zkumavky. To zvládneš a bude to dobrý, uvidíš :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Paji, divadlo super, fakt dobrý :wink:
13. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla, Leni, to je mi líto, že jsi měla tkaový poslíčky, kéž by to už bylo ono, aby ses nemusela pořád tak trápit, co... tak uvidíš, třeba to fakt nebude dlouho trvat a konečně pojedete... moc držím palce!
Katy, uvidíš, co Ti řeknou na té genetické konzultaci, zkus se jich zeptat i na ten genetický UZ, jestli by to třeba nestačilo, uvidíš, co Ti řeknou. Moc moc držím palce, a jak píše Pája, člověk to musí brát z té lepší stránky... :wink:
No mně by zajímalo, proč když vyjdou fajn testy u screeningu, proč se ještě dělají tripple testy a pak ještě ten velký UZ. Uvidím, co na to moje gyndr. Jo holky, ty zprávy, jak jsou na netu z toho NT screeningu, to jste si vytiskly a daly své dr?
Marti, to je fajn, že sis divadlo užila, a malá že nakonec usnula... Ať na kontrole dopadnete dobře. :wink:
Hned jak dosnídám, vyfotím tu fotečku a dám ji do alba, tak se můžete mrknout, co tam mám za údaj. Nevím teda, když mám jiný údaje než vy, co by to bylo jinýho než velikost mimi? MOžná jim tam zavolám a zeptám se, kolik mimi měřilo, jestli to tam budou mít.
A ty nový plínky co se prodávají, ty klasický látkový, tak to je mazec, právě nechápu, že to někdo používá, vždyť to musí protéct okamžitě, jak je to průhledný! Včera jsme právě obcházely s tou kamoškou i v Tescu dětský oddělení, kde měli i ty plínky a debatovaly jsme o tom. No já jsu fakt rozhodnutá jít do jednorázovek, a zkusím i ty z toho DMka.
Katy, kdy jdeš na tu konzultaci a pak na to AMC? Držím moooc palečky!!!
13. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Leni, jen v rychlosti - výsledky zasílají tvé doktorce do ordinace a budeš je mít v kartě. Ty z netu si vytiskni pro sebe na památku. :slight_smile: Jinak celkem chápu, že se dělají v průběhu těhu další testy, aby se zjistilo, že se mimčo zdravě vyvíjí. UTZ je super, kdybych mohla, chodím každý týden. :wink: Triplíky a velký screening jsou povinný proto, že NT screening je nepovinný (navíc + placený) a taky né každá doktorka má u sebe v ordinaci UTZ.
13. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak jsem hodila tu fotečku do albíčka... :wink:
13. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z Brna, jsem ve svým starým pokojíčku, to je nostalgie:slight_smile: Osprchovala jsem psa, je nachystaná ke kadeřnici, jdeme před 11.
Leni, to je blbý, že už to tak dlouho trvá, ale blíží se to do finále, děloha je natrénovaná, tak aspoń budeš mít porod jako malinu :slight_smile: :wink:
Jsem taky dneska chtěla někam vyrazit, ale MM bude večer spravovat motorku, aby se konečně mohla prodat :frowning2:
Koukala jsem na UTZ z 12tt, mám tam napsaný Fr#234 7,2 a je t velikost mimča, ale těch čísel tam je povícero :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Veru ahojky, Ty jseš ve starým pokojíčku? A máš tam PC i internet? :wink:
No jo, s tou motorkou se to asi musí dát dokupy, penízky jsou potřeba, co... Tak ať se pejska nechá hezky ostříhat, bude fešanda. :wink:
13. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Páji, díky za info... :wink: Ani nevím, jestli si tam opisovali adresu na mou dr, ale asi jo, jak by jinak věděli, kam jí to poslat, že... tak až se někdy dostanu k tiskárně, ty výsledky si vytisknu na památku teda.
Máš pravdu, vlastně ne každý gyndr. má v ordinaci UZ, to jsem si ani neuvědomila. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Lenajsku, psala jsem to dnes v 8:30. Jdu tam teď v pátek :wink:
13. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
JJ, taťka si z mýho pokojíku udělal pracovnu a nechává tady starej notebook.-)
13. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky,jak se tu máte berušky :fearful:

my se máme fajn,Tomášek roste a je s ním sranda.Je zdravej,musím to zaklepat na čelo.Jelikož mě přepadla nemoc a tak ležím v posteli a můj má paragraf.Ted jeli s malým do Vyškova a tak já se snažím potit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nejde mi to bo je mi horko :grinning: bolí mě v krku a mám rýmu a kýchám jak nemocnej osel :stuck_out_tongue_closed_eyes:snad se co nejdřív dám do kupy.to mám jít v pátek k zubaři,zase jako naschvál jsem marod.pokaždé když jsem objednaná k zubákovi omarodím a jít tak nemůžu.chjo,to je práce :frowning2:
Nestihnu vás dočíst,zdravím nové tváře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Alča: nemáš sestřenku Lucinku J. ?
13. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Jéé, Lenajsku, prďolka je pohodář - jak si hoví na zádičkách:slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.